Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
erty #2134957 06/03/2008 07:01
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
"zysk bardzo prawdopodobny" znaczy mniej wiecej tyle, ile to co dzis Szpakowski powiedzial: "dojdzie do pilki, chyba na pewno" smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by Lord Devastator
- bukmachrzy ospali nie nadazajacy za ruchami maja albo denne limity (wettpunkt, mybet, starbet, sportwetten gera,) albo niewyplacalni (SSP), albo dorabiajacy sobie podkradaniem pieniedzy z konta klientow tudziez inna dzialalnoscia przestepcza (betsafe, 10bet)
Jeszcze małe uściślenie z mojej strony. Starbet już nie istnieje. Sportwetten Gera natomiast zaliczyłbym również do niewypłacalnych łamane przez dorabiających sobie działalnością przestępczą. Co nie wyklucza oczywiście faktu, że mają jedne z najniższych limitów w sieci. Takie trzy w jednym wink

erty #2135120 06/03/2008 08:08
Dołączył: Jan 2007
Posty: 27
I
newbie
newbie
I Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 27
widze ze na tym forum jak ktos sie pojawi to trzeba go od razu zwyzywac. BetBrain to nie jest duzy wydatek (50e/miesiac) takze mysle ze kazdy, ktorego granie przynosi zyski moze sobie na to pozwolic. Na pytanie kim jestem lepiej nie odpowiadac bo znowu ludzie sie rzuca....

co do ortografii to pokaz mi tv te moje piekne kwiatki bo w tym temcie ich nie ma jakos. Chocby nawet sie zdarzyly to ja naprawde nie mam czasu zeby przegladac po kilka razy posta po prostu pisze co mysle i wysylam a ze czasem sa bledy i literowki ..no coz

polskignom #2135170 06/03/2008 08:53
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Originally Posted by polskignom
"zysk bardzo prawdopodobny" znaczy mniej wiecej tyle, ile to co dzis Szpakowski powiedzial: "dojdzie do pilki, chyba na pewno" smile
No cóż, wolę "zysk bardzo prawdopodobny", niż pewną stratę, jaką się ponosi w przypadku domknięcia takiego pechowego surebeta. tongue

Gandhi #2135253 06/03/2008 10:23
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Gandhi jesteś moim GURU.

Maciek #2135312 06/03/2008 13:11
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
"internista"-

w 1.poście piszesz,że korzystasz z Betradara-co wywołało pytanie do Ciebie skierowane; zaś w swoim 2.już o korzystaniu z BetBrain.
Więc jaka jest wersja ostateczna?
Bo zapewne o tym nie wiesz-ale to nie jest to samo...zwłaszcza na odcinku ceny za abonament.

Co do Twojego lekceważącego do gramatyki podejścia pisałem,że ma to,czyli te w liczbie mnogiej "piękne kwiatki" miejsce w Twoich postach a było to po Twoim pierwszym tu poście-więc logika podpowiada,że nie odnosiło się do tego na tamten moment Twojego jedynego w tym topicu...a do całokształtu!

[b]tv[/b] #2136826 07/03/2008 03:17
Dołączył: Jan 2007
Posty: 27
I
newbie
newbie
I Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 27
o sorry rzeczywiscie chodzilo mi o Betbrain a nie Betradar. Z betradaru nie korzystalem. Rzeczywiscie betradar jest troche drozszy tongue jednak betbrain polecam

co do mojej gramatyki to naprawde nie mam czasu sprawdzac moich postow pod tym katem wiec nie wiem czemu ma sluzyci czepianie sie tego


internista #2136950 07/03/2008 03:45
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Temu, że język polski jest jeden i jak go używasz to wypadałoby abyś to robił w zgodzie z jego zasadami...

internista #2137074 07/03/2008 04:14
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Originally Posted by internista
co do mojej gramatyki to naprawde nie mam czasu sprawdzac moich postow pod tym katem wiec nie wiem czemu ma sluzyci czepianie sie tego
Sorry, ale gościa, który bełkocze rozmawiając ze mną, nie traktuję poważnie. To samo tyczy się ludzi, którzy nie zadają sobie trudu, by poprawnie sformułować kilka zdań na forum - to oznaka braku szacunku dla innych użytkowników forum.

Gandhi #2137100 07/03/2008 04:20
Dołączył: Jan 2007
Posty: 27
I
newbie
newbie
I Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 27
Hmm widać ze tu jednak gramatyka króluje. No nic dostosuję się Proszę więc o besztanie mnie za każdy kolejny błąd. (myślę że na ten temat to tyle koniec off-topa)

internista #2308415 02/05/2008 06:17
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
orientuje się ktoś z was jaki jest koszt abonamentu w betradar ? Wszyscy piszą że dużo dużo.... ale jeszcze nikt nie napisał konkretnej ceny. ILE?

neoximek #2310746 03/05/2008 16:18
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
podobno 10 tys .... euro cool

Boomber #2310891 03/05/2008 17:47
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
Originally Posted by Boomber
podobno 10 tys .... euro cool

chyba miesięcznie...

neoximek #2310904 03/05/2008 17:56
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Originally Posted by neoximek
orientuje się ktoś z was jaki jest koszt abonamentu w betradar ? Wszyscy piszą że dużo dużo.... ale jeszcze nikt nie napisał konkretnej ceny. ILE?


ale za co konkretnie ? bo maja wiele usług...


JuN #2310945 03/05/2008 18:26
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
Originally Posted by JuN
Originally Posted by neoximek
orientuje się ktoś z was jaki jest koszt abonamentu w betradar ? Wszyscy piszą że dużo dużo.... ale jeszcze nikt nie napisał konkretnej ceny. ILE?


ale za co konkretnie ? bo maja wiele usług...

Jeżeli znasz ich cennik, to prosił bym abyś cały wkleił na forum.

JuN #2310954 03/05/2008 18:30
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Kiedyś przysłali mi ich cennik (ale bardzo stary, bo z tamtego roku): http://rapidshare.com/files/112188149/2007-03_Pricelist.pdf.html



Strona 2 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, rymoholik, burbon, $-man, rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, forty, ANZELMO, alfa, kamel, 11kera11), 2,766 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,533
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1