Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
Witam wszystkich milosnikow i sympatykow wyscigow konnych, zwlaszcza wroclawskich!Do rozpoczecia sezonu 2004 dzieli nas kilka dni, tak wiec najwyzszy czas wziac sie do roboty i przygotowac do sezonu! Zycze jak zwykle wysokich wygranych i duzooo zabawy!

oficjalna strona Partynic: www.wtwk-partynice.pl [wtwk-partynice.pl]

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
Na stronie Partynickiego Toru pojawil sie program na pierwszy dzien wyscigowy(18.04)
Sezon zapowiada sie znakomicie i od razu mala niespodzianka: na koniach T.Debowskiego bedzie jezdzil dz.T.Dul!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zobaczymy jak ten wielce doswiadczony dzokej wypadnie w konfrontacji z miejscowymi jezdzcami...

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13
O
Obi Offline
stranger
stranger
O Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13
Maciek jak bedziesz miał jakis dobre typy czy cos takiego to dawaj (ale prywatnie)haha.A tak wogole to oprócz "słowa" to gdzie bedzie mozna sie cos o 3 latkach dowiedziec? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 11
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 11
Witam, wszedłem bo Obi mi kazał (mówi, że nie jest lizus), ale Maćka znam, powiedział kiedys "za Wiedzę w czwartej gonitwie płacili...". Jest spoko. Dzieli się WIEDZA nie tylko PRYWATNIE - to do Ciebie Obi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Najlepszy dla mnie na razie jest Amberleigh House pod Graham'em Lee. Jakby co, to w derby w zeszłym roku wygrałem mnóstwo PLN-ów. Do zobaczenia w niedzielę 18 kwi. przy kasie.

Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
Mysle ze informacje dotyczace koni, stajni itd. bedzie mozna znalesc juz wkrotce w jakis dolnoslaskich gazetach informujacych o rozpoczeciu sezonu. Na stronie internetowej Partynic rowniez sa wzmianki o tym co nas czeka w 2004 roku(trzeba kliknac w "Po sezonie 2004").Jesli bede mial jakies informacji, oczywiscie przekaze... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam

Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
I zapomnialem oczywiscie dodac najwazniejszego zrodla wiedzy, mianowicie programu wyscigowego, ktory juz od wtorku bedzie dostepny w sprzedazy!

Dołączył: Apr 2004
Posty: 11
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 11
A propo programów, to już na Komandorskiej o 16 nie było programów na niedzielę (18.04). Straszne, jak mam typować? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
Tez jeszcze nie mam programu,moze podskocze na tor, tam pewnie maja. Poki co zapowiada sie swietne rozpoczecie sezonu, pogoda ma dopisac!

Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
Z wiadomosci jakie sa na stronie Partynic mozna zwrocic na kilka obiecujacych 3-latkow, m.in. Widawa II ,chyba siostra ubieglorocznej derbistki!

Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
Powstala kolejna strona o koniach i wyscigach konnych: www.finisz.pl [finisz.pl] Na stronie wiele ciekawych informacji, polecam!

Dołączył: Aug 2003
Posty: 41
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 41
M.B.może podałbyś swoje typy.
My ocenimy co jesteś wart.
Może zachęciłbyś nowicjuszy
do zabawy w typowanie i odwiedziny
toru wyścigowego.Może razem ropropagujemy
wyścigi w naszym mieście,co byłoby z korzyścią
dla wszystkich.Przemyśl to.
Z poważaniem BArek.

Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
Quote
Oryginalnie wysłał BArek:
[qb]Widzę,że M.B. pisze po jednym zdaniu i to o niczym
o wiele wcześniej otworzyłem w tym roku swoją stronę i piszę o typowaniu.Podałem swoje typy.
M.B.widać wstydzi się podać swoje typy bo niewiele ma do powiedzenia.Powinien podać swoje typy,niech inni ocenią co jest wart. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Stary! Pisz sobie o czym chcesz, ja sie nie wtracam, wiec ty tez sie nie wtracaj! Moj temat brzmi WTWK-Partynice sezon 2004, a nie typy i tylko typy. Pisze o tym co chce i co uwazam za warte napisania,jesli cos Ci sie nie podoba to nie musisz sie udzielac w dyskusji, przeciez nikt Cie do tego nie zmusza. Sam wiem czego jestem wart i nic nie bede udowadnial, a typy podaje zawsze jak mam tylko na to czas jakbys nie wiedzial. Wiec pozostawiam ci to do przemyslenia... Chetnie zachece innych do gry i zalozenie tego forum to tylko potwierdza. Pozdrawiam!

