|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
Wyniki meczów: Adana - Galatasaray 0:0 Świt - Stomil 1:0 Manchester City - Manchester United 3:1 Bilelefield - Nurenberg 0:1
Wyniki pojedynków: loca15 - samoś 6:3 adasgti - silver 5:7 cezar1973 - jaca181 7:3 djigor - twist 7:7 adpal - Siemers 0:8 michal450 - volsung 0:7 NoMidas - marek 4:0 Datalife - PaRaNoo 6:4 Glow - mroziu 0:5 pajelo - maverick 2:0 keviniq - Ale_nie_o_to_chodzi 8:7 piil - hanysek 7:5
No i tabelka:
1. loca15 14 58-58 [0] 2. silver 12 55-65 [-10] 3. cezar1973 11 56-54 [+2] 4. samoś 10 52-51 [+1] --------------------- 5. adasgti 10 48-54 [-6] 6. jaca181 7 35-45 [-10] 7. djigor 7 44-55 [-11] 8. Siemers 6 19-0 [+19] 9. volsung 6 16-7 [+9] 10. NoMidas 6 13-7 [+6] 11. twist 5 61-67 [-6] 12. adpal 4 41-85 [-43]* 13. pill 3 7-5 [+2] 14. pejalo 3 2-0 [+2] 15. keviniq 3 8-7 [+1] 16. Datalife 3 13-14 [-1] 17. michal450 3 10-14 [-4]* 18. mroziu 3 5-11 [-6] 19. marek 3 34-93 [-59]* 20. Ale_nie_o_to_chodzi 0 7-8 [-1] 21. hanysek 0 5-7 [-2] 22. Maverick 0 0-2 [-2]* 23. PaRaNoo 0 11-15 [-4] 24. Glow 0 7-14 [-7]*
Sorki za ewentualne błedy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
Wielkie Dzięki i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: SheTee za Wyniki i Tabelke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))))
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639 |
Shetee chyba sie jednak pomyliles: Samoś-Loca15
Moje typy: Adana – Galatasaray 1:3 Nowy Dwor – Stomil 2:0 Manch.City - Manch.Utd 1:2 Bielefeld - Nuernberg 1:0
Loca15 typy: Adana – Galatasaray 0:2 Nowy Dwor – Stomil 2:0 Manch.City - Manch.Utd 1:1 Bielefeld - Nuernberg 3:1
Jak widac trafilismy tylko Swit - Stomil . Wiec powinien byc remis.
Czekam na odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047 |
Samoś wynik meczy jest poprawny Loca trafil ile bramek zdobedzie Man Utd, Adana oraz Nuernberg(i oczywiście Nowy Dwor 3pkt). Zwyciestwo jak najbardziej zaslozone.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639 |
Jak tak to sorki za pomylke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
Oryginalnie wysłał Samoś: [qb]Shetee chyba sie jednak pomyliles: Samoś-Loca15
Moje typy: Adana – Galatasaray 1:3 Nowy Dwor – Stomil 2:0 Manch.City - Manch.Utd 1:2 Bielefeld - Nuernberg 1:0
Loca15 typy: Adana – Galatasaray 0:2 Nowy Dwor – Stomil 2:0 Manch.City - Manch.Utd 1:1 Bielefeld - Nuernberg 3:1
Jak widac trafilismy tylko Swit - Stomil . Wiec powinien byc remis.
Czekam na odpowiedz[/qb] Okiej ale według regulaminu liczenia punktów to za trafienie liczby bramek strzelonych przez jeden z zesppołów dostaje sie 1 punkt, a Loca15 trafił 1 bramkę strzloną przez: Nurenber,Manchester united oraz 0 bramek przez Adane. Sorry nie zobaczyłem odpowiedzi udzielonej przez kolege.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Ej sorki jezeli sie myle (jest to mozliwe bo gram tu 1 raz) ale chyba cos sie schranilo wam muj przeciwnik ma tesh 7 pkt sprubuje udowodnic to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a wiec kevinig postawil tak: Adana-Galatasaray 1-1 0:0 czyli 2 pkt Swit Nowy Dwor-Stomil 2-0 1:0 czyli 3 pkt Man City-Man Utd 1-1 3:1 czyli 1 pkt Bielefeld-Nuernberg 3-1 0:1 czyli 1 pkt podsumowaujac wychodzi mi 7 a nie 8 jak ktos tam z wyzszych napisal wiec prosze o orzwazenie!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
za mecz Adana-Galatasaray 1-1 zdobywa 3 pkt. za poprawny wynik i poprawną róznice bramek
Pozdrawiam
Ps. SheTee skoro zrobiłes tabele to ty ją mozesz tylko edytować dlatego prosze sprawdź ilośc goli Hanyska wg. mnie chyba 5 oraz DJIGORA który chyba zdobył 7 pkt.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
cześć...STIV powiedział mi, że mogę się dołączyć do 3. ligi...czy rzeczywiście tak jest ???...od kiedy moge zacząć ??? pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
a to sorry raho i dzieki za wytlumacznei <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
Zgłos sie w temacie Potrzrbne Osoby do 3ligi i mozesz zaczac od zaraz. Czyli typuj najblizsze mecze. Najlepiej namów jeszcze jedna jakas osobe zebys mial przeciwnika - jak jednak nie bedziesz mial przeciwnika to zagrasz przeciwko średniej punktów zdobbytej w kolejce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
Dzięki za zmiane SheTee <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: chyba jusz nie ma błedóf <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))))
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
Jeszcze strzegol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> : poprawiono mojemu przeciwnikowi wynik z 4 na 5 mal, prosze zmienic mi male punkty z +3 na +2. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
Piil dzięki że się interesujesz tą Ligą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))))) Oby więcej takich osób <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: SheTee do dzieła czyń swoją powinnośc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))))
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
Również dzieki Pill. Masz u mnie duzego + poniewaz sam sie upominasz o swoje minusowe punkty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
W następnej kolejce spotkają się: loca15 - silver cezar1973 - samoś adasgti - jaca181 djigor - Siemers volsung - NoMidas twist - adpal pill - pejalo keviniq - Datalife michal450 - mroziu marek - Ale_nie_o_to_chodzi hanysek - Maverick PaRaNoo - Glow
Przypominam ze w tej kolejce obywaja sie spadki i awanse.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
To jest fragment regulaminu tego konkursu i odnosnie tego mam jedno pytanko!!! Czym rozni sie podpunkt 3. od podpunktu nr 5. ? Z gory dzieki za odpowiedz
Typujemy co tydzien dokładny wynik 4 spotkań podanych wczesniej przez głównego organizatora czyli Rosol'a ZASADY PUNKTACJI Prediction Points 1. Correct score ----5 PUNKTÓW POPRAWNY WYNIK (DOKŁADNY NP. 1-1, 2-1, 1-3)
2.POPRAWNY REZULTAT Z ODPOWIEDNIĄ RÓŻNICĄ BRAMEK (NP. TYPUJEMY 1-O, A JEST 2-1)INNY PRZYKLAD (2-3 A JEST 3-4) Correct outcome + correct goal differential (all ties go into this category)---- 3PUNKTY
3.POPRAWNY WYNIK Z WYTYPOWANIEM ILOŚCI BRAMEK SZTRZELONYCH PRZEZ JEDNĄ DRUŻYNĘ (NP. TYPUJEMY 3-1 A JEST 4-1) Correct outcome + correct # of goals scored by either team----- 3 PUNKTY
4. Correct outcome only---- 2 PUNKTY POPRAWNY REZULTAT (TYPUJEMY 3-0 A JEST 7-6) INNY PRZYKLAD (3-1 A JEST 4-0)
5. POPRAWNE WYTYPOWANIE BRAMEK STRZELONYCH PRZEZ JEDNA DRUŻYNĘ Correct # of goals scored by either team only 1
5. None of the above ----0 PUNKTÓW TOTALNA KLAPA ZŁY TYP
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
Oryginalnie wysłał keviniq: [qb]
3.POPRAWNY WYNIK Z WYTYPOWANIEM ILOŚCI BRAMEK STRZELONYCH PRZEZ JEDNĄ DRUŻYNĘ (NP. TYPUJEMY 3-1 A JEST 4-1) Correct outcome + correct # of goals scored by either team----- 3 PUNKTY
5. POPRAWNE WYTYPOWANIE BRAMEK STRZELONYCH PRZEZ JEDNA DRUŻYNĘ Correct # of goals scored by either team only 1
[/qb] To proste: POPRAWNY WYNIK czyli jesli stawialem na zwyciestwo gospodarzy 3-2 i bylo 5-2 to punkt 3 -> 3pkty, ale jesli stawialem na 2-2 i 5-2 to punkt 5 -> 1pkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
Caly regulamin trzeba interpretowac tak: - trafiasz dokladny wynik - 5 punktow - trafiasz wynik (1/X/2) - otrzymujesz 2 pkty i dodatkowy trzeci punkt jesli: a) trafiles ilosc bramek jednej z druzyn lub b) trafiles roznice bramek miedzy druzynami - nie trafiasz zwyciescy (1/X/2) - 0 punktow, chyba ze poprawnie wytypowales ilosc bramek strzelonych przez jedna z druzyn, wtedy 1 punkt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
keviniq myśle ze jusz wszystko jasne . Jak czegoś nie wiecie pytajcie Piil thx za odpowiedź zapracowałeś już na duże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka