|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
St.Petersburg - Lok.Moskwa - 0-1 Nantes - Lyon - 1-0 Widzew - A.Wronki - 1-2 La Coruna - Valencia - 1-1 AEK Ateny - O.Pireus - 1-0 Konyaspor - Sebayspor - 2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 565
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2002
Posty: 565 |
St.Petersburg - Lok.Moskwa - 1-2 Nantes - Lyon - 1-1 Widzew - A.Wronki - 1-2 La Coruna - Valencia - 1-2 AEK Ateny - O.Pireus - 2-2 Konyaspor - Sebayspor - 3-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2003
Posty: 506 |
AEK Ateny - O.Pireus - 2-1 Konyaspor - Sebayspor - 0-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
sobota: 14:00 St.Petersburg - Lok.Moskwa - 0-0 17:15 Nantes - Lyon - 0-1 18:00 Widzew - A.Wronki - 2-2 21:30 La Coruna - Valencia - 2-1
niedziela: 17:00 AEK Ateny - O.Pireus - 0-1 18:00 Konyaspor - Sebayspor - 0-0
wyniki:
gump - WayeThe 13 - 2 Ða Bartek - FanJagi 12 - 0* markus - Wesul 11 - 8 Vonseb - florens 13 - 2 cigar - pill 8 - 16 twist - DANI1927 3 - 3 Terror - Sł@wek 4 - 6 Verbatimek - Abohr 7 - 2 Nefer - Vodzior 0* - 9
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
tabela
1. gump 13 51-20 [+31] 2. Ða Bartek 12 54-34 [+20] 3. markus 11 46-31 [+15] 4. Vonseb 9 54-40 [+14] 5. pill 9 50-47 [+3] 6. WayeThe 9 50-48 [+2] 7. FanJagi 9 37-39 [-2]* 8. Wesul 8 41-37 [+4] 9. twist 7 34-34 [0] 10. DANI1927 7 32-32 [0] 11. cigar 6 43-52 [-9] 12. Sł@wek 6 42-48 [-6] 13. Verbatimek 6 39-49 [-10] 14. florens 6 39-52 [-13] 15. Terror 6 30-29 [+1] 16. Vodzior 4 46-44 [+2] -------------------------- 17. Abohr 3 33-36 [-3]
wykluczony: Nefer 2 18-33 [-15]***
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
TABELA PO SPADKACH I AWANSACH
1. gump 13 51-20 [+31] 2. Ða Bartek 12 54-34 [+20] 3. gonsol 11 63-46 [+17] 4. markus 11 46-31 [+15] 5. Vonseb 9 54-40 [+14] 6. pill 9 50-47 [+3] 7. WayeThe 9 50-48 [+2] 8. FanJagi 9 37-39 [-2]* 9. Wesul 8 41-37 [+4] 10. Woj68 8 37-28 [+9] 11. twist 7 34-34 [0] 12. DANI1927 7 32-32 [0] 13. Stiv 6 47-38 [+9] 14. cigar 6 43-52 [-9] 15. Sł@wek 6 42-48 [-6] 16. Verbatimek 6 39-49 [-10] 17. florens 6 39-52 [-13] 18. Terror 6 30-29 [+1] 19. Samoś 5 50-39 [+11] 20. Vodzior 4 46-44 [+2]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
6 kolejka
gump - Ða Bartek gonsol - markus Vonseb - pill WayeThe - FanJagi Wesul - Woj68 twist - DANI1927 Stiv - cigar Sł@wek - Verbatimek florens - Terror Samoś - Vodzior
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
6 kolejka
sobota
15:30 Schalke - Bayern 16:00 M'Borough - Wolverhampton 20:00 Bordeaux - Marsylia 20:30 Milan - Juventus
niedziela
17:30 K'Lautern - Leverkusen 19:00 San Sebastian - Barcelona
Mecze MUSZA byc podane w takim formacie:
Schalke - Bayern - 19-19 Middles. - Wolverhampton - 19-19 Bordeaux - Marseille - 19 - 19 Milan - Juventus - 19 -19 K'lautern - Leverk. - 19 - 19 S.Sebas. - Barcelona - 19 - 19
Kazdy, nawet najmniejszy blad, typu brak kreski po typach bedzie rownoznaczny z kasacja typow!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
