Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#21561 24/08/2002 01:38
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
AMIKA WRONKI-POGON SZCZECIN 1 -PEWNIAK
LIVERPOOL - SOUTHAMPTON 1 -PEWNIAK
BORUSSIA DORTMUND - VFB STUT.1
HAMBURGER SV - BAYERN MUNCHE.2 -PEWNIAK
BAYER LEVERKUSEN - VFL BOCHU.1
WEST HAM - ARSENAL 2
LYON - BASTIA 1 -PEWNIAK
WISLA KRAKOW- GROCLIN DYSK. 1 -PEWNIAK

SYSTEM 5 PEWNIAKOW 2Z3

CO OTYM MYŚLICIE ?????

Bonus: Unibet
#21562 24/08/2002 01:50
Dołączył: Jun 2002
Posty: 165
C
Cam Offline
member
member
C Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 165
Ale Ci sie zaraz dostanie za zalozenie nowego tematu, zreszta slusznie.
a co do Amiki to nie taki pewniak.

#21563 24/08/2002 01:54
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
SOSNA NIE WEJDZIE CI W.H.-ARSENAL ,BEDZIE X

#21564 24/08/2002 02:02
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
sosna czy jak ci tam typy na caly tydzien znajdziesz w Sports Insider i innych dzialach!
I tam sie zapytaj co o tym sadza..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#21565 24/08/2002 02:29
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
przepraszam ale o co chodzi z tym sosna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> :eek:

ctx164 - jeżeli nie dodasz jakiś komentarzy do swoich typów to ten temat zostanie uznany za "nie wnoszący nic do frum" i nietety 'delete' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Pozdrawiam
DJ SOSNA

#21566 24/08/2002 02:45
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Dlaczego Amica nie jest pewniakