|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 371
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 371 |
o tym meczu było już co nieco napisane więc nie ma sensu sie powtarzać
Philadelphia Flyers - Ottawa Senators Typ 2 Kurs 2.2 Bwin
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,711 |
Witam, jak dla mnie dziś bardzo ciekawie wygląda under 5,5 w meczu St. Louis - Phoenix. W tym sezonie zespoły te spotkały się 3-krotnie i za każdym razem padł wynik underowy. Dodatkowo, team z St. Louis ma na koncie 3 undery z rzędu, natomiast w przypadku Kojotów liczba ta zwiększa się do 5. W ciągu ostatnich 10ciu meczy z udziałem Blues padły w nich w sumie 44 bramki, co daję nam średnią 4,4 bramki na mecz. Jeśli chodzi o mecze Phoenix jest to 46 bramek na ostatnie 10 spotkań. Kolejne proste przeliczenie daje nam 4,6 bramki na mecz. Może to suche liczby, ale czym innym się sugerować przy graniu U/O kiedy w obu zespołach nie ma praktycznie żadnych kontuzji (w St. Louis kontuzjowany jest Johnson, 7my w drużynie pod wzg. zdobytych punktów). Kursy przy lini 5,5 w granicach 1,75 jak najbardziej do wzięcia, więc 29.02.2008 02:30 Phoenix @ St. Louis - under 5,5 @ ≈ 1.75Powodzenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998 |
 Wczoraj piknie nic mi nie weszlo, ale to nic  A jako, ze ST. Louis kojelny mecz w plecy to moze warto zastanowic sie nad graniem na ich W. Gratuluje Hans Phili  Moze faktycznie wrocili na dobry tor... zobaczymy co bedzie dalej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998 |
Montreal @ BufalloPrzed Canadiens seria wyjazdowych spotkan. Sabres natomiast musza wygrywac, aby awansowac dalej, a w tym momencie zajmuja 9 pozycje na wschodzie majac identyczna ilosc pktow co 8->Philadelphia. Sklaniam sie ku polowaniu na porazke Montrealu, na ktora chyba dlugo nie trzeba bedzie czekac. Ich najblizsze spotkania: 02/29/08 @BUF 03/01/08 NJ 03/03/08 @SJ 03/06/08 @PHO 03/08/08 @LA 03/09/08 @ANA 1 poziom L Montrealpozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186 |
witam ostatnio jakoś średnio typy wchodzą lekka kiszka, NJ-Washington 2 ML Diabły niepokonane od 9 spotkań w reg. poraz na jakiś L oby to był rew za ostatnie spotkanie, w ekipie Wash roszady a do tego dobry ostatni mecz z Minesotą 4:1 Detroit-SJS 1 Skrzydła kiepsko się prezentują zdobywają mało pkt i albo coś szykują albo mają zadyszkę. Rekiny po swoim dołku wygrały 3 spotkania w tym jedno w doliczonym mecz napewno będzie zacięty ale ekipą solidniejsza wydają się skrzydła Tampa-Toronto 1 ml Błyskawice mają kiepski sezon widać to po wynikach grają już tylko o niwelację strat. Co jakiś czas urywają pkt a nawet wygrywają a warto wspomnieć, że kolejni przeciwnicy będą silniejsi więc jeśli wygrać to już dziś z Toronto, które ostatnio radzi sobie dobrze Van-Columbus 2ml Po fatalnej passie orki wróciły i kolejne 7 spotkań bez porażki oczywiście w reg. wygrywanie kiedyś się skończy a kurtki jeszcze walczą więc tanio skóry nie sprzedadzą i myślę, że postarają się o niespodziankę  Anaheim-Calgary 2ml W ekipie kaczorów kilka kontuzji ale ostatnio grają bardzo dobrze porażka tylko z dallas i chyba pora na odrót sytuacji 4 pozycja w dywizji wschodu i zwyżka formy ale warto dodać, że po 2 stronie zobaczymy płomienie aktualnie 6 lokata, które muszą walczyć i zdobywać pkt bo nic nie jest pewnie. Spodziewam się zaciętego spotkania i rew za ostatnie 4:2.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721 |
do zajczyka: dzięki, ale ja temu zmartwychwstaniu Phily wole sie przygladac juz z boku. Swoje trafilem, a w najblizszych meczach z ich udzialem kosci beda trzeszczec. Bedzie mial przyjemnosc dla oka ten kto bedzie to ogladal  Przeglądam dzisiejsze spotkania i nasuwa mi sie jeden wniosek: zaczeła sie wyższa jazda, wyższy poziom, a co za tym idzie większy ból głowy przy wybraniu czegoś na co można postawic jakies $. Pod moją lupe poszły 3 potyczki z których wybrałem do gry tylko 1. Anaheim - Calgary 2 (3,25)Plaska staweczka na porazke Kaczorow, ktorym ostatnio bardzo dobrze sie wiedzie. Jednak w najbliższym czasie czekaja ich mecze kolejno z takimi ekipami: CAL, OTT, @CHI, @COL, MON, @PHO, VAN. Myśle że chociaż raz polegna, bo determinacji i woli walki tym przeciwnikom nie powinno zabraknac. PS. Temat o dziwo troche odżył 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
Witam  [ Linked Image] Feb 29 TOR 8:00 PM Mar 1 @CAR 7:00 PM Mar 4 PIT 7:30 PM Mar 6 @PHI 7:00 PM Mar 7 @NJ 7:00 PM Mar 9 @CLB 3:00 PM =============================== TODAY: Tampa Bay Lightning v Toronto Maple Leafs 2005-06 season:Wed Nov 30 2005 at TB Tampa Bay 2, Toronto 1 Tue Jan 31 2006 at TB Tampa Bay 3, Toronto 2 (SO) 2006-07 season:Wed Nov 1 2006 at TB Toronto 4, Tampa Bay 2 Tue Jan 16 2007 at TB Toronto 4, Tampa Bay 2 2007-08 season: Thu Dec 20 2007 at TB Tampa Bay 2, Toronto 1 Na przestrzeni obecnego i dwóch ostatnich sezonów w Tampie, gracze obu drużyn rozegrali 5 meczy. 3 z nich wygrali gospodarze, dwa razy natomiast triumfowali gracze z Kanady. Obecnie Błyskawice mają serię 5 przegranych meczy i zdobycz aż 1 punktu ( za porażke po OT ). Ekipa z Toronto z kolei wygrała 3 ostatnie swoje mecze w których Klonowe Liście strzeliły 12 bramek, tracąc jedynie 4. W dotychczasowych pojedynkach Tampy z drużynami z Northeast Division ekipa Błyskawic osiągnęła bilans 6 zwycięstw-7 porazek -4 porazek (po OT lub SO), jak będzię dziś ? Przekonamy sie już niedługo 1 poziom progresji na W (Money Line) TB @ 1.952 7j Pinnacle [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 371
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 371 |
najwyższy czas na przełamanie skrzydeł, osobiście poluje już od kilku spotkań, bilans od grudnia 2003 roku do dzisiaj wychodzi zdecydowanie na korzyść Detroit 13 - 7, w tych 20 spotkaniach tylko 3 razy padał remis, po których zawsze wygrywało Detroit. Skrzydła wygrały 6 ostatnich spotkań z San Jose, w tym ostatnie te 6 właśnie po OT, ostatni raz Sharki wygrały z Detroit 1.5.2007. Na własnej tafli skrzydła mają b. dobry bilans w tym sezonie 21-7-2. Sharki po serii 5 porażek ostatnio odnotowało 3 zwycięstwa (jedno po SO)i mam nadzieje, ze na tym sie zakończy, liczę też na to, że do składu sharków nie wróci na dzisiejszy mecz ich obrońca Kyle McLaren, w Detoit pod tym względem dużo gorzej, z 5 kontuzjowanych zawodników to aż 4 obrońcy niby są szanse, ze na mecz z Sharkami wróci Niklas Kronwall ale podobnie jak i w przypadku McLarena raczej iluzoryczne. Detroit Red Wings - San Jose Sharks Typ 1 Kurs 2.1 Bwin pozdro all
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2008
Posty: 12 |
Dłuższe serie, stan na dzisiaj (przed meczami):
Atlanta - 10 meczów bez wygranej w reg Ottawa - 9 meczów bez wygranej w reg Florida - 6 meczów bez wygranej w reg Colorado - 9 meczów bez wygranej w reg Tampa Bay - 5 porażek (reg + OT) z rzędu St Louis - 5 porażek (reg + OT) z rzędu Calgary - 5 meczów bez porażki w reg NY Rangers - 8 meczów bez porażki w reg Vancouver - 7 meczów bez porażki w reg Boston - 7 meczów bez porażki w reg New Jersey - 9 meczów bez porażki w reg
Osobiście nic z tego jeszcze nie ruszam, bo niestety Ottawa WIN reg wysoki poziom progresji :/ Liczę, że z PIT sobie poradzą
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2008
Posty: 12 |
Sorry, że w drugim poście, ale nie mogę wyedytować poprzedniego :/
Atlanta - 10 meczów bez wygranej w reg Boston - 7 meczów bez porażki w reg
Boston - Atlanta 1.92 3.97 3.04 (betexplorer)
grając tak, jeśli nie wyjdzie, mamy potem wyjście - grać LOSE Boston, albo WIN Atlanta. Meczyk w sobotę wieczorem naszego czasu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186 |
NJ-Washington 2 ML  0:4 Detroit-SJS 1  2:3 Tampa-Toronto 1 ml  3:2 dogrywka Van-Columbus 2ml  2:3 dogrywka Anaheim-Calgary 2ml  3:1
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186 |
Boston Bruins - Atlanta Thrashers typ 2 ; 2 ml Co tu dużo pisać rozpoczynam polowanie na porażkę miśków 7 meczy bez L to już sporo wystarczy im  narazie to tyle może jeszcze coś dopiszę
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998 |
Witam  SJ Sharks @ ST. Louis BluesZaczynam progres na W Blues. Obecnie maja 5 porazek z rzedu, a jezeli dzisiaj takze umocza to zastanowie sie nad polowaniem na L rekinow, ktore jak narazie od 4 spotkan(w dodatku wyjazdowych) sa niepokonane. Najblizszy grafik Blues wyglada nastepujaco: 03/01/08 SJ 03/04/08 LA 03/05/08 @DET 03/08/08 @VAN 03/10/08 @CAL 1 poziom W St. Louis (OT+SO) Tampa Bay Lightning @ Carolina HurricanesHurricanes ostatnio troszeczke zagrali ponizej moich oczekiwan i licze, ze dzisiaj nie zawioda mnie. Capitals po wczorajszym zwyciestwie na Devils sa juz bardzo blisko nich i pozycja lidera Southeast division jest juz powaznie zagrozona. Kolejne spotkanie u siebie i licze na wygrana w 60'  2 poziom W Hurricanes New Jersey Devils @ Montreal CanadiensCo sie nie udalo wczoraj musi udac sie dzisiaj  Canadiens jak juz wspominalem przed seria wyjazdow, z ktorych ja szukam porazki. Dzisiaj u siebie z Diablami. Mysle, ze po wczorajszej wtopie z Washington beda chceli sie zrehabilitowac i ograja Montreal. 2 poziom L Canadiens(OT+SO) Atlanta @ BostonTu bardzo ciekawy pojedynek i zarazem drugi poziom mojego progresu przeciwko Bruins. Atlanta bez wygranej w regulaminowym czasie od 10 spotkan, natomiast Boston bez przegranej w 60' od 7. Wygrana gosci byla pieknym zakonczeniem tych serii, ale czy bedzie o nia latwo? No wlasnie gospodarze walcza o PO i jak narazie z dobrym skutkiem, co do Thrashers to wlasciwie nie walcza juz o nic. Pinnacle oferuje po dosyc ladnym kursie Atlanta+0,5 (60') za 2,12 i ja w to wchodze, bo jezeli nie win to remis na pewno jest w zasiegu graczy z Atlanty. 2 poziom L Boston (Atlanta +0,5 reg time)  Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721 |
Jak dla mnie dziś typem nr 1 jest Colorado. Skoro powaznie mysla o zawojowaniu w playoff to musza zaczac wygrywac juz dzisiejszej nocy, bo jak nie to chec zrobienia czegos wiecej w tym sezonie niz tylko awans do "8" swojej konferencji stanie sie tylko niezrealizowanym marzeniem... Najbliższe mecze Lawiny grają z: LA, VAN, ANA, DAL (wsszystko w domu), DAL, ATL (wyjazd) i wracają do domu (EDM, NJD). Dziś kiepski kurs, ale rywal tez z dolin tabeli... Jako że moj plan najblizszej gry moze spowodowac zderzanie sie ze soba wybranych drużyn, dodaje to dodatkowego smaczku Colorado - Los Angeles 1 (1,75)No i jeszcze jeden meczyk na dziś z mojej strony to lose Dallas. Czekają ich mecze kolejno z ekipami: NAS, PHO, @COL, COL, @DET, VAN. Przy krótkim opisie poprzedniego meczu łatwo zauwazyc, że faworyzuje tu Colorado, z którymi Gwiazdy spotkają się w najbliższym czasie dwukrotnie. Również Wiesniaki, Kojoty i Orki tanio skóry nie sprzedadza, nie mówiąc już o Detroit, które wkońcu powinno zacząc wracac na własciwe tory zwłaszcza że ten mecz, który odbedzie sie 13.03 w ich hali może byc bitwą o 1 miejsce w Konferencji... 10 spotkań wygranych w reg. time z rzedu przez Dallas? Nie wierze. Dallas - Nashville 2 (3,50) i na zwrot OT (4,33)Miłego wieczoru/nocy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 371
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 371 |
Ottawa - Pittsburgh 5:4  ottawa wreszcie zwycięska...teraz czas na detroit...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2008
Posty: 12 |
Ottawa - Pittsburgh 5:4  ottawa wreszcie zwycięska...teraz czas na detroit... też się naczekałem na Ottawę  Teraz można na spokojnie coś zagrać. Myślę nad progresją na WIN Atlanty, już 11 meczów bez wygranej w reg. Wczoraj przegrali po karnych z Boston 3:2, więc dzisiaj mają szanse powalczyć z Pittsburgh, które zanotowało 2 porażki pod rząd. Terminarz Atlanty: Mar 2, 2008 ATL @ PIT Mar 5, 2008 CAR @ ATL Mar 7, 2008 MIN @ ATL Mar 8, 2008 ATL @ FLA Mar 11, 2008 COL @ ATL Powinni coś z tych spotkan wygrać. Dzisiaj kurs na czystą "2" nawet w granicach 3,7, ML 2,8. Osobiście dzisiaj złapałem X2 po 1,98, jeśli dzisiaj nie wejdzie to dalej już normalna progresja na WIN Atlanty w reg.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 371
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 371 |
Buffalo Sabres - Detroit Red Wings Typ 2 z OT + SO kurs 2.0 Bwin dobra wiadomość to ta ze do składu wrócił N. Kronwall, grał już w meczu z Sharkami i odrazu zaliczył 2 asysty
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186 |
Detroit ładnie zagrało oglądałem mecz i wynik otwarty był do końca  w dodatku udało się złapać W po 2.4 ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,038
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,038 |
moze wreszcie Detrit jakas dluzsza passe wygranych zalapie, bo ostatnio slabiutko
Na dzisiaj zagralem na Capitals, 8 meczy bez porazki Bostonu w regulaminowym czasie to za duzo jak na ten zespol, Capitals mysla o play-offach, mysle ze dzis doskonala passa Bostonu sie zakonczy
Tak wiec Capitals-Boston 1, po kursie 2,20 w Betway
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
Boston to wyjątkowo wredny zespół do typowania , miewający długie serie win jak i lose , osobiście nie lubię takich ekip do typowania. Na dziś może się skuszę na Senatorów - w końcu jakiś "ludzki" kurs na nich , choć mając na uwadze ich wyniki u Kaczorów może być ciężko chodzą po głowie Rekiny - ale ogólnie u siebie spisują się co najwyżej średnio z kolei Canadiensi na wyjeżdzie rewelacyjnie - z rozumu bardziej wychodzi na Kanadyjczyków - decyzja na ostatnią chwilę ,po analizie postów , których mam nadzieję trochę będzie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|