|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 185
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 185 |
oto ci którzy zagraja w 3 lidze
1.fan jagi 2. owee20 3.lino 4.zapp 5.djigor 6.twist 7.adasgti 8.verbatimek 9.gump 10.dragoon 11.speedo99 12.jaca181 13.cezar1973 14.marekjacy 15.skanek 16.samoś
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262 |
Jestem gotowy do walki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: Czekam na losowanie przeciwnika i zestaw spotkań... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 185
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 185 |
1-12 13-7 8-2 15-4 6-3 5-9 10-11 14-16
reszte kolejek podam w sobote
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 185
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 185 |
oto mecze na 1 kolejke 21.09.02 rangers-patrick legia-odra le havre- marsylia west ham- manchester city
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
Twist widze ze mam pierwszy mecz wyjadowy u Ciebie! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Gdzie i kiedy bedziemy nadawac wlasne nazwy druzyn? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 185
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 185 |
tutaj gramy pod swoim nickiem nie ma nazw druzyn
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262 |
Witam mojego rywala - Jaca181
Oto moje typy: Glasgow Rangers- Partick Thistle 4-0 Legia Warszawa- Odra Wodzisław 1-1 Le Havre- Marseille 1-2 West Ham United- Manchester City 0-2
Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2002
Posty: 157 |
Witam przeciwnika
rangers-patrick 2:0 legia-odra 1:0 le havre- marsylia 0:0 west ham- manchester city 3:2
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047 |
Witam kolege owee20 i oto typy na 1 kolejke: Rangers - Patrick 3:1 Legia - Odra 1:1 Le havre - Marsylia 0:1 West ham - Manchester city 2:2
Pozdr. Verbatimek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Pozdrawiam adasgti. No i... bój się. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Glasgow Rangers - Partick Thistle 3 - 1 Legia W-wa - Odra Wodzisław 1 - 1 Le Havre - Ol. Marsylia 1 - 0 West Ham - Manchester City 1 - 1
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
witam przeciwnika a oto moje typy
Glasgow Rangers - Partick Thistle 2:0 Legia W-wa - Odra Wodzisław 3:1 Le Havre - Ol. Marsylia 2:2 West Ham - Manchester City 0:1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
Organizator konkursu widze, ze wysoko zawiesil mi poprzeczke stawiajac mi za przeciwnika twista. Nie poddam sie bez walki! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [ Linked Image] Witam przeciwnika i przedstawiam moje hipotezy: - Glasgow Rangers- Partick Thistle 2-0
- Legia Warszawa- Odra Wodzisław 1-1
- Le Havre- Marseille 0-0
- West Ham United- Manchester City 2-2
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam zapp!
G.Rangers- Patrick 3:0 Legia Waw- Odra W. 0:0 Le Havre - Marsyli 1:1 W.H.Unite- M.City 1:2
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 235 |
Cześć Skanek! Moja odpowiedź: 1.Rangers - Patrick Th. 2-0 2.Legia - Odra 1-1 3.LeHavre - Marsylia 1-2 4.W.H. - M.C 2-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632 |
a oto moje typki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> rangers-patrick 1-0 legia-odra 2-2 le havre- marsylia 1-2 west ham- manchester city 2-1
pozdróffki dla Verbatimek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
Cze lino, co to: uwielbienie/sarkazm? (niepotrzebne skreślić) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Legia Warszawa- Odra Wodzisław 1-0 Glasgow Rangers- Partick Thistle 3-0 Le Havre- Marseille 0-1 West Ham United- Manchester City 2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639 |
Witam marekjacy oto moje typy:
rangers-patrick 2-0 legia-odra 1-1 le havre- marsylia 1-2 west ham- manchester city 2-1
Pozdrofka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 185
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 185 |
zawodnik z numerem 11 został wykluczony z 3 ligi tak więc numer 10(dragoon)w tym tygdniu pauzuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
rangers-patrick 2-0 legia-odra 1-0 le havre- marsylia 1-2 west ham- manchester city 2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 185
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 185 |
wyniki
numer 1-12.......wynik10-4 13-7........10-0 8-2.......11-9 15-4.........11-12 6-3........8-9 5-9........0-7 14-16.......4-9
chyba ok
|
|
|
Link skopiowany do schowka