Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 14 1 2 3 13 14
#211058 10/11/2002 02:52
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Wyniki meczów:
Adana - Galatasaray 0:0
Świt - Stomil 1:0
Manchester City - Manchester United 3:1
Bilelefield - Nurenberg 0:1

Wyniki pojedynków:
loca15 - samoś 6:3
adasgti - silver 5:7
cezar1973 - jaca181 7:3
djigor - twist 7:7
adpal - Siemers 0:8
michal450 - volsung 0:7
NoMidas - marek 4:0
Datalife - PaRaNoo 6:4
Glow - mroziu 0:5
pajelo - maverick 2:0
keviniq - Ale_nie_o_to_chodzi 8:7
piil - hanysek 7:5

No i tabelka:

1. loca15 14 58-58 [0]
2. silver 12 55-65 [-10]
3. cezar1973 11 56-54 [+2]
4. samoś 10 52-51 [+1]
---------------------
5. adasgti 10 48-54 [-6]
6. jaca181 7 35-45 [-10]
7. djigor 7 44-55 [-11]
8. Siemers 6 19-0 [+19]
9. volsung 6 16-7 [+9]
10. NoMidas 6 13-7 [+6]
11. twist 5 61-67 [-6]
12. adpal 4 41-85 [-43]*
13. pill 3 7-5 [+2]
14. pejalo 3 2-0 [+2]
15. keviniq 3 8-7 [+1]
16. Datalife 3 13-14 [-1]
17. michal450 3 10-14 [-4]*
18. mroziu 3 5-11 [-6]
19. marek 3 34-93 [-59]*
20. Ale_nie_o_to_chodzi 0 7-8 [-1]
21. hanysek 0 5-7 [-2]
22. Maverick 0 0-2 [-2]*
23. PaRaNoo 0 11-15 [-4]
24. Glow 0 7-14 [-7]*

Sorki za ewentualne błedy.

#211059 10/11/2002 03:01
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
Wielkie Dzięki i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: SheTee za Wyniki i Tabelke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))))

Pozdrawiam

#211060 10/11/2002 13:41
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
Shetee chyba sie jednak pomyliles:
Samoś-Loca15

Moje typy:
Adana &#8211; Galatasaray 1:3
Nowy Dwor &#8211; Stomil 2:0
Manch.City - Manch.Utd 1:2
Bielefeld - Nuernberg 1:0

Loca15 typy:
Adana &#8211; Galatasaray 0:2
Nowy Dwor &#8211; Stomil 2:0
Manch.City - Manch.Utd 1:1
Bielefeld - Nuernberg 3:1

Jak widac trafilismy tylko Swit - Stomil .
Wiec powinien byc remis.

Czekam na odpowiedz

#211061 10/11/2002 14:06
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047
Samoś wynik meczy jest poprawny Loca trafil ile bramek zdobedzie Man Utd, Adana oraz Nuernberg(i oczywiście Nowy Dwor 3pkt).
Zwyciestwo jak najbardziej zaslozone.

Pozdrawiam

#211062 10/11/2002 14:15
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
Jak tak to sorki za pomylke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#211063 10/11/2002 16:08
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Quote
Oryginalnie wysłał Samoś:
[qb]Shetee chyba sie jednak pomyliles:
Samoś-Loca15

Moje typy:
Adana &#8211; Galatasaray 1:3
Nowy Dwor &#8211; Stomil 2:0
Manch.City - Manch.Utd 1:2
Bielefeld - Nuernberg 1:0

Loca15 typy:
Adana &#8211; Galatasaray 0:2
Nowy Dwor &#8211; Stomil 2:0
Manch.City - Manch.Utd 1:1
Bielefeld - Nuernberg 3:1

Jak widac trafilismy tylko Swit - Stomil .
Wiec powinien byc remis.

Czekam na odpowiedz[/qb]
Okiej ale według regulaminu liczenia punktów to za trafienie liczby bramek strzelonych przez jeden z zesppołów dostaje sie 1 punkt, a Loca15 trafił 1 bramkę strzloną przez: Nurenber,Manchester united oraz 0 bramek przez Adane.

Sorry nie zobaczyłem odpowiedzi udzielonej przez kolege.

#211064 10/11/2002 19:53
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ej sorki jezeli sie myle (jest to mozliwe bo gram tu 1 raz) ale chyba cos sie schranilo wam muj przeciwnik ma tesh 7 pkt sprubuje udowodnic to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
a wiec kevinig postawil tak:
Adana-Galatasaray 1-1 0:0 czyli 2 pkt
Swit Nowy Dwor-Stomil 2-0 1:0 czyli 3 pkt
Man City-Man Utd 1-1 3:1 czyli 1 pkt
Bielefeld-Nuernberg 3-1 0:1 czyli 1 pkt
podsumowaujac wychodzi mi 7 a nie 8 jak ktos tam z wyzszych napisal wiec prosze o orzwazenie!!

#211065 10/11/2002 20:10
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
za mecz Adana-Galatasaray 1-1 zdobywa 3 pkt. za poprawny wynik i poprawną róznice bramek

Pozdrawiam

Ps. SheTee skoro zrobiłes tabele to ty ją mozesz tylko edytować dlatego prosze sprawdź ilośc goli Hanyska wg. mnie chyba 5 oraz DJIGORA który chyba zdobył 7 pkt.

#211066 10/11/2002 21:53
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
cześć...STIV powiedział mi, że mogę się dołączyć do 3. ligi...czy rzeczywiście tak jest ???...od kiedy moge zacząć ???
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#211067 10/11/2002 21:57
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
a to sorry raho i dzieki za wytlumacznei <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#211068 10/11/2002 22:14
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Zgłos sie w temacie Potrzrbne Osoby do 3ligi i mozesz zaczac od zaraz. Czyli typuj najblizsze mecze. Najlepiej namów jeszcze jedna jakas osobe zebys mial przeciwnika - jak jednak nie bedziesz mial przeciwnika to zagrasz przeciwko średniej punktów zdobbytej w kolejce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .

#211069 11/11/2002 01:27
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
Dzięki za zmiane SheTee <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: chyba jusz nie ma błedóf <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))))

#211070 11/11/2002 01:40
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Jeszcze strzegol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> :
poprawiono mojemu przeciwnikowi wynik z 4 na 5 mal, prosze zmienic mi male punkty z +3 na +2.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#211071 11/11/2002 01:45
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
Piil dzięki że się interesujesz tą Ligą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))))
Oby więcej takich osób <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
SheTee do dzieła czyń swoją powinnośc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))))

#211072 11/11/2002 03:05
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Również dzieki Pill. Masz u mnie duzego + poniewaz sam sie upominasz o swoje minusowe punkty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .

#211073 11/11/2002 06:14
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
W następnej kolejce spotkają się:
loca15 - silver
cezar1973 - samoś
adasgti - jaca181
djigor - Siemers
volsung - NoMidas
twist - adpal
pill - pejalo
keviniq - Datalife
michal450 - mroziu
marek - Ale_nie_o_to_chodzi
hanysek - Maverick
PaRaNoo - Glow

Przypominam ze w tej kolejce obywaja sie spadki i awanse.

#211074 11/11/2002 17:27
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
To jest fragment regulaminu tego konkursu i odnosnie tego mam jedno pytanko!!! Czym rozni sie podpunkt 3. od podpunktu nr 5. ? Z gory dzieki za odpowiedz

Typujemy co tydzien dokładny wynik 4 spotkań podanych wczesniej przez głównego organizatora czyli Rosol'a
ZASADY PUNKTACJI
Prediction Points
1. Correct score ----5 PUNKTÓW
POPRAWNY WYNIK (DOKŁADNY NP. 1-1, 2-1, 1-3)

2.POPRAWNY REZULTAT Z ODPOWIEDNIĄ RÓŻNICĄ BRAMEK
(NP. TYPUJEMY 1-O, A JEST 2-1)INNY PRZYKLAD (2-3 A JEST 3-4)
Correct outcome + correct goal differential (all ties go into this category)---- 3PUNKTY

3.POPRAWNY WYNIK Z WYTYPOWANIEM ILOŚCI BRAMEK SZTRZELONYCH PRZEZ JEDNĄ DRUŻYNĘ
(NP. TYPUJEMY 3-1 A JEST 4-1)
Correct outcome + correct # of goals scored by either team----- 3 PUNKTY

4. Correct outcome only---- 2 PUNKTY
POPRAWNY REZULTAT (TYPUJEMY 3-0 A JEST 7-6) INNY PRZYKLAD (3-1 A JEST 4-0)

5. POPRAWNE WYTYPOWANIE BRAMEK STRZELONYCH PRZEZ JEDNA DRUŻYNĘ Correct # of goals scored by either team only 1

5. None of the above ----0 PUNKTÓW
TOTALNA KLAPA ZŁY TYP

#211075 11/11/2002 18:13
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Quote
Oryginalnie wysłał keviniq:
[qb]

3.POPRAWNY WYNIK Z WYTYPOWANIEM ILOŚCI BRAMEK STRZELONYCH PRZEZ JEDNĄ DRUŻYNĘ
(NP. TYPUJEMY 3-1 A JEST 4-1)
Correct outcome + correct # of goals scored by either team----- 3 PUNKTY

5. POPRAWNE WYTYPOWANIE BRAMEK STRZELONYCH PRZEZ JEDNA DRUŻYNĘ Correct # of goals scored by either team only 1

[/qb]
To proste: POPRAWNY WYNIK
czyli jesli stawialem na zwyciestwo gospodarzy 3-2 i bylo 5-2 to punkt 3 -> 3pkty, ale jesli stawialem na 2-2 i 5-2 to punkt 5 -> 1pkt

#211076 11/11/2002 18:21
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Caly regulamin trzeba interpretowac tak:
- trafiasz dokladny wynik - 5 punktow
- trafiasz wynik (1/X/2) - otrzymujesz 2 pkty i dodatkowy trzeci punkt jesli:
a) trafiles ilosc bramek jednej z druzyn
lub
b) trafiles roznice bramek miedzy druzynami
- nie trafiasz zwyciescy (1/X/2) - 0 punktow, chyba ze poprawnie wytypowales ilosc bramek strzelonych przez jedna z druzyn, wtedy 1 punkt.

#211077 11/11/2002 18:49
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
keviniq myśle ze jusz wszystko jasne .
Jak czegoś nie wiecie pytajcie
Piil thx za odpowiedź zapracowałeś już na duże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam

Strona 1 z 14 1 2 3 13 14

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, betowiec, Sensei, poozon), 2,859 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,827
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1