|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831 |
Oryginalnie wysłał _luki__: [qb]Czesc!
Wlasnie kiedys myslalem aby brac systemy ale nie wiedzialem jaka stawka do danego systemu. Jesli ktos zna stronke lub wie jakie stawki do kazdego systemu prosze napisac...
Dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Na stronie stsu masz zakładke nasze gry wejdź tam to się co nie co dowiesz.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 252
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2002
Posty: 252 |
Ja gram nieraz systemem 6z8(kurs od 1,25 do 1,55)a pozostałe 8 meczy daje na tym samym kuponie jako pewniaki po kursie 1,15 do 1,20.Kupon ten jest w STSie za 56zł.Wszystkie kursy są na drużyny które grają u siebie!Żadko kiedy wchodzi ale jak wejdzie to jest grubo ponad 1000zł.Jak nie wejda 2 z tych 8 to wkład się chociaż zwraca.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 128
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 128 |
Padre - dzieki ale i tak sie tam wiele nie dowiedzialem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
Oryginalnie wysłał PrezesBudek: [qb]Zgadzam sie z Krikomem.
Powinienes zaczac grac rozpisem, aczkolwiek z rospisow zrezygnowalem juz dawno temu, bo na AKO wiecej mozna wygrac. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Ja z kolei uwazam, ze nie wazne ile "mozna wygrac", tylko ile sie faktycznie wygrywa. Ale moze jestem dziwny? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2002
Posty: 155 |
Osobiscie jestem w 2% tych ktorzy nie dokladaja, a nawet sa na +
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 329
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2002
Posty: 329 |
Ja lubie sobie zagrac na niespodzianke czasami i stawiam gdy jest kurs kolo 10 na druzyne gosci. normalnie to pogrywam po 2 zl. najwiecej z 2zl wyciagnalem 410! :-)
|
|
|
Link skopiowany do schowka