Dostaje dużo PW odnośnie Ligi Mistrzów.
Z pozoru wygląda na to,że dzisiaj będą same 'jedynki' w CL ale jak wiemy pozory lubią mylić i ja dzisiaj chyba odpuszczą sobie granie piłki. O ile Chelsea powinna sobie poradzić to jakoś nie mam przekonania do Porto a tym bardziej do Realu. Jeśli miałbym coś grać to
awans Romy wygląda zachęcająco, i zobaczymy jak to będzie się przedstawiać przed samym meczem.
Ale to tak jak pisałem wcześniej skoncentruje się dzisiaj nad
Lugi a dalej zobaczymy. A jeśli chodzi o awans Romy to wiem,że bardzo ciekawy kurs ma BWIN bodaj 2.15, w BF są równie po 1.99 piszę to bo wiem,ze dużo ludzi porównuje kursy
[
Linked Image]