|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
XI kolejka PLK
Poprawne Wyniki
Odra W. - Legia 2-1 Dortmund - Bayern M. 1-0 Ajax - Roda 4-2 Nantes - Paris SG 1-1 Juventus - Roma 2-1 Real Madryt - Barcelona 1-1
Wyniki
apofis - Abohr 6 - 7 twist - Djmuskla 15 - 16 hanysek - Lepper2003 22 - 8 (brawo hanys <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) markus - _Siemers 4 - 11 Rosol - keviniq 0* - 12 Datalife - SheTee 13 - 13 mariusz2424 - DJ SOSNA 13 - 10 Milka - pajelo 0* - 10 Mihalis Konstantinu - Gump 9 - 14 Qbol - silas 6 - 9
niestety tabele albo zrobie pozniej, albo zrobi ktos inny bo jade do babci na sniadanie wielkanocne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043 |
Pozwól że ja zrobie tabele ,bo na szczęści enie jade do babci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Tabela po XI kolejce
1. Abohr 20 98-82 [+16] 2. Djmuskla 18 110-81 [+29] 3. hanysek 18 114-93 [+21] 4. apofis 17 105-82 [+23] --------------------------------------- 5. _Siemers 17 100-95 [+5]* 6. keviniq 16 105-79 [+26] 7. mariusz2424 16 98-88 [+10] 8. twist 15 110-1-3 [+7] 9. pajelo 15 81-88 [-7] 10. Lepper2003 15 83-106 [-23]* 11. markus 14 94-79 [+15] 12. Datalife 14 100-99 [+1] 13. gump 14 94-95 [-1] 14. SheTee 14 100-103 [-3] 15. Rosol 14 67-79 [-12]** 16. silas 12 98-90 [+8] -------------------------------------- 17. Mihalis Konstantinu 12 79-84 [-5]* 18. DJ SOSNA 12 105-118 [-13] 19. Mika 12 86-100 [-14]* 20. Qbol 10 97-102 [-5]
Typer kolejki
Typerem kolejki zostal hanysek zdobywajac 22 pkt
Antytyper
Antytyperem w tym tygodniu zostaje markus zdobyl 4 pkt
Farciarz
farciarzem okazal sie Abohr ( ) zdobyl 7 pkt a i tak wygral
pechowiec
pechowcem zostaje twist zdobyl az 15 pkt i przegral pojedynek
Czarny koń
ten tytul w tym tygodniu zdobyl mariusz2424 który awansował z 13 na 6 miejsce
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043 |
TERMINARZ XII KOLEJKI:
Abohr-Djmuskla hanysek-apofis _Siemers-kevinq mariusz2424-twist pajelo-Lepper2003 markus-Datalife gump-SheTee Rosol-silas Mihalis Konstantinu-DJ SOSNA Mika-Qbol
Jeżeli będa jakies błędy to bardzo za nie przepraszam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Witam, dzieki mariusz, mam naidzieje ze niepopelniles zadnych bledow (bo nie chce mi sie (misie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) sprawdzac ) dobra robota <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla ciebie i oczywiscie Wesolych swiat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Mariusz, zapomniales dodac graczowi Milka gwaizdki ( * ) za walkower, popraw to!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
Oryginalnie wysłał Ða Bartek: [qb]Mariusz, zapomniales dodac graczowi Milka gwaizdki ( * ) za walkower, popraw to!!![/qb] Ok DODANE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043 |
Oryginalnie wysłał Ða Bartek: [qb]Witam, dzieki mariusz, mam naidzieje ze niepopelniles zadnych bledow (bo nie chce mi sie (misie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) sprawdzac ) dobra robota <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla ciebie i oczywiscie Wesolych swiat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Dzieki DeBartek miałem troche czasu, a na przyszłosc jak będą jakieś problemy to moge poprowadzić albo pomóc POZDRAWIAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Oryginalnie wysłał mariusz2424: [qb] Oryginalnie wysłał Ða Bartek: [qb]Witam, dzieki mariusz, mam naidzieje ze niepopelniles zadnych bledow (bo nie chce mi sie (misie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) sprawdzac ) dobra robota <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla ciebie i oczywiscie Wesolych swiat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Dzieki DeBartek miałem troche czasu, a na przyszłosc jak będą jakieś problemy to moge poprowadzić albo pomóc POZDRAWIAM[/qb] cwaniaczek, juz chce sie wkrecic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , jesli masz czas to zawsze mzoesz pomoc, bedziemy dzwieczni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
----- XII Kolejka PLK -----
Bielefeld - Cottbus / 26.04.2003 15:30 Wisla K. - Amica / 26.04.2003 18:15 Bilbao - Betis / 26.04.2003 20:00 Roma - Milan / 26.04.2003 20:30 Paris SG - Bordeaux / 26.04.2003 20.45 Barcelona - S.Sebastian (neutralne boisko) / 27.04.2003 18.00
Przypominam, o typowaniu w Mistrzstwach PLK !!!
