Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 25 z 30 1 2 23 24 25 26 27 29 30
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Bo i tak by nie weszli.

To tez oczywiste.

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Lupus, i tak właśnie to wygląda. Dużo osób myśli tak jak Ty, głosuje jak Ty, aby ich głos nie był "stracony", no i żeby PO odsunęło PiS od władzy.

Tyle w tym temacie.
Prywatyzacja szpitali wszystkim nam wyszłaby na zdrowie, ale to już będzie chyba najwcześniej za moich rządów.

Pozdrawiam.



Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Damianoon
To czemu brać nie głosowała na UPR? smile
a za to podziękuj JKM tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Damianoon
Lupus, i tak właśnie to wygląda. Dużo osób myśli tak jak Ty, głosuje jak Ty, aby ich głos nie był "stracony", no i żeby PO odsunęło PiS od władzy.

Nie ma sensu glosowac na slabe ugrupowania typu LPR, UPR, czy SO

Nawet jak wprowadza 5ciu bolkow to i tak nic to nie zmieni ;]

Licza sie tylko i wylacznie mocne partie.

Originally Posted by Damianoon
Tyle w tym temacie.
Prywatyzacja szpitali wszystkim nam wyszłaby na zdrowie, ale to już będzie chyba najwcześniej za moich rządów.

A to chyba po moim trupie wink

Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by Damianoon
To czemu brać nie głosowała na UPR? smile
a za to podziękuj JKM tongue


A co to za różnica czy w Rządzie jest Kaczyński, Tusk, czy Olejniczak?
Ważne, żeby ich decyzje były dobre dla państwa- Aby nam się dobrze żyło, no i żeby spełniali swoje obietnice, bo głosujemy na programy, których realizacji elektorat powinien bezwzględnie wymagać.



Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Originally Posted by f4ls0n
syf wysyłamy na priv'a :/
Mnie też to wq..ia. Jeśli myślimy o tym samym. Czyli odpowiedzi na spam jakiegoś oszołoma co reklamował forum. A Ci co odpisują i sieją dalej spam to jeden lepszy oszołom od drugiego.
Połowa forum dostała ten spam. Ale kilku pajaców codziennie musi odpisać coś!!! Po co? Bo są oszołomami.
pozdrawiam!

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
bo JKM ma świetne poglądy na gospodarkę, ale jego 'szeroki światopogląd' powoduje, że każdy kto ma trochę oleju w głowie ucieka gdzie pieprz rośnie.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Llama
bo JKM ma świetne poglądy na gospodarkę, ale jego 'szeroki światopogląd' powoduje, że każdy kto ma trochę oleju w głowie ucieka gdzie pieprz rośnie.
piwo albo jeszcze dalej laugh

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Originally Posted by Vader
Originally Posted by f4ls0n
syf wysyłamy na priv'a :/
Mnie też to wq..ia. Jeśli myślimy o tym samym. Czyli odpowiedzi na spam jakiegoś oszołoma co reklamował forum. A Ci co odpisują i sieją dalej spam to jeden lepszy oszołom od drugiego.
Połowa forum dostała ten spam. Ale kilku pajaców codziennie musi odpisać coś!!! Po co? Bo są oszołomami.
pozdrawiam!
tez mnie to wq mad

Dołączył: Nov 2007
Posty: 2,115
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2007
Posty: 2,115
Dzisiejszy popis mistrza Denki z Lopezem puke
Musze to znieczulic jakims napojem piwo

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by Cigano
Originally Posted by Vader
Originally Posted by f4ls0n
syf wysyłamy na priv'a :/
Mnie też to wq..ia. Jeśli myślimy o tym samym. Czyli odpowiedzi na spam jakiegoś oszołoma co reklamował forum. A Ci co odpisują i sieją dalej spam to jeden lepszy oszołom od drugiego.
Połowa forum dostała ten spam. Ale kilku pajaców codziennie musi odpisać coś!!! Po co? Bo są oszołomami.
pozdrawiam!
tez mnie to wq mad

Eh nie ma to jak moderatorski luksus posiadania antyspamowego konta wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
NIkt Cie nie lubi to nigdy nic nie dostajesz tongue

Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Denerwują mnie wydatki, wszystko drożeje... =/

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Irlandia nie smile
Cenowo smile

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Nie dość, że od października robią tramwaj regionalny (rozkopy przez całe miasto, główne drogi nieprzejezdne, tłoki w autobusach itp.) to jeszcze 13 marca zamkną ostatnią główną arterię północ-południe bo muszą szyny przesunąć o 8 metrów mad
Roboty potrwają "tylko" do października puke

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
ronda mad nastawiali tego

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Legia
Mój Boże co się z nimi dzieje frown

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
A mialem dzis byc w Sosnwcu na meczu, ale praca, wiec sie nie wyrobilem.
łeeeee

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911

To tak jeszcze coś od siebie, odnośnie wpisów powyżej:

denerwuje mnie medialne kreowanie przeciętnego klubu jakim jest obecnie Legia Warszawa, na Bóg wie jaki zespół ...

Legia w Sosnowcu to jest po prostu jeden wielki śmiech.

Legia! Co? INTERTOTO laugh

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
ogranicz tvn i onet i wszystko wróci do normy smile

Strona 25 z 30 1 2 23 24 25 26 27 29 30

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników ($-man, JelineK, bukma, rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, forty), 1,266 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,744
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1