|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 329
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2002
Posty: 329 |
Manchester Utd 3:1 Arsenal Glasgow Rangers 1:0 Celtick Glasgow De Graffschap 0:2 Ajax Arminia Bielefeld 0:1 Hansa Rostock Pozdrowionka Samoś!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 565
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2002
Posty: 565 |
Czesc Fanie jagii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Manchester United- Arsenal 2:1 Glasgow Rangers- Celtic Glasgow 3:1 De Graafschap- Ajax Amsterdam 0:2 Arminia Bielefeld- Hansa Rostock 2:1
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170 |
hmmmm... zastanawiam się skąd wziął się ten CELTICK???? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 472
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 472 |
Manchester Utd - Arsenal 1:0 Glasgow Rangers - Celtick Glasgow 1:1 De Graffschap - Ajax 0:2 Arminia Bielefeld - Hansa Rostock 3:1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393 |
Manchester Utd - Arsenal 2:1 Glasgow Rangers - Celtick Glasgow 2:2 De Graffschap - Ajax 0:2 Arminia Bielefeld - Hansa Rostock 3:1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262 |
Oryginalnie wysłał volsung: [qb]hmmmm... zastanawiam się skąd wziął się ten CELTICK???? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> W dodatku więcej osób ma Celtick niż Celtic. :eek: Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
Przyznaje sie moj blad. Pisząc mecze napisalem Celtick <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A że wiekszosc soob kopiuje mecze i zmienia tylko wyniki wiec stad taka sytuacja a nie inna. Juz to poprawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Przypominam że typy mozna podawac do godziny 13.15
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 156 |
[QUOTE]Oryginalnie wysłał SheTee: [QB]Przyznaje sie moj blad. Pisząc mecze napisalem Celtick <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A że wiekszosc soob kopiuje mecze i zmienia tylko wyniki wiec stad taka sytuacja a nie inna. Juz to poprawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
No SheTee aleś się walnął. Czy to przystaje dla ciebie popełnianie takich błędów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> hehe a tak swoją droga jak byś napisał inna pierdołe typu Celatnik czy coś w tym stylu też by wszyscy tak mieli. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Na przyszłość cza uważać. pozdrowionka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047 |
Witam!!!
Manchester Utd - Arsenal 1-2 Glasgow Rangers - Celtick Glasgow 1-1 De Graffschap - Ajax 1-3 Arminia Bielefeld - Hansa Rostock 2-1
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
Witam
Manchester Utd - Arsenal 2:1 Glasgow Rangers - Celtic Glasgow 1:1 De Graffschap - Ajax 0:1 Arminia Bielefeld - Hansa Rostock 1:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639 |
Manchester Utd 1:2 Arsenal Glasgow Rangers 2:1 Celtic Glasgow De Graffschap 0:2 Ajax Arminia Bielefeld 2:1 Hansa Rostock
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262 |
Manchester 2-0 !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: GLORY GLORY MAN UNITED !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
64' Arminia Bielefeld 2 - 0 Hansa Rostock
2 gole naszego Wichniarka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 156 |
Oryginalnie wysłał SheTee: [qb]64' Arminia Bielefeld 2 - 0 Hansa Rostock
2 gole naszego Wichniarka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Ja tam SheTee nie podzielam twej radości. Przez Wichniarka przegrałem swój mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> co za czasy by nawet mój ulubiony zawodnik mnie zawodził co za czasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> hehe pozdrowienia i gratulacje dla Zwycięzców! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
Wyniki meczów: Man Utd - Arsenal 2:0 Rangers - Celtic 3:2 De Graf - Ajax 1:1 Arminia - Hansa 3:0
Wyniki pojedynków: vodzior - Verbatimek 3:3 FanJagi - WayeThe 11:8 cezar1973 - Sł@wek 6:7 Qbol - Stiv 9:6 owee20 - silver 3:3 adasgti - tw30 6:11 loca15 - Tomex23 7:0 Samoś - djigor 5:6 volsung - twist 7:7
Tabela po XIII kolejkach: 1. vodzior 22 96-63 [+33] 2. FanJagi 21 100-95 [+5] 3. Verbatimek 19 90-75 [+15] 4. Sł@wek 18 95-70 [+25] =============================== 5. Qbol 18 99-87 [+12] 6. WayeThe 17 97-94 [+3] 7. cezar1973 16 94-79 [+15] 8. loca15 16 72-81 [-9]* 9. tw30 16 86-96 [-10] 10. owee20 15 101-88 [+23] 11. silver 15 88-93 [-5] 12. Stiv 15 95-120 [-25]* 13. adasgti 13 76-82 [-6] 14. djigor 12 69-78 [-9] 15. Tomex23 10 71-95 [-24]** 16. Samoś 9 78-76 [+2] ============================== 17. volsung 9 38-36 [+2] 18. twist 7 87-91 [-4]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047 |
Witam !!! Wyniki pojedynków: vodzior - Verbatimek 3:0 Za mecz De GraF z Ajaxem powinienem dostac 1 pkt za trafienie dokladnej ilosci bramek przez jeden zespol. Oczywiscie nie zmienia to wyniku meczu ale chyba podskocze w tabelce. Pozdrowienia :zobacz:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
Verbatimek Witam!!!
Manchester Utd - Arsenal 1-2 ------- 0 pkt. Glasgow Rangers - Celtick Glasgow 1-1 -- 0 pktt. De Graffschap - Ajax 1-3 --------------- 1 pkt. Arminia Bielefeld - Hansa Rostock 2-1 -- 2 pkt.
Łącznie 3 pkt. Popraw to SheeTee <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
Sory Verbatimek - wogle nie zobaczyłem twoich typów - nie wiem jak do tego doszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 906
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 906 |
witam radja widze ze pieknie ci weszlo wszystko
5/5 masz + 535 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
czas na moj typek :5gw: 18:55 6948 Majorka - Real Madryt Piłka nożna-Hiszpania-Primera Division Do przerwy/Wynik końcowy X/2 6.20
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka