Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
#212064 20/09/2002 01:28
Dołączył: Aug 2002
Posty: 185
R
member
member
R Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 185
oto ci którzy zagraja w 3 lidze

1.fan jagi
2. owee20
3.lino
4.zapp
5.djigor
6.twist
7.adasgti
8.verbatimek
9.gump
10.dragoon
11.speedo99
12.jaca181
13.cezar1973
14.marekjacy
15.skanek
16.samoś

#212065 20/09/2002 13:41
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
Jestem gotowy do walki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: Czekam na losowanie przeciwnika i zestaw spotkań... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#212066 20/09/2002 17:42
Dołączył: Aug 2002
Posty: 185
R
member
member
R Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 185
1-12
13-7
8-2
15-4
6-3
5-9
10-11
14-16

reszte kolejek podam w sobote

#212067 20/09/2002 17:44
Dołączył: Aug 2002
Posty: 185
R
member
member
R Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 185
oto mecze na 1 kolejke 21.09.02
rangers-patrick
legia-odra
le havre- marsylia
west ham- manchester city

#212068 20/09/2002 17:45
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Twist widze ze mam pierwszy mecz wyjadowy u Ciebie! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Gdzie i kiedy bedziemy nadawac wlasne nazwy druzyn? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#212069 20/09/2002 17:48
Dołączył: Aug 2002
Posty: 185
R
member
member
R Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 185
tutaj gramy pod swoim nickiem nie ma nazw druzyn

#212070 20/09/2002 19:44
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
Witam mojego rywala - Jaca181

Oto moje typy:
Glasgow Rangers- Partick Thistle 4-0
Legia Warszawa- Odra Wodzisław 1-1
Le Havre- Marseille 1-2
West Ham United- Manchester City 0-2

Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#212071 20/09/2002 21:00
Dołączył: Feb 2002
Posty: 157
J
member
member
J Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 157
Witam przeciwnika

rangers-patrick 2:0
legia-odra 1:0
le havre- marsylia 0:0
west ham- manchester city 3:2

#212072 20/09/2002 21:19
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047
Witam kolege owee20 i oto typy na 1 kolejke:
Rangers - Patrick 3:1
Legia - Odra 1:1
Le havre - Marsylia 0:1
West ham - Manchester city 2:2

Pozdr. Verbatimek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#212073 20/09/2002 21:23
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Pozdrawiam adasgti. No i... bój się. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Glasgow Rangers - Partick Thistle 3 - 1
Legia W-wa - Odra Wodzisław 1 - 1
Le Havre - Ol. Marsylia 1 - 0
West Ham - Manchester City 1 - 1

#212074 20/09/2002 21:31
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
witam przeciwnika a oto moje typy

Glasgow Rangers - Partick Thistle 2:0
Legia W-wa - Odra Wodzisław 3:1
Le Havre - Ol. Marsylia 2:2
West Ham - Manchester City 0:1

#212075 21/09/2002 00:32
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Organizator konkursu widze, ze wysoko zawiesil mi poprzeczke stawiajac mi za przeciwnika twista. Nie poddam sie bez walki! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [Linked Image]
Witam przeciwnika i przedstawiam moje hipotezy:
  • Glasgow Rangers- Partick Thistle 2-0
  • Legia Warszawa- Odra Wodzisław 1-1
  • Le Havre- Marseille 0-0
  • West Ham United- Manchester City 2-2

#212076 21/09/2002 14:17
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam zapp!

G.Rangers- Patrick 3:0
Legia Waw- Odra W. 0:0
Le Havre - Marsyli 1:1
W.H.Unite- M.City 1:2

#212077 21/09/2002 14:32
Dołączył: Mar 2002
Posty: 235
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 235
Cześć Skanek!
Moja odpowiedź:
1.Rangers - Patrick Th. 2-0
2.Legia - Odra 1-1
3.LeHavre - Marsylia 1-2
4.W.H. - M.C 2-2

#212078 21/09/2002 14:44
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
a oto moje typki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
rangers-patrick 1-0
legia-odra 2-2
le havre- marsylia 1-2
west ham- manchester city 2-1

pozdróffki dla Verbatimek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#212079 21/09/2002 14:48
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Cze lino, co to: uwielbienie/sarkazm? (niepotrzebne skreślić) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Legia Warszawa- Odra Wodzisław 1-0
Glasgow Rangers- Partick Thistle 3-0
Le Havre- Marseille 0-1
West Ham United- Manchester City 2-1

#212080 21/09/2002 15:29
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
Witam marekjacy oto moje typy:

rangers-patrick 2-0
legia-odra 1-1
le havre- marsylia 1-2
west ham- manchester city 2-1

Pozdrofka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#212081 21/09/2002 18:01
Dołączył: Aug 2002
Posty: 185
R
member
member
R Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 185
zawodnik z numerem 11 został wykluczony z 3 ligi tak więc numer 10(dragoon)w tym tygdniu pauzuje

#212082 21/09/2002 19:42
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
rangers-patrick 2-0
legia-odra 1-0
le havre- marsylia 1-2
west ham- manchester city 2-1

#212083 23/09/2002 01:42
Dołączył: Aug 2002
Posty: 185
R
member
member
R Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 185
wyniki

numer 1-12.......wynik10-4
13-7........10-0
8-2.......11-9
15-4.........11-12
6-3........8-9
5-9........0-7
14-16.......4-9

chyba ok

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, forty, kamel), 2,129 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,549
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1