|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481 |
Niestety, statystyka jst wrogiem obstawiania ;-) gdyby tak nie bylo, wszyscy bylibysmy milionerami  A tak trzeba wychodzic wrogowi na przeciw i sie z nim mierzyc  wczoraj sie udalo  Co sie tyczy dzisiejszych pojedynkow, to musze powiedziec, ze nie wiem z ktorej strony podchodzic i czy w ogole cos gryzc. Chcialem grac Mavericks. Cos w stylu polowania na przerwanie serii Rockets, a co wiecej Mavs juz 3-krotnie w tym sezonie pokonali Rakiety, a co jeszcze wiecej, wygrali z nimi 9 na 10 ostatnich pojedynkow, z czego 6 ostatnich! I niech mi ktos powie, ze Mavs nie maja patentu na HOU  Troche, a raczej bardzo troche, popsula mi moja koncepcje absencja Nowitzkiego, o ktorej w poscie wyzej wspomnial kolega grey  W San Antonio powinna byc lekka przeprawa miejscowych, ale czy pokryja 13.5-punktowy spread to jeden Bog raczy wiedziec W ostatnim meczu, gdzie Cavs jada do Chicago wydaje mi sie wszystko mozliwe. W moim odczuciu lekkie wskazanie na King Jamesa i spolke, ale chyba wole ospuscic. Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Siemaneczko! Dallas - HoustonCzemu nie gram tego spotkania? - niby oczekiwanie na przerwanie passy Rockets, ale z drugiej strony... - Mavs prowadzą z nimi w tym sezonie w bezpośrednich pojedynkach 3-0, a nie lubię grać w takich sytuacjach na bilans 4-0, szczególnie przy tak równych ekipach... - no i oczywiście absencja Dirka NO BET======================================================Chicago - ClevelandTutaj zdecydowałem się na gospodarzy. Ma to być niejako rewanż za niedawną porażkę w Cleveland. Nadal brak Ilgauskasa, Gibsona i Pavlovica. A LeBron w końcu musi zagrać nieco słabiej, ostatnie mecze to 37 i 50(wczoraj @NYK) oczek z jego strony. Teraz mecz dzień po dniu i zarówno on jaki jego koledzy muszą to odczuć. Chicago Bulls (handi również wskazane) ============================ ============================Ponadto San Antonio OVER 104,5 pkt z nic nie broniącą Indianą Pozdrowionka, Ben Beniowski 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Krotko na temat absencji Nowitzkiego...kara powinna byc o wiele surowsza...za taki faul ten niemiecki drewniak nieumiejacy przegrywac powinien spokojnie z 5 spotkan odpoczac. No, ale jak ktos sie urodzil loserem, to takim tez umrze. Co do dzisiejszych spotkan...to Spursi zanotuja izzi kolejna wygrana na koncie...Pacers wczoraj w Houston becki, dzis w San Antonio. Mavs-Houston - ciekawa konfrontacja, Houston i bez Yao spokojnie wygrywa, ale w wiekszosci z przecietnymi ekipami, dzis w koncu ktos lepszy. Dallas wyraznie nie lezy ekipie T-Maca, ale wydaje mi sie, ze dzis Hou moze sie przelamac. Brak Nowitzkiego to rownie dobrze moze byc spory + dla Dallas, bo powoli budzi sie Josh Howard, a niemiecki lider rzucajacy ze skutecznoscia z ostatnich spotkan to sorry, ale nie do konca spelnia swoja role lidera...jak sobie przypomne chociazby pare przechwytow Boozera, to  Mimo wszystko jak cos grac, to Rakiety  I ostatni mecz...do Chicago zjezdza Cleveland z Jamesem w dobrej formie...nietstey Cleveland mimo, ze ZAbielany im wiescil final konferencji wschodniej po wymianie kosztem CEltics, to ciagle tylko i wylacznie James...jakos za wiele Cavs te wymiany na razie nie pomogly...u Bykow z kolei widac swiezy powiew, Gooden wzmocnil ekipe na tablicach, Hughes na obwodzie...z racji bardzo slabej dyspozycji Gordona taki zawodnik sie moze przydac, sezon co prawda i tak stracony, nawet jak szczesliwie Byki wejda do PO to i tak 0:4 od slabiutkich Celtow i do domu. Ale do rzeczy: Cle bez Zydrunasa, Gooden w innej koszulce,a to oznacza przewage na tablicach Chicago. Gooden, Deng, utalentowany Noah, Thomas to powinno wystarczyc na Benka, ktory sie stacza po rowni pochylej...wczoraj meczarnie w MSG z NYK bez Randolpha, dzis mecz z lepsza ekipa, ktora powoli sie zaczyna zgrywac, w dodatku wczoraj nie grala, a przedwczoraj bez trudu u siebie ograla Memphis. Gooden i Hughes beda wystarczajaco zmotywowani, a bez watpienia oni moga wyrzadzic wieksza krzywde CAvs niz Smith i Wallace Bulls. Warto tez wspomnniec o niedawnym bardzo wyrownanym spotkaniu w Cle, rozstrzygnietym w koncowce na korzysc Cavs  Dlatego jedynym moim powaznym typem na dzis jest W Chicago Bulls. Sam James to za malo na wygrywanie dzien po dniu. PS. Jako, ze Zabielany przekraczasz granice dobrego smaku w swojej zlosliwosci, to pozwole sie zapytac czy jeszcze liczysz dolary po wczorajszej wygranej Pistons? Czy juz skonczyles?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
PS. Jako, ze Zabielany przekraczasz granice dobrego smaku w swojej zlosliwosci, to pozwole sie zapytac czy jeszcze liczysz dolary po wczorajszej wygranej Pistons? Czy juz skonczyles? No własnie zrobilem sobie przerwe w liczeniu, ale zaraz wracam... bo jeszcze sporo kapuchy zostalo.  Granice dobrego smaku przekraczam ? Kiedy ? Przeciez takie uszczypliwoscie sa symapatyczne, wiecej dystanu tylko trzeba zlapac. http://www.youtube.com/watch?v=5Ce2xaOPdDA&eurl=http://supergigant.blox.pl/html naprawde w tym widzisz taka brutalnosc ? Dla mnie zwykly ostry faul, nie chcial, zeby trafil z faulem i nie trafil. Urlepowska szkola, osobiscie jak to zobaczylem 1 raz to w ogole sie zdziwilem, ze za taki lajowy faul dostal jakikolwiek mecz zawieszenia. Tych wedrowek w strone Dirka nie bede komentowal, bo to żenada. Mecz w Texasie dla mnie no bet, jezeli grac to Mavs...ale cos mnie slabsza passa ostatnio dopadla, dlatego przeczekam. Ide dalej liczyc kapuste. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Kirilenko opuscil hale na noszach...Urlepowska szkola? Moze to i lepiej, ze Andrej juz naszych koszykarzy nie poprowadzi do boju.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313 |
San Antonio OVER 104,5 pkt jak już szanowny kolega Big Ben napisał również chwytam, i to jedyne co na dzisiaj. Dodać tylko mogę do słów w/w, że i matematyka w tym wypadku jest za przekroczeniem linii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Kirilenko opuscil hale na noszach...Urlepowska szkola? Moze to i lepiej, ze Andrej juz naszych koszykarzy nie poprowadzi do boju. Nie rozumiem co tutaj ma efekt ? Liczy sie zdarzenie, to co zrobil Dirk... a nie jakie z tego wynikly konsekwencje. Az sie boje pomyslec co Ty bys zrobil z Taylorem z Birmingham? Gilotyna ? Ukamieniowanie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Kolejna dawka emocji  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
Chwilkę mnie w biznesie nie było a trochę się działo, a z najważniejszych to chyba debiut: [ Linked Image]  Do rzeczy. Co bym dzisiaj widział, to zagranie sobie Jazzmanów. Dlaczego Suns aż 5-cio punktowym faworytem? Absencja Kirilenki na pewno tego nie tłumaczy, może jedynie to, że na wyjazdach prezentują się nad wyraz cienko. Niemniej czuję tu dla nich dziś szansę, albo po 2.87, albo +5 @1.98 oczywiście w pinie. W czym upatruję szansę? Naturalnie w Shaqu, którego trasfer póki co nie wypalił, z wielu różnych powodów których powtarzać nie będę. Na espn wisi artykuł Hollingera: Keeping it real: Why the Shaq trade isn't working out [ insider.espn.go.com] Na pewno wart przeczytania. Jazz ostanio rządzą, prowadzeni przez atletycznego Derona Williamsa który notorycznie dominije wszystkie bezpośrednie starcia z dobrymi PG jak Chris Paul czy J-Kidd o innych nie wspominając, a wiadomo kto gra na rozgrywaniu w Suns, i wiadomo że ten ktoś pewne problemy z obroną ma. Na desce Boozer, na którego odpowiednika w PHO nie ma, gdyż Shaqu za wolny, a Amare porządnie bronić póki co jeszcze się nie nauczył (ma czas?) - wystarczy sobie spojrzeć jakie rezultaty mają dobrzy PF przeciw Słońcom - to też był jeden z powodów sprowadznia Diesla. H2h 1-1, lecz ATS 2-0 dla Jazz, wynikowo 103-98 dla PHO 12 grudnia (Marion wówczas 26p i 15zb) oraz 108-86 dla UTA 10 stycznia (grane bez Nasha i Matrixa).
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Taka ciekawostka. KG brakuje 23 pkt. do magicznej granicy 20 k punktow...w takiej sytuacji moim zdaniem warto gdzies sprobowac overka Kevina. Mysle, ze koledzy z ekipy zrobia wszystko, aby Kevin juz w najblizszym spotkaniu przekroczyl 20 k pkt. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Zgadzam sie ze Skiperem. Jazz to zespol zdecydowanie lepiej ulozony. Suns zaryzykowali i najprawdopodobniej przegrali, chociaz ciezko wyrykowac po 10 spotkaniach, ale wszystko wskazuje, ze Kerr nie jest geniuszem, a idiotą. Moze i Suns sa faworytem, ale kursem powyzej @3.00 na podopiecznych Sloana nie pogardze.
Denver to jest miejsce, gdzie Spurs moze zakonczyc swoja serie... ale nie oszukujmy sie. Te zespoly dziela 2 klasy roznicy. Gdyby to byly Play Offy to 2 urwane mecze w serii best of seven przez Denver sa super sensacja jak dla mnie. Odkad wrocil Parker Spurs naprawde wcisnelo gaz do dechy i widac, ze zalezy im na pozycji numer 1 na zachodzie... Denver u siebie mocne... jednak to szalenstwo rzadko kiedy pokona wyrachowanie i konsekwencje. Wszystkie atuty po stronie Gosci. Kurs @2.26 smaczny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
8 marca NBA gra Sporo meczy, na pewno ciekawe rozważenia 2 wyjazdowe dogi, a mianowicie +6 Bobcats oraz +7 Hornets. Fajnie że Houston ma tą serię 17 wygranych, ale to nieco za dużo, choć do top10 wszechczasów to chyba weszli. Jednakże NOH (3W, L10 6-4, lekka zadyszka) to nie ogórki, jakiś czas temu nawet na czele zachodu się usadowili. Dobra jednak nie ma co grać tego, bo David West jest OUT - dopiero teraz to zobaczyłem i to tłumaczy linie. Polegać na tym że Stojakovic i Mo Pete będą mieć dobrą strzelecką noc to ja nie będę, zwłaszcza że Houston ma dobrą odbronę, przyzwyczajenia jeszcze z czasów Jeffa van Gundy'ego. Tekstu nie kasuje jednak, coby temat lekko ożywić  Bobacast "out of nowhere" seria 4W po 5L  oba teamy grają back-to-back, choć wiadomo cięższy był mecz grajków z stolicy. Gerald Wallace i Caron Butler OUT. Jak się jakaś kontuzja nie odnowi, to chyba odpuszczę ten mecz. Wszelkie komenty mimo wszystko mile widziane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313 |
Atlanta (25-36)- Miami (11-49)Miami ostatnio "gra" dla mnie, więc dziś: MIA U 97,5 Toto-MixJason Williams, Marcus Banks, Ricky Davis, Shawn Marion, Mark Blount, Chris Quinn, D'Wade.. szeroki skład nieprawdaż  Wade wczoraj sobie z GS "odpoczywał" - dziś ma grać. Udonis Haslem nie grał z powodów osobistych i nie wiadomo czy dziś zagra + stałe braki Wright, Parker, Mourning. Fajna linia do gry  . Miami pod obronę ATL średnio 90 punktów, h2h średnio 95. Na wyjazdach w tym sezonie średnio 93 punkty. Postawa na wyjazdach =  . Hawks troche bronić potrafią, ławkę mają.. dłuższą. Ostatnio w meczu z TOR takie granie się opłaciło. Próbujęmy C'mon defence
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Wziąłem dziś dwie "niespodzianki" - Bobcats i Warriors. Obie ekipy są bez wątpienia w formie, a kursy na nie są dziś bardziej niż przyzwoite  Bilans Bobków z Wizards (0-3) z tego sezonu jeszcze bardziej zachęca mnie do grania ich dzisiejszego zwycięstwa. Warriors z kolei po zdemolowaniu kilku słabszych teamów dziś mogą pokazać czy poważnie myślą o play offach  Pozdro, Ben Beniowski 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
ORL Magic-GS Warriors typ: under 229.5 jakos niechce misie wierzyc ze oba zespoly przekrocza ta granice fakt faktem warriors mocno owerowe ale mysle ze bez przesady tym bardziej ze graja z orlando, watpie aby orlando poszlo na wymiane ciosow i zeby GSW porzucalo sobie jak wczoraj przeciwko miami, licze na dobry defens ze strony orlando i na zadyszke GSW bo kiedys musi im sie zdarzyc linia jak dla mnie za wysoka z takim rywalem ktory bronic potrafi 5/10 defence 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Wziąłem dziś dwie "niespodzianki" - Bobcats i Warriors. Obie ekipy są bez wątpienia w formie, a kursy na nie są dziś bardziej niż przyzwoite  Bilans Bobków z Wizards (0-3) z tego sezonu jeszcze bardziej zachęca mnie do grania ich dzisiejszego zwycięstwa. Warriors z kolei po zdemolowaniu kilku słabszych teamów dziś mogą pokazać czy poważnie myślą o play offach  Pozdro, Ben Beniowski  Milusio 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313 |
Atlanta (25-36)- Miami (11-49)Miami ostatnio "gra" dla mnie, więc dziś: MIA U 97,5 Toto-MixJason Williams, Marcus Banks, Ricky Davis, Shawn Marion, Mark Blount, Chris Quinn, D'Wade.. szeroki skład nieprawdaż  Wade wczoraj sobie z GS "odpoczywał" - dziś ma grać. Udonis Haslem nie grał z powodów osobistych i nie wiadomo czy dziś zagra + stałe braki Wright, Parker, Mourning. Fajna linia do gry  . Miami pod obronę ATL średnio 90 punktów, h2h średnio 95. Na wyjazdach w tym sezonie średnio 93 punkty. Postawa na wyjazdach =  . Hawks troche bronić potrafią, ławkę mają.. dłuższą. Ostatnio w meczu z TOR takie granie się opłaciło. Próbujęmy C'mon defence Masło :D, ale po połowie było gorąco 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,420
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,420 |
Wziąłem dziś dwie "niespodzianki" - Bobcats i Warriors. Obie ekipy są bez wątpienia w formie, a kursy na nie są dziś bardziej niż przyzwoite  Bilans Bobków z Wizards (0-3) z tego sezonu jeszcze bardziej zachęca mnie do grania ich dzisiejszego zwycięstwa. Warriors z kolei po zdemolowaniu kilku słabszych teamów dziś mogą pokazać czy poważnie myślą o play offach  Pozdro, Ben Beniowski  Graty  szkoda, że nie zagrałem  Houston W18  jaki jest rekord wszech czasów ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
W sezonie 1971/72 33 spotkania z rzędy wygrali Lakers.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056 |
Zapewne passa skończy się na 20, gdyż dokładnie za tydzień grają z Lakersami, a tu już chyba za wysokie progi. W międzyczasie powinni pyknąć Nets i Hawks.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|