|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043 |
Ok dzięki De Bartek oto mi właśnie chodziło ,aby ktoś to skomentował
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737 |
pozdrowienia dla wytrwałych typerów niezałamujcie się zakończeniem rozgrywek. Podjąłem właśnie bardzo podbny temat zapraszam do zgłaszania się na konkursik wakacyjny
BRAMKOWE MISTRZOSTWA
dostępny w dziale konkursy
Zgłaszamy reprezentację narodową europy lub z innego kontynentu Typujemy cztery drużyny z aktualnie grających I lig europy (rosja,islandia,finlandia,norwegia,szwecja, + argentyna i brazylia) oraz dołączę II ligi szwecji i norwegii w miarę jak rozgrywki będą się rokręcać będziemy uzupełniać ofertę o kolejne ligi
1.kto pierwszy ten lepszy 2.drużyny nie mogą się powtarzać(w parach ) 3.regulaminowy czas gry
na resztę regulaminu zapraszam później
Temat: INNE KONKURSY
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Wyciągnięcie tematu tak przy okazji :zobacz:
Do organizatorów ... czas zastanowić się nad punktem regulaminu PLK mówiącym o awansach i spadkach, odejmowaniu punktów itd. Ja co do reszty nie mam zastrzeżeń ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam.
PS. Kiedy tak wogóle ma ruszyć 3PLK ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
PLK rusza w pierwszy weekend pazdziernika. Ale co konkretnie Ci sie nie podoba w tym punkcie? Bo wg mnie wszystko jest OK. Powiedz, jak chcialbys zeby wygladaly spadki i awanse, a z my z Sheetim zobaczymy jak to bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
Jak ktoś ma jakieś propozycje co do zmiany punktu ze spadkami i awansami to proszę się nie wstydzić i śmiało mówic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , narazie obecny system wydaje mi sie jedynym rozsądnym rozwiazaniem, jak ktos wymysli cos lepszego to można zmienic ten punkt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Wymyslilismy razem z Rahem ze moznaby zrobic cos takiego ze 4 osoby spadaja i awansuja (jak to bylo wczesniej) ale poza tym miejsce 15 i 16 z wyzszej ligi gra baraze z 5 i 6 z nizszej ligi. Co o tym myslicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
Moim zdaniem za dużo by było zamieszania, by należało podać mecze do typowania do baraży przed nowa kolejką, a na początku tygodnia nie ma za bogatej oferty piłki nożnej. Pozatym myśle że 6 miejsce w II lidze jest zbyt odległe aby mogło walczyć o I lige.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
moze ktos jeszcze sie wypowie na ten temat?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Zgadzam się, za dużo zamieszania .. już lepiej niech będą te spadki co 4 lub 5 kolejek, ale coś z tym odejmowaniem punktów należałoby zrobić bo wydaje mi się że nie za bardzo to sprawiedliwe jest ........
Pozdrawiam......
|
|
|
Link skopiowany do schowka