Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#208807 01/03/2004 15:31
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc
Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam
Pragnę poinformować PT czytelników, że
edycja godolphin 2004 juz otwarta.

5 wspaniałych nagród za wolne uczestnictwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
http://www.godolphin.com/

pozdrawiam
pawel, hpc

Bonus: Unibet
#208808 05/03/2004 21:06
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Pytanie do ekspertów: co oznaczają ponisze określenia?
-visored/tongue tied
-crossed noseband
Z góry dziekuję.
Pozdrawiam

#208809 23/03/2004 18:50
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc
Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam
zostały 3 dni 6 godzin i cztery minuty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
coś małe zainteresowanie.
sami milionerzy pewnie na mecz.pl i 100.000 $
to jakaś malizna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam

#208810 23/03/2004 19:08
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
ja się zapisałem i powybierałem koniki po nazwach (co mi któa podpasowała)
Oto mój zestaw

Dubai Millennium Barn CRIMSON PALACE (SAF)
Fantastic Light Barn WESTERN DIPLOMAT (USA)
Balanchine Barn STRAWBERRY FAIR (GB)
Daylami Barn FLUSHING MEADOWS (USA)
Lammtarra Barn SINGING POET (IRE)
Street Cry Barn ARMY OF ANGELS (IRE)
Tempera Barn SUN KISSED (JPN)

Te koniki zdobędą mi główną nagrodę (nie
pogardzę też tymi za niższe miejsca)

Dzięki hpc za wiadomość

#208811 25/03/2004 11:20
Dołączył: Apr 2003
Posty: 68
I
journeyman
journeyman
I Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 68
Cześć HPC
Nie bardzo się orientuję w wyścigach światowych, ale spróbuję i ja. Oto moje 7 Stars

SULAMANI
FIREBREAK
CARRY ON KATIE
DESTINATION DUBAI
SNOW RIDGE
AUTUMN MELODY
RUSSIAN REVOLUTION
Pozdr, Insider <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#208812 26/03/2004 01:50
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
Witam,

Nie miałem czasu na dokładną selekcję ale udało się wyprodukować 2 całkowicie różne zestawy.

1. SULAMANI (IRE) 5 b.h
Hernando (FR) &#8211; Soul Dream (USA) (Alleged (USA))
2. ALAJWAD (USA) 4 ch.c
Storm Cat (USA) &#8211; La Affirmed (USA) (Affirmed (USA))
3. OPERA COMIQUE (FR) 3 b.f
Singspiel (IRE) &#8211; Grace Note (FR) (Top Ville)
4. MATLOOB 3 b.c
Halling (USA) &#8211; Belle Argentine (FR) (Fijar Tango (FR))
5. GREAT EXHIBITION (USA) 3 b.c
Gone West (USA) &#8211; Touch Of Greatness (USA) (Hero's Honor (USA))
6. FIGHTING TOM CAT (USA) 2 ch.c
Storm Cat (USA) &#8211; Elizabeth Bay (USA) (Mr Prospector (USA))
7. PERFECT PERFORMANCE (USA) 2 ch.c
Rahy (USA) &#8211; Balistroika (USA) (Nijinsky (CAN))

1. GRAND HOMBRE (USA) 4 br.g
Grand Slam (USA) &#8211; Santona (CHI) (Winning (USA))
2. STATE CITY (USA) 5 ch.h
Carson City (USA) &#8211; Wajna (USA) (Nureyev (USA))
3. CARRY ON KATIE (USA) 3 br.f
Fasliyev (USA) &#8211; Dinka Raja (USA) (Woodman (USA))
4. RULE OF LAW (USA) 3 b.c
Kingmambo (USA) &#8211; Crystal Crossing (IRE) (Royal Academy (USA))
5. RULER'S COURT (USA) 3 br.c
Doneraile Court (USA) &#8211; Future Guest (USA) [/b] (Copelan (USA))
6. DESERT LYNX (USA) 2 ch.c
Storm Cat (USA) &#8211; Saytarra (USA) (Seeking The Gold (USA))
7. SAYWAAN (USA) 2 ch.f
Fusaichi Pegasus (USA) &#8211; Sharp Cat (USA) (Storm Cat (USA))

powodzenia

#208813 26/03/2004 12:41
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc
Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam
A mnie się udało namówić kilkudziesieciu kolegów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
i walczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Szansa jak wiadomo wielka nie jest, ale kto nie próbuje........
Zestaw podstawowy
Sulamani
Sabre D;Argent
Carry on Katie
Iktibas
Singing Poet
2-latki po SW ale choc moga mieć na końcu olbrzymie znaczenie, nie sposób je trafić. Tak więc tutaj dużo loterii.

pozdrawiam
powodzenia
hpc

#208814 26/03/2004 13:49
Dołączył: Mar 2003
Posty: 83
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 83
ja wysłałem swoje gwiazdy już jakiś czas temu i niestety (ale mam nadzieję,że na szczęście) ominęła mnie ostatnio opublikowana wiadomość o kontuzji jednej z nich - bardzo obiecującego ruler's court.

doyen
delsarte
tizdubai
maltoob
ruler's court
librettist
raseem

pozdr
witek

#208815 26/03/2004 15:30
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
Lao Offline
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
kompletnie się nie znam na szejkowych koniach - ale czemu się nie pochwalić ?? Mój zestaw z 13.03 wygląda tak:

Doyen
Sabre D`Argent
Mansfield Park
Kheleyf
Sussex
Africanus
My Dubai

Dobrej zabawy wszystkim !

#208816 26/03/2004 17:15
Dołączył: Apr 2003
Posty: 68
I
journeyman
journeyman
I Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 68
drugi zestaw dla brata po przeczytaniu Waszych propozycji wyglada tak

Grand Hombre
Firebreak
Carry On Katie
Matloob
Great Exhibition
Fighting Tom Cat
Saywaan

dzięki za przemyslenia, wysokich wygranych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Insider

#208817 26/03/2004 19:14
Dołączył: Nov 2003
Posty: 289
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 289
Dajcie jakies info co trzeba dalej zrobic bo pod koniec rejestracji wywala mnie na oficjalna strone, a 1.mln to i mi sie przyda.

#208818 26/03/2004 20:08
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
moja wesoła gromadka
Dubai Millennium Barn LATEEN SAILS (GB)
Fantastic Light Barn WESTERN DIPLOMAT (USA)
Balanchine Barn BADMINTON (GB)
Daylami Barn DESTINATION DUBAI (USA)
Lammtarra Barn ALL BLUE (IRE)
Street Cry Barn ANNA WI'YAAK (JPN)
Tempera Barn VELVETEEN RABBIT (GB)

Niech nikt sie czasem nie sugeruje, bo kierowałem sie jedynie tym która nazwa mi przypadła do gustu.

ps. Ameryt mi wszystko przebiegało jak po sznurku. Cały czas naciskałem confirm czy coś w tym stylu i dojechałem do końca bez problemów.

#208819 26/03/2004 20:35
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc
Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
ameryt
http://www.godolphin.com/
naciskasz: Enter the Seven Stars Competition
naciskasz: Select Your 7 Stars
naciskasz: continue (na dole)
wypełniasz wszystkie tabelki zaznaczone gwiazdkami (uczciwie, bo nagrody nie odbierzesz)
hasło minimum 6 znaków
telefon (kierunkowy) np. - 022 w tabelke 2-ga i własciwy w trzecią
zaznaczasz po jednym koniu w kazdej pionowej tabelce (łącznie 7)
wciskasz: submit

może odrzucać jesli masz mniej niz 18 lat.
wtedy nie warto oszukiwać (bo nie wypłacą), a lepiej wysłać na ojca, matkę lub babcię.

Może odrzucać jeśli wysłałeś 2-gi raz na te same personalia, lub wysłałeś drugi raz z tej samej poczty.

PS: zostały 4 godziny

pozdrawiam

#208820 26/03/2004 20:52
Dołączył: Nov 2003
Posty: 289
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 289
Dzieki za odpowiedzi problem chyba tkwił w tym że moje nazwisko ma ę , ł i zmieniłem na e i l no i poszło ale zaczynam sie martwić o nagrode <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
A tak wyglądają moje typy,
CRIMSON PALACE (SAF)
WESTERN DIPLOMAT (USA)
ELTIHAAB (USA)
GOLDEN SAHARA (IRE)
ALL BLUE (IRE)
GOLD HERITAGE (USA)
MILLE (GB)

#208821 26/03/2004 21:58
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
I ja zagram w totolotka - oczywiście wybór na ślepo i ze słyszenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dubai Millennium Barn SULAMANI (IRE)
Fantastic Light Barn EXCELLENTO (USA)
Balanchine Barn CARRY ON KATIE (USA)
Daylami Barn GOLDEN SAHARA (IRE)
Lammtarra Barn LEICESTER SQUARE (IRE)
Street Cry Barn ARMY OF ANGELS (IRE)
Tempera Barn ONE GOOD THING (USA)

#208822 26/03/2004 22:45
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
Poza jedną zmianą trzeci zestaw jest kompilacją dwóch poprzednich
1. SULAMANI (IRE)
2. SONGLARK
3. OPERA COMIQUE (FR)
4. RULE OF LAW (USA)
5. GREAT EXHIBITION (USA)
6. FIGHTING TOM CAT (USA)
7. SAYWAAN (USA)

zobaczysz Insider, że te 2-latki jeśli tylko będą zdrowe to natłuką trochę punktów..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#208823 26/03/2004 22:46
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831
To może i ja się pochwalę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

DOYEN (IRE)
SONGLARK (GB)
MANSFIELD PARK (GB)
MATLOOB (GB)
GREAT EXHIBITION (USA)
ALTENBURG (FR)
PERFECT PERFORMANCE (USA)

Poszło jeszcze z 15 innych zestawów na rodzinkę i znajomych.

Oby moc była z nami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Padre

#208824 26/03/2004 22:48
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc
Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
Rozmawiają dwa slepe konie :
-Może weżmiemy udział w Wielkiej Pardubickiej ?
- Nie widzę przeszkód !

#208825 26/03/2004 22:52
Dołączył: Sep 2002
Posty: 30
N
newbie
newbie
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 30
Witam
Ja też spróbuję, oto typki:
1.SULAMANI (IRE)
2.WESTERN DIPLOMAT (USA)
3.CARRY ON KATIE (USA)
4.MATLOOB (GB)
5.SINGING POET (IRE)
6.FIGHTING TOM CAT (USA)
7.SAYWAAN (USA)

Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#208826 26/03/2004 23:21
Dołączył: Nov 2003
Posty: 289
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 289
Tak w ogóle HPC dzięki za info o tej zabawie, moja żona już jakieś łachy z prześcieradła mi szykuje no bo jak ja będe wyglądał w dym Dubaju w dżinsach.

Strona 1 z 3 1 2 3

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, aker, $-man, kamel, Sensei, alfa, rafal08, betowiec, rymoholik, burbon), 2,443 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,295
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1