Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
na nordicu koles z 3 7 rzuca all ina, ja majac AA zastanawiam sie chwile, no ale ostatecznie sprawdzam, i co? strita lapie po flopie laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Originally Posted by slawiola
AKdzwonek goscio all in ja call on 23 flop 922
turn 3 puke puke puke

i nordic poszedl w zapomnienie

szanse przed flopem były jakieś 67% - 33%, więc don't worry, bo bywają gorsze bad beaty smile

Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Z
zxp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
taa a ja 910 koles bet 500 ja call flop 9910 on all in ja call i pokazuje 10 10 z 4k zrobilo sie 500

Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
na pewno, ale samo dojscie fulla jest mocno wkurzajace, biorac pod uwage to ze goscio non stop allinowal wczesniej, wiec chcialo sie go wyautowac

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
nie przejmuj się: ten gościu zaraz wyleci albo...wygra turniej wink

Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
Originally Posted by Mr_Andrew
nie przejmuj się: ten gościu zaraz wyleci albo...wygra turniej wink

grin

Dołączył: Jun 2003
Posty: 892
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 892
ja tez wypadłem z nordica
dałem se all in AQ w kolorze to mnie sprawdził koleś z AK a na stól poszły same śmieci frown

Dołączył: Dec 2007
Posty: 451
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 451
Wczoraj na pokerlidze zostalo 200 osob ja ok.40 10k dostaje A8
flop A6T gosc bet ja call turn A gosc bet ja all on call i pokazuje QJ river K laugh aha on mial 16k

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,385
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,385
paddy power pierwsza reka KK, daje all sprawdzilo mnie K8 i 33 flop 8 river 8 :zygi: naprawde sie robi niedobrze...

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,385
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,385
poker jest piekny... QT kier vs. 22 flop xxx turn Q (yeah) river 2 ( puke )

Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 7,733
turek na NoIQ 2 tokeny do wygrania i 3 miejsce zajalem laugh laugh puke

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
3x sit&go 6osobowe na full tilcie,
3x jak zostało nas trzech (2 nagrody, 2x entry fee + 4x entry fee) byłem chip leaderem po czym jak oni mieli jakoś się wykończyć wzajemnie, to dzielili się żetonami bo zawsze ten słabszy wygrywał all iny,
Następnie 3x przegrywałem w debilnych okolicznosciach w stylu:
- AA vs A2 preflop all in, running flush dla rywala
- QQ vs A5, flop Q 4 6, turn 7, river 3
- KK3 flop, ja K9 ręka all in i gośc mi K10 pokazuje

No myslalem ze wyjdę z siebie, 3x on the bubble tylko i wyłącznie na bad beatach, jak tak kurde można. Frustrujący wieczór/noc wink

Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
Paradise z przed chwili

AA z 7 call przedemna, daje bet aktualny pot pf, 4 call

flop niegrozny 8210, mysle tylko czy ktos ma seta T

wszyscy przedemna o dziwo all iny, izi

jeden 87, drugi jakies szambo, trzeci 104, 4ty 55....temu ostatniemu na riverze 5tka dochodzi i po turku

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
[Linked Image] [img153.imageshack.us]
Brak szczęścia w losowaniu hehe smile
Przy okazji tego tematu pozdrawiam kolege z QC ktory ciagle woła o hasła na forum i sprawdził mojego blefa z A10 na flopie K22 z J4 ale jest takie przysłowie nie blefuj donka bo dojdzie mu 4 na river laugh laugh laugh

Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Niestety musze sie wpisac laugh

1. Noiq o 1000$ ja na lapie AK koles AJ
flop K Q x
turn x
river 10 i 300 ktores miejsce tongue

2. St.James na lapie JJ (jako ze bylem shortem all in)
gosc sprawdzil z 22
flop QQJ
turn 2
river 2

3. Unibet
Jako ze juz bylem zniesmaczony wczesniejszymi porazkami na noiq st james paradaise i celeb (pzdr widget) laugh
Rzucilem alka z AJ jakis kolo check z 45
flop A 2 2
turn x
river heh 3
pograli laugh

No nic zawsze sobie mozna tlumaczyc ze dzis trzynastego mamy laugh laugh laugh

pzdr niech river bedzie z Wami laugh

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,385
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,385
pierwsze rozdanie expekt, dostaje QQ, chce rzucac i przez przypadek zle chyba nacisnalem, bo nie widze na to innego wytlumaczenia, dalem all na pre flopie i moje QQ oczywiscie trafilo na KK...

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,385
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,385
88 vs. 75 suited, flop 8 9 J turn x river 6 mad

Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Tak grając dzisiaj przez 7 godzin w pokera to bym chyba z 4 strony zajął w tym dziale laugh laugh laugh chyba trzeba się na live przerzucić smile

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,385
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,385
ja pier.dole pol godziny zbieralem stack na paradise, mialem 6k i bylem w czolowce i nagle jakis kretyn sprawdzil moje AK swoim A6 i dostal flop A6x... i jeszcze mi perfidnie pisze dobranoc frown

Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,568
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,568
Właśnie odpadłem z PokerSaints... ale w jakim stylu smile smile

mam na ręku K10...

flop K2K...

sprawdzam wink

koleś raise 28k...

no to jedziemy all in ja 120k on 108k

pokazuje swoje karty ma A2... myślę wariat z takim czymś po flopie...

wpada turn... 2... mówie ok zajebiście... no i river co? oczywiście 2. smile

ahh kocham to.

Pozdro

Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, Sensei, forty, JelineK, alfa, latajaca_holenderka), 1,135 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,715
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1