Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
#212204 27/10/2002 17:24
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
WIDZE ZE SA DUZE PROBLEMY Z TERMINARZEM DLATEGO POSTANOWILEM ZE ZOSTANIE ZMIENIONA FORMUŁA LIGI(JESLI SIE NA TO ZGODZICIE). MYSLE ZE NAJLEPIEJ BEDZIE JAK POWSTANIE JEDNA LIGA ZŁOZONA ZE WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW. NIE BEDZIE JUZ BEZPOSREDNICH POJEDYNKÓW. LICZYC BEDZIE SIE TYLKO SUMA PUNKTÓW ZDOBYTYCH ZA MECZE. KOLEJNOSC ZOSTANIE W DUZYM STOPNIU ZMIENIONA (DLA JEDNYCH TO DOBRZE DLA INNYCH NIE).CO WY NA TO? PROSZE O OPINIE. (MOJ NOWY NUMER GG 4444256)

#212205 27/10/2002 17:27
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
CHYBA ZE pan ROSOL SIE NIE ZGODZI. A TAK NAPRAWDE ORGANIZATOR ZACZAŁ CHYBA TO SOBIE OLEWAC? MOZE SIE MYLE??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#212206 27/10/2002 18:25
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
Quote
Oryginalnie wysłał marekjacy:
[qb]WIDZE ZE SA DUZE PROBLEMY Z TERMINARZEM DLATEGO POSTANOWILEM ZE ZOSTANIE ZMIENIONA FORMUŁA LIGI(JESLI SIE NA TO ZGODZICIE). MYSLE ZE NAJLEPIEJ BEDZIE JAK POWSTANIE JEDNA LIGA ZŁOZONA ZE WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW. NIE BEDZIE JUZ BEZPOSREDNICH POJEDYNKÓW. LICZYC BEDZIE SIE TYLKO SUMA PUNKTÓW ZDOBYTYCH ZA MECZE. KOLEJNOSC ZOSTANIE W DUZYM STOPNIU ZMIENIONA (DLA JEDNYCH TO DOBRZE DLA INNYCH NIE).CO WY NA TO? PROSZE O OPINIE. (MOJ NOWY NUMER GG 4444256)[/qb]
Zgadzam sie z marekjacy coraz wiecej zawodnikow nie podaje typow np. teraz moj przeciwnik rownierz ich nie podal.

#212207 27/10/2002 23:21
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
Wiadomość:

Z powodu silnego wiatru, przekraczajacego ponad 103km/h, zostal odwolany mecz Kaiserlautern pomiedzy miejscowym Vfl Bochum.

#212208 28/10/2002 17:36
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Zawodnicy którzy nie podaja typow sa na biarzaco usuwani z ligi, zas proponowany przez kolege system nie za bardzo mi sie podoba. Dlavczego?? Napisalem w temacie 1 ligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .

#212209 28/10/2002 17:41
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Quote
Oryginalnie wysłał marekjacy:
[qb]PROSZE O OPINIE. (MOJ NOWY NUMER GG 4444256)[/qb]
Cos tu nie tak. Podales numer gg rosola <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .

#212210 28/10/2002 18:28
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
Poprawne wyniki w 6 kolejce:
Southampton - Fulham 4-2
K'lautern - Bochum odw.
Lazio - Roma 2-2
San Sebastian - Santader 2-1

Wyniki 6 Kolejk1

silver - djigor 4:2
loca15 - adasgti 2:0
marek - jaca181 0:7
samoś - adpal 6:0
cezar1973 - twist 4:6

Wszelkie błedy sa niezamierzone

#212211 28/10/2002 19:03
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
Tabela 3 liki PLK po 6 kolejkach

1. loca15 10 43-45
2. samoś 9 40-36
3. adasgti 7 34-41
4. jaca181 7 32-38
---------------------
5. djigor 6 28-38
6. silver 6 38-51
7. cezar1973 5 40-43
8. twist 4 46-51
9. adpal 4 41-57
10. marek 3 34-69
11. NoMidas -------
12. PaRaNoo -------
13. volsung ------

Od teraz gramy terminarzem na dochodzenie tzn. grają ze sobą osoby sąsiadujące w tabeli tj. 1-2, 3-4, 5-6 itd.
Dołączą do nas nowi gracze, jak narazie jest nieparzyście , lecz jeszcze może się ktos dopisze.
Tak więc zestaw par na najbliższa kolejke jest nastepujący:
loca15 - samoś
adasgti - jaca181
djigor - silver
cezar1973 - twist
adpal - marek
NoMidas - PaRaNoo
volsung - ......

Pozdrawiam

#212212 28/10/2002 21:47
Dołączył: Aug 2002
Posty: 185
R
member
member
R Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 185
no to kolejne mecze do typowania:
Cottbus - Schalke
Twente - PSV
Arka - Tloki
Marsylia - Montpellier

#212213 28/10/2002 23:02
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
Tak więc zestaw par na najbliższa kolejke jest nastepujący:
loca15 - samoś
adasgti - jaca181
djigor - silver
cezar1973 - twist
adpal - marek
NoMidas - PaRaNoo
volsung - Glow
_Siemers - .......

Moze się zestaw par powiekszyć o kolejnych graczy
Pozdrawiam

#212214 29/10/2002 23:55
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
Uzupełnienie ostatniej pary

_Siemers - mroziu

Gramy nastepujęce mecze:
Cottbus - Schalke
Twente - PSV
Arka - Tloki
Marsylia - Montpellier

Pozdrawiam

#212215 31/10/2002 01:44
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Witam wszystkich.W moim temacie dostałem wiadomość ze moge sie z wami pobawic w typowanie. No i mam pytanko czy mogę?????? czekam na odpowiedz!!!

#212216 31/10/2002 02:45
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
michal450
Witam wszystkich.W moim temacie dostałem wiadomość ze moge sie z wami pobawic w typowanie. No i mam pytanko czy mogę?????? czekam na odpowiedz!!!

Oczywiście że możesz zostałes przyjety w szeregi 3 ligowców <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ostateczny zestaw par na następna kolejkę 3 ligi PLK:
loca15 - samoś
adasgti - jaca181
djigor - silver
cezar1973 - twist
adpal - marek
NoMidas - PaRaNoo
volsung - Glow
_Siemers - mroziu
Datalife - michal450

Gramy nastepujęce mecze:

Cottbus - Schalke
Twente - PSV
Arka - Tloki
Marsylia - Montpellier

Pozdrawiam i zycze powodzenia w typowaniu

#212217 31/10/2002 03:32
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Siema

NoMidas - PaRaNoo
Cottbus - Schalke 2 - 1
Twente - PSV 1 - 3
Arka - Tloki 3 - 0
Marsylia - Montpellier 1 - 0

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#212218 31/10/2002 10:12
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
V
member
member
V Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
witam

COTTBUS-SCHALKE 1:2
TWENTE-PSV 1:2
ARKA -TŁOKI 2:0
MARSEILLE-MONTPELLIER 1:0

pozdrawiam

#212219 31/10/2002 18:44
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
Witam!!!

Cottbus - Schalke 1-2
Twente - PSV 1-4
Arka - Tłoki 2-1
Marsylia - Montpellier 2-1

#212220 31/10/2002 18:45
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
siema!
COTTBUS-SCHALKE 1:2
TWENTE-PSV 0:2
ARKA -TŁOKI 2:0
MARSEILLE-MONTPELLIER 2-1
pozdrawiam

#212221 31/10/2002 18:47
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Zobaczymy co z tego bedzie:

Cottbus - Schalke 0:1
Twente - PSV 1:3
Arka - Tloki 2:0
Marseille - Montpellier 2:1

#212222 31/10/2002 19:50
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Witam
Cottbus - Schalke 0 - 1
Twente - PSV 1 - 2
Arka - Tloki 2 - 0
Marsylia - Montpellier 1 - 1

#212223 31/10/2002 22:33
Dołączył: Jul 2002
Posty: 472
addict
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 472
Cottbus - Schalke 0-3
Twente - PSV 1-2
Arka - Tloki 2-0
Marsylia - Montpellier 3-1

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, forty, rafal08, $-man, rymoholik, Sensei, aker, burbon, ANZELMO), 1,777 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,585
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1