Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#21338 11/08/2002 21:23
Dołączył: Feb 2002
Posty: 155
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 155
Na forum pojawia sie coraz więcej tematów typu --- moje super typy --- itp. Postanowilem zalozyc temat na ktorym chcialbym abyscie zapisywali systemy ktorymi gracie. Patrzac na wasze posty polowy z typów nie rozumiem. Mam nadzieje ze to bedzie temat rozwojowy a jak nie to prosze o wykasowanie go.

Ja niestety nie rozumiem waszych systemow grania. Gram normalnie wybierajac tygodniowo z calej oferty bukow od 3 do 9 meczy ze stawkami 1,2 - 1,6. Na kuponie staram sie zawierac od 2 do 4 zdarzen tak aby kurs kuponu oscylowal wokol 2,0.

Czekam na wasze systemy grania.
Brook the Book & niech śmoc będzie z wami!

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Bonus: Unibet
#21339 11/08/2002 21:37
Dołączył: May 2002
Posty: 488
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 488
Ja gram po 5-7 meczy na jednym kuponie.Wybieram mecze w których stawki są m.in. równe:powyżej 2.0

#21340 11/08/2002 21:45
Dołączył: Feb 2002
Posty: 155
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 155
Quote
Oryginalnie wysłał Vissers:
[qb]Ja gram po 5-7 meczy na jednym kuponie.Wybieram mecze w których stawki są m.in. równe:powyżej 2.0[/qb]
Tez czasami tak gram. Ale na taki kupon nie stawiam wiecej niz 2 do 5 zl.

A normalnie wole zagrac za 100zl tak aby uzyskac okolo 200. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#21341 11/08/2002 21:48
Dołączył: Aug 2002
Posty: 128
L
member
member
L Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 128
Ja tez gram normalnie - a jesli chodzi o kursy to staram sie stawiac na takie mecze zeby kursy byly wieksze od 1,60, 1,50... Poprostu dla mnie sie nie oplaca stawiac na takiego pewniaka np. za 1,20

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#21342 11/08/2002 22:08
Dołączył: Feb 2002
Posty: 155
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 155
Quote
Oryginalnie wysłał _luki__:
[qb]Ja tez gram normalnie - a jesli chodzi o kursy to staram sie stawiac na takie mecze zeby kursy byly wieksze od 1,60, 1,50... Poprostu dla mnie sie nie oplaca stawiac na takiego pewniaka np. za 1,20

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Po postawieniu dwoch pewniakow (1,2) otrzymujemy wg. mnie przyzwoita stawke 1,44 tak zeby postawic przy tym 200zl. Gdy stawka wychodzi powyzej wtedy lepiej zaryzykowac mniej np 100zl. Wszysko zalezy oczywiscie od wczesniejszych wygranych.
Nawiazujac do twoich meczy daj przyklad kuponu ze stawka oraz z kursem jaki grasz.

Pozdrówka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#21343 12/08/2002 13:02
Dołączył: Aug 2002
Posty: 128
L
member
member
L Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 128
A wiec tak oto moj kuponik puszczony w sobote:
( jak narazie gram w TOTO-MIXIE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> , ale juz niedlugo...przez net bede obstawial)
1 X 2
M'GLADBACH - BAYERN 2 4,8 3,6 1,6
SCHALKE - WOLFSBURG 1 1,5 3,8 5,5
STUTTGART - KAISERS X 2,1 3 3,3
WESTERLO - ANDERLECHT 2 4,5 3,3 1,7
ABERDEEN - CELTIC 2 5,2 3,8 1,5
ARSENAL-LIVERPOOL 1 2,5 2,9 2,7
CHARLTON - FC PORTO X 2,5 2,9 2,7
AMICA - LEGIA X 2,6 2,8 2,7

Razem: 335,43 x 5 ( stawka ) = 1 677,18

( w totomixie jak wiesz mnozy sie jeszcze przez 0,9 wiec jest )

#21344 12/08/2002 13:03
Dołączył: Aug 2002
Posty: 128
L
member
member
L Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 128
I jeden mecz zawalony Bayern <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#21345 12/08/2002 15:09
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Staram sie grac 3 do 5 zdarzen na kuponie
Unikam kursow ponizej 1,3 - chyba ze 100% pewniak (ale czy takie sa?)w przypadku obsuwy nie warte ryzyka.