powodzenia!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043 |
Bielefeld - Cottbus 3-1 Wisla K. - Amica 3-0 Bilbao - Betis 1-1 Roma - Milan 1-1 Paris SG - Bordeaux 2-1 Barcelona - S.Sebastian 2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
Bielefeld - Cottbus 2:0 Wisla K. - Amica 3:1 Bilbao - Betis 2:1 Roma - Milan 2:1 Paris SG - Bordeaux 1:0 Barcelona - S.Sebastian 1:2
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
pozdrowienia...może wygram coś w końcu, bo spadem sie szykuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Bielefeld - Cottbus 2-0 Wisla K. - Amica 2-0 Bilbao - Betis 1-0 Roma - Milan 1-2 Paris SG - Bordeaux 2-0 Barcelona - S.Sebastian 1-3
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332 |
witam Lepper zycze powodzenia:
Bielefeld - Cottbus 1:1 Wisla K. - Amica 2:0 Bilbao - Betis 1:2 Roma - Milan 1:0 Paris SG - Bordeaux 1:2 Barcelona - S.Sebastian 1:1
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 194
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2002
Posty: 194 |
Witam Bielefeld - Cottbus 2:1 Wisla K. - Amica 4:0 Bilbao - Betis 1:0 Roma - Milan 1:2 Paris SG - Bordeaux 2:0 Barcelona - S.Sebastian 2:1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 595
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 595 |
Bielefeld - Cottbus 2-0 Wisla K. - Amica 3-1 Bilbao - Betis 1-1 Roma - Milan 1-1 Paris SG - Bordeaux 1-0 Barcelona - S.Sebastian 1-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 213
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2003
Posty: 213 |
markus - Datalife -------------------------- Bielefield - Cottbus 1 : 1 Wisła - Amica 3 : 1 Boilbao - Betis 1 :2 Roma - Milan 4 :2 P S G - Bordo 2 : 2 Barcelona - S Sebastian 1 : 3 ______________________________________________ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
Bielefeld - Cottbus 2-1 Wisla K. - Amica 3-1 Bilbao - Betis 1-1 Roma - Milan 1-1 Paris SG - Bordeaux 1-1 Barcelona - S.Sebastian 1-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281 |
Witam
Bielefeld - Cottbus 3:1 Wisła Kraków - Amica 3:1 Bilbao - Betis 2:1 Roma - Milan 2:2 Paris SG - Bordeaux 2:2 Barcelona - S.Sebastian 1:2
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737 |
Bielefield - Cottbus 3:2 Wisła - Amica 3:0 Bilbao - Betis 0:0 Roma - Milan 1:0 PSG - Bordeaux 1:1 Barcelona - SSebastian 2:2
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Oryginalnie wysłał Mihalis Konstantinu: [qb]pozdrowienia...może wygram coś w końcu, bo spadem sie szykuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Bielefeld - Cottbus 2-0 Wisla K. - Amica 2-0 Bilbao - Betis 1-0 Roma - Milan 1-2 Paris SG - Bordeaux 2-0 Barcelona - S.Sebastian 1-3[/qb] Bielefeld - Cottbus 2-1 Wisla K. - Amica 3-0 Bilbao - Betis 2-0 Roma - Milan 0-2 Paris SG - Bordeaux 2-1 Barcelona - S.Sebastian 2-1 :eek:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|