|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Co to znaczy ze mozna korzystac tylko z domowego IP? Czyli jak chce sie zalogowac z innego kompa w innym miescie albo w innym lokalu to nie bede mogl tego zrobic?
Pytam bo sie przeprowadzam niedlugo i chce dalej korzystac z netellera... bedziesz mogl, ale po odpowiedniej weryfikacji. Przygotuj sie na wysylanie dokumentow + telefon do nich. Mi zablokowali konto gdy logowalem sie z Londynu, potem z Rotterdamu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556 |
Co to znaczy ze mozna korzystac tylko z domowego IP? Czyli jak chce sie zalogowac z innego kompa w innym miescie albo w innym lokalu to nie bede mogl tego zrobic?
Pytam bo sie przeprowadzam niedlugo i chce dalej korzystac z netellera... bedziesz mogl, ale po odpowiedniej weryfikacji. Przygotuj sie na wysylanie dokumentow + telefon do nich. Mi zablokowali konto gdy logowalem sie z Londynu, potem z Rotterdamu. e no Ojro to Ty swiatowy czlowiek jestes  Londyn , Roterdam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
A jak to jest z uzytkownikami neostrady? jak oni radza sobie z problemem IP? Ten komumikat tez dostalem jak z zagranicznego IP sie logowalem. Zadzwonilem, pani sie zapytala z ktorego IP cche korzystac, powiedzialem z z polskiego i kazala zadzwonic z polski, co tez uczynilem, weryfikacja danych i konto odblokowane. Ale zastanawiam sie czy jak sie im powie, ze ma sie zmienne IP to czy wylaczaja te swoje zasady bezpieczenstwa dla danego konta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
nie blokuja za zmienne ip
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
Co to znaczy ze mozna korzystac tylko z domowego IP? Czyli jak chce sie zalogowac z innego kompa w innym miescie albo w innym lokalu to nie bede mogl tego zrobic?
Pytam bo sie przeprowadzam niedlugo i chce dalej korzystac z netellera... bedziesz mogl, ale po odpowiedniej weryfikacji. Przygotuj sie na wysylanie dokumentow + telefon do nich. Mi zablokowali konto gdy logowalem sie z Londynu, potem z Rotterdamu. e no Ojro to Ty swiatowy czlowiek jestes  Londyn , Roterdam  No nie kazdy siedzi cale zycie w piwnicy... Ok dzieki chlopaki za info 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Wystąpił błąd Twój rachunek został zamknięty. Zadzwoń do Działu zabezpieczeń NETELLER pod numer 00.800.7767.6343 i naciśnij 0, a następnie opcję 2 lub wyślij wiadomość e-mail na adres [email protected]. Przepraszamy za niedogodność. Powyższy komunikat, widnieje gdy chcę się zalogować do konta. Czy ktoś już tak miał i dlaczego? Pozdrawiam Tak, dzwonili do mnie czemu sie loguje za kazdym razem z innego panstwa w europie w ciagu kilku dni. Wystarczy wtedy zapytac czy wiedza, jak dzialaja samoloty i odblokuja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Jeszcze w tym roku MB będzie miało karty.  I sprawdziło się, część klientów MB otrzymało zaproszenie do wypełnienia ankiety w tej sprawie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
nie blokuja za zmienne ip mi zablokowali...jakos 2 lata temu, musialem im tlumaczyc co to zmienne ip, ciezko im bylo w to uwierzyc, ze takie ip mozna miec...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Kiedyś rzeczywiście blokowali za samo zalogowanie się z innego IP. Pojechałem gdzieś i chciałem sprawdzić konto... i szlaban dostałem. Niby dobrze, że tak drastycznie wtedy podchodzili do bezpieczeństwa bo nie było szans by ktoś opróżnił komuś konto, ale według mnie branża musi pójść w kierunku tokenów elektronicznych (nawet odpłatnie przez klienta - np. 10 Euro za wydanie). Wtedy jest 100% gwarancja, że hasło jak i kod z tokena gwarantują bezpieczeństwo każdej transakcji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
a czy jest technologiczne rozwiazanie lub np jakas strona zebysmy sobie sami wpisali IP jakie nam pasuje zeby delikwenci wiedzieli caly czas to samo i bylby spokoj jakby 'zarezerwowac sobie' jakies wirtualne IP przez proxy na stałe? Wykonalne?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 698
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 698 |
Witam,
ostatnio zalozylem sobie konto na Netellerze i mam pytanie. Czy jezeli nie mam jeszcze zweryfikowanego to jak wyplace kase od buka to ona dojdzie? A jezeli tak to czy bede mogl ja przelac dalej (np na moje konto w banku)?
z gory dzieki za odp
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2004
Posty: 6 |
Witam.
