Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#21358 14/08/2002 23:31
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831
Quote
Oryginalnie wysłał _luki__:
[qb]Czesc!

Wlasnie kiedys myslalem aby brac systemy ale nie wiedzialem jaka stawka do danego systemu.
Jesli ktos zna stronke lub wie jakie stawki do kazdego systemu prosze napisac...

Dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Na stronie stsu masz zakładke nasze gry wejdź tam to się co nie co dowiesz.

Bonus: Unibet
#21359 15/08/2002 22:50
Dołączył: May 2002
Posty: 252
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 252
Ja gram nieraz systemem 6z8(kurs od 1,25 do 1,55)a pozostałe 8 meczy daje na tym samym kuponie jako pewniaki po kursie 1,15 do 1,20.Kupon ten jest w STSie za 56zł.Wszystkie kursy są na drużyny które grają u siebie!Żadko kiedy wchodzi ale jak wejdzie to jest grubo ponad 1000zł.Jak nie wejda 2 z tych 8 to wkład się chociaż zwraca.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#21360 16/08/2002 17:15
Dołączył: Aug 2002
Posty: 128
L
member
member
L Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 128
Padre - dzieki ale i tak sie tam wiele nie dowiedzialem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#21361 16/08/2002 19:39
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Quote
Oryginalnie wysłał PrezesBudek:
[qb]Zgadzam sie z Krikomem.

Powinienes zaczac grac rozpisem, aczkolwiek z rospisow zrezygnowalem juz dawno temu, bo na AKO wiecej mozna wygrac. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Ja z kolei uwazam, ze nie wazne ile "mozna wygrac", tylko ile sie faktycznie wygrywa. Ale moze jestem dziwny? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#21362 16/08/2002 20:15
Dołączył: Feb 2002
Posty: 155
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 155
Osobiscie jestem w 2% tych ktorzy nie dokladaja, a nawet sa na +

#21363 21/08/2002 14:17
Dołączył: Aug 2002
Posty: 329
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 329
Ja lubie sobie zagrac na niespodzianke czasami i stawiam gdy jest kurs kolo 10 na druzyne gosci. normalnie to pogrywam po 2 zl. najwiecej z 2zl wyciagnalem 410! :-)

Strona 2 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, haczyk, aker, forty, Sensei, burbon, rafal08, JelineK, kamel, betowiec, ANZELMO), 1,793 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,320
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1