Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 13 1 2 7 8 9 10 11 12 13
Eska #2104918 27/02/2008 03:41
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Originally Posted by Eska
Co to znaczy ze mozna korzystac tylko z domowego IP? Czyli jak chce sie zalogowac z innego kompa w innym miescie albo w innym lokalu to nie bede mogl tego zrobic?

Pytam bo sie przeprowadzam niedlugo i chce dalej korzystac z netellera...
bedziesz mogl, ale po odpowiedniej weryfikacji. Przygotuj sie na wysylanie dokumentow + telefon do nich.
Mi zablokowali konto gdy logowalem sie z Londynu, potem z Rotterdamu.

Bonus: Unibet
Ojro #2104989 27/02/2008 03:49
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Originally Posted by Ojro
Originally Posted by Eska
Co to znaczy ze mozna korzystac tylko z domowego IP? Czyli jak chce sie zalogowac z innego kompa w innym miescie albo w innym lokalu to nie bede mogl tego zrobic?

Pytam bo sie przeprowadzam niedlugo i chce dalej korzystac z netellera...
bedziesz mogl, ale po odpowiedniej weryfikacji. Przygotuj sie na wysylanie dokumentow + telefon do nich.
Mi zablokowali konto gdy logowalem sie z Londynu, potem z Rotterdamu.


e no Ojro to Ty swiatowy czlowiek jestes laugh Londyn , Roterdam laugh

Remik_ #2105066 27/02/2008 04:04
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
A jak to jest z uzytkownikami neostrady? jak oni radza sobie z problemem IP? Ten komumikat tez dostalem jak z zagranicznego IP sie logowalem. Zadzwonilem, pani sie zapytala z ktorego IP cche korzystac, powiedzialem z z polskiego i kazala zadzwonic z polski, co tez uczynilem, weryfikacja danych i konto odblokowane. Ale zastanawiam sie czy jak sie im powie, ze ma sie zmienne IP to czy wylaczaja te swoje zasady bezpieczenstwa dla danego konta.

SyKo #2105107 27/02/2008 04:13
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
nie blokuja za zmienne ip

Remik_ #2105165 27/02/2008 04:23
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Originally Posted by Remik25
Originally Posted by Ojro
Originally Posted by Eska
Co to znaczy ze mozna korzystac tylko z domowego IP? Czyli jak chce sie zalogowac z innego kompa w innym miescie albo w innym lokalu to nie bede mogl tego zrobic?

Pytam bo sie przeprowadzam niedlugo i chce dalej korzystac z netellera...
bedziesz mogl, ale po odpowiedniej weryfikacji. Przygotuj sie na wysylanie dokumentow + telefon do nich.
Mi zablokowali konto gdy logowalem sie z Londynu, potem z Rotterdamu.


e no Ojro to Ty swiatowy czlowiek jestes laugh Londyn , Roterdam laugh


No nie kazdy siedzi cale zycie w piwnicy...


Ok dzieki chlopaki za info smile

Vega1 #2105340 27/02/2008 04:56
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by Vega1
Wystąpił błąd

Twój rachunek został zamknięty.

Zadzwoń do Działu zabezpieczeń NETELLER pod numer 00.800.7767.6343 i naciśnij 0, a następnie opcję 2 lub wyślij wiadomość e-mail na adres [email protected].

Przepraszamy za niedogodność.


Powyższy komunikat, widnieje gdy chcę się zalogować do konta. Czy ktoś już tak miał i dlaczego?


Pozdrawiam

Tak, dzwonili do mnie czemu sie loguje za kazdym razem z innego panstwa w europie w ciagu kilku dni. Wystarczy wtedy zapytac czy wiedza, jak dzialaja samoloty i odblokuja smile

Conrad #2105349 27/02/2008 04:58
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Conrad
Jeszcze w tym roku MB będzie miało karty. smile

I sprawdziło się, część klientów MB otrzymało zaproszenie do wypełnienia ankiety w tej sprawie. smile

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by KUERTEN.
nie blokuja za zmienne ip

mi zablokowali...jakos 2 lata temu, musialem im tlumaczyc co to zmienne ip, ciezko im bylo w to uwierzyc, ze takie ip mozna miec...

yaaho #2105540 27/02/2008 05:43
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Kiedyś rzeczywiście blokowali za samo zalogowanie się z innego IP. Pojechałem gdzieś i chciałem sprawdzić konto... i szlaban dostałem. Niby dobrze, że tak drastycznie wtedy podchodzili do bezpieczeństwa bo nie było szans by ktoś opróżnił komuś konto, ale według mnie branża musi pójść w kierunku tokenów elektronicznych (nawet odpłatnie przez klienta - np. 10 Euro za wydanie). Wtedy jest 100% gwarancja, że hasło jak i kod z tokena gwarantują bezpieczeństwo każdej transakcji.

Conrad #2105767 27/02/2008 06:44
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
a czy jest technologiczne rozwiazanie lub np jakas strona zebysmy sobie sami wpisali IP jakie nam pasuje zeby delikwenci wiedzieli caly czas to samo i bylby spokoj jakby 'zarezerwowac sobie' jakies wirtualne IP przez proxy na stałe? Wykonalne?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 698
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 698
Witam,

ostatnio zalozylem sobie konto na Netellerze i mam pytanie. Czy jezeli nie mam jeszcze zweryfikowanego to jak wyplace kase od buka to ona dojdzie? A jezeli tak to czy bede mogl ja przelac dalej (np na moje konto w banku)?

z gory dzieki za odp

kobiash #2112384 29/02/2008 04:08
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
1. tak
2. nie

Dołączył: Sep 2004
Posty: 6
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 6
Witam.