Dołączył: Aug 2003
Posty: 32
L
newbie
newbie
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 32
wydaje mi się że nie powaznym jest ocenianie kogoś po typach w pierwszy dzien wyscigowy - sami debiutanci a my tu szalec mamy ?? pozatym nie widziałem koni więc jak je mam ocenić ?? takie typy w większosci na czuja raczej moga byc słabą zachętom dla nowicjuszy jesli okażą się błedne pomyslą oni wtedy "starzy bywalcy trafili 1 gonitwe to my nie mamy szns"

co do T. Dula to raczej nie jest niespodzianka w żadnej z warszawskich stadnin póki co nie jest on pierwszym jeżdzcem !!! więc nie zdziwił bym się gdyby w tym sezonie cześciej występował na Partynicach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
Podzielam twoje uwagi LordViader. Trzeba na padoku przyjrzec sie koniom ,zobaczyc jak przezimowaly, jaka maja siersc. Narazie to typowac mozna tylko po pochodzeniu, mam nadzieje ze jutro nabede program i czegos wiecej sie dowiem.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
drodzy koledzy z Wrocławia
zamiast się kłócić powinniście zjednoczyć siły by promować wyścigi w Waszym mieście
co do Dula to moim skromnym zdaniem jest to najlepszy jeżdziec ostatniego 20-lecia..
o okresie wcześniejszym się nie wypowiadam bo jestem za młody... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pozostali mogą Mu &#8222;buty czyścić&#8221;...
myślę, że gdyby dane Mu było startować zagranicą to zrobiłby dużą karierę..ale to tylko moja opinia...
pozdrawiam

Dołączył: Aug 2003
Posty: 32
L
newbie
newbie
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 32
no to ja podam co mi z programu wychodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Gonitwa 1
BARBI, NEWA
Gonitwa 2
HESTIA
Gonitwa 3
SZOGUN, HONOR
Gonitwa 4
arabów nie lubie bo biegają jak chca ale w niedziele stawiam na: WEJMUŁKA, FEDIAN
Gonitwa 5
to jest super gonitwa - wszystko może się zdarzyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> :HADERA, DANSER II, HETERYK, JUNIOR, i uważał bym na VACOUVERA
Gonitwa 6
GARDA II potem LACRINA i SABINA
Gonitwa 7
FAGAS
mówie wam to pewniaki są <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
WYCOFANE KONIE w I Dzień Wyścigowy: Gonitwa I - koń nr 4; Gonitwa II - koń nr 1; Gonitwa IV - koń nr 3; Gonitwa V - koń nr 2; Gonitwa VI - koń nr 4; Gonitwa VII - konie nr 1,2,3

Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
Ciezko typowac teraz debiuty, wiec moze sprobujmy ocenic szanse koni w Nagrodzie Stadniny Koni Lesieniec oraz Otwarcia Sezonu.

Moje typy: gon.4 , dwa konie T.Debowskiego startujace glownie na Sluzewcu wydaja sie byc poza konkurencja, liczylbym takze Karola

gon.5, Rozanecznik katastrofalnie skakal przez ploty, jesli zrobil postepy na pewno bedzie grozny; wedlug mnie najwieksze szanse ma Hadera i Danser II ,niepokoi tylko dosiad., jednak przypomne ze Junior zostal wycofany, wiec zmiany w dosiadze sa mozliwe.

Zycze wysokich wygranych!

Dołączył: Apr 2003
Posty: 68
I
journeyman
journeyman
I Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 68
zgadzam się z Cigarem co do możliwości dż Tomasza Dula, zobaczymy we Wrocławiu czy jest w formie. Chciałbym również dodać, że nieprawdą jest jakoby na stałym etacie nie jeździł w Warszawie. Otóż o ile mi wiadomo na dzień dzisiejszy jeździ "na pierwszą rękę" u trenera Janikowskiego

powodzenia w niedzielę
PS mój nap to Fedain

Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
Oto typy Slowa Polskiego-Gazety Wroclawskiej:
I:Newa,Armona
II:Hestia,Gladiola
III:Major WM,Szogun
IV:Elgara(wycofana),Fedain
V:Heretyk,Hadera
VI:Lacrima,Tulka
VII:Fagas(wycofany),Kuznik

Strona 1 z 4 1 2 3 4

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec), 1,689 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,815
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1