Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 14 1 2 7 8 9 10 11 13 14
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
Banik mam pytanko o karte Betsson wydawana przez WBK , czy kazdy klient dostanie taka karte? osobiscie nie mam jeszcze konta w Betsson , ale z ta karta ciekawa sprawa smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2007
Posty: 41
newbie
newbie
Dołączył: Jun 2007
Posty: 41
Originally Posted by zostać modem_MLS
Czy przy pierwszej wypłacie z betssona trzeba wysyłać im skan dowodu i inne szmery bajery?
Nie wiem jak inni ale ja nie musiałem...

Originally Posted by zostać modem_MLS
Pierwsza wypłata w miesiącu jest darmowa, czy za kolejne pobierana jest jakaś prowizja? Ile tak średnio idą pieniądze na mbank od nich?
Wypłaty są darmowe, jedna na 24 godziny. Z moich doświadczeń pieniądze z wypłaty dochodzą na mbank bardzo szybko. Np. dzisiaj rano zleciłem wypłatę i po południu już były na moim koncie. Po prostu szok i oczywiście wielgachny + dla Betssona.

Originally Posted by zostać modem_MLS
Nie wiem jak z zakładami bo raczej u nich nie gram, ale szata graficzna jak dla mnie bezapelacyjnie najlepsza wśród buków z jakimi się spotkałem.
Ja mam skromne doświadczenia z 3 bukami (Betsson, Expekt, Bwin) i właśnie Betsson mnie zatrzymał na dłużej. Po prostu przyjemny buk.

Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
szrajhalc to radze sie rozejrzec bardziej glebiej bo nawet z tej trójki przez ciebie wymienionych bukmacherow to betsson jest najslabszy i pod wzgledem oferty,brakiem zakladow live( te dwa na tydzien smile laugh ). jedynym plusem sposrod tej trojki to szybkie wplaty wiecej plusow nie widze

RiKi #2103785 26/02/2008 23:20
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
Originally Posted by RiKi
szrajhalc to radze sie rozejrzec bardziej glebiej bo nawet z tej trójki przez ciebie wymienionych bukmacherow to betsson jest najslabszy i pod wzgledem oferty,brakiem zakladow live( te dwa na tydzien smile laugh ). jedynym plusem sposrod tej trojki to szybkie wplaty wiecej plusow nie widze

wypłaty są równierz bardzo szybkie na konto bankowe niecałe 24 godziny zawsze u mnie to trwa więc to kolejny plus, następny plus i to wielki to udzielanie się na forum Banika i innych ludzi z Betsson co zdecydowanie ułatwia załatwienie róznych spraw i dowiedzenie sie wszystkiego szybko i dokładnie - co do oferty także jest ok jedynie mogli by dodac polski hokej i koszykówke kobiet, kolejny plus giełda z której korzystam bardzo czesto, a zakłady live przydało by sie rozbudować na inne dyscypliny niż piłka nożna, ogólnie jak dla mnie Betsson bardzo dobry bukmacher ale każdy ma swoje zdanie ... Pozdrawiam

RiKi #2105880 27/02/2008 07:45
Dołączył: Jun 2007
Posty: 41
newbie
newbie
Dołączył: Jun 2007
Posty: 41
Originally Posted by RiKi
szrajhalc to radze sie rozejrzec bardziej glebiej bo nawet z tej trójki przez ciebie wymienionych bukmacherow to betsson jest najslabszy i pod wzgledem oferty,brakiem zakladow live( te dwa na tydzien smile laugh ). jedynym plusem sposrod tej trojki to szybkie wplaty wiecej plusow nie widze

Dla Ciebie najsłabszy, dla mnie najlepszy... W ich ofercie mi osobiście niczego nie brakuje, kursy mają z pewnością lepsze od Bwina i wielu innych buków. Live też mi nie brakuje, a to z prostego powodu - za dużo na nim wtapiałem. wink Wpłaty na koncie są po ułamku sekundy, wypłaty również błyskawiczne (patrz mój wcześniejszy post).
Przede wszystkim cenie sobie jednak Betssona za bezproblemową obsługę. Nigdy zakład nie wisiał mi nierozliczony przez dłuższy czas, nigdy nie rozliczyli mi kuponu źle, po prostu nigdy nie pomylili się na moją niekorzyść. A jak miałem pytanie to live-chat zawsze pomagał. Z innymi bukami nie było tak różowo...
Oczywiście nie twierdzę, że wpadki im się nie zdarzają, wystarczy się wczytać w temat. Jednak wyrażam tutaj SWOJĄ opinię o Betssonie, opartą na MOICH doświadczeniach, które jak widać są bardzo pozytywne. Oby tak dalej. smile


Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
Originally Posted by szrajhalc
[quote=RiKi]szrajhalc to radze sie rozejrzec bardziej glebiej bo nawet z tej trójki przez ciebie wymienionych bukmacherow to betsson jest najslabszy i pod wzgledem oferty,brakiem zakladow live( te dwa na tydzien smile laugh ). jedynym plusem sposrod tej trojki to szybkie wplaty wiecej plusow nie widze

Dla Ciebie najsłabszy, dla mnie najlepszy... W ich ofercie mi osobiście niczego nie brakuje, kursy mają z pewnością lepsze od Bwina i wielu innych buków. Live też mi nie brakuje, a to z prostego powodu - za dużo na nim wtapiałem. wink Wpłaty na koncie są po ułamku sekundy, wypłaty również błyskawiczne (patrz mój wcześniejszy post).
Przede wszystkim cenie sobie jednak Betssona za bezproblemową obsługę. Nigdy zakład nie wisiał mi nierozliczony przez dłuższy czas, nigdy nie rozliczyli mi kuponu źle, po prostu nigdy nie pomylili się na moją niekorzyść. A jak miałem pytanie to live-chat zawsze pomagał. Z innymi bukami nie było tak różowo...
Oczywiście nie twierdzę, że wpadki im się nie zdarzają, wystarczy się wczytać w temat. Jednak wyrażam tutaj SWOJĄ opinię o Betssonie, opartą na MOICH doświadczeniach, które jak widać są bardzo pozytywne. Oby tak dalej. :

Ty chyba jesteś z Betssona!
Taka jest moja (subiektywna) opinia.
Jak CI ta firma odpowiada to w niej graj!!! i głupot nie opowiadaj!!!

Dołączył: Jun 2007
Posty: 41
newbie
newbie
Dołączył: Jun 2007
Posty: 41
Originally Posted by milan1231
Ty chyba jesteś z Betssona!
Taka jest moja (subiektywna) opinia.
Jak CI ta firma odpowiada to w niej graj!!! i głupot nie opowiadaj!!!

Gram, gram
a idiotów jak ciebie w d.. mam!

wink

Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
szrajhalc idz juz spac, glupoty piszez calkiem odmienne od prawdy. zagraj zaklad na siatke polską chocby albo snooket itp rozlicza kupon po 7 godzinach haha.z innymi bukami piszesz nie bylo tak rozowo - zgoda jak grales tylko w expekcie i bwin-ie to krzyz ci na droge.swiat nie zamyka sie na tych trzech bukmacherach , jest jeszcze bet-at-home hahah laugh

RiKi #2106016 27/02/2008 08:52
Dołączył: Jun 2007
Posty: 41
newbie
newbie
Dołączył: Jun 2007
Posty: 41
Niestety nie jestem takim ekspertem jak ty RiKi, że mam konta u 50 bukmacherów, to racja... W "snooketa" też nie gram ale wierzę na słowo. Siatkę polską raz obstawiłem i nie czekałem 7 godzin na rozliczenie.

Nie mam zamiaru się sprzeczać, bo widać że bardzo was boli czyjaś pozytywna opinia o Betssonie (uraz osobisty?) i dalsza dyskusja mija się z celem. Nie marnujcie dalej czasu na mnie amatora i zajmijcie się lepiej dalszym spamowaniem SBR za skandalicznie wysoką notę dla Betssona.

Bez odbioru.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Musiałem pewne porządki zrobić w temacie. stop

Zbyt dużo tu podejrzanych akcji "świeżych" (nawet z jednym postem) userów lub ukrywających się za proxy. Cel jasny jak słońce, rzucać błotem w firmę. W czyim interesie takie coś może być? Na to nie trzeba już odpowiadać...

Powiem tyle, jeszcze nie miałem okazji zagrać w Betssonie, ale z tego co widzę jest to jedna z najbardziej prężnych firm w Polsce, dopasowująca ofertę w dużym stopniu do naszego rynku. Mi się podoba to co robią i jest to tylko kwestia czasu aż założę tam konto i zacznę regularnie grać.

Conrad #2109238 28/02/2008 06:03
Dołączył: Dec 2006
Posty: 138
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 138
i to mi się podoba, ja akurat bardzo szanuję tą firmę jako pierwsi mieli w swojej ofercie szachy:D

Conrad #2109247 28/02/2008 06:04
Dołączył: Nov 2007
Posty: 331
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 331
Originally Posted by Conrad
jest to tylko kwestia czasu aż założę tam konto i zacznę regularnie grać.
Z tą regularnością to przesadziłeś Conrad. Po dwóch zakładach dostaniesz limit rzędu kilkudziesięciu euro albo i mniej i finito z dalszą grą.
Myślę że może to potwierdzić większość ludzi którzy mieli do czynienia z tą amatorską firmą.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Nie przesadzałbym, znam wielkie firmy giełdowe, które dały mi surowy limit bo akurat trafiłem mały zakład po 33/1. "Gdybym coś wiedział" i grubo zagrał (a ja nawet do limitu się nie zbliżałem) to rozumiem, ale tam od razu mnie obcięli.

Betsson za to wypróbuję bo na takie rzeczy jak polityka czy np. skoki narciarskie mocno pracują by dopasować ofertę do Polaków. A takie coś mocno cenię.

Conrad #2109336 28/02/2008 06:20
Dołączył: Nov 2007
Posty: 331
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 331
Ok wypróbować zawsze możesz, ale na wiele nie licz. Co z tego że betsson ma niezłą ofertę, jak nie pograsz tam z powodu wspomnianych limitów.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Pożyjemy, zobaczymy. smile Jestem dobrej myśli. Czy gdzieś na ich stronie można znaleźć info o tej karcie płatniczej, którą wydają razem z WBK? To jest dopiero ciekawa sprawa. piwo

Conrad #2109469 28/02/2008 06:40
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
ja tez nie narzekam..limity na poziomie 500 euro,fajne zaklady,zero problemow z wyplatami i wplatami...dobry sredni buk,troche za wolna wystawiaja oferte,ale polityka i np oscary ostatnio pierwsza klasa..z tego co wiem to jeden z dwoch gdzie mozna bylo grac combo i jedne z najwyzszych kursow w sieci.

mankiet #2109669 28/02/2008 07:25
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Mam pytanie do Banika albo innego przedstawiciela firmy. Czy bonus 111PLN ktory widnieje na moim koncie zostanie rzeczywiscie dopisany jesli zloze depozyt? Kiedys juz wplacilem kase ( i bonusa support nie chcial mi dac). Nie bedzie to wiec moj pierwszy depozyt.

Logan #2109729 28/02/2008 07:43
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
Originally Posted by Logan
Mam pytanie do Banika albo innego przedstawiciela firmy. Czy bonus 111PLN ktory widnieje na moim koncie zostanie rzeczywiscie dopisany jesli zloze depozyt? Kiedys juz wplacilem kase ( i bonusa support nie chcial mi dac). Nie bedzie to wiec moj pierwszy depozyt.

Jeżeli w zakładce Dostępne / aktywne bonusy masz dostępny bonus na zakłady to będzie on dopisany do Twojego konta.

mankiet #2110084 28/02/2008 16:54
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Originally Posted by mankiet
ja tez nie narzekam..limity na poziomie 500 euro,fajne zaklady,zero problemow z wyplatami i wplatami...dobry sredni buk,troche za wolna wystawiaja oferte,ale polityka i np oscary ostatnio pierwsza klasa..z tego co wiem to jeden z dwoch gdzie mozna bylo grac combo i jedne z najwyzszych kursow w sieci.
Mam podobne odczucia do Mankieta. Gram w betsson prawie od ich startu, jakieś straszne limity mnie na razie nie dotkneły, w sumie bezproblemowo. Jednak gdy czytam okłopotach innych, pojawiają się obawy. Ostatnio np przestałem ruszać nba w betsson - czasami betsson ma najwyższą linię na rynku, i może bym nawer zagrał ....ale jeśli potem mam sie użerać z anulowanym zakładem itp sytuacją
Banik oczekuje jasnej deklaracji że takie operacje wykonujecie tylko w ewidentnych sytuacjach takich jak odwrócona linia itp
chcem wiedzieć czy wysoki kurs w betsson oznacza okazje w betsson czy raczej niebezpieczną pułapkę

Conrad #2110756 28/02/2008 21:52
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by Conrad
Zbyt dużo tu podejrzanych akcji "świeżych" (nawet z jednym postem) userów lub ukrywających się za proxy. Cel jasny jak słońce, rzucać błotem w firmę. W czyim interesie takie coś może być? Na to nie trzeba już odpowiadać...
Coś mi się wydaje, że grupa zainteresowana wychwalaniem i wybielaniem Betssona jest na tym forum liczniej reprezentowana i "trzyma" do tego więcej władzy.

Z coraz większym niepokojem patrzę na zmniejszającą się niezależność tego forum. Lada moment pracownicy firm dostaną możliwości cenzurowania swoich tematów, albo zastrzegą to sobie w umowie sponsorskiej. Jeśli dalej będzie to szło w tym kierunku to przyjdzie moment, że wykorzysta to konkurencja mecz.pl.

Strona 9 z 14 1 2 7 8 9 10 11 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, betowiec, ANZELMO, Lukasz111, latajaca_holenderka, Sensei, forty, burbon, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 2,824 gości, oraz 13 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,508
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1