Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by gool11
a z tymi pampersami to przesadziłeś stary mam nadzieję że nie jesteś kibicem Wisły bo takich kibiców nie chcemy.

Kosowski stwierdzil w jednym z wywiadow, ze zarabia tak malo, ze nie ma nawet na pampersy.

Pzdr i sorry za maly OT smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Originally Posted by lupus
Originally Posted by gool11
a z tymi pampersami to przesadziłeś stary mam nadzieję że nie jesteś kibicem Wisły bo takich kibiców nie chcemy.

Kosowski stwierdzil w jednym z wywiadow, ze zarabia tak malo, ze nie ma nawet na pampersy.

Pzdr i sorry za maly OT smile

Bo mial najnizszy kontrakt z wszystkich, a graczem byl
najlepszym wiec bardzo dobrze ze sie cenil.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Chyba zarabial 7k na miesiac.
To chyba starczy na pieluchy? :]

Zazadal wysokiego kontraktu, nie dali mu i dobrze sie stalo.
Gral ok, ale mam nasrane we lbie.

Dołączył: Dec 2007
Posty: 23
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 23
Nie wiedzielismy.

Dołączył: Dec 2007
Posty: 23
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 23
Originally Posted by lupus
Chyba zarabial 7k na miesiac.
ale mam nasrane we lbie.
Tego nie wiedzielismy wink

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Proponuję jednak rozmawiać o lidze a nie o jakich dziwnych rzeczach smile .::Think Twice::. Ignorator.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Originally Posted by Ignorator
Proponuję jednak rozmawiać o lidze a nie o jakich dziwnych rzeczach smile .::Think Twice::. Ignorator.

Racja smile

w takim razie: ad rem smile

Mecz walki w Kielcach. Być może ogólna kultura gry po stronie Wisły, ale Koronka ładnie walczyła i zasłużyła myślę na ten remis.

Pokazał się Kokoszka, reszta gwiazd Wisły chyba trochę poniżej możliwości.

W Koronie dużo zdrowia zostawił na boisku Robak, naprawdę warto bliżej się przyjrzeć temu zawodnikowi. Strzelił w sparingach sporo bramek i widać, że ma ciekawe możliwości. Dużo pracy jak zwykle w środku Hermes, młody Wilk, który wygryzł ze składu Zganiacza bez rewelacji, ale też dużo zdrowia zostawił.

Słabiutko Matusiak, Łobodziński - widać, że jeszcze nie zgrany z zespołem.

Ogólnie wynik moim zdaniem sprawiedliwy i nie krzywdzący żadnej z drużyn.

Jeszcze jedno: potwierdziło się moim zdaniem to, co było dla niektórych oczywiste wink Korona będzie u siebie groźna dla KAŻDEGO i ciężko będzie zdobyć punkty w Kielcach.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Remis jak najbardziej zasłużony, Wisła zaprezentowała się moim zdaniem słabo, nowy nabytki nic nie pokazały... Po wyrównującym golu Kokoszki Wisła przestała atakować pokazując, że przyjechała do Kielc remis, w wywiadzie pomeczowym Piotr Brożek przyznał, że są zadowoleni z 1 punktu. Ogólnie jest to dla mnie nie do pomyślenia, że w takim zespole jak Wisła swoje minuty gry może dostawać Kmiecik, resztę pozostawiam bez komentarza...

Dołączył: Feb 2007
Posty: 17
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 17
ŁKS nie zagrał bardzo tragicznie w pierwszej połowie, w drugiej to padaka ciezka. Panowie Jaga to jest dno, rozbijali tylko ataki nasze ale to wystarczylo!Wegier naprawde niezle zagrał,reszta ekipy poprostu sie do niego niedostowowała i nie potrafili sobie nasi poradzic z akcjami kombinacyjnymi ktore probowal tworzyc wegier:)Ale dopiero w drugiej połowie byla pompa na maksa:)Znowu Marcinek Klatt zabłysnoł!

