Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 18 1 2 3 17 18
#2011591 31/01/2008 19:43
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Drodzy użytkownicy,

Miło nam poinformować, iż w dniu dzisiejszym zniesiony został wymóg opłacenia abonamentu na dostęp do listy wygasłych domen. Lista ta jest od tej pory dostępna za darmo dla wszystkich użytkowników.


:):):):):):)

to teraz dopiero zwiekszy sie ilosc domenowców


Dołączył: Dec 2004
Posty: 134
W
member
member
W Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 134
gdzie to?

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Swietnie, ze Michal wprowadzil darmowe konta! Dobre podejscie i niebawem bedzie nr jeden w Polsce.
Sprzedawalem konto wazne 30 lat. Teraz juz nie musze, bo dostalem zwrocik od Michala wink. To sie nazywa tlusty czwartek laugh

Dołączył: Mar 2006
Posty: 279
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279
w az.pl

Dołączył: Mar 2006
Posty: 279
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Odkopie troszke temat.

Na swoim blogu www.fenomendomen.blogspot.com [fenomendomen.blogspot.com] oferowalem 10$ za wskazanie ladnej wolnej domeny, o czym niektorzy pamietaja. Podbijam teraz cene do 35zl. Jezeli ktos chce sie pobawic w wyszukiwanuie wolnych domen i podeslanie mi listy to zapraszam. Przypominam, ze odpowiedzi udzielam w ciagu 2-3 dni, ale tylko w przypadku zainteresowania odbiorcy.

Interesuja mnie domeny zawierajace takie cos jak " box, pro, mix, profi - bez anglojezycznych dodatkowych fraz - przykladowo - prokonto.pl , kredytbox.pl itp. Tylko koncowki .pl, w przeciwnym razie nie odpisuje. Domeny z branz dowolnych, ale raczej tych "profesjonalnych". Moga byc tez oczywiscie inne, zawierajace max 2 slowa, ladnie brzmiace. Propozycje na PW

Gwarantuje wyplete, juz pare wyplat polecialo do uzytkownikow mecz i nie tylko.


A tak przy okazji, jak ktos chce, to mam do sprzedania domene profek.pl wink

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Mam taka sprawe... Chcialbym sprobowac sprzedac domene na Sedo. Problem jest taki, ze aby domena pojawila sie na liscie aukcji ktos musi zlozyc oferte. Czy ktos bylby sklonny zrobic bid? Pokrywam ewentualne koszty i moge zrewanzowac sie tym samym smile

Domene latwo kupic, ale trudno sie jej pozbyc frown

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Jaka to domena?

Oczekuje rewanzu.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Posiadam prawie 200 domen, w tym takie rodzynki jak ekstraklasa.pl , boks.pl , wyniki.pl , itd. Ile według Was są warte te domeny (choć nie są one dzisiaj na sprzedaż)?

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Conrad, byc moze mialbym na to kupca, ale nie za 100K euro wink
wyniki.pl najslabsza. Jak cos to wal na gg lub PW

Ja wlasnie liczylem moje domeny i zliterowkami jest ich ponad 400.

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
donic, ile wydajesz na utrzymanie 400 domen? to przeciez musi być fortuna zważywszy że na pewno części z nich to krajowe (i zajebiś**cie drogie) .pl
Jak możesz to podpowiedz mi jeszcze prosze gdzie najlepiej zarejestrowac domenę .tv

Conrad, z twoim "portfelem" domen jesteś moim zdaniem w czołówce krajowej jeśli chodzi o posiadanie atrakcyjnego towaru w tym segmencie. Jeśli naprawdę wołasz za nie 100k to może nie teraz ale prędzej czy później za tyle będzie je sprzedawał - kwestia czy będziesz na tyle cierpliwy? Aha, domena IQbet.com jest po prostu boska!!!

