|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Trochę nam się PLK rozrósł, ewoluował ( i bardzo dobrze ) - kończy się pomału 2 edycja PLK, trwają Mistrzostwa, skończył się Puchar. Zapraszam organizatorów do dyskusji nad przyszłością tego bądź co bądź popularnego konkursu-gry. Ða Bartek, Raho, She Tee ... jakieś propozycje? Zmiany w regulaminie? Może powstanie V liga ?
Pozdrawiam.
Anty(Terror)ysta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043 |
Na pewno jest to najlepszy konkurs na tym forum ,pokazuje to choćby liczba osób która bierze udział w każdej częśći np.:liga,puchar,mistrzostwa .
Ostatnio tak myślałem i wpadłem na pomysł aby powstała tabela wszechczasów ,tzn w każdym konkursie osobno ,czyli były by tam oceniane punkty jakie każdy uczestnik zdobył w całej swojej "karierze" na danym konkursie .
Według mnie może się to sprawdzić , jeżeli już się to spodoba to jestem w stanie pomóc przy realizacji takiej tabeli i i zawsze można by ją było poprawiać ,co określony czas np.: koniec konkursu. Trzeba by było wprowadzić jakąś punktację np.: za zwycięstwo w meczu 3 pnkt i liczyły by się też bramki ,ale głównym czynnikiem który decydował by o układzie tabeli byłyby punkty zdobyte za mistrzostwo lub dotarcie do określonego etapu danego konkursu
Prosze o opinie
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Mariusz, z ta tabela to chyba dobry pomysl, jesli oczywiscie jestes w stanie cos takiego wykonac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> . Mysle, ze dobrze by bylo ustalic jakas punktacje tak jak mowiles np za zdobycie mistrzostwa 100 punktow, za lige 80 za puchar ilestam itp i wszystko umiescic w jednej tabeli. Moznaby na koniec zorganizowac np puchar wszechczasow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Co do 5 ligi, to owszem, jesli w 4 uzbiera sie 40 uczestnikow (przynajmniej ja tak mysle). Jeden z uczestnikow chcial kiedys zrobic tak jakby livescore plk, moze mu sie to kiedys uda. Mam nadzieje, ze PLK bedzie sie dalej rozwijalo. Acha, no i jeszcze trzeba powiedziec, ze liga PLK zostanie po zakonczonym 2 sezonie zawieszona do pandziernika (czesc osob wyjezdza na wakacje, wiec nie bedzie mogla podawac typow). Nie wiem jeszcze, czy przerwe mistrzostwa, pomysli sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .
P.S. Znowu zle napisali pseudo SheTee'iego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043 |
Jasne ja moge taką tabele zrobić tylko prosze o decyzje w sprawie punktacji (dokładnej punktacji)
Ja proponuje tak: za zwycięstwo w lidze PLK:100punktów za 2 miejsce w lidze PLK:80 punktów za 3 miejsce w lidze PLK:60 punktów
za zdobycie pucharu 100 punktów za dotarcie do finału:80 punktów za dotarcie do półfinału 60 punktów
za wygrany mecz 3 punkty za remis 1 punkt za porażke 0 punktów
Oczywiście liczyłby się każdy mecz i stosunek bramkowy
Jestem w stanie to zrobić przez wakacje jak skończy się liga
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Mysle, ze z punktacja dobrze, ale moznaby zrobic ze np pierwsze miejsce w 2 lidze premiowane 10 punktami, pierwsze w 3 5, a pierwsze w 4 2. W koncu im tez sie cos nalezy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Zapomniales o punktacji z mistrzostw.
pierwsze miejsce - 100 pkt drugie miejsce - 80 pkt trzecie miejsce - 60 pkt
czyli tak jak w pucharze i lidze.
pozdrawiam i zycze powodzenia w wykonaniu takiej tabeli. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043 |
Ale mistrzostwa się jeszcze nie skończyły ,tabela będzie w czasie wakacji tuż po zakończeniu PLK
Tylko nie wiem mam założyć nowy temat?? chyba tak założe nowy temat "TABELA WSZECHCZASÓW"
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> W tej tabeli i tak pierwszy będzie Raho ( wygrał ligę i puchar ) Mi raczej chodziło o uatrakcyjnienie naszej wspólnej zabawy - jakieś mecze towarzyskie, miniturnieje podczas przerwy przed następną edycją PLK. Mam nadzieję, że wspólnymi siłami coś wymyślimy, zorganizujemy i wprowadzimy w życie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam.
Anty(Terror)ysta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
heh no racja, tabela swoja droga (dobry pomysl). a te turnieje i towarzyskie.... czemu nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Moznaby zalorzyc temat ,,mecze towarzyskie" i tam kazdy bedzie mogl sprobowac swoich sil z umowionym przeciwnikiem. Turnieje mozna organizowac, byle byl dobry pomysl. A tak nawiasem mowiac, keidy bedzie druga edycja pucharu ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043 |
W sumie te turnieje to dobra sprawa ,załóżmy że ktoś założyłby taki temat z takim turnijem ,i jego obowiązkiem było by napisanie ile osób będzie brało udział oraz doprowadzenie do końca czyli podliczanie wyników ,tabele itd, muszą to być osoby pewne.Tabele zrobię bo i tak będe ją edytował co wakacje ,bedzie dochodzić coraz więcej osób i będzie można zdobyć coraza więcej punktów ,a z tym turniejem to np ja,
już teraz organizuje turniej towarzyski w którym zapraszam do wzięcia udziału 32 osoby ,zasada taka sama jak w PLK , będe podawał spotkania do typowania ,będzie tabela itd. Szczegóły konkursu w osobnym temacie .
Serdecznie zapraszam osoby ,które będą miały czas i ochotę zagrać w wakacje
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737 |
może podzielcie regionami lub na nowe województwa nie wiem jak to jest rozlożone ale turniej np sląski, mazowiecki, pomorski, ewentualnie PN - PD lub WSCHÓd - ZACHÓD ......... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
Ja się również od pewnego czasu wysilałem jak tu uatrkacyjnić PLK, w końcu takie podawanie meczy nonstop może się znudzić. Wpadłem na pomysł zrobienia specjalnej edycji tylko dla chętnych z nagrodami. Przykładowo dałby każdy chętny 2zł, np voucherem w expie, i by była pula nagród w zależności od ilości chętnych, co o tym myślicie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043 |
Dużo osób nie ma konta w expekcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
To była tylko propozycJA, ustalilo by się sposoby zapłaty. 2zł pocztą to się nie opłaca, nie wiem coś by się wymyśliło.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 124
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 124 |
Gadajcie dalej a tabel widzę że nie ma komu zrobić!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
Tabelki gotowe, pierwszy raz od dawna zrobilem aż tyle tabelek, Bartek gra w CM4 więc trzeba się wziąć do roboty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Zapraszam do dalszej dyskusji i propozycji co do PLK z nagordami. Zobaczcie jak to wszystko się zaczeło: https://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=22;t=000021;p=2
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
Oryginalnie wysłał Ða Bartek: [qb]Jeden z uczestnikow chcial kiedys zrobic tak jakby livescore plk, moze mu sie to kiedys uda.[/qb] Jam ci on <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i tez mam taka nadzieje. Własnie sie do tego zabralem i jak tylko czas bedzie moim przyjacielem, ruszam pelna geba. Mariusz, moze polaczmy sily, bo robie podobne rzeczy, a byloby perwesja robic to samo oddzielnie? Jakby co, reszta na priv Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
Sory ale na czym ma polegac Livescore PLK, obstaiwanie LIVE czy co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
Wyniki na żywo Piłkarskiej Ligi Kibicow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043 |
Wakacje się zbliżają , a ja nie długo zabieram się do robienia tej tabeli ,chciałbym przedstawić moją propozycje wyglądu tej tabeli,oto ona:
Nr w tabeli-login-punkty-zwycięstwa-remisy-porażki-bramki zdobyte-bramki stracone-
Przykłąd: 1.mariusz2424-133-46-4-12-237-168
I tak: za zdobycie mistrzostwa 1 ligi 100 punktów za zdobycie 2 miejsca w pierwszej lidze 80 punktów za zdobycie 3 miejsca w lidze 60 punktów za miejsca 4-20 w pierwszej lidze punktów 20
za zajęcie 1 miejsca w drugiej lidze 20 punktów za zajęcie 2 miejsca w drugiej lidze 16 punktów za zajęcie 3 miejsca w drugiej lidze 13 punktów za miejsca 4-20 w drugiej lidze 10 punktów
za zajęcie 1 miejsca w trzeciej lidze 10 punktów za zajęcie 2 miejsca w trzeciej lidze 8 punktów za zajęcie 3 miejsca w trzeciej lidze 6 punktów za miejsca 4-20 w trzeciej lidze 4 punkty
za zajęcie 1 miejsca w czwartej lidze 4 punktów za zajęcie 2 miejsca w czwartej lidze 3 punkty za zajęcie 3 miejsca w czwartej lidze 2 punkty za miejsca 4-20 w czwartej lidze 1 punkt
za zdobycie pucharu 100 punktów za dotarcie do finału 80 punktów za dotarcie do półfinału 60 punktów za dotarcie do ćwierćfinału 40 punktów za dotarcie do 1/16 20 punktów
za zdobycie mistrzostwa forum PLK 100 punktów za dotarcie do finału mistrzostw 80 punktów za dotarcie do półfinału 60 punktów za dotarcie do ćwierćfinałów 40 punktów za dotarcie do 1/16 20 punktów
za wygranie turnieju towarzyskiego 50 punktów za dotarcie do finału turnieju 40 punktów za dotarcie do półfinału 30 punktów za dotarcie do ćwierćfinałów 20 punktów
za każdy wygrany mecz 3 punkty za każdy zremisowany mecz 1 punkt za każdy przegrany mecz 0 punktów
W tabeli będą uwzględniane mecze z takich konkursów jak: 1.Liga PLK 2.Puchar PLK 3.Mistzrostwa forum 4.Turnieje Towarzyskie (W turnieju musi brać udział minimum 16 zawdoników,aby był on liczony do tabeli)
To tyle proszę o wasze opinie na ten temat
POZDRAWIAM mariusz2424
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
cyt.: za zdobycie mistrzostwa forum PLK 100 punktów za dotarcie do finału mistrzostw 80 punktów za dotarcie do półfinału 60 punktów za dotarcie do ćwierćfinałów 40 punktów za dotarcie do 1/16 20 punktów
To troche inaczej w mistrzostwach, tam bedzie 1 2 i 3 meijsce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tak wiec:
1 miejsce - 100 pkt 2 miejsce - 80 pkt 3 miejsce - 60 pkt dotarcie do ostatniego pucharu - 40 pkt za uczestniczenie w ostatniej grupie - 20 pkt
Mysle, ze turnieje towarzyskie nie powinny sie brac do uwagi, bo rpzeciez to tylko turniej towarzyski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|