Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Aug 2003
Posty: 32
L
newbie
newbie
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 32
ja mam sprostowanie co do typów Słowa Sportowego, które podał BArek w gonitwie 2 typy tej gazety sa następujace :1, 3, 6 !!

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
Na stronie Partynic pojawily sie zapisy do drugiego dnia wyscigowego:
http://www.wtwk-partynice.pl/dzien2-04.asp

Dołączył: Aug 2003
Posty: 41
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 41
Do M.B.
Podobała mi się Twoja odpowiedz.
Zgadzam się z nią całkowicie.
W myśl powiedzonka "zgoda buduje"
tak i my wszyscy razem osiągniemy
zamierzony cel.Na nasze wyścigi
będzie więcej ludzi przychodzić
tak z Wrocławia jak i okolic.
Myślę,że to osiągniemy.
Z POWAŻANIEM BArek.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Aug 2003
Posty: 41
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 41
Do M.B.
Jak możesz to podaj jak osiągnołeś listę koni wycofanych.Ponadto powiedz czy typy Słowa Polskiego-Gazety
Wrocławskiej są dostępne w internecie.Jak tak,to jak je osiągasz.Z góry dziękuję.
BArek

Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
Liste wycofanych koni mozna znalezc(czasem) na stronie Partynic, takze na stronie www.wyscigi.pl. [wyscigi.pl.] Ja najczesciej kupuje program wtedy gdy wiadomo, ktore konie sa wycofane i po prostu spisuje z wywieszonej listy.
Co do typow z gazety to mialem po prostu gazete w reku i przepisalem typy, natomiast w necie moze takze sa, trzeba poszperac.

Pozdrawiam.

Dołączył: Aug 2003
Posty: 41
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 41
Do M.B.
Dzięki za odpowiedż.
Pozdrawiam-BArek.

Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
I jak tam, po wyscigach? Chwalic sie jakie wyniki, jak poszlo? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja fortuny nie zarobilem, ale symboliczne trafienie zaliczylem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
I oczywiscie brawa dla T.Dula, ktory pomimo kiepskich koni na jakich przyszlo mu sie scigac pokazal klase i potwierdzil co znaczy dobry dosiad!Brawo!

Dołączył: Mar 2003
Posty: 83
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 83
czy mógłby ktoś opisać mniej więcej przebieg wyścigu dla arabów.

z góry dziękuję
witek

Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
Akurat podczas tej gonitwy zle stalem i malo widzialem przy tej ilosci ludzi jaka w niedziele odwiedzila tor, ale moge sprobowac cos powiedziec: tak wiec po starcie konie T.Debowskiego(Fedain, Farah-Batal) trzymaly sie stylu stawki, na luku zaczely sie przesuwac do przodu przed prosta finiszowa(smialem sie ze T.Dul instruje M.Miduszewska jak sie jezdzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )Nastepnie ni stad ni z owad wylamal Farah-Batal(tak twierdzil spiker,ja przez lornetke nie bylem w stanie odczytac ktory to z koni Debowskiego,po prostu ludzie mi zaslaniali),bardzo dobrze finiszowal Karol,ktory nie dal sie wyprzedzic od momentu wyjscia na prosta finiszowa i latwo wygral, drugi Fedain pod T.Dulem, ktory finiszowal od pola(bardziej pasowaloby ze to on wylamal,ale jak mowie nie widzialem dokladnie), trzeci Farah-Batal.

Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
Aha i jeszcze po starcie stawce przewodzil Epistratos, ktory wydawaloby sie chcial uciec rywalom(jak to czesto czyni A.Lorek) ale tym razem nie udalo sie.

Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
Cos nikt nie kwapi sie pochwalic jak poszlo w niedziele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Spokojnie odegramy sie za tydzien, a jak nie za tydzien ,to za dwa! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 83
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 83
wielkie dzięki z opis m.b.
ja mogę się "pochwalić" że w trakcie robienia niedzielnych zakupów wstąpiłem do jakiegoś śmiesznego punktu totka w wawie i dorzuciłęm dziesięć złotych do puli porządku w wyścigu dla arabów obstawiając fedain-farah-batal.

ten karol to jakiś lepszy konik, czy po prostu przypadkowy wybuch? w wawie dotąd nie biegał, dlatego sporym zaskoczeniem dla mnie było, że ograł dwa moim zdaniem dobre konie dębowskiego.

pozdrawiam
witek

Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
Jest to dobry kon, pokazal sie w zeszlym sezonie,ale sadzilem ze bedzie 3, za konmi Debowskiego. Mysle ze po niedzielnym sukcesie bedzie mozna zobaczyc go rowniez w Warszawie.

P.S. Do cerusa:
Za porzadek Fedain - Farah-Batal placiliby 3zl, byla to pierwsza gra jesli chodzi o porzadki

Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
Zapraszam do udzialu w sondzie, glos mozna oddac w temacie Partynice - 2 dzien wyscigowy

Dołączył: Aug 2003
Posty: 32
L
newbie
newbie
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 32
nie ma się czym chwalic po pierwszym dniu wyścigowym, bo zamiast na konie to należało obstawiać dżikeji - mam tu na myśli T. Dula, który wręcz osmieszył swoich wrocławskich kolegów po fachy i na koniach które nie były faworytami wygrywał gonitwy. nalezą mu się gratulacje za jego profesjonalizma, a wrocławskim dżokejom nalezy się nagana za ich postawe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 83
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 83
dzięki m.b. za wyczerpującą odpowiedź.
pozdrawiam

Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 135
Na stronie Partynic pojawily sie zapisy do 3 dnia wyscigowego(2.05.04):
http://www.wtwk-partynice.pl/dzien3-04.asp

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13
O
Obi Offline
stranger
stranger
O Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13
sIEMKA wszystkim coraz blizej do kolejnej niedzieli na partynicach a wycofane konie w tym dniu to:
Gon.1: 5,7(Eliot, Batog)
Gon.4: 2,4(Koryntia, Diuna)
Gon.6: 1(Segiza)
czyli mało koni jest wycofanych co oznacza ciekawsza rywalizacje.ale moga byc jeszcze dodatkowo wycofane ale o tym dowiemy sie na torze.
POWODZENIA

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13
O
Obi Offline
stranger
stranger
O Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13
To moje typy:
gon1:Lama,Monsun,Newa
gon2:Derwish,Derkano
gon3:Hestia,Arabia
gon4:Arkadia,
gon5:GALERIUS!!,Huragan III,Dworus
gon6:Ławer,Gladiator
ciekawe czy cos z tego wejdzie?!?!?!mam taka nadzieje moze wy macie jakies inne typy?Życze wysokich wygranych. :5gw:

Strona 2 z 4 1 2 3 4

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
1 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka), 2,179 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,817
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1