|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186 |
witam właśnie sobie zrobiłem mała analizę odnośnie 3 spotkań, które odbędą się w nocy Washington - Boston 1 tak jak napisał szymon Boston ma długą serię a widać, że wygrywanie nie przychodzi już tak łatwo ostatnio wygrana z Atlantą dopiero w karnych a jak wiadomo ekipa ta do najsilniejszych nie należy Anaheim - Ottawa 2 drużyna kaczorów ostatnio odnotowuje super wyniki i teraz zjadą do domu po 5 W poza domem z tego co sobie przypominam do tego dochodzi kilka kontuzji, natomiast senatorzy ostatnio przełamali fatalną passę wygrywając 5:4 z pingwinami oby to W dodało im skrzydeł bo lidera już stracili a jak dalej będą zdobywać mało pkt to na wejściu trafią na silną ekipę a tego napewno nie chcą kurs zachęcający więc za mniejszą stawkę można brać Co do ostatniego meczu tj Rekinów i Habs to bardziej bym się skłaniał ku ekipie z Montrealu widać, że złapali formę a SJ nie jest aż takie świetne  pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Oglądałem ostatnie starcie Sanetorów z Pittsburghiem i co do ich wygranej w dzisiejszym starciu mam spore wątpliwosci. Może i Ottawa lepiej zaczęła grać w ataku, ale obrona wciąż pozostawia wiele do życzenia. W starciu z Pingwinami goście mieli bardzo dużo dobrych sytuacji i tak naprawdę, gdyby nie dwie bramki strzelone w przewagach pod koniec drugiej tercji, to z kompletu punktów cieszył by się Pittsburgh.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481 |
W Ottawie dopóki w bramce zamiast wiszącego ręcznika nie stanie facet z jajami, to wyniki meczy z ich udziałem to wielka zagadka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998 |
AYE Montreal @ San Jose Troche ciezki mecz do typowania. Montreal zaczyna serie wyjazdowa i ma obecnie 3 wygrane z rzedu. Rekiny poraz 1szy od 8 spotkan na wlasnej tafli. 5 wygranych z rzedu az kusi by rozpoczac progres przeciwko Sharks. Ja jednak wstrzymam sie jeszcze dzisiaj bo mam jakies przeczucicie ze rekiny to wygraja. Pozatym mam juz rozpoczety pogres na L Canadiens wiec nie bede zaczynal narazie nic nowego. Najblizsze spotkania Canadiens: 03/03/08 @SJ 03/06/08 @PHO 03/08/08 @LA 03/09/08 @ANA 03/11/08 NJ 3 poziom L CanadiensCiekawie wyglada tez spotkanie Bostonu z Capitals. Gospodarze, aby utrzymac jeszcze kontakt pktowy z Carolina musza to wygrac i maja ku temu atut wlasnego lodowiska i przeciwnika, ktory powiedzmy sobie szczerze troche juz przygasl po 6 zwyciestwach z rzedu, to w ostatnim spotkaniu z Atlanta na prawde juz grali mizernie i wymeczyli win dopiero po karnych. Patrzac prawdzie w oczy to wystarczy juz wygrywania Bruins i dzisiaj czas najwyzszy by przerwac ta ich smieszna passe  Jezeli o mnie chodzi to raczej nie bede gral tego spotkania, wole je tylko obejrzec, chociaz mozliwe ze sie zdecyduje w ostatniej chwili. Mysle, ze bedzie to wyrownany mecz z koncowka nalezaca do gospodarzy. Moje propozycje to: Washington 60' @ 2,36 expekt under 5,5 @ 1,85 GB Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
|
|
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120 |
moze sie myle ale anheim gral rzadko w poprzednim tygodniu natomiast ottawa zagrala o 3 mcze wiecej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2008
Posty: 12 |
Również grałem dzisiaj Boston LOSE, żałuję tylko, że ML po 1,73 Pierwsza tercja i Washington wygrywają już 6:0! Nie pilnuję, wierzę, że dowiozą do końca WIN, idę spać! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Jesli cos probowac w meczu Anaheim-Ottawa to tylko 1-ke. Ottawa gra slabo...bramkarze sa bardzo nieprzewidywalni, choc akurat z Pingwinami 2 mecze zagrali bardzo, ale to bardzo poprawnie. Poza tym z tego, co sie orientuje atmosfera w ekipie Senatorow przecietna, traca pozycje. Dzis im przyjdzie sie zmierzyc z bardziej wypoczetymi, grajacymi b. dobrze u siebie i bedacymi w lepszej formie sportowej Kaczorami.
Jeszcze sprawa kryzysu...przyczyna sa wlasnie bramkarze. Coach usilnie probuje Emery'ego, ktory czasem zagra fajnie, np. wygra mecz w Pittsburghu, ale ogolnie ma wszystko w dupie. Lepsza pozycje w opinii graczy posiada Gerber, zaden wielki bramkarz, ale traktujacy obowiazki i partnerow z ekipy powaznie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186 |
Wash  ottawe i montreal miałem w tasiemcu z cracovia i tenisem co już wczoraj padło a potwierdziło się, że senatorzy słabo 3:1 habs też przegrywają 5:4 ale pare minut zostało
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Senatorzy tak nie do konca slabo. I tercja fatalna w wykonaniu obrony szczegolnie, Ana ze 4 powinno strzelic, ale II tercja i pol III to ciagle ataki Ottawy, fantastycznie bronil Giguere. Decydujaca sytuacja miala miejsce, gdy coach senatorow dostal minora za dyskusje. Zamiast 5 na 4 bylo 5 na 3, Anaheim wykorzystalo i po ptakach, ale sie troche napocilem. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998 |
San Jose - Montreal 6-4  Capitals - Bruins 10-2  O ile samo zwyciestwo bylo do przewidzenia, to rozmiarow nie sadze, aby ktos spowiedzal sie tak ogromnych! Boston zostal zrecz zmieciony z tafli  A moj ulubieniec zanotowal 3 trafienia i 2 asysty i piknie 5 punkcikow  ALex Ovechkin  San Jose nie zawiodlo i teraz wypadalo by cos przegrac, wiec pomysle nad progresem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186 |
Philadelphia - Buffalo 2
Lotnicy 5 meczy bez L w rg. troszkę się chłopcy obudzili w szeregach kilka kontuzji. Buffalo ostatnie 2 mecze to L na swoim terenie ale cieszy brak poważniejszych kontuzji porażka z Detroit po zaciętym meczu widać, że motywacji szabelką nie brakuje i myślę, iż rozprawią się z "likwidatorami".
Toronto - New Jersey 2
Ekipa klonowego liścia 5 meczy bez L w 60' w tym 4 mecze wyjazdowe i myślę, że na dzień dobry będzie porażka od Devils. NJ 4 mecze bez w w reg. z czego 2 ostatnie to L Diabły powinny zbierać pkt bo drużyny w czołówce prezentują się podobie pkt a Toronto super mocne nie jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 371
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 371 |
Buffalo Sabres - Detroit Red Wings Typ 2 z OT + SO kurs 2.0 Bwin dobra wiadomość to ta ze do składu wrócił N. Kronwall, grał już w meczu z Sharkami i odrazu zaliczył 2 asysty  Skrzydła wreszcie zwycięskie  4:2, N. Kronwall znowu 2 asysty, 2 mecze = 4 asysty, jak jeszcze do składu wróci Lidstrom i Rafalski to skrzydła powinny ma dłużej wrócić na właściwy tor  a propos Rafalskiego to ma wrócić już na mecz z St. Louis a dziś : Edmonton Oilers - Nashville Predators Typ 2 (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi) Kurs 1.91 Bwin Edmonton niepokonane od 4 spotkań,do play off już sie raczej nie łapną, a Nashville aktualnie na 9 miejscu chociaż mają tyle samo pkt co Colorado (miejsce 8) i Vancouver (miejsce 7),walka będzie sie toczyła do samego końca i mam nadzieję, że Predatorsi załapią się do play off choćby kosztem Vancouver Philadelphia Flyers - Buffalo Sabres Typ 2 (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi) Kurs 2.1 Bwin o tym meczu napisał już matias wiec nie ma sensu sie powtarzać
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186 |
Philadelphia - Buffalo 2 Toronto - New Jersey 2  Nocka udana szkoda, że nie zaryzykowałem trochę ze stawkami ale nie można być aż tak pazernym  dziś raczej przerwa chyba, że Ottawę coś ruszę ale to za drobne bo słabo chłopaki graja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2008
Posty: 12 |
San Jose 6 WIN z rzędu, dzisiaj z Ottawą. Potem niestety słabi przeciwnicy. Mecze San Jose:
Mar 5, 2008 OTT @ SJS Mar 7, 2008 SJS @ CHI Mar 9, 2008 SJS @ MIN Mar 11, 2008 SJS @ NSH Mar 14, 2008 STL @ SJS
Ottawa za to następny mecz z LA Kings. Następne emcze Ottawy:
Mar 5, 2008 OTT @ SJS Mar 6, 2008 OTT @ LAK Mar 8, 2008 OTT @ PHX Mar 11, 2008 BOS @ OTT Mar 13, 2008 OTT @ MTL
Atlanta 12 meczów bez WIN w reg. Powinni chyba już niedługo coś wygrać?
