Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 17 1 2 5 6 7 8 9 16 17
#210673 07/12/2002 04:30
Dołączył: Aug 2002
Posty: 329
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 329
Manchester Utd 3:1 Arsenal
Glasgow Rangers 1:0 Celtick Glasgow
De Graffschap 0:2 Ajax
Arminia Bielefeld 0:1 Hansa Rostock
Pozdrowionka Samoś!

#210674 07/12/2002 04:43
Dołączył: May 2002
Posty: 565
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 565
Czesc Fanie jagii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Manchester United- Arsenal 2:1
Glasgow Rangers- Celtic Glasgow 3:1
De Graafschap- Ajax Amsterdam 0:2
Arminia Bielefeld- Hansa Rostock 2:1

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#210675 07/12/2002 12:55
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
V
member
member
V Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
hmmmm... zastanawiam się skąd wziął się ten CELTICK???? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#210676 07/12/2002 14:05
Dołączył: Jul 2002
Posty: 472
addict
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 472
Manchester Utd - Arsenal 1:0
Glasgow Rangers - Celtick Glasgow 1:1
De Graffschap - Ajax 0:2
Arminia Bielefeld - Hansa Rostock 3:1

#210677 07/12/2002 14:13
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393
Manchester Utd - Arsenal 2:1
Glasgow Rangers - Celtick Glasgow 2:2
De Graffschap - Ajax 0:2
Arminia Bielefeld - Hansa Rostock 3:1

#210678 07/12/2002 15:02
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
Quote
Oryginalnie wysłał volsung:
[qb]hmmmm... zastanawiam się skąd wziął się ten CELTICK???? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> W dodatku więcej osób ma Celtick niż Celtic. :eek:
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#210679 07/12/2002 15:07
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
V
member
member
V Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
WŁAŚNIE......

#210680 07/12/2002 15:12
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Przyznaje sie moj blad. Pisząc mecze napisalem Celtick <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A że wiekszosc soob kopiuje mecze i zmienia tylko wyniki wiec stad taka sytuacja a nie inna. Juz to poprawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Przypominam że typy mozna podawac do godziny 13.15

#210681 07/12/2002 16:15
Dołączył: Sep 2002
Posty: 156
S
member
member
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 156
[QUOTE]Oryginalnie wysłał SheTee:
[QB]Przyznaje sie moj blad. Pisząc mecze napisalem Celtick <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A że wiekszosc soob kopiuje mecze i zmienia tylko wyniki wiec stad taka sytuacja a nie inna. Juz to poprawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

No SheTee aleś się walnął. Czy to przystaje dla ciebie popełnianie takich błędów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> hehe a tak swoją droga jak byś napisał inna pierdołe typu Celatnik czy coś w tym stylu też by wszyscy tak mieli. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Na przyszłość cza uważać.
pozdrowionka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#210682 07/12/2002 16:33
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047
Witam!!!

Manchester Utd - Arsenal 1-2
Glasgow Rangers - Celtick Glasgow 1-1
De Graffschap - Ajax 1-3
Arminia Bielefeld - Hansa Rostock 2-1

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#210683 07/12/2002 16:37
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Witam

Manchester Utd - Arsenal 2:1
Glasgow Rangers - Celtic Glasgow 1:1
De Graffschap - Ajax 0:1
Arminia Bielefeld - Hansa Rostock 1:0

#210684 07/12/2002 16:54
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639

Manchester Utd 1:2 Arsenal
Glasgow Rangers 2:1 Celtic Glasgow
De Graffschap 0:2 Ajax
Arminia Bielefeld 2:1 Hansa Rostock

#210685 07/12/2002 19:25
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
Manchester 2-0 !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
GLORY GLORY MAN UNITED !!!

#210686 07/12/2002 20:54
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
64' Arminia Bielefeld 2 - 0 Hansa Rostock

2 gole naszego Wichniarka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#210687 08/12/2002 01:33
Dołączył: Sep 2002
Posty: 156
S
member
member
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 156
Quote
Oryginalnie wysłał SheTee:
[qb]64' Arminia Bielefeld 2 - 0 Hansa Rostock

2 gole naszego Wichniarka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Ja tam SheTee nie podzielam twej radości. Przez Wichniarka przegrałem swój mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> co za czasy by nawet mój ulubiony zawodnik mnie zawodził co za czasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> hehe
pozdrowienia i gratulacje dla Zwycięzców! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#210688 08/12/2002 17:16
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Wyniki meczów:
Man Utd - Arsenal 2:0
Rangers - Celtic 3:2
De Graf - Ajax 1:1
Arminia - Hansa 3:0

Wyniki pojedynków:
vodzior - Verbatimek 3:3
FanJagi - WayeThe 11:8
cezar1973 - Sł@wek 6:7
Qbol - Stiv 9:6
owee20 - silver 3:3
adasgti - tw30 6:11
loca15 - Tomex23 7:0
Samoś - djigor 5:6
volsung - twist 7:7

Tabela po XIII kolejkach:
1. vodzior 22 96-63 [+33]
2. FanJagi 21 100-95 [+5]
3. Verbatimek 19 90-75 [+15]
4. Sł@wek 18 95-70 [+25]
===============================
5. Qbol 18 99-87 [+12]
6. WayeThe 17 97-94 [+3]
7. cezar1973 16 94-79 [+15]
8. loca15 16 72-81 [-9]*
9. tw30 16 86-96 [-10]
10. owee20 15 101-88 [+23]
11. silver 15 88-93 [-5]
12. Stiv 15 95-120 [-25]*
13. adasgti 13 76-82 [-6]
14. djigor 12 69-78 [-9]
15. Tomex23 10 71-95 [-24]**
16. Samoś 9 78-76 [+2]
==============================
17. volsung 9 38-36 [+2]
18. twist 7 87-91 [-4]

#210689 08/12/2002 20:35
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047
Witam !!!

Quote
Wyniki pojedynków:
vodzior - Verbatimek 3:0


Za mecz De GraF z Ajaxem powinienem dostac 1 pkt za trafienie dokladnej ilosci bramek przez jeden zespol. Oczywiscie nie zmienia to wyniku meczu ale chyba podskocze w tabelce.

Pozdrowienia :zobacz:

#210690 08/12/2002 20:50
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
Verbatimek
Witam!!!

Manchester Utd - Arsenal 1-2 ------- 0 pkt.
Glasgow Rangers - Celtick Glasgow 1-1 -- 0 pktt.
De Graffschap - Ajax 1-3 --------------- 1 pkt.
Arminia Bielefeld - Hansa Rostock 2-1 -- 2 pkt.

Łącznie 3 pkt. Popraw to SheeTee <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#210691 08/12/2002 21:58
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Sory Verbatimek - wogle nie zobaczyłem twoich typów - nie wiem jak do tego doszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#210692 08/12/2002 22:29
Dołączył: Nov 2002
Posty: 906
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 906
witam radja widze ze pieknie ci weszlo wszystko

5/5 masz + 535 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

czas na moj typek
:5gw:
18:55 6948 Majorka - Real Madryt
Piłka nożna-Hiszpania-Primera Division
Do przerwy/Wynik końcowy
X/2 6.20

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 7 z 17 1 2 5 6 7 8 9 16 17

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08), 1,520 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,870
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1