|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 296
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 296 |
Amica-Groclin- 1-2 Arsenal-Chelsea- 1-2 Barcelona-La Coruna- 2-1 Hertha-Bayer- 1-2 Wisla-Dospel- 3-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 247
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 247 |
Amica-Groclin- 1-1 Arsenal-Chelsea- 2-0 Barcelona-La Coruna- 2-0 Hertha-Bayer- 0-3 Wisla-Dospel- 2-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Amica-Groclin- 1-1 Arsenal-Chelsea- 1-1 Barcelona-La Coruna- 2-1 Hertha-Bayer- 2-1 Wisla-Dospel- 1-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 119
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2003
Posty: 119 |
Amica-Groclin- 0-2 Arsenal-Chelsea- 2-2 Barcelona-La Coruna- 2-0 Hertha-Bayer- 0-2 Wisla-Dospel- 3-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 113
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2002
Posty: 113 |
Amica-Groclin- 1-2 Arsenal-Chelsea- 1-1 Barcelona-La Coruna- 2-2 Hertha-Bayer- 1-2 Wisla-Dospel- 3-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 92
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2003
Posty: 92 |
Amica-Groclin- 1-2 Arsenal-Chelsea- 2-2 Barcelona-La Coruna- 2-1 Hertha-Bayer- 1-2 Wisla-Dospel- 2-1
PydRooFFkA 4 ALL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362 |
znowu problemy z lokalna sica i nie zdazylem , ale jak mozna to
Wisla-Dospel- 3-0
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Wisła-Dospel- 1-1(przynajmniej walkowera nie będzie)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Sobota: 18:15 Amica - Groclin 1-0 16:00 Arsenal - Chelsea 2-1 21:30 Barcelona - La Coruna 0-2 15:30 Hertha - Bayer 1-4
Niedziela
17:15 Wisla - Dospel 5-0
RDK - _grzesiek2 8 - 9 McTyp - Viva 3 - 5 Meister - pawel_27 4 - 9 RaZoR_eNHa - Blancorn 7 - 8 Goldi_ - Bolek177 11 - 6 allieu - kolus3d 10 - 6 Feher - Maciek17 9 - 8 mariusz_plock - RAMBO33 7 - 14 Pawel K - mario 15 13 - 8 Sensej - BOCA JUNIORS 10 - 0 Becksiu#2 - Matti 01 6 - 8
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Tabela
1. _grzesiek2 12 32-23 [+9] 2. Viva 10 30-26 [+4] 3. RDK 9 44-26 [+18] 4. pawel_27 9 37-23 [+14] 5. Goldi_ 9 36-17 [+19] 6. Blancorn 9 33-16 [+17] -------------------------------- 7. allieu 7 41-28 [+13] 8. McTyp 7 36-25 [+11] 9. Meister 6 34-25 [+9] 10. RaZoR_eNHa 6 34-30 [+4] 11. Feher 6 30-33 [-3] 12. Bolek177 6 29-26 [+3] 13. RAMBO33 6 28-21 [+7] 14. Pawel K 6 27-26 [+1]* 15. Sensej 6 23-10 [+13] 16. kolus3d 3 34-37 [-3] 17. Maciek17 3 27-16 [+11] 18. mariusz_plock 3 23-41 [-18]* 19. mario 15 3 22-33 [-11]** 20. Matti 01 3 8-6 [+2] 21. BOCA JUNIORS 0 17-31 [-14] 22. Becksiu 0 16-21 [-5]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
5 kolejka
_grzesiek2 - Viva RDK - pawel_27 Goldi_ - Blancorn allieu - McTyp Meister - RaZoR_eNHa Feher - Bolek177 RAMBO33 - Pawel K Sensej - kolus3d Maciek17 - mariusz_plock mario 15 - Matti 01 BOCA JUNIORS - Becksiu
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
sobota: 14:00 St.Petersburg - Lok.Moskwa - 20-20 17:15 Nantes - Lyon - 20-20 18:00 Widzew - A.Wronki - 20-20 21:30 La Coruna - Valencia - 20-20
niedziela: 17:00 AEK Ateny - O.Pireus - 20-20 18:00 Konyaspor - Sebayspor - 20-20
Pamiętajcie o prawidłowym formacie zapisywania spotkań (również bez godzin)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
St.Petersburg - Lok.Moskwa- 0-1 Nantes - Lyon- 2-1 Widzew - A.Wronki- 1-1 La Coruna - Valencia- 2-0 AEK Ateny - O.Pireus- 3-0 Konyaspor - Sebayspor- 2-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 101
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2003
Posty: 101 |
St.Petersburg - Lok.Moskwa- 1-2 Nantes - Lyon- 2-1 Widzew - A.Wronki- 1-2 La Coruna - Valencia- 1-1 AEK Ateny - O.Pireus- 2-1 Konyaspor - Sebayspor- 2-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362 |
St.Petersburg - Lok.Moskwa- 1-1 Nantes - Lyon- 1-1 Widzew - A.Wronki- 1-2 La Coruna - Valencia- 1-1 AEK Ateny - O.Pireus- 3-1 Konyaspor - Sebayspor- 2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 318
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 318 |
St.Petersburg - Lok.Moskwa- 1-0 Nantes - Lyon- 0-0 Widzew - A.Wronki- 1-1 La Coruna - Valencia- 2-1 AEK Ateny - O.Pireus-1-1 Konyaspor - Sebayspor- 1-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,708 |
St.Petersburg - Lok.Moskwa- 1-1 Nantes - Lyon- 1-1 Widzew - A.Wronki- 1-2 La Coruna - Valencia- 1-1 AEK Ateny - O.Pireus- 1-2 Konyaspor - Sebayspor- 2-1
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
St.Petersburg - Lok.Moskwa- 0-2 Nantes - Lyon- 2-1 Widzew - A.Wronki- 0-2 La Coruna - Valencia- 1-1 AEK Ateny - O.Pireus- 2-1 Konyaspor - Sebayspor- 2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 313
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2002
Posty: 313 |
St.Petersburg - Lok.Moskwa- 1-1 Nantes - Lyon- 2-1 Widzew - A.Wronki- 1-1 La Coruna - Valencia- 2-1 AEK Ateny - O.Pireus- 1-2 Konyaspor - Sebayspor- 2-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522 |
Witam wszystkich zdaje się ,że viva po ostatnich badaniach został w szpitalu i jakby nie wrócił do soboty to podam typy za niego (chyba ,że wróci i zrobi jakąś poprawkę)-potem mogę nie wyrobić lub zapomnieć,a czasu zostało nie wiele: St.Petersburg - Lok.Moskwa- 2-1 Nantes - Lyon- 2-1 Widzew - A.Wronki- 1-1 La Coruna - Valencia- 1-0 AEK Ateny - O.Pireus- 2-2 Konyaspor - Sebayspor- 2-1
|
|
|
Link skopiowany do schowka