|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 32
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2003
Posty: 32 |
ja mam sprostowanie co do typów Słowa Sportowego, które podał BArek w gonitwie 2 typy tej gazety sa następujace :1, 3, 6 !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2003
Posty: 41 |
Do M.B. Podobała mi się Twoja odpowiedz. Zgadzam się z nią całkowicie. W myśl powiedzonka "zgoda buduje" tak i my wszyscy razem osiągniemy zamierzony cel.Na nasze wyścigi będzie więcej ludzi przychodzić tak z Wrocławia jak i okolic. Myślę,że to osiągniemy. Z POWAŻANIEM BArek. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2003
Posty: 41 |
Do M.B. Jak możesz to podaj jak osiągnołeś listę koni wycofanych.Ponadto powiedz czy typy Słowa Polskiego-Gazety Wrocławskiej są dostępne w internecie.Jak tak,to jak je osiągasz.Z góry dziękuję. BArek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135 |
Liste wycofanych koni mozna znalezc(czasem) na stronie Partynic, takze na stronie www.wyscigi.pl. [ wyscigi.pl.] Ja najczesciej kupuje program wtedy gdy wiadomo, ktore konie sa wycofane i po prostu spisuje z wywieszonej listy. Co do typow z gazety to mialem po prostu gazete w reku i przepisalem typy, natomiast w necie moze takze sa, trzeba poszperac. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2003
Posty: 41 |
Do M.B. Dzięki za odpowiedż. Pozdrawiam-BArek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135 |
I jak tam, po wyscigach? Chwalic sie jakie wyniki, jak poszlo? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja fortuny nie zarobilem, ale symboliczne trafienie zaliczylem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135 |
I oczywiscie brawa dla T.Dula, ktory pomimo kiepskich koni na jakich przyszlo mu sie scigac pokazal klase i potwierdzil co znaczy dobry dosiad!Brawo!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 83
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2003
Posty: 83 |
czy mógłby ktoś opisać mniej więcej przebieg wyścigu dla arabów.
z góry dziękuję witek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135 |
Akurat podczas tej gonitwy zle stalem i malo widzialem przy tej ilosci ludzi jaka w niedziele odwiedzila tor, ale moge sprobowac cos powiedziec: tak wiec po starcie konie T.Debowskiego(Fedain, Farah-Batal) trzymaly sie stylu stawki, na luku zaczely sie przesuwac do przodu przed prosta finiszowa(smialem sie ze T.Dul instruje M.Miduszewska jak sie jezdzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )Nastepnie ni stad ni z owad wylamal Farah-Batal(tak twierdzil spiker,ja przez lornetke nie bylem w stanie odczytac ktory to z koni Debowskiego,po prostu ludzie mi zaslaniali),bardzo dobrze finiszowal Karol,ktory nie dal sie wyprzedzic od momentu wyjscia na prosta finiszowa i latwo wygral, drugi Fedain pod T.Dulem, ktory finiszowal od pola(bardziej pasowaloby ze to on wylamal,ale jak mowie nie widzialem dokladnie), trzeci Farah-Batal.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135 |
Aha i jeszcze po starcie stawce przewodzil Epistratos, ktory wydawaloby sie chcial uciec rywalom(jak to czesto czyni A.Lorek) ale tym razem nie udalo sie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135 |
Cos nikt nie kwapi sie pochwalic jak poszlo w niedziele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Spokojnie odegramy sie za tydzien, a jak nie za tydzien ,to za dwa! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 83
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2003
Posty: 83 |
wielkie dzięki z opis m.b. ja mogę się "pochwalić" że w trakcie robienia niedzielnych zakupów wstąpiłem do jakiegoś śmiesznego punktu totka w wawie i dorzuciłęm dziesięć złotych do puli porządku w wyścigu dla arabów obstawiając fedain-farah-batal.
ten karol to jakiś lepszy konik, czy po prostu przypadkowy wybuch? w wawie dotąd nie biegał, dlatego sporym zaskoczeniem dla mnie było, że ograł dwa moim zdaniem dobre konie dębowskiego.
pozdrawiam witek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135 |
Jest to dobry kon, pokazal sie w zeszlym sezonie,ale sadzilem ze bedzie 3, za konmi Debowskiego. Mysle ze po niedzielnym sukcesie bedzie mozna zobaczyc go rowniez w Warszawie.
P.S. Do cerusa: Za porzadek Fedain - Farah-Batal placiliby 3zl, byla to pierwsza gra jesli chodzi o porzadki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135 |
Zapraszam do udzialu w sondzie, glos mozna oddac w temacie Partynice - 2 dzien wyscigowy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 32
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2003
Posty: 32 |
nie ma się czym chwalic po pierwszym dniu wyścigowym, bo zamiast na konie to należało obstawiać dżikeji - mam tu na myśli T. Dula, który wręcz osmieszył swoich wrocławskich kolegów po fachy i na koniach które nie były faworytami wygrywał gonitwy. nalezą mu się gratulacje za jego profesjonalizma, a wrocławskim dżokejom nalezy się nagana za ich postawe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 83
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2003
Posty: 83 |
dzięki m.b. za wyczerpującą odpowiedź. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13 |
sIEMKA wszystkim coraz blizej do kolejnej niedzieli na partynicach a wycofane konie w tym dniu to: Gon.1: 5,7(Eliot, Batog) Gon.4: 2,4(Koryntia, Diuna) Gon.6: 1(Segiza) czyli mało koni jest wycofanych co oznacza ciekawsza rywalizacje.ale moga byc jeszcze dodatkowo wycofane ale o tym dowiemy sie na torze. POWODZENIA
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13 |
To moje typy: gon1:Lama,Monsun,Newa gon2:Derwish,Derkano gon3:Hestia,Arabia gon4:Arkadia, gon5:GALERIUS!!,Huragan III,Dworus gon6:Ławer,Gladiator ciekawe czy cos z tego wejdzie?!?!?!mam taka nadzieje moze wy macie jakies inne typy?Życze wysokich wygranych. :5gw:
|
|
|
Link skopiowany do schowka