Zastanawia mnie pewna metoda wypłacania pieniedzy z Netellera.
Konto Neteller mam w EURO, gdybym przelal np. 1007e na ich karte i wyplacil 2x500e(limit 750e) z bankomatu który wypłaca w walucie EURO(jest kilka takich w polsce) to czy dostal bym faktycznie 1000e do reki? A jedyne koszty to 2 x 3,5EUR(za wyplate z bankomatu)?
Naturalnie pozniej wymiana na PLN w dobrym kantorze po być może lepszym kursie.
Testował ktoś może taki patent?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Jesli wyplacasz w EUR to potraci Ci dokladnie z konta tyle ile wyplacales plus standardowa oplata za wyplate z bankomatu. Testowalem wiec moge sie wypowiedziec  A swoja droga to procz lotnisk w krakowie i warszawie (gdzie stoja bankomaty bph wyplacajace w EUR) jest jeszcze gdzies taki bankomat?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 204
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 204 |
Hm, czy orientuje sie ktos w ktorym buku mozna wplacic karta/MB a wyplacic Netellerem?
gamebookers? PartyBets?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 204
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 204 |
Poszperalem, i oto jest eureka:
Czy mogę dokonać wypłaty za pośrednictwem systemu NETeller, jeśli wpłata została wniesiona w inny sposób? Tak, możesz dokonać wypłaty na konto NETeller, nawet jeśli wpłata zasilająca konto została zrealizowana przy użyciu innej opcji. Pamiętaj jednak, że zawsze możemy wedle własnego uznania dokonać wypłaty części lub całości podejmowanych środków, wycofując wszelkie wcześniejsze obciążenia karty debetowej lub kredytowej. gamebookers!:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2004
Posty: 6 |
Jesli wyplacasz w EUR to potraci Ci dokladnie z konta tyle ile wyplacales plus standardowa oplata za wyplate z bankomatu. Testowalem wiec moge sie wypowiedziec  A swoja droga to procz lotnisk w krakowie i warszawie (gdzie stoja bankomaty bph wyplacajace w EUR) jest jeszcze gdzies taki bankomat? Dzieki za info. Bardzo się ciesze z tego powodu, bo konsultant na czacie napisał mi że mimo wszystko 1.9% zostanie pobrane... ale jakoś nie dałem wiary :-) Szkoda tylko że ten limit 750e, no ale coż będzie trzeba podjąć w ratach. Niestety jeśli chodzi o bankomaty to ja też wiem tylko o tych które wymieniłeś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2004
Posty: 6 |
A swoja droga to procz lotnisk w krakowie i warszawie (gdzie stoja bankomaty bph wyplacajace w EUR) jest jeszcze gdzies taki bankomat? Zadzwoniłem do banku BPH i dowiedziałem się że w Warszawie poza lotniskiem jest jeszcze jedna lokalizacja przy ul. Towarowaej. Także jeśli kogoś to interesuje to może zadzwonić do banku BPH i zapytać jak jest w jego mieście.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
Ktos pisal ze gadal na czacie z kims z netellera i mu podwyzszyl limit wyplaty z bankomatu. Czy to dziala jednorazowo czy juz tak jest na stale? Bo troche mnie denerwuje to wyplacanie w ratach raz ze trace na prowizji za wyplate a 2 ze musze codziennie jezdzic i wyplacac po 2 tys zl...
Moze sa inne firmy typu MB czy cos takiego gdzie nie ma takiego limitu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
Ktos pisal ze gadal na czacie z kims z netellera i mu podwyzszyl limit wyplaty z bankomatu. Czy to dziala jednorazowo czy juz tak jest na stale? Bo troche mnie denerwuje to wyplacanie w ratach raz ze trace na prowizji za wyplate a 2 ze musze codziennie jezdzic i wyplacac po 2 tys zl...
Moze sa inne firmy typu MB czy cos takiego gdzie nie ma takiego limitu? podłączam się do pytania. już to codzienne chodzenie do bankomatu zaczyna mnie irytowac  tymbardziej, ze do bankomatu mam 1,5 km z buta  nie ma letko jednak... glupie te limity, tylko utrudniają człowiekowi życie niepotrzebnie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|