|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5 |
WITAM 27 MARCA DUBAI W.C JAKIES INFO CO DO LISTY KONI I SZANS POZDRAWIAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624 |
Oryginalnie wysłał ROOSTER: [qb]WITAM 27 MARCA DUBAI W.C JAKIES INFO CO DO LISTY KONI I SZANS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] jest na to grubo za wczesnie...... ale warto zajrzeć na stronę http://www.dubaiworldcup.com/ pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam Są już zapisy do Dubai Cup Bardzo ciekawe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Od szejka tylko Grand Hombre !!!! ale stawka silna Victory Moon State Shinto Medaglia D'Oro itd itp
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 68
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2003
Posty: 68 |
czy Dubai World Cup można oglądać w mediach. Jeśli tak to w jakich? Czy ktoś w Polsce przyjmuje zakłady?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624 |
Obejrzeć na żywo i grać można w BETAKO ul. Nowolipki 14 WARSZAWA "ZŁOTY LEW" ul. Grójecka 80/102 WARSZAWA PUB "No 5" ul. Bohaterów Monte Cassino 5 , SOPOT
oczywiście jak się ma konto to można grać przez internet u zagranicznych buków
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624 |
Witam,
Godziny według czasu angielskiego.
1.40 GODOLPHIN MILE (GROUP 2) During 2/1 win
2.20 UAE DERBY (GROUP 2) Great Exhibition 10/1 e/w To jego pierwszy start na piachu więc może być różnie.
3.10 THE DUBAI SHEEMA CLASSIC (GROUP 1) Trudny wyścig, niespodzianka niewykluczona. Mamy tu polski akcent, szkoda że tylko w nazwie. Lubię tego konia, jedzie G.Stevens .....ale przekonania nie mam ... zagram cienko. Groźny może być Lunar Sovereign 8/1, wezmę go do tripli Polish Summer 3/1 win Gorylla 20/1 e/w <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Brazil... Brazil.. oops chyba pomyliły mi się dyscypliny
3.50 THE DUBAI GOLDEN SHAHEEN (GROUP 1) Faworytem będzie Alke 3/1. Należy pamiętać o Tsigane 6/1, znakomity dżokej D.Flores przyjeżdża z Los Angeles tylko na ten wyścig. Meiner Select 10/1 e/w
4.30 DUBAI DUTY FREE (GROUP 1) Moimi faworytami są: Evolving Tactics, Refuse to Bend 8/1 i Crimson Palace pod Dettorim. Crimson Palace wygrała ostatnio w porywającym stylu ale teraz rywale są znacznie silniejsi. Evolving Tactics 6/1 win Crimson Palace 5/1 win
5.20 DUBAI WORLD CUP (GROUP 1) Zgadzam się z opiniami, że Medaglia D’Oro ma duże szanse zrewanżować się Pleasantly Perfect 2/1 za porażkę w Breeder`s Cup Classic. Tej parze zagrozić może Victory Moon 4/1. Uwaga na japońskiego specjalistę od piachu Admire Don. Medaglia D’Oro 2/1 win Admire Don 10/1 e/w
notowania orientacyjne z dnia dzisiejszego
powodzenia
wiadomość z ostatniej chwili: Dettori liczy że wygra 2 razy... niestety zapomniał podać w których wyścigach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam Cigar w DWC słyszałem że wiele się mówi w Stanach o koniu Mandeli. ale akurat mało się na tym wyznaję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> za duża konkurencja z wielu egzotycznych krajów. szkoda ze nie ma ruskich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , bo by ich naszprycowali [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624 |
witaj Hpc
Ja też się specjalnie na tym nie wyznaję choć powoli przymierzam się do wyścigów amerykńskich. Jak spojrzałem po raz pierwszy na zapis do Dubaju to wydał mi się mało ciekawy. Dzisiaj spędziłem ładnych kilka godzin na analizach (a mam dobre materiały) i zmieniam zdanie, może być bardzo bardzo ciekawie (i trudno)... a jak będzie naprawdę zobaczymy jutro. powodzenia
|
|
|
Link skopiowany do schowka