Mar 5, 2008 CAR @ ATL Mar 7, 2008 MIN @ ATL Mar 8, 2008 ATL @ FLA Mar 11, 2008 COL @ ATL Mar 13, 2008 CGY @ ATL
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998 |
Witam Phoenix Coyotes @ Dallas Stars Ja upatrzylem sobie Kojoty, ktore ciagle walcza o PO i zaraz staja przed seria spotkan u siebie. Dallas ostatnio w niezlej dyspozycji i awans maja juz praktycznie w kieszeni. Moze jednak pora troche wrzucic na luz, aby nie wypstrykac sie przed decydujacymi rozgrywkami, w ktorych mysle ze Gwiazdy beda sie liczyc. Goscie dzisiaj bez oslabien i moze zrobia mi mila niespodzianke po ladnym kursie?  Najblizsze spotkania kojotow: 03/05/08 @DAL 03/06/08 MON 03/08/08 OTT 03/11/08 ANA 03/13/08 VAN 1 poziom W Phoenix (ot+so) @ 2,78 Moze cos jeszcze pozniej wybiore to napisze. pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998 |
Dorzuce jeszcze jeden meczyk: Carolina @ Atlanta Atlanta od 12 spotkan bez wygranej w 60', a od 7 wogole bez zwyciestwa. Dzisiaj prawdopodobnie wystapia leczacy urazy Havelid, Klee i byc moze White. Wydaje sie, ze powinni w koncu przelamac sie i wygrac cos w regulaminowym czasie. Ja jednak nie chce ponosic takiego ryzyka od zespolu, ktory juz raczej tylko cudem tylko moglby wywalczyc awans do Play-Off i mysle ze kursy na ich zwyciestwo po dogrywce i karnych sa na tyle do przyjecia, by to ryzyko podjac i ja w to wchodze. 1 poziom W Atlanta (ot+so) @ 2,12 bf  Udanej nocki wszystkim 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998 |
oj walnalem sie w kusie Dorzuce jeszcze jeden meczyk: Carolina @ Atlanta Atlanta od 12 spotkan bez wygranej w 60', a od 7 wogole bez zwyciestwa. Dzisiaj prawdopodobnie wystapia leczacy urazy Havelid, Klee i byc moze White. Wydaje sie, ze powinni w koncu przelamac sie i wygrac cos w regulaminowym czasie. Ja jednak nie chce ponosic takiego ryzyka od zespolu, ktory juz raczej tylko cudem tylko moglby wywalczyc awans do Play-Off i mysle ze kursy na ich zwyciestwo po dogrywce i karnych sa na tyle do przyjecia, by to ryzyko podjac i ja w to wchodze. 1 poziom W Atlanta (ot+so) @ 2,18 bf  Udanej nocki wszystkim 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186 |
Wczoraj zupełnie odpuściłem obstawianie i może lepiej szkoda psuć dobrą passę trafień. Ottawa-SJS 2:3 OT Carolina-Atlanta 6:3 Anaheim-Chicago 0:3 :wow: właśnie polowanie na kaczory chciałem zacząć i przelisiłem ale jeszcze dużo meczy jest  Zastanawiam się nad graniem Floridy-Pitt 2 kurs niezły W ekipie panter sporo kontuzji nie ma co ukrywać a i tak passa +2 myślę, że dziś przegrają z mocną ekipą pingwinów. Sam fakt, że powrócił Crosby 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2008
Posty: 12 |
A co myślicie o dzisiejszym meczu Ottawy?
Los Angeles - Ottawa 2.60 4.10 2.20
Wydaje mi się, że Ottawa musi zacząć takie mecze wygrywać. Ich ostatnie 10 meczów: 3-7 P(OT)-P-Z-P-P-P-Z(OT)-P(AP)-Z(AP)-P
Kursy zachęcające, ML nawet 1,8 można trafić.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|