|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632 |
St.Petersburg - Lok.Moskwa - 0-1 Nantes - Lyon - 1-1 Widzew - A.Wronki - 1-1 La Coruna - Valencia - 1-1 AEK Ateny - O.Pireus - 2-1 Konyaspor - Sebayspor - 2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
sobota: 14:00 St.Petersburg - Lok.Moskwa - 0-0 17:15 Nantes - Lyon - 0-1 18:00 Widzew - A.Wronki - 2-2 21:30 La Coruna - Valencia - 2-1
niedziela: 17:00 AEK Ateny - O.Pireus - 0-1 18:00 Konyaspor - Sebayspor - 0-0
wyniki:
gonsol - Samoś 9 - 8 A.S. Romek - Woj68 5 - 8 maggie - Stiv 4 - 5 Pacyniok - SheTee 3 - 4 hysio - owee20 12 - 4 Dymeczek - fechnerinho 8 - 7 Danusia - Akratitos 0* - 12 hgh - apofis 11 - 10 silas - pele18 10 - 7
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Tabela:
1. gonsol 15 63-46 [+17] 2. Woj68 12 37-28 [+9] 3. Stiv 10 47-38 [+9] 4. Samoś 9 50-39 [+11] ----------------------------- 5. hysio 9 46-45 [+1] 6. SheTee 9 42-40 [+2] 7. A.S. Romek 9 41-44 [-3] 8. Dymeczek 9 30-29 [+1]* 9. maggie 7 52-29 [+23] 10. Akratitos 7 43-34 [+9] 11. hgh 7 40-47 [-7]* 12. Pacyniok 7 36-27 [+9] 13. owee20 6 34-41 [-7] 14. silas 6 30-33 [-3]* 15. fechnerinho 6 26-29 [-3]** 16. Danusia 6 18-42 [-24]* ---------------------------------- 17. apofis 3 43-44 [-1] 18. pele18 1 18-48 [-30]**
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
TABELA PO SPADKACH I AWANSACH
1. A.S. Romek 10 44-44 [0] 2. hysio 9 46-45 [+1] 3. gopi 9 47-34 [+13] 4. SheTee 9 42-40 [+2] 5. Dymeczek 9 30-29 [+1]* 6. maggie 7 52-29 [+23] 7. Akratitos 7 43-34 [+9] 8. hgh 7 40-47 [-7]* 9. Pacyniok 7 36-27 [+9] 10. retoox 6 51-28 [+23] 11. Andrei 6 44-33 [+12] 12. FRO_LECH 6 45-36 [+9] 13. Pinez 6 43-31 [+12] 14. owee20 6 34-41 [-7] 15. silas 6 30-33 [-3]* 16. fechnerinho 6 26-29 [-3]** 17. Danusia 6 18-42 [-24]* 18. kotletoss 5 43-37 [+6] 19. Vira 5 36-44 [-8]* 20. Abohr 3 33-36 [-3]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
6 kolejka
hysio - gopi SheTee - A.S. Romek Dymeczek - maggie Akratitos - hgh Pacyniok - retoox Andrei - FRO_LECH Pinez - owee20 silas - fechnerinho Danusia - kotletoss Vira - Abohr
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
6 kolejka
sobota
15:30 Schalke - Bayern 16:00 M'Borough - Wolverhampton 20:00 Bordeaux - Marsylia 20:30 Milan - Juventus
niedziela
17:30 K'Lautern - Leverkusen 19:00 San Sebastian - Barcelona
Mecze MUSZA byc podane w takim formacie:
Schalke - Bayern - 19-19 Middles. - Wolverhampton - 19-19 Bordeaux - Marseille - 19 - 19 Milan - Juventus - 19 -19 K'lautern - Leverk. - 19 - 19 S.Sebas. - Barcelona - 19 - 19
Kazdy, nawet najmniejszy blad, typu brak kreski po typach bedzie rownoznaczny z kasacja typow!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,606 |
Schalke - Bayern - 1-1 Middles. - Wolverhampton - 2-0 Bordeaux - Marseille - 0 - 0 Milan - Juventus - 1 -2 K'lautern - Leverk. - 1 - 1 S.Sebas. - Barcelona - 1 - 3
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 421
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 421 |
Schalke - Bayern - 1-3 Middles. - Wolverhampton - 2-1 Bordeaux - Marseille - 0-0 Milan - Juventus 1-1 K'lautern - Leverk. 1-3 S.Sebas. - Barcelona 2-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209 |
Schalke - Bayern - 1-2 Middles. - Wolverhampton - 2-1 Bordeaux - Marseille - 1 - 1 Milan - Juventus - 1 -1 K'lautern - Leverk. - 1 - 1 S.Sebas. - Barcelona - 1 - 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831 |
Schalke - Bayern - 1-3 Middles. - Wolverhampton - 3-1 Bordeaux - Marseille - 0-0 Milan - Juventus 1-1 K'lautern - Leverk. 1-3 S.Sebas. - Barcelona 1-2
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304 |
Schalke - Bayern - 1-2 Middles. - Wolverhampton - 2-1 Bordeaux - Marseille - 0-0 Milan - Juventus 1-1 K'lautern - Leverk. 1-1 S.Sebas. - Barcelona 1-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 595
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 595 |
Schalke - Bayern - 1-1 Middles. - Wolverhampton - 2-1 Bordeaux - Marseille - 1-1 Milan - Juventus - 1-0 K'lautern - Leverk. - 1-2 S.Sebas. - Barcelona - 1-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034 |
Schalke - Bayern - 1-2 Middles. - Wolverhampton - 2-1 Bordeaux - Marseille - 2-1 Milan - Juventus - 2-1 K'lautern - Leverk. - 2-2 S.Sebas. - Barcelona - 1-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209 |
czemu kazdy pisze inaczej :eek: wkoncu niewiem czy ja mam dobrze czy zle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632 |
Schalke - Bayern - 1-2 Middles. - Wolverhampton - 2-1 Bordeaux - Marseille - 1 - 1 Milan - Juventus - 1 - 1 K'lautern - Leverk. - 1 - 2 S.Sebas. - Barcelona - 1 - 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
SheTee - A.S. Romek
Schalke - Bayern - 1-1 Middles. - Wolverhampton - 2-1 Bordeaux - Marseille - 1-2 Milan - Juventus - 2-1 K'lautern - Leverk. - 1-1 S.Sebas. - Barcelona - 1-2
Pozdrowienia i powodzenia wszystkim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
P.S. Ty się DaBartek tak nie spinaj bo i tak sam żle format podałeś bo nie wiadomo czy ma być: np. 11-11 czy 11 - 11 ale wsześniej było 11-11 i tak chyba jest poprawnie. To dla twoich informacji żebyś nie wymagał od innych poprawnego formatu jak i ty żle go podałeś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 129 |
Schalke - Bayern - 1-2 Middles. - Wolverhampton - 1-2 Bordeaux - Marseille - 1 - 2 Milan - Juventus - 1 -2 K'lautern - Leverk. - 1 - 2 S.Sebas. - Barcelona - 1 - 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
A.S. Romek format co tydzien podaje mi sam twist, ja go tylko skopiowalem z gg i wpisalem na 4um.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam... Przepraszam ze dopiero teraz o tym informuje, ale... wycofuje sie z konkursu. Podjalem te decyzje ze wzgledu na brak czasu by tu typowac/obstawiac mecze - a wole poinformowac o tym teraz nizeli, dostawac walkowery i nadaremno innym zajmowac miejsce w 2 lidze... Dzieki za wszystko - zabawa byla przednia i loooz - pozdrawiam wszystkich - mam nadzieje ze mnie dobrze zrozumieliscie... !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 194
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2002
Posty: 194 |
Witam Schalke - Bayern - 1-1 Middles. - Wolverhampton - 1-0 Bordeaux - Marseille - 2-1 Milan - Juventus - 1-0 K'lautern - Leverk. - 3-2 S.Sebas. - Barcelona - 1-1
|
|
|
Link skopiowany do schowka