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Za 100k euro to ekstraklasa.pl nie zmieni właściciela bo po prostu wolę ją zatrzymać. smile

Wyniki.pl to samo, mam tu pewne plany i 100k byłoby atrakcyjną ofertą, ale być może dużą stratą na długą metę.

Boks.pl natomiast bym się zastanowił czy sprzedać czy nie. smile

Pod koniec dnia to mam jakieś 20-30 domen, który byłyby wspaniałym kąskiem dla nowych firm zagranicznych (typu AOL), który chciałyby wejść na Polskę w hukiem i naprawdę zrobić tu rozpierduchę na rynku. Pod względem większości rzeczy mogliby używać domenę główną, ale sekcja sportowa z takimi domenami jak ekstraklasa.pl, boks.pl czy wyniki.pl mogłaby szybko stanąć na nogi. Do tego dziesiątki innych domen, jak bym wymienić same domeny pokerowe to pewnie większości osób stanęłyby włosy na głowie... wink

Natomiast na dzień dzisiejszy te domeny nie są na sprzedaż.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
DJ, ostatnio się zaśmiałem z posiadanej przeze mnie domeny IQbet.com , gdyż jest jakiś pokerroom z domeną NoIQpoker.com. laugh

Co ciekawe strasznie mnie nachodzą co kilka tygodni jacyś ludzie w sprawie bethunter.com i betmonkey.com (po kiego dzwona walczą o taką domenę?). Normalnie nie można się odpędzić, 20k Euro od razu dają, ale ja ani się ruszam ze swoimi wymaganiami.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Conrad - Ekstraklasa.pl owszem, jest warta duzo wiecej, tyle, ze teraz nikt za nia tyle nie da...Lata cierpliwosci i czekania,az nasze mongoly z PZPU-zrozumieja w czym rzecz. Ja jednak od ekstrakalasa.pl wyzej stawialbym domene liga.pl , gdyz dotyczy nie tylko ekstraklasy. Jest na Sedo, nie wiem ile gosc za nia chce.

Wyniki.pl 100K?? Nie dostaniesz za nia ani 5 razy mniej. Wg mnie nie ma na to zadnych szans i przyjmuje kazdy zaklad o to.

Boks.pl jest w pewnym stopniu lepsza od wyniki.pl, ale daleko jej do ekstraklasy.

w tej chwili bardzo przeszacowujesz wartosc swoich domen, jak spora grupa domeniarzy, choc uwazam, ze portfolio masz b. ladne. Po prostu w pore je zarejestrowales.

Sosna - Ja w domenach siedze od niedawna, jak dotad przedluzalem niewiele i czesc z moich domen spadnie, bo rejestrowalem zbyt pochopnie. Mam ok 50 wartosciowych domen, reszta to ochlapy, ale nawet je udaje mi sie je jakos sprzedac. W tej chwili sprzedalem juz ponad 200 domen. Do konca roku planuje sprzedac ich minimum drugie tyle. I wbrew niektorym sugestiom nie sprzedaje domen za grosze...

Gdybym mial przedluzyc wszystkie 400 domen, nie byloby problemu, ale sek w tym, ze ja tego nie chce, bo jak juz pisalem, zbyt pochopnie rzucilem sie na promocje w Home, ale niektore milo mnie zaskoczyly i zarabiaja same na siebie. Planuje zostawic na stale w porfolio ok 50 domen. Wiecej nie zamierzam utrzymywac - to juz postanowilem.
Poza tym polowa z tych 400 domen to literowki, z ktorych sporo na siebie zarabia, a literowki Google i Naszej Klasy wykorzystam na przekierowania. Tak czy inaczej niczego nie zaluje i jest jak najbardziej ok...Wnioski wyciagniete.