Gram po 10 - 20 zł od 1 do 3 kuponow dziennie jak wejdzie jeden - jest zwrot 2 - to juz zysk.
Bilans tygodnia
z reguly 40 do 70 zł zysku rzadko strata.

#21346 12/08/2002 15:31
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
np z dzisiejszej oferty totomixa 2 kupony po 10 zł, kazdy z kursem ponad 2,5

1)
GRANDE-SUAREZ 1 1,8
DANILIDOU-SCHIAVONE 1 1,4

2)
LLODRA-SARGSJAN 1 1,55
OKUN-GOLDSTEIN 1 1,65

#21347 12/08/2002 16:05
Dołączył: Aug 2002
Posty: 128
L
member
member
L Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 128
Dzis to chyba obstawie tak
BOLOGNA-FULHAM X
LILLE-STUTTGART X
KARLSRUHER - FC KOELN 1

Zastanowie sie jeszcze :2gw:

#21348 12/08/2002 17:09
Dołączył: Feb 2002
Posty: 155
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 155
Quote
Oryginalnie wysłał _luki__:
[qb]I jeden mecz zawalony Bayern <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Jak ci nie wszedl tylko 1 mecz to gratulacje. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Oby tak dalej
A jak czesto trafiasz takie kupony?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#21349 12/08/2002 17:11
Dołączył: Feb 2002
Posty: 155
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 155
Quote
Oryginalnie wysłał emti:
[qb]Staram sie grac 3 do 5 zdarzen na kuponie
Unikam kursow ponizej 1,3 - chyba ze 100% pewniak (ale czy takie sa?)w przypadku obsuwy nie warte ryzyka.

Gram po 10 - 20 zł od 1 do 3 kuponow dziennie jak wejdzie jeden - jest zwrot 2 - to juz zysk.
Bilans tygodnia
z reguly 40 do 70 zł zysku rzadko strata.[/qb]
Tez ciekawe ale wolalbym wiekszy zysk.

#21350 12/08/2002 17:14
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
zawsze mozna zwiekszyc stawke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#21351 12/08/2002 17:22
Dołączył: Feb 2002
Posty: 155
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 155
Quote
Oryginalnie wysłał emti:
[qb]zawsze mozna zwiekszyc stawke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#21352 12/08/2002 21:15
Dołączył: Aug 2002
Posty: 128
L
member
member
L Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 128
PrezesBudek: bardzo duzo juz moglem wygrac
( mowie szczerze ) gdyby nie ten jeden mecz....

Pierwszy raz jak zagralem juz moglem 67 zl wygrac - i tez znow jeden mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ( wtedy to byla Florentina ) - wiec wiadomo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#21353 12/08/2002 21:25
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
jerzeli ucieka ci jeden to graj systemem 3/4 albo 4/5 wygrywa się mniej ale prawie regularnie. morzesz do systemu dorzucić 2 lup 3 pewniaki i kasiora sama płynie na konto. POZDRAWIAM KRIKOM

#21354 12/08/2002 21:55
Dołączył: Feb 2002
Posty: 155
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 155
Zgadzam sie z Krikomem.

Powinienes zaczac grac rozpisem, aczkolwiek z rospisow zrezygnowalem juz dawno temu, bo na AKO wiecej mozna wygrac. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#21355 12/08/2002 22:03
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
luki: albo przyjrzy sie temu System [bookiebusters.net]
A tak w ogole tutaj sa rozne systemy, moze sie cos przyda: Rozne Systemy [bookiebusters.net]

#21356 13/08/2002 14:31
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
JA nie kiedy gram sysytemem 3/8
BioręMacabi H-Typuję osiem dokładnych wyników meczów. Niekiedy wchodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Moze założylibyśmy temat dokładny wynik i tam forumowicze podawaliby dokladne wyniki meczów.
Np. typujemy osiem meczów po 1-1. Wchodzą trzy i mamy (1-1 kurs około 7) = 7 * 7 * 7 = 343
Można tak zagrać

pozdrawiam
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#21357 14/08/2002 23:07
Dołączył: Aug 2002
Posty: 128
L
member
member
L Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 128
Czesc!

Wlasnie kiedys myslalem aby brac systemy ale nie wiedzialem jaka stawka do danego systemu.
Jesli ktos zna stronke lub wie jakie stawki do kazdego systemu prosze napisac...

Dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 1 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, rafal08, Lukasz111, betowiec, aker, kamel), 1,000 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,196
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1