|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam Macie jakoweś przemyślenia na jutrzejszą kumulację <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
Zaspałem na tor. Za wcześnie te wyścigi jak dla mnie.
Insider <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> gonitwa VII typy: Aragonia, Speranda, Elisha wynik: Elisha, Aragonia, Speranda 1'17,2" (14,2-30,7-32,3), silnie wysyłany, dł. ½ - ¾ - ¾ - ½ -szyja-3-szyja-1 ½ -8 ZWC 50,40 FR 11,20 2,60; 2,40 PDK 201,20 TRJ 2419,40 zł.
Byłeś bliski zwycięstwa w turnieju. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 68
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2003
Posty: 68 |
Tak się kończą typy 5min. przed 19.00. Za mało odwagi i ... rozsądku. Dzięki za kciuki i zainteresowanie. Przychodź na ostatni weekend. Trafiliśmy kwintę z doktorem na spółkę. Tylko wcześniej się wyśpij bo zaczynamy o 9.30.
Pozdrawiam, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Insider
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 83
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2003
Posty: 83 |
cześć paweł (hpc). ja trochę z innej beczki, a mianowicie o bukmacherstwie. wiem, że masz jakieś konta u internetowych boków. jak wygląda sprawa z wypłacaniem kaski. czy są jakieś problemy, czy po prostu wysyłasz polecenie przelewu na twoje konto bankowe. czy wiąże się to z jakimiś dodatkowymi opłatami - wiem , że nasze banki naliczają jakieś niemałe sumki za tzw usługi niestandardowe. myślę nad otworzeniem konta u hilla. pozdrawiam witek
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 68
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2003
Posty: 68 |
w 7 Diamir w 8 Avin w 9 im lżejszy tor tym lepiej dla Maltozy, jeśli nie to szeroko(wg własnego uznania, dodatkowo mnożenie przez Jung)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 68
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2003
Posty: 68 |
cześc hpc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W pierwszej spróbuj do Majeranka, w drugiej może być Elmer Herman z bardzo dobrego wyscigu, a za Romanowskiego zazwyczaj płacą. Jeśli mocno będzie "niedoszacowany" Nostromo to też trzeba podegrać. Ubezpieczenie Elmer, Jam Hetman oraz Elmer, Cykorina. W trzeciej albo Mogador, Gang albo z innej "beczki" Calderon, Frant W czwartej uwaga na Dalmora, ale może być równie dobrze ostatni. Podobno niezłe debiuty; Belotto który spóźnił start i przebiegając 1050m zdążył na drugie do Sanspecial, bijac Ekstra i Idra. Z bieganych częściej - Drammen (stajnia i jazda w formie) Piątkowa Rzeczpospolita koniecznie do wglądu. W piątej Drobnostka, Icy Walker i Garda. Dla Gawrosza chyba za blisko, moze się spóźnić. W szóstej po Szymczuku usiadł Ochocki, można popróbować. Zadzwoń do Tomka w piątek, pozdrawiam Insider
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jak wstanę to podjadę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Łatwo nie bedzie. Jest jeszcze kumulacja angielskiej z podobna pula a tam gram "jak w widne". <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Nie mam programu i jesli zagram to standard <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Przynajmniej raz Reznikow, raz Broniszewski albo oba. Co najmniej raz Kałuba (chce dogonić Walickiego -3), trzeba zatem wygrać. Skrót Francuzka, Bel Canto ?????? Może tu. Jeden z tych co wymieniłeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , wiadomo który <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Najgorzej na koniec, chyba dość szeroko.
Cereus Wszystko masz opisane w dziale Świat Bookmacherstwa. Generalnie opłaty nie są wysokie.
pozdrawiam pawel, hpc
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Nie da się już zdążyć na I gonitwę choćby start był opóźniony nawet o 15 minut, ale typy na dzisiejszą kwintę mam takie, że trudno się nimi nie pochwalić. Typowałem wraz z trójką znajomych graczy, a oto co z tego wyszło:
1. 1/6/7 2. 2/5/6/9/11 3. 1/4/9/11/13 4. 5/8/12/14 5. 4/6/7
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
Teraz nie pora szukać wymówek fakt, że skończyło się, dziś przyszedł inny, bogatszy i lepszy ode mnie i wraz z Tobą skradł szczęście me. Jedną mam prośbę, może ostatnią pierwszą od wielu lat, daj mi tę jedną niedzielę, ostatnia niedzielę, a potem niech wali się świat.
To ostatnia niedziela dzisiaj się rozstaniemy, dzisiaj się rozejdziemy na wieczny czas. To ostatnia niedziela, więc nie żałuj jej dla mnie, spojrzyj czule dziś na mnie ostatni raz.
Będziesz jeszcze dość tych niedziel miała, a co ze mną będzie - któż to wie...
To ostatnia niedziela, moje sny wymarzone, szczęście tak upragnione skończyło się.
Pytasz co zrobię i dokąd pójdę, dokąd mam iść, ja wiem... dziś dla mnie jedno jest wyjście, ja nie znam innego, tym wyjściem jest, no, mniejsza z tem. Jedno jest ważne - masz być szczęśliwa o mnie już nie troszcz się, lecz zanim wszystko się skończy, nim los nas rozłączy, tę jedną niedzielę daj mi.
To ostatnia niedziela dzisiaj się rozstaniemy, dzisiaj się rozejdziemy na wieczny czas. To ostatnia niedziela, więc nie żałuj jej dla mnie, spojrzyj czule dziś na mnie ostatni raz.
Będziesz jeszcze dość tych niedziel miała, a co ze mną będzie - któż to wie...
To ostatnia niedziela, moje sny wymarzone, szczęście tak upragnione skończyło się.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|