Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#213938 11/06/2003 23:38
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
Ok dzięki De Bartek oto mi właśnie chodziło ,aby ktoś to skomentował

#213939 25/06/2003 18:57
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
pozdrowienia dla wytrwałych typerów niezałamujcie się zakończeniem rozgrywek.
Podjąłem właśnie bardzo podbny temat zapraszam do zgłaszania się na konkursik wakacyjny

BRAMKOWE MISTRZOSTWA

dostępny w dziale konkursy

Zgłaszamy reprezentację narodową europy lub z innego kontynentu
Typujemy cztery drużyny z aktualnie grających I lig europy (rosja,islandia,finlandia,norwegia,szwecja, + argentyna i brazylia)
oraz dołączę II ligi szwecji i norwegii w miarę jak rozgrywki będą się rokręcać będziemy uzupełniać ofertę o kolejne ligi

1.kto pierwszy ten lepszy
2.drużyny nie mogą się powtarzać(w parach )
3.regulaminowy czas gry

na resztę regulaminu zapraszam później

Temat:
INNE KONKURSY

#213940 09/08/2003 01:19
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Wyciągnięcie tematu tak przy okazji :zobacz:

Do organizatorów ... czas zastanowić się nad punktem regulaminu PLK mówiącym o awansach i spadkach, odejmowaniu punktów itd.
Ja co do reszty nie mam zastrzeżeń ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam.

PS. Kiedy tak wogóle ma ruszyć 3PLK ?

#213941 09/08/2003 11:16
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
PLK rusza w pierwszy weekend pazdziernika. Ale co konkretnie Ci sie nie podoba w tym punkcie? Bo wg mnie wszystko jest OK. Powiedz, jak chcialbys zeby wygladaly spadki i awanse, a z my z Sheetim zobaczymy jak to bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#213942 10/08/2003 02:49
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Jak ktoś ma jakieś propozycje co do zmiany punktu ze spadkami i awansami to proszę się nie wstydzić i śmiało mówic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , narazie obecny system wydaje mi sie jedynym rozsądnym rozwiazaniem, jak ktos wymysli cos lepszego to można zmienic ten punkt.

#213943 11/08/2003 18:50
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Wymyslilismy razem z Rahem ze moznaby zrobic cos takiego ze 4 osoby spadaja i awansuja (jak to bylo wczesniej) ale poza tym miejsce 15 i 16 z wyzszej ligi gra baraze z 5 i 6 z nizszej ligi. Co o tym myslicie?

#213944 11/08/2003 23:21
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Moim zdaniem za dużo by było zamieszania, by należało podać mecze do typowania do baraży przed nowa kolejką, a na początku tygodnia nie ma za bogatej oferty piłki nożnej. Pozatym myśle że 6 miejsce w II lidze jest zbyt odległe aby mogło walczyć o I lige.

#213945 12/08/2003 00:45
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
moze ktos jeszcze sie wypowie na ten temat?

#213946 12/08/2003 02:38
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Zgadzam się, za dużo zamieszania .. już lepiej niech będą te spadki co 4 lub 5 kolejek, ale coś z tym odejmowaniem punktów należałoby zrobić bo wydaje mi się że nie za bardzo to sprawiedliwe jest ........

Pozdrawiam......

Strona 2 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, burbon, poozon, rafal08), 2,275 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,211
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1