Do rejestracji domen tv polecam dynadot.com

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
mozna sobie napisac, moja domena lalalala.pl jest warta wiele wiecej niz 50 k euro.

nie nie, tak nie jest - domena jest warta tyle ile jest w stanie zapłacić za nią przyszły właściciel.

sposród wymienionych tutaj domen, nie widze zadnej ktora byłaby warta 100 tys zl

po co ktos ma kupic ekstraklasa.pl ? skoro poprawna nazwa to orange ekstraklasa, poza tym kazdemu w Polsce nasza ekstraklasa kojarzy sie z korupcją, fryzjerami, łapówkami itp.


Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
donic, jeszcze jedno pytanie. Chciałbym poznać Twoją opinie na temat domen z końcówkami com.pl (idą po równi pochyłej w dół?) i .eu (nie przyjęły się, prawda?). Z góry dzięki za dyskusję cool

Conrad, dla mnie IQbet.com to domena marzenie! Co do betmonkey.com i bethunter.com to faktycznie dziwne że aż takie zainteresowanie nimi jest. Adresy fajne ale żeby aż tak kusiły potencjalnych kupców? Jakby chcieli to mam jeszcze betkiller.com hehe grin

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Sosna - com.pl mam bodajze 3. Sa to gecapitalbank.com.pl , galerie.com.pl i fabrykaopon.com.pl i bede sie cieszyl jak choc jedna zejdzie. Ogolenie - nie warto. Eu to juz w ogole nie mam i nie zamierzam tego kupowac, bo wszystko co najlepsze juz dawno zajete.

Zauwazylem jednak dziwne upodobania niektorych branz do koncowek domen. I tak np. partie polityczne kochaja org.pl , telewizje kablowe kochaja net.pl , a firmy rozne gustuja (gustowaly? ) w com.pl nie rejestujac nawet takiej samej domeny z koncowka pl...

Jesli chodzi o iqbet.com, to nie jest zla, choc nie wynosilbym jej az tak na piedestal. Kwestia gustu. Ja ostatnio puscilem wolno nie przedluzajac nawet betcombo.com i awaywin.com , oraz promohunters.com . Troche zaluje teraz, bo widze, ze ktos sobie przygarnal. Nie mialem jednak do nich przekonania.

JuN - ja na pewno nie sprzedalbym ekstrakalasa.pl za mniej niz 100K. Reszta tak jak pisalem - duzo mniej warta.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Wartosc rzeczywista jest taka ile za dany produkt ktos chce wylozyc.
Nie jest czasami tak, jak obecnie na rynku nieruchomosci, czyli ze ceny sa zawyzone i nikt nie chce z tego zejsc, bo np. znajomy sprzedal za tyle to ponizej nie zejde, w efekcie tego nic nie sprzedaja.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Moim zdaniem rynek domen jest dużo bardziej spekulacyjny niż rynek nieruchomości i można go jedynie porównać do rynku dzieł sztuki.

To, że ktoś daje maksymalnie 10 tyś. €, wcale nie znaczy, że akurat tyle dokładnie jest warta domena. Wszystko zależy od tego jaka jest liczba chętnych i ile wynosi średnia składanych przez nich propozycji. Im więcej takich propozycji tym łatwiej ustalić cenę realną. Nigdy jednak nie wiadomo czy w przyszłości ktoś się nie pojawi co da dwa razy więcej. Każdego dnia tysiące domeniarzy sobie pluje w brodę, że sprzedali domenę, którą ktoś później sprzedał kilka razy drożej.

Jak Conrad ma kasę na bieżące potrzeby i nie widzi powodu dla którego miałby sprzedawać domenę, to nie ma się co spieszyć, a niektóre perełki co posiada, stanowią zajebiste zabezpieczenie na przyszłość.

Na koniec dowcip :

Jasiu : Cześć co dostałeś na 18-ste urodziny od ojca ?
Synek Conrada : domenę
Jasiu : eeee ja dostałem nowego Peugeota
Synek Conrada : też jest wart 100 tyś. ?

Strona 1 z 18 1 2 3 17 18

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, burbon, rafal08, aker, betowiec, kamel, 11kera11, Sensei), 2,646 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,911
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1