Zastanawia mnie pewna metoda wypłacania pieniedzy z Netellera.

Konto Neteller mam w EURO, gdybym przelal np. 1007e na ich karte i wyplacil 2x500e(limit 750e) z bankomatu który wypłaca w walucie EURO(jest kilka takich w polsce) to czy dostal bym faktycznie 1000e do reki? A jedyne koszty to 2 x 3,5EUR(za wyplate z bankomatu)?

Naturalnie pozniej wymiana na PLN w dobrym kantorze po być może lepszym kursie.

Testował ktoś może taki patent?

Lashe #2126347 04/03/2008 01:12
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Jesli wyplacasz w EUR to potraci Ci dokladnie z konta tyle ile wyplacales plus standardowa oplata za wyplate z bankomatu. Testowalem wiec moge sie wypowiedziec smile A swoja droga to procz lotnisk w krakowie i warszawie (gdzie stoja bankomaty bph wyplacajace w EUR) jest jeszcze gdzies taki bankomat?

SyKo #2126357 04/03/2008 01:16
Dołączył: Oct 2006
Posty: 204
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 204
Hm, czy orientuje sie ktos w ktorym buku mozna wplacic karta/MB a wyplacic Netellerem?

gamebookers? PartyBets?

Dołączył: Oct 2006
Posty: 204
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 204
Poszperalem, i oto jest eureka:

Czy mogę dokonać wypłaty za pośrednictwem systemu NETeller, jeśli wpłata została wniesiona w inny sposób?


Tak, możesz dokonać wypłaty na konto NETeller, nawet jeśli wpłata zasilająca konto została zrealizowana przy użyciu innej opcji. Pamiętaj jednak, że zawsze możemy wedle własnego uznania dokonać wypłaty części lub całości podejmowanych środków, wycofując wszelkie wcześniejsze obciążenia karty debetowej lub kredytowej.

gamebookers!:)

SyKo #2126689 04/03/2008 02:55
Dołączył: Sep 2004
Posty: 6
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 6
Originally Posted by SyKo
Jesli wyplacasz w EUR to potraci Ci dokladnie z konta tyle ile wyplacales plus standardowa oplata za wyplate z bankomatu. Testowalem wiec moge sie wypowiedziec smile A swoja droga to procz lotnisk w krakowie i warszawie (gdzie stoja bankomaty bph wyplacajace w EUR) jest jeszcze gdzies taki bankomat?

Dzieki za info. Bardzo się ciesze z tego powodu, bo konsultant na czacie napisał mi że mimo wszystko 1.9% zostanie pobrane... ale jakoś nie dałem wiary :-)
Szkoda tylko że ten limit 750e, no ale coż będzie trzeba podjąć w ratach.

Niestety jeśli chodzi o bankomaty to ja też wiem tylko o tych które wymieniłeś.

SyKo #2126891 04/03/2008 03:45
Dołączył: Sep 2004
Posty: 6
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 6
Originally Posted by SyKo
A swoja droga to procz lotnisk w krakowie i warszawie (gdzie stoja bankomaty bph wyplacajace w EUR) jest jeszcze gdzies taki bankomat?

Zadzwoniłem do banku BPH i dowiedziałem się że w Warszawie poza lotniskiem jest jeszcze jedna lokalizacja przy ul. Towarowaej. Także jeśli kogoś to interesuje to może zadzwonić do banku BPH i zapytać jak jest w jego mieście.

Lashe #2128588 04/03/2008 21:50
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Ktos pisal ze gadal na czacie z kims z netellera i mu podwyzszyl limit wyplaty z bankomatu. Czy to dziala jednorazowo czy juz tak jest na stale? Bo troche mnie denerwuje to wyplacanie w ratach raz ze trace na prowizji za wyplate a 2 ze musze codziennie jezdzic i wyplacac po 2 tys zl...

Moze sa inne firmy typu MB czy cos takiego gdzie nie ma takiego limitu?

Eska #2128617 04/03/2008 22:03
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Originally Posted by Eska
Ktos pisal ze gadal na czacie z kims z netellera i mu podwyzszyl limit wyplaty z bankomatu. Czy to dziala jednorazowo czy juz tak jest na stale? Bo troche mnie denerwuje to wyplacanie w ratach raz ze trace na prowizji za wyplate a 2 ze musze codziennie jezdzic i wyplacac po 2 tys zl...

Moze sa inne firmy typu MB czy cos takiego gdzie nie ma takiego limitu?

podłączam się do pytania. już to codzienne chodzenie do bankomatu zaczyna mnie irytowac mad tymbardziej, ze do bankomatu mam 1,5 km z buta mad nie ma letko jednak... glupie te limity, tylko utrudniają człowiekowi życie niepotrzebnie

Strona 9 z 13 1 2 7 8 9 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (ElNinho[mmdea], rafal08, Sensei, kamel, betowiec, forty), 2,620 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,333
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1