|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Jak z rok temu dawali po 3-4 bony na 5 euro, to normalnie wyplacilem przelewem na konto jakies 80 euro. Wyslalem skany i kasa po 3 dniach doszla
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
nie wiem jak reszta,ale starbet poza limitami itp,co sprawioa,że to typowo lajtowy buk dla ludzi grających rekreacyjnie (jak ja) i dla przyjemnosci jest ok.Support zawsze bardzo mi sie podobał,szybko rozliczali zakłady,no i po zleceniu wypłaty na konto hajs był na nastepny dzień od kopa. Także ogólnie fair bukmacher,z tym że jak mówie,jak ktoś liczy ,że pogra tu za duży hajs to niech nie wpłaca nawet 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802 |
ACCOUNT OVERVIEW Date: account transaction record / action EUR Balance 19.11.2007 International PayOut nicht ausgeführt 0.01 € 19.11.2007 Wett-Gewinn (+) 131.00 € 0.01 € 18.11.2007 International PayOut nicht ausgeführt -130.99 € 18.11.2007 International PayOut nicht ausgeführt -130.99 € 18.11.2007 International PayOut nicht ausgeführt -130.99 € 18.11.2007 International PayOut nicht ausgeführt -130.99 € 18.11.2007 Bet reversal (-) 131.00 € -130.99 € 18.11.2007 International PayOut (-) 131.00 € 0.01 € 17.11.2007 Wett-Gewinn (+) 131.00 € 131.01 €
Zostałem przez nich oszukany , co oznacza toi Bet reversal ??? zleciłem wyplate i nie wysłałem skanów , pozniej na koncie mialem po tym bet reversla -131 euro nie wierm czemu , pozniej rozliczyli mi kupon i mam 0.01 Euro hahahah pojebani . Skany juz im wyslalem w sumioe 4 razy pisalem , support 10 emaili nic nie odpisali nie wiem czemu .... śmierdzący buk .
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2007
Posty: 10 |
Cos widocznie musialo im sie popieprzyc w systemie, w kazdym razie wyplata 131 euro pewnie jest juz w opracowywaniu, takze dlatego masz teraz na koncie 0. No i trzeba przygotowac sie na cierpliwosc z tym pseudobukiem - zaklad rozliczyli mi po 5 (!!!) dniach, na zadnego maila odnosnie tej sprawy nie odpowiedzieli, teraz zlecilem wyplate 3 dni temu na moneybookers i do tej pory nie widze tych pieniedzy... Nie moge zagrac juz singli po 2ch zakladach, a teraz juz nawet na combo mam limity. Calkowita porazka
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
nie wiem jak reszta,ale starbet poza limitami itp,co sprawioa,że to typowo lajtowy buk dla ludzi grających rekreacyjnie (jak ja) i dla przyjemnosci jest ok.Support zawsze bardzo mi sie podobał,szybko rozliczali zakłady,no i po zleceniu wypłaty na konto hajs był na nastepny dzień od kopa. Także ogólnie fair bukmacher,z tym że jak mówie,jak ktoś liczy ,że pogra tu za duży hajs to niech nie wpłaca nawet   witamy w bet-at-home
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2006
Posty: 93 |
BAHmVIP
Hej napisałes w poście witamy w bet-at-home bo tak sie dzieje jesli wpisze w przegladarce starbet.com
Moje pytanie brzmi: jak mam sie zalogowac na konto starbet? w tym celu mam sie skontaktowac z supportem czy jak?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Dostałeś maila z nowym loginem i hasłem do skrzynki. Sprawdź też w spamie. Jeśli nie masz go mimo to to prawdopodobnie najlepiej skontaktować się z supportem bet-at-home.
|
|
|
Link skopiowany do schowka