|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Bo i tak by nie weszli.
To tez oczywiste.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128 |
Lupus, i tak właśnie to wygląda. Dużo osób myśli tak jak Ty, głosuje jak Ty, aby ich głos nie był "stracony", no i żeby PO odsunęło PiS od władzy.
Tyle w tym temacie. Prywatyzacja szpitali wszystkim nam wyszłaby na zdrowie, ale to już będzie chyba najwcześniej za moich rządów.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
To czemu brać nie głosowała na UPR?  a za to podziękuj JKM 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Lupus, i tak właśnie to wygląda. Dużo osób myśli tak jak Ty, głosuje jak Ty, aby ich głos nie był "stracony", no i żeby PO odsunęło PiS od władzy. Nie ma sensu glosowac na slabe ugrupowania typu LPR, UPR, czy SO Nawet jak wprowadza 5ciu bolkow to i tak nic to nie zmieni ;] Licza sie tylko i wylacznie mocne partie. Tyle w tym temacie. Prywatyzacja szpitali wszystkim nam wyszłaby na zdrowie, ale to już będzie chyba najwcześniej za moich rządów. A to chyba po moim trupie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128 |
To czemu brać nie głosowała na UPR?  a za to podziękuj JKM  A co to za różnica czy w Rządzie jest Kaczyński, Tusk, czy Olejniczak? Ważne, żeby ich decyzje były dobre dla państwa- Aby nam się dobrze żyło, no i żeby spełniali swoje obietnice, bo głosujemy na programy, których realizacji elektorat powinien bezwzględnie wymagać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
syf wysyłamy na priv'a :/ Mnie też to wq..ia. Jeśli myślimy o tym samym. Czyli odpowiedzi na spam jakiegoś oszołoma co reklamował forum. A Ci co odpisują i sieją dalej spam to jeden lepszy oszołom od drugiego. Połowa forum dostała ten spam. Ale kilku pajaców codziennie musi odpisać coś!!! Po co? Bo są oszołomami. pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
bo JKM ma świetne poglądy na gospodarkę, ale jego 'szeroki światopogląd' powoduje, że każdy kto ma trochę oleju w głowie ucieka gdzie pieprz rośnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
bo JKM ma świetne poglądy na gospodarkę, ale jego 'szeroki światopogląd' powoduje, że każdy kto ma trochę oleju w głowie ucieka gdzie pieprz rośnie.  albo jeszcze dalej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852 |
syf wysyłamy na priv'a :/ Mnie też to wq..ia. Jeśli myślimy o tym samym. Czyli odpowiedzi na spam jakiegoś oszołoma co reklamował forum. A Ci co odpisują i sieją dalej spam to jeden lepszy oszołom od drugiego. Połowa forum dostała ten spam. Ale kilku pajaców codziennie musi odpisać coś!!! Po co? Bo są oszołomami. pozdrawiam! tez mnie to wq 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 2,115
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2007
Posty: 2,115 |
Dzisiejszy popis mistrza Denki z Lopezem  Musze to znieczulic jakims napojem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
syf wysyłamy na priv'a :/ Mnie też to wq..ia. Jeśli myślimy o tym samym. Czyli odpowiedzi na spam jakiegoś oszołoma co reklamował forum. A Ci co odpisują i sieją dalej spam to jeden lepszy oszołom od drugiego. Połowa forum dostała ten spam. Ale kilku pajaców codziennie musi odpisać coś!!! Po co? Bo są oszołomami. pozdrawiam! tez mnie to wq  Eh nie ma to jak moderatorski luksus posiadania antyspamowego konta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
NIkt Cie nie lubi to nigdy nic nie dostajesz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128 |
Denerwują mnie wydatki, wszystko drożeje... =/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Irlandia nie  Cenowo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Nie dość, że od października robią tramwaj regionalny (rozkopy przez całe miasto, główne drogi nieprzejezdne, tłoki w autobusach itp.) to jeszcze 13 marca zamkną ostatnią główną arterię północ-południe bo muszą szyny przesunąć o 8 metrów  Roboty potrwają "tylko" do października 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
ronda  nastawiali tego
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Legia Mój Boże co się z nimi dzieje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
A mialem dzis byc w Sosnwcu na meczu, ale praca, wiec sie nie wyrobilem. łeeeee
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
To tak jeszcze coś od siebie, odnośnie wpisów powyżej: denerwuje mnie medialne kreowanie przeciętnego klubu jakim jest obecnie Legia Warszawa, na Bóg wie jaki zespół ... Legia w Sosnowcu to jest po prostu jeden wielki śmiech. Legia! Co? INTERTOTO 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
ogranicz tvn i onet i wszystko wróci do normy 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|