|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
uff zdążyłem Katowice - Polonia 1-0 Legia - Lubin 2-1 Wisla - Lech 2-0 Odra - Plock 0-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 329
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2002
Posty: 329 |
Katowice 2-0 Polonia Legia 0-1 Lubin Wisla 2-0 Lech Odra 1-0 Plock
Mam nadzieje, że w tej kolejce powtorzy sie wynik naszego meczu z 3 ligi ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639 |
Oryginalnie wysłał DJ_IGOR: [qb]Katowice 2-0 Polonia Legia 0-1 Lubin Wisla 2-0 Lech Odra 1-0 Plock
Mam nadzieje, że w tej kolejce powtorzy sie wynik naszego meczu z 3 ligi ;-)[/qb] Mecz Odra - Plock rozpoczal sie o godzinie 13.00 a Ty Dj_Igor pusciles swoje typki o 13.06. Wiec chyba ten mecz sie nie liczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Czekam na odpowiedz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170 |
zwłaszcza że o 13.06 ODRA prowadziła 1:0 hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
Racja. Niestety nie moge zaliczyc meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> . Wszystko powinno byc w 100% sprawiedliwe i zadne potkniecia nie sa uwzgledniane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
Wyniki meczów: Katowice - Polonia 2:1 Odra - Wisła Płock 2:0 Wisła Kraków - Lech 3:2 Legia - Zagłębie 3:1
Wyniki pojedynków: vodzior - lino 15:0 owee20 - WayeThe 11:12 Sł@wek - Skanek 10:0 Verbatimek - Qbol 14:13 FanJagi - tw30 10:8 Stiv - silver 11:12 cezar1973 - loca15 12:0 Tomex23 - adasgti 7:10 Samoś - djigor 10:6 volsung - twist 13:9
Tabela po 11 kolejkach:
1. vodzior 18 87-58 [+29] 2. WayeThe 17 86-77 [+9] 3. Sł@wek 15 87-61 [+26] 4. Verbatimek 15 84-71 [+13] =============================== 5. FanJagi 15 82-81 [+1] 6. owee20 14 92-78 [+24] 7. silver 14 75-79 [-4] 8. cezar1973 13 77-62 [+15] 9. Qbol 12 88-81 [+7] 10. Skanek 12 60-53 [+7] ** 11. adasgti 12 68-69 [-1] 12. tw30 12 73-88 [-15] 13. Stiv 12 83-106 [-24]* 14. Tomex23 10 66-82 [-16]* 15. loca15 10 61-78 [-17]* 16. Samoś 9 70-66 [+4] ============================== 17. volsung 8 28-23 [+5] 18. djigor 6 57-70 [-13] 19. twist 4 77-80 [-3]
lino (rezygnacja)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
W następnej kolejce zagrają:
vodzior - WayeThe Sł@wek - Verbatimek FanJagi - owee20 silver - cezar1973 Qbol - Skanek adasgti - tw30 Stiv - Tomex23 loca15 - Samoś volsung - djigor twist - średnia
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
W tym tygodniu Rosół pozwolił mi wybrać mecze do typowania. Będą to mecze niedzielne i mam nadzieje ze beda bardziej wam sie podobaly niz poprzednie Rosola <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .
Oto mecze do typowania:
Liverpool - ManchesterUtd AsRoma - Juventus Real Sociedad - Fc Barcelona Deportivo - Mallorca
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 329
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2002
Posty: 329 |
Mecze mi sie nie podobaja, ale nie podoba mi sie ze nie uzwgledniliscie mi ostatnio 1 meczu, bo przez 15 min wysylalem wyniki a strona NIC! nie przyjmowala az do 13:06!!! ;-( niewaze
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 329
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2002
Posty: 329 |
Znowu miałem problem z wyslaniem wiadomosci na forum z systemu WIN2000! :-(
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639 |
Oryginalnie wysłał DJ_IGOR: [qb]Mecze mi sie nie podobaja, ale nie podoba mi sie ze nie uzwgledniliscie mi ostatnio 1 meczu, bo przez 15 min wysylalem wyniki a strona NIC! nie przyjmowala az do 13:06!!! ;-( niewaze[/qb] Nawet gdyby ci ten mecz uwzgedniono przegralbys 10-9.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 329
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2002
Posty: 329 |
No popatrz jak sobie wlewa! Nastepnym razem dostaniesz mocniej w .... i nie bedziesz mial na co winy zwalic ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
Oryginalnie wysłał DJ_IGOR: [qb]Znowu miałem problem z wyslaniem wiadomosci na forum z systemu WIN2000! :-([/qb] ja caly czas z tego systemu wysylal i jest ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
bede pierwszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Waye <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Rzeszow Gora <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Liverpool - ManchesterUtd 1-2 AsRoma - Juventus 0-2 Real Sociedad - Fc Barcelona 1-3 Deportivo - Mallorca 3-1
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000 |
Witam Verbatimka !!!!
Liverpool - ManchesterUtd 2:1 AsRoma - Juventus 1:2 Real Sociedad - Fc Barcelona 1:2 Deportivo - Mallorca 3:1
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
Mozesz podal bys jakis konkret CZEMU ci sie mecze niepasuja. Stareałem sie wybrac jak najbardziej wyrównane mecze znanych drużyn.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639 |
SheTee zobacz prywatne wiadomosci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393 |
Liverpool - ManchesterUtd 2:2 AsRoma - Juventus 1:1 Real Sociedad - Fc Barcelona 1-3 Deportivo - Mallorca 3-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 156 |
Liverpool - ManchesterUtd 1:2 AsRoma - Juventus 1:2 Real Sociedad - Fc Barcelona 1:3 Deportivo - Mallorca 3:1
Pozdrowienia dla przeciwnika! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170 |
witam w drugiej lidze ! moje typy
LIVERPOOL-MAN U 2:1 ROMA -JUVE 1:2 REAL-BARCA 1:1 DEPORTIVO-MALLORCA 2:0
pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka