|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308 |
Juventus - Lazio 1:0 Real Sociedad - Mallorca 1:0 Ajax Amsterdam - PSV 1:0 Sunderland - Liverpool 0:1
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 308 |
P.S. Co do zmian to narazie jestem przeciwny... Moze od nowego sezonu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 329
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2002
Posty: 329 |
Juventus 0:2 Lazio Real Sociedad 3:1 Mallorca Ajax Amsterdam 1:0 PSV Sunderland 1:1 Liverpool
Co do zmian to OK, ale w nastepnym sezonie, i nie do 6 meczow, ale do 5! 6 to za duzo, a 5 OK! ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
Witam Juventus - Lazio 2:1 Real Sociedad - Mallorca 1:0 Ajax Amsterdam - PSV 3:1 Sunderland - Liverpool 1:2
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
A co sądzicie o tym, żeby zamiast wprowadzać dwa dodatkowe spotkania do typowanie, nie zrobić tego tak jak jest w playoff'ach. Tzn. Typujemy 4 spotkania, ale które, to już sobie każdy wg preferencji wybiera. Jak wiadomo jedni są silnijsi w jednych ligach, inny w innych. A o remisach czy graniu pod gracza można raz na zawsze zapomnieć. Oprócz tego niektóre spotkania są relatywnie łatwiejsze w przewidywaniu wyniku od innych. Ofkorse zmiany w następnej edycji. Fenksol za uwagę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
Mijało by sie to z celem. Każdy wybrał by mecze których wynik jest praktycznie oczywisty np Manchester - WestHam - przy obecnym systemie punktacji gra straciłaby sens. Pozatym po co mamy sie do PlayOff upodobniać. No i zasady dla niektórych były trudnijsze - niektórzy ludzie biorący udział w tym konkursie nie maja czasu na wyszukiwanie sobie odpowiednich meczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
Ludzie ale sezon konczy sie gdzies w maju - czekać pol roku zeby wprowadzic zmiany ?/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262 |
Propozycja twista nie podoba mi się zupełnie- byłby to wtedy całkowicie inny konkurs. A propozycję SheTee można by przegłosować, ale po sezonie. W żadnych powaznych grach, turniejach, konkursach nie wprowadza się zmian w trakcie rozgrywek !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
T ow takiej sytuacji proponuje zakonczyc sezon po 20 kolejkach i zaczac od nowa (w takim samym składzie lig) z 6 meczami. Co wy na to ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 156 |
Ja jestem za zmianami teraz w tej edycji niekoniecznie z skracaniem jej. Lepiej byłoby typować 6 meczy od teraz, PlaOff odpadają. Propozycje SheTee-go podobają mi się. SheTee jestem z tobą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ale zrób tak jak większość chce, byle miało to sens. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047 |
Witam!!!
Juventus - Lazio 2:0 Real Sociedad - Mallorca 2:1 Ajax Amsterdam - PSV 3:2 Sunderland - Liverpool 0:1
Pozdrawiam uczestników <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047 |
A co do zmian... Dla mnie osobiscie jest to obojetne czy bedzie 6 meczy, czy 4 (czy nawet 5 jak ktos sugerowal), aby nie w trwajacym sezonie. Wprowadzanie zmian w srodku sezonu jest zle i nie sluzy lidze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale jezeli juz musze sie opowiedziec po ktorejs ze stron to wybieram nowy wariant 6 meczy. Moim zdaniem powinny by wybrane 2 mecze latwe do wytypowania, 2 srednie i 2 ciezkie (np. mecz tygodnia)
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
To jak panowie robimy. Kończymy w 20 kolejce i zaczynamy nowy sezon z 6 meczami. OK ??
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Juve - Lazio 2:0 Sociedad - Mallorca 3:1 Ajax - PSV 1:1 Sunderland - Liverpool 0:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639 |
Oryginalnie wysłał SheTee: [qb]To jak panowie robimy. Kończymy w 20 kolejce i zaczynamy nowy sezon z 6 meczami. OK ??[/qb] Dobra ulegam 6 tygodni do typowania to tez jest duzo(chodzi jeszcze o ten sezon). Wiec jestem za reforma, ktora chce wprowadzic SheTee.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 565
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2002
Posty: 565 |
Juventus - Lazio 2:1 Real Sociedad - Mallorca 1:0 Ajax Amsterdam - PSV 2:0 Sunderland - Liverpool 0:1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632 |
Juventus - Lazio 2:1 Real Sociedad - Mallorca 1:1 Ajax Amsterdam - PSV 1:1 Sunderland - Liverpool 1:3
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
Wyniki meczów: Juventus - Lazio 1:2 Real Sociedad - Mallorca 2:1 Ajax - Psv 2:4 Sunderland - Liverpool 2:1
Wyniki pojedynków: vodzior - FanJagi 7:4 Verbatimek - Sł@wek 6:2 Qbol - WayeThe 5:5 cezar1973 - Loca15 3:5 tw30 - owee20 3:1 silver - Stiv 5:7 adasgti - djigor 2:7 Tomex23 - Samoś 6:6 volsung - twist 4:3
Tabela: 1. vodzior 25 103-67 [+36] 2. Verbatimek 22 96-77 [+19] 3. FanJagi 21 104-102 [+2] 4. Qbol 19 104-92 [+12] =============================== 5. tw30 19 91-97 [-6] 6. loca15 19 77-84 [-7]* 7. Sł@wek 18 97-76 [+21] 8. WayeThe 18 102-99 [+3] 9. Stiv 18 102-125 [-23]* 10. cezar1973 16 97-84 [+13] 11. owee20 15 102-93 [+19] 12. djigor 15 76-80 [-4] 13. silver 15 93-100 [-7] 14. adasgti 13 78-89 [-11] 15. volsung 12 42-39 [+3] 16. Tomex23 11 77-101 [-24]** ============================= 17. Samoś 10 84-82 [+2] 18. twist 7 90-95 [-5]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
W związku z tym iż niektóre osoby wyjeżdżają na święta i sylwestra podaje zestaw par na najbliższe 2 kolejki.
Kolejka nr 15 (22-12-2002): Malaga - Real Madryt Parma - Inter Patrick Thistle - Glasgow Rangers Roda Kerkrade - FC Utrecht
Kolejka nt 16 (29-12-2002): Arsenal - Liverpool Hibernian - Aberdeen Newcastle - Tottenham Vitoria Setubal - Sporting Lizbona
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
W zwiazku z tym iz nigdzie na swieta nie wyjezdzam, ale ostatnio mam bardzo ograniczony dostep do internetu i juz dwie gwiazdki (czyt. nieobecnosci) podaje typy juz teraz. I tak:
Malaga - Real Madryt 0:2 Parma - Inter 1:2 Patrick Thistle - Glasgow Rangers 0:3 Roda Kerkrade - FC Utrecht 1:1
Arsenal - Liverpool 2:0 Hibernian - Aberdeen 1:1 Newcastle - Tottenham 1:0 Vitoria Setubal - Sporting Lizbona 0:0
|
|
|
Link skopiowany do schowka