"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#208857 09/03/2004 18:45
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5
WITAM
27 MARCA DUBAI W.C
JAKIES INFO CO DO LISTY KONI I SZANS
POZDRAWIAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#208858 10/03/2004 16:15
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
Quote
Oryginalnie wysłał ROOSTER:
[qb]WITAM
27 MARCA DUBAI W.C
JAKIES INFO CO DO LISTY KONI I SZANS
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
jest na to grubo za wczesnie......
ale warto zajrzeć na stronę
http://www.dubaiworldcup.com/
pozdrawiam

#208859 17/03/2004 20:42
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam
Są już zapisy do Dubai Cup
Bardzo ciekawe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Od szejka tylko Grand Hombre !!!!
ale stawka silna
Victory Moon
State Shinto
Medaglia D'Oro
itd itp

#208860 26/03/2004 20:34
Dołączył: Apr 2003
Posty: 68
I
journeyman
journeyman
I Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 68
czy Dubai World Cup można oglądać w mediach. Jeśli tak to w jakich? Czy ktoś w Polsce przyjmuje zakłady?

#208861 26/03/2004 21:35
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
Obejrzeć na żywo i grać można w BETAKO
ul. Nowolipki 14 WARSZAWA
"ZŁOTY LEW" ul. Grójecka 80/102 WARSZAWA
PUB "No 5" ul. Bohaterów Monte Cassino 5 , SOPOT

oczywiście jak się ma konto to można grać przez internet u zagranicznych buków

#208862 27/03/2004 01:35
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
Witam,

Godziny według czasu angielskiego.

1.40 GODOLPHIN MILE (GROUP 2)
During 2/1 win

2.20 UAE DERBY (GROUP 2)
Great Exhibition 10/1 e/w
To jego pierwszy start na piachu więc może być różnie.

3.10 THE DUBAI SHEEMA CLASSIC (GROUP 1)
Trudny wyścig, niespodzianka niewykluczona. Mamy tu polski akcent, szkoda że tylko w nazwie. Lubię tego konia, jedzie G.Stevens .....ale przekonania nie mam ... zagram cienko.
Groźny może być Lunar Sovereign 8/1, wezmę go do tripli
Polish Summer 3/1 win
Gorylla 20/1 e/w <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Brazil... Brazil.. oops chyba pomyliły mi się dyscypliny

3.50 THE DUBAI GOLDEN SHAHEEN (GROUP 1)
Faworytem będzie Alke 3/1. Należy pamiętać o Tsigane 6/1, znakomity dżokej D.Flores przyjeżdża z Los Angeles tylko na ten wyścig.
Meiner Select 10/1 e/w

4.30 DUBAI DUTY FREE (GROUP 1)
Moimi faworytami są: Evolving Tactics, Refuse to Bend 8/1 i Crimson Palace pod Dettorim.
Crimson Palace wygrała ostatnio w porywającym stylu ale teraz rywale są znacznie silniejsi.
Evolving Tactics 6/1 win
Crimson Palace 5/1 win

5.20 DUBAI WORLD CUP (GROUP 1)
Zgadzam się z opiniami, że Medaglia D&#8217;Oro ma duże szanse zrewanżować się Pleasantly Perfect 2/1 za porażkę w Breeder`s Cup Classic. Tej parze zagrozić może Victory Moon 4/1. Uwaga na japońskiego specjalistę od piachu Admire Don.
Medaglia D&#8217;Oro 2/1 win
Admire Don 10/1 e/w

notowania orientacyjne z dnia dzisiejszego

powodzenia

wiadomość z ostatniej chwili: Dettori liczy że wygra 2 razy... niestety zapomniał podać w których wyścigach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#208863 27/03/2004 01:58
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam Cigar

w DWC słyszałem że wiele się mówi w Stanach o koniu Mandeli.
ale akurat mało się na tym wyznaję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
za duża konkurencja z wielu egzotycznych krajów.
szkoda ze nie ma ruskich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , bo by ich naszprycowali

[Linked Image]

#208864 27/03/2004 02:20
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
witaj Hpc

Ja też się specjalnie na tym nie wyznaję choć powoli przymierzam się do wyścigów amerykńskich. Jak spojrzałem po raz pierwszy na zapis do Dubaju to wydał mi się mało ciekawy. Dzisiaj spędziłem ładnych kilka godzin na analizach (a mam dobre materiały) i zmieniam zdanie, może być bardzo bardzo ciekawie (i trudno)... a jak będzie naprawdę zobaczymy jutro.
powodzenia


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], Lukasz111), 1,728 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1