moze zajmijmy sie typowaniem.. najlepiej jakby moderator usunal wszystkie posty zasmiecajace temat, az niemilo tu zagladac. otworzcie watek pt. 'format typow' i tam sie kloccie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Schalke - Bayern - 1-1 Middles. - Wolverhampton - 0-1 Bordeaux - Marseille - 1 - 1 Milan - Juventus - 2 -1 K'lautern - Leverk. - 2 - 1 S.Sebas. - Barcelona - 1 - 2
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 156 |
Schalke - Bayern - 1-2 Middles. - Wolverhampton - 0-1 Bordeaux - Marseille - 2-1 Milan - Juventus - 1-2 K'lautern - Leverk. - 1-2 S.Sebas. - Barcelona - 0-2 Czy ten format jest dobry, bo ja juz sam niewiem ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
a ja niektorych p i e r d o l e i sam sobie bede podliczal wyniki i bede podawal je po skonczonych meczach
Schalke - Bayern 1:3 Middles. - Wolverhampton 3:1 Bordeaux - Marseille 1:1 Milan - Juventus 0:0 K'lautern - Leverk 2:3 S.Sebas. - Barcelona 2:1
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
Oryginalnie wysłał SheTee: [qb]oraz moglisprawdzac na bierzaca stan rywalizacji[/qb] na biezaca mozna sprawdzac gdy wszystkie mecze leca o tej samej porze a nie jak sa tak roz****ne czasowo - inaczej jest w BUNDZIE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 565
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2002
Posty: 565 |
WayeThe - FanJagi Witaj Fanie mam nadzieje ze podasz typy
Schalke - Bayern - 0-2 Middles. - Wolverhampton - 2-1 Bordeaux - Marseille - 2-1 Milan - Juventus - 1-1 K'lautern - Leverk. - 1-0 S.Sebas. - Barcelona - 1-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Vodzior ten tydzien jest bierny, mozna podawac jak sie chce do nastepnej kolejki. Pozniej sie wszystko okaze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639 |
Schalke - Bayern - 1-2 Middles. - Wolverhampton - 2-1 Bordeaux - Marseille - 2 - 1 Milan - Juventus - 2 -1 K'lautern - Leverk. - 2 - 1 S.Sebas. - Barcelona - 1 - 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 4,624 |
Stiv - cigar
Schalke - Bayern - 1-1 Middles. - Wolverhampton - 2-1 Bordeaux - Marseille - 1-1 Milan - Juventus - 2-2 K'lautern - Leverk. - 1-1 S.Sebas. - Barcelona - 1-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 213
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2003
Posty: 213 |
jak sie nie uspokoisz a tymi formatami to sam se będziesz niedlugo grał ze soba :eek:
Gonsol - Markus
Schalke - Bayern - 0 - 4 Middles. - Wolverhampton - 0-1 Bordeaux - Marseille - 1 - 3 Milan - Juventus - 0 - 2 K'lautern - Leverk. - 0 - 3 S.Sebas. - Barcelona - 1 - 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Oryginalnie wysłał vodzior: [qb]a ja niektorych p i e r d o l e i sam sobie bede podliczal wyniki i bede podawal je po skonczonych meczach [/qb] ... niektórzy też ciebie pierd...ą ... wogóle możesz wszystko sam ... jak chcesz, kur..a no <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: się chce jak się takie teksty czyta ... ... gratuluję postawy ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
florens - Terror
Schalke - Bayern - 0-1 Middles. - Wolverhampton - 2-0 Bordeaux - Marseille - 1 - 1 Milan - Juventus - 1 -1 K'lautern - Leverk. - 1 - 1 S.Sebas. - Barcelona - 1 - 1
Pozdrawiam.
|
|
|
Link skopiowany do schowka