Zagraj zagraj tak jak Marcin Klatt;)

Tak poważnie to proponuje jutro na przekór wszystkim zagrać na Polonie Bytom x2. Nie bardzo wiem czemu niektórzy wpadają w zachwyt odnośnie Pasów.Polonia to żadna rewelacja fakt,ale Cracovia też nie jest jakaś potęga. Wg mnie kurs troszke przeszacowany na Polonie wiec x2 za nieduża stawkę biore!

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Originally Posted by xqwzts
kolego McDziarz z ocena sytuacji w Legii troche przesadziles.

Quote
w klubie nie ma żadnych transferów...Walter zapomina że latem sporo zarobił...a może nie chce pamiętać boapewne te pieniądze już wytransferował z klubu... i mówi że sytuacja jest tragiczna i trzeba płacić za błędy Wdowczyka...niezły krętacz kilka milionów EURO !!! jest do przodu na transferach... a on mówi że sytacja transferowa się załamała i dźwigają jeszcze ciężar błędnych decyzji Wdowczyka...z takim dyletanckim podejściem on chce budować potęgę Legii ??? po niezłym zarobku na Janczyku postanowił promować wprowadzanie młodych zdolnych do Legii...
Nawet transfery Janczyka czy Fabianskiego nie pokryly strat jakie ITI ponosili z Legia. Po drugie, to nei jest tak ze Walter nie daje pieniedzy confused Gdyby sie znalazl przyzwoity i sprawdzony napastnik za przyzwoita cene, to by go na pewno kupili. Kolejnego kota w worku dzieki Bogu nie chca kupowac...


Quote
obrona jest dziurawa po kontuzji Choto , wystarczy że za kartki konuzje wyleci Astiz Szala i będzie tragedia...brak długofalowej polityki...niestety za taką postawe dyletanckich działaczy LEGII przyjdzie zapłacić frycowe w lidze !!! kadra jest bardzo wąska...a wyniki meczów sparingowych dobitnie pokazują że zawodnicy pozostający w obwodzie nie są gotowi do gry w pierwszym składzie...
wystarczy że za kartki konuzje wyleci Astiz Szala i będzie tragedia, ale nie wyleca przeciez tak poprostu. Mimo nieobecnosci Choto srodek obrony i tak jest bardzo mocny. W obwodzie jest jeszcze coraz pewniejszy Rzezniczak, nie zapominajmy tez o Wawrzyniaku.

Quote
w meczu z Groclinem pauzuje Vuko i wobec kontuzji Ekwueme z konieczności (krótka ławka i brak wartościowych zmienników) bedzie musiał zagrać systemem 4:4:2 i wystawić niepewnego chimerycznego Grzelaka
Wlasnie w absencji Vuko szukalbym najwiekszego oslabienia Legii. Ale na pozycje defensywnego pomocnika wzmocnien tez NIE potrzeba. Oprocz Vuko jest Ekwueme, do kadry pierwszego zespolu glosno puka Ariel Borysiuk, naprawde duzy talent. Do tego ewentualnie na pozycji defensywnego pomocnika moze przeciez zagrac Wawrzyniak. 'Krotka lawka'... Nie oczekujmy ze zespoly w polskiej lidze beda mialy po trzech zawodnikow na kazda pozycje.

Quote
wobec IDIOTYCZNEGO RUCHU i puszczenia Grosickiego za marne grosze Urban może mieć niezły ból głowy bo pole manewru się zawęża...
Idiotycznym ruchem byc moze byloby zostawienie go w Legii. Grosicki zostal wypozyczony, nie sprzedany. Przy powrocie do zdrowia Szalachowskiego mialby duzo mniej szans na gre niz w poprzedniej rundzie. Radovic jest w coraz wyzszej formie. Moze poprostu w Legii boja sie ze Grosik moglby nie wytrzymac rywalizacji, lub znowu zaczac chodzic do kasyn frown Jesli w Szwajcarii bedzie gral w pierwszym skladzie, ruch okaze sie nie idiotyczny, a swietny. Tam powinien sie chyba rozwinac pilkarsko bardziej niz w Polsce.

Co do wzmocnien, to na jaka pozycje Legia ma ich szukac oprocz ataku...? W bramce Bardzo dobrze spisujacy sie Mucha, troche w tyle zostaje Skaba ale to tez nie kelner. Obrona to przezywajacy druga mlodosc Kielbowicz i Szala, szczegolnie ten drugi zaskakujaco dobrze prezentowal sie na zgrupowaniach. Astiz - tu nie trzeba komentowac, absenca Choto jest duza strata, ale jest jeszcze Wawrzyniak, Rzezniczak. Pomoc Radovic, Szalachowski, Giza, Roger, Vuko, Edson shocked Nie sadze zeby znalezli lepszych od nich (za pieniadze na polskie warunki oczywiscie). Jedyna formacja gdzie przydaloby sie wzmocnienie, to oczywiscie atak. Nieskuteczny Chinyama i Grzelak, choc ten drugi jest w coraz wyzszej formie, moze w koncu sie przelamie i zacznie grac lepiej. Sklad Legii jest bardzo dobry i wystarczy ze Urban polaczy wszystko w jedna calosc (co jest najwiekszym problemem) A Legia bedzie nie do zatrzyamnia.

Co do graczy rezerwowych Legii, to nie warto patrzec na nich pod wzgledem meczu z GKS. Calkowicie inaczej zawodnik prezentuje sie gdy gra z innymi rezerwowymi, tak jak np. w tym meczu, a inaczej gdy gra w meczu z pierwszym skladem. Pokazali to wchodzac z lawki na koncowki meczow w rundzie jesiennej.

W meczu rowniez jestem za postawieniem na Legie. Atmosfera jest dobra jak nigdy, motywacja duza, zawodnicy jeszcze wierza w odrobienie straty do Wisly. Po takim kursie jaki oferuja buki mozna chyba zaryzykowac

nie no masz racje interes życia Legia zrobiła wypożyczenie z opcją pierwokupu za 750k euro... I WCALE A WACLE WZMOCNIEŃ NIE POTRZEBA...tylko pomyśl bystrzaku że zapewne latem opuści nas Roger , główny kreator gry ... na Inakiego raczej ITI nie wyłoży pieniędzy bo będzie dla nich za drogi ... od jakiegoś czasu Radovic też przebąkuje o zmianie klimatu...

nie wiem skąd żeś wywróżył "coraz wyższą" formę Grzelaka...chyba z fusów....


"Gdyby sie znalazl przyzwoity i sprawdzony napastnik za przyzwoita cene, to by go na pewno kupili. Kolejnego kota w worku dzieki Bogu nie chca kupowac..."



to znajdź takiego w przerwie międzysezonowej za kwote maksymalnie pół miliona Euro ...albo wyłącz FMa...


9 milionów Euro...to kwota jaką uzyskalismy za sprzedanych latem zawodników i argument Waltera że Legia się ugięła pod naporem błędów Wdowczyka jakoś do mnie nie przemawia...

Nawet Urban mówi , że sytuacja jest dramatyczna na środku obrony i ogółem drży o to żeby żaden z zawodników nie doznał kontuzji...

ale oczywiście Ty masz lepsze pojęcie i rozeznianie od niego...





Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
moim zdaniem jutro legijnym będzie bardzo ciężko wygrać w Grodzisku. zgadzam się że Legia ma spore problemy i nie można ich bagatelizować i nie brać pod uwagę przy typowaniu

w Grodzisku wygrać niełatwo, do tego Groclin jak mało chyba kto od lat sprawia Legii sporo problemów, nieważne czy u siebie czy na wyjeździe - zawsze gryzą trawę i często na stołecznych zdobywają punkty

czysto hipotetycznie zastanawiam się czy tak regionalnie Poznań czasem nie będzie chciał wpłynąć jakoś na korzystniejszy dla siebie wynik smile

sądzę że Groclin będzie ostro walczył o punkty, Legia na wyjeździe nie zremisowała, moim zdaniem 1X to typ który powinien być trafny, zresztą po lekkich spadkach na gospodarzy widać, że chyba taki wariant jest najpopularniejszy wśród typujących

