|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262 |
Oryginalnie wysłał SheTee: [qb]Nie z robie tabelki. Nie wiem wogle czemu ja sie angazuje tak w ten konkurs. To Rosol jest organizatorem to niech robi bo chyba przez ostatnie 2 miechy to on tylko mecze , do tego niezbyt ciekawe podawał.[/qb] Więc wprowadźmy zasadę: KTO PODAŁ MECZE- ROBI TABELKĘProponuję zacząć od poprzedniej kolejki. SheTee czekamy- skoro już się zaangażowałeś w ten konkurs- angażuj się do końca... Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 156 |
Dokładnie tak powinno być. Hm może jest ktoś kto by sie na to pisał by robić tabele. Organizator niech coś z tym robi i to szybko! SheTee sam wiesz jak jest wiec albo kogoś pogoń albo sam możesz zrobić tabele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pozdrawiam! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
Świetna zasada FanJagi.Wprowadzamy ja w zycie. Dobra uległem dzisiaj wieczorem bedzie tabelka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262 |
Złoty z Ciebie chłopak SheTee <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
Wyniki XII kolejki 2 ligi PLK
Wyniki meczów: Liverpool - Manchester 1:2 Roma - Juventus 2:2 Real Sociedad - Barcelona 2:1 Derportivo - Mallorca 2:2
Wyniki pojedynków: vodzior - WayeThe 6:3 Sł@wek - Verbatimek 1:3 FanJagi - owee20 7:6 silver - cezar1973 10:11 Qbol - Skanek 2:0 adasgti - tw30 2:2 Stiv - Tomex23 6:5 loca15 - Samoś 4:3 volsung - djigor 3:6 twist - średnia 3:4
Tabela po XII kolejkach: 1. vodzior 21 93-61 [+32] 2. Verbatimek 18 87-72 [+15] 3. FanJagi 18 89-87 [+2] 4. WayeThe 17 89-83 [+6] =============================== 5. cezar1973 16 88-72 [+16] 6. Sł@wek 15 88-64 [+26] 7. Qbol 15 90-81 [+9] 8. Stiv 15 89-111 [-24]* 9. owee20 14 98-85 [+23] 10. silver 14 85-90 [-5] 11. adasgti 13 70-71 [-1] 12. tw30 13 75-90 [-15] 13. loca15 13 65-81 [-16]* 14. Tomex23 10 71-88 [-17]* 15. Samoś 9 73-70 [+3] 16. djigor 9 63-73 [-10] ============================== 17. volsung 8 31-29 [+2] 18. twist 5 80-84 [-4]
Skanek (wykluczony)***
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
vodzior - Verbatimek FanJagi - WayeThe cezar1973 - Sł@wek Qbol - Stiv owee20 - silver adasgti - tw30 loca15 - Tomex23 Samoś - djigor volsung - twist
Już zadowoleni ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639 |
Oryginalnie wysłał SheTee: [qb]vodzior - Verbatimek FanJagi - WayeThe cezar1973 - Sł@wek Qbol - Stiv owee20 - silver adasgti - tw30 loca15 - Tomex23 Samoś - djigor volsung - twist
Już zadowoleni ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] Tak jestem zadowolony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
Manchester Utd - Arsenal Glasgow Rangers - Celtic Glasgow De Graffschap - Ajax Arminia Bielefeld - Hansa Rostock
Pozwoliłem sobie podać mecze poniewaz Rosol sie nie odzywa, nie zrobil tabelki i nie chcme zeby sie powtorzyla sytuacja ze ktos gdzies wyjezdza a meczy dalej niema. Automatycznie wybierajac mecze skazuje sie na robienie tabelek do 1 i 2 ligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 472
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 472 |
Oryginalnie wysłał SheTee: [qb]vodzior - Verbatimek FanJagi - WayeThe cezar1973 - Sł@wek Qbol - Stiv owee20 - silver adasgti - tw30 loca15 - Tomex23 Samoś - djigor volsung - twist
Już zadowoleni ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] Nie chce nic gadac, ale po raz 2 z rzedu gram z tym samym zawodnikiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> czyzbym wczesniej gral na wyjezdzie, a teraz mecz u siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
Grasz z nim kolejny raz poniewaz jestescie obok w tabeli. Ostatnio miales remis wiec mozna to potraktowac jako dodatkowy mecz o to kto jest lepszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461 |
siema Manchester Utd - Arsenal 1-2 Glasgow Rangers - Celtick Glasgow 2-1 De Graffschap - Ajax 0-2 Arminia Bielefeld - Hansa Rostock 0-1 pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 156 |
Manchester Utd - Arsenal 1-0 Glasgow Rangers - Celtick Glasgow 1-0 De Graffschap - Ajax 0-2 Arminia Bielefeld - Hansa Rostock 0-0 pozdrowienia dla przeciwnika!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262 |
Siema WayeThe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
A oto moje zwycięskie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> typy: Manchester United- Arsenal 2-0 Glasgow Rangers- Celtic Glasgow 1-0 De Graafschap- Ajax Amsterdam 0-2 Arminia Bielefeld- Hansa Rostock 1-0
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170 |
WITAM MOJE TYPY
MAN U-ARSENAL 2:2 RANGERS-CELTIC 2:1 DE GRAFFSHAP-AJAX 0:2 ARMINIA-HANSA 2:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000 |
Witam przeciwnika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Manchester Utd - Arsenal 2:2 Glasgow Rangers - Celtick Glasgow 2:1 De Graffschap - Ajax 1:3 Arminia Bielefeld - Hansa Rostock 2:1
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632 |
Siemka:) Manchester Utd - Arsenal 1-1 Glasgow Rangers - Celtick Glasgow 1-1 De Graffschap - Ajax 0-3 Arminia Bielefeld - Hansa Rostock 1-0
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam przeciwnika.
MU - Arsenal 2-1 Rangers - Celtic 1-1 DeGrafschap - Ajax 0-2 Arminia - Hansa 1-0
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Manchester Utd - Arsenal 1-3 Glasgow Rangers - Celtick Glasgow 2-1 De Graffschap - Ajax 0-4 Arminia Bielefeld - Hansa Rostock 1-2
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273 |
Witam.
Manchester Utd - Arsenal 2:1 Glasgow Rangers - Celtick Glasgow 2:3 De Graffschap - Ajax 1:1 Arminia Bielefeld - Hansa Rostock 3:1
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308 |
Manchester Utd - Arsenal 2:1 Glasgow Rangers - Celtick Glasgow 2:1 De Graffschap - Ajax 0:2 Arminia Bielefeld - Hansa Rostock 1:0
|
|
|
Link skopiowany do schowka