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
23/02 16:00 Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów

Święta Wojna. Tak wielu kibiców nazywa mecz między tymi zespołami. Dla gospodarzy będzie to niezwykle ciężki sezon, tym bardziej, że już w połowie rundy prawdopodobnie okaże się, że przyszły sezon rozpoczną w 3 lidze. Zimą klub wymienił połowę składu. Odeszli m.in. Berensztajn, Kmiecik, Kaliciak, Piątkowski, Oziębałą, Białek. Sprowadzono natomiast Olszara, Chwalibogowskiego. Ruch wzmocnił się, bowiem Nowacki, Straka, Ćwielong , Brzyski to zawodnicy solidni, którzy pomogą zająć dobre miejsce na koniec sezonu. W Zagłębiu nie może zagrać Kłoda i Komorowski, więc 2 ważnych obrońców. Na szczęscie zdrowy jest Łuczywek, który będzie miał doskonała okazję pokazać się w meczu o stawkę. W Ruchu pauzować za kartki będą Marcin Sobczak, Krzysztof Nykiel i Pavol Balaz oraz kontuzjowany Jezierski. Prawdopodobnie w ataku zagra Łukasz Janoszka, który świetnie spisywał sie na sparingach. Dla mnie zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Ruch Chorzów. Być może piłkarze mają w głowach Wielkie Derby, ale Duszan Radolsky skutecznie im to wybije. A jeśli zauważy, że ktoś nie gra na "maxa" to na pewno nie gra w Chorzowie przed kilkudziesięcioma tysiącami ludzi, więc wg mnie piłkarze nie będą się oszczędzać.

Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów 2 2.60 4/10
Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów 2X 1.42 8/10

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
A mi sie smiac chce jak czytam ze argument przeciwko Legi to brak transferow. wam chyba" sufit na glowe upadl". znawcy od siedmiu bolesci. nie bylo kasy na klasowego zawodnika to chlamu panowie nie sciagali proste i logiczne. popatrz jeden z drugim jak bylo za wdowca po mistrzowskim sezonie ilu burakow za jaka kase nasciagali i jaka gra byla tych nowych. napise wam ze ZEROWA. Michy sie cieszyly bo transferow nawalili i to mialo wedlug was zalatwic mistrza na kolejny rok? Groszka puscili bo bylo widac ze sie chlop meczy i wali po gaciach przezz dlugi. A ze gosc ma pusto we lbie to juz druga sprawa i to niestety jest fakt.

Legia ma stala kadre ktora w prerwie jeszcze bardziej sie zgrala tak sadze.

Piszecie wypadl Choto ok. ale na poczatku sezonu tez nie gral i jakos Legia dobrze na tym wychodzila. zdarzaly mu sie niezle babole w meczach pozniejszych

2.75 na LEgie z groclinem ? biore z pocalowaniem reki. KNIA z RZEDEM temu kto mi w pozniejszych kolejkach pokaze taki kurs na LEgie

DNB do grania dla pseudo fachowcow

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Originally Posted by blacky82
znawcy od siedmiu bolesci. nie bylo kasy na klasowego zawodnika to chlamu panowie nie sciagali proste i logiczne


i tu się mylisz...bo ściągnęli niezły chłam w postaci Booysena...wątły i chudy grajek który by padł pod naporem wiatru...CAŁE SZCZĘŚCIE ŻE SIĘ OPAMIĘTALI I DOSZLI DO WNISOKU ŻE JEST TO ZBYT DUŻY CHŁAM JAK NA LEGIE...I ODESŁALI GO DO DOMU DO SOMALII...SŁUSZNIE DOSZLI DO WNIOSKU ŻE TO BYŁOBY TOTALNE DZIADOSTWO



13 września 1997 r.:
Legia Warszawa - Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 1:0 (0:0)
1:0 - Zeigbo 49'

11 kwietnia 1998 r.:
Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Legia Warszawa 2:1 (0:0)
0:1 - Magiera 65'
1:1 - Kaziów 77'
2:1 - Kaziów 86'

26 września 1999 r.:
Legia Warszawa - Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 5:0 (2:0)
1:0 - Czereszewski 13'
2:0 - Czereszewski (k.) 16'
3:0 - Czereszewski 50'
4:0 - Karwan 84'
5:0 - Bednarz 90'

30 kwietnia 2000 r.:
Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Legia Warszawa 1:0 (0:0)
1:0 - Kacprzak 79'

5 sierpnia 2000 r.:
Legia Warszawa - Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 3:1 (1:0)
1:0 - Mięciel 45'
2:0 - Citko 50'
2:1 - Kacprzak 58'
3:1 - Mięciel 87'

31 marca 2001 r.:
Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Legia Warszawa 0:1 (0:0)
0:1 - Mięciel 84'

12 sierpnia 2001 r.:
Legia Warszawa - Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 1:1 (0:0)
0:1 - Kłosiński 66'
1:1 - Kucharski 67'

13 października 2001 r.:
Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Legia Warszawa 2:3 (1:2)
1:0 - Rasiak 21'
1:1 - Kucharski 23'
1:2 - Karwan 37'
2:2 - Rasiak (k.) 55'
2:3 - Piekarski 85'

3 sierpnia 2002 r.:
Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Legia Warszawa 3:3 (2:1)
0:1 - Majewski 19'
1:1 - Rasiak 22'
2:1 - Moskała 37'
2:2 - Kucharski 74'
3:2 - Rasiak (k.) 81'
3:3 - Omeljańczuk 89'

18 marca 2003 r.:
Legia Warszawa - Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 0:2 (0:1)
0:1 - Zając 26'
0:2 - Piechniak 51'

29 października 2003 r.:
Legia Warszawa - Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 1:1 (1:0)
1:0 - Svitlica 8'
1:1 - Zając 73'

22 maja 2004 r.:
Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Legia Warszawa 2:2 (2:1)
0:1 - Włodarczyk 11'
1:1 - Mila 29'
2:1 - Mila 39'
2:2 - Saganowski 78'

16 października 2004 r.:
Legia Warszawa - Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 0:1 (0:0)
0:1 - Vranjes 49'

14 maja 2005 r.:
Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Legia Warszawa 3:2 (2:2)
0:1 - Saganowski 8'
0:2 - Saganowski 33'
1:2 - Sikora 38'
2:2 - Sikora 45'
3:2 - Radzewicz 69'

20 sierpnia 2005 r.:
Legia Warszawa - Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 0:2 (0:1)
0:1 - Vranjes 28'
0:2 - Ślusarski 85'

11 marca 2006 r.:
Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Legia Warszawa 0:4 (0:2)
0:1 - Janczyk 8'
0:2 - Roger 37'
0:3 - Marcin Burkhardt 59'
0:4 - Janczyk 71'

5 sierpnia 2006 r.:
Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Legia Warszawa 1:1 (0:1)
0:1 - Edson 7'
1:1 - Kaźmierowski 50'

9 marca 2007 r.:
Legia Warszawa - Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 0:1 (0:0)
0:1 - Sikora 65'

12 sierpnia 2007 r.:
Legia Warszawa - Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 1:0 (1:0)
1:0 - Grzelak 22'

Ogółem rozegrano 19 spotkań, z czego:
- zwycięstwa Dyskobolia: 7
- remisy: 5
- zwycięstwa Legii: 7



Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by LASZLO1908
ŁKS nie zagrał bardzo tragicznie w pierwszej połowie, w drugiej to padaka ciezka. Panowie Jaga to jest dno, rozbijali tylko ataki nasze ale to wystarczylo!

zastanów się czasem zanim coś napiszesz... Mieli atakować non stop mając takie braki w składzie? No ale tak Jaga to dno i przypadkiem ma miejsce jakie ma i 12pkt przewagi nad ŁKS-em. Nawet po tym co napisałeś widać że trener Płatek dysponując składem nie oszukujmy się mocno okrojonym dobrze ustawił zawodników na boisku. Chętnie bym napisał kontrę apropo dna Jagi i tego jak daleko do niej ŁKS-owi.. (vide mecz w poprzedniej rundzie, prawda panie LASZLO?)
Co do meczu.. bardzo dobry mecz Kałużnego i z drugiej strony słaby Bruna (może się jeszcze obudzi w następnych meczach). Aha w następnej kolejce z Cracovią nie zagra Banaszyński (!).
Co do ŁKS-u.. walili cały mecz głową w mur. 2 lepsze sytuacje w 2 połowie ale ich pech że mają Klatta laugh

Dołączył: Feb 2007
Posty: 17
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 17
Chaoz byłeś na meczu? Nie możesz przyznać ze ŁKS nie miał przewagi w pierwszej połowie, jasne że to nie wystarczyło.Druga połowa to już kompletne nieporozumienie.

Tutaj się w pełni zgodzę Klatt to dosłownie beton, kompletnie nic nie gra.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
nie patrz na statystyki chlopie jesli tylko to bierzesz pod uwage to gratulacje

potkniecie Wisly. Legia na dbrej drodze aby to wykorzystac. wpadnie szybko bramka to moze troche tego nawpadac pozniej. jesli nie to moze byc meczarnia. no chyba ze aura sprawi psikusa bo wieje dzis ze hoho (bynajmniej w moim regionie)

o booysenie sie nie wypowiem nie widzialem go w akcji. mial przyjsc za free. pozniej podobno wyszlo ze ktos chcial kase za niego dlatego zrezygnowali smile

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
nie patrze nigdy na statystyki tak tylko wrzuciłem...ale poprostu warto pamiętać że Groclin to zawsze niewygodny rywal dla Legii...

jak ktoś się orientuje to niech napisze jaka jest pogoda w Grodziska albo ogólnie w WLKP chociaż...

bo w Konstancinie to "piździ jak w kieleckiem" wink

dwa przystanki przewalone


Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Ja jak zwykle Legii nie ruszam, bo czasami serce kłóci się z rozumem smile
Wydaje mi się, że najlepszym typem na to spotkanie jest under, ponieważ w Legii za bardzo nie ma kto tych bramek strzelać, a co do Groclinu to im zawsze potrzeba trochę kolejek, żeby wejść w rundę.
Tak jak Wojtas wspomniał ważna jest też pogoda, bo jeśli będzie wiać dosyć mocny wiatr to wtedy meczem będzie rządził przypadek, a i zwykle wtedy pada mało bramek

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Dla mnie Legia No BET

Tak jak myslałem, wczoraj rozpisałem się na pól stronu i lipa więc dzisiaj krótko bo sporo napisał Igi. Cracovia dzisiaj powinna wygrać, ale ja zagram co innego.

Polonia strzeli kurs 1.75 7/10 Unibet

2 powody dla których ten typ gram. Po pierwsze jak wiemy w Bytomiu zmienił się trener (Michal Probierz przybył) a to bardzo czesto powoduje że w meczach piłkarze lepiej walczą smile Druga sprawa to formacja obronna Cracovii. Jeśli zagrają w obronie tą trójką co podał Igi to zauwazmy, że jeszcze nigdy nei grali o punkty w tym skąldzie a 2/3 obrońców przyszło tej zimy. Jeśli zagrają 4-4-2 to też to będzie ich pierwszy mecz w takim ustawieniu. Wiadomo Cracovia bronić się nie będzie a to w sam raz dla szybkiego Zielińskiego. No i do tego na bramce Marcin Cabaj grin

P.S. Kolego z Krakowa troszke melisy się napij dla spokoju. Po co te nerwy, ja wczoraj napsiałem swoje argumenty po to aby każdy mógł zagrać to co lubi. smile

Strona 4 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, Lukasz111, latajaca_holenderka, Sensei, Akhu, rymoholik, $-man, betowiec, alfa), 2,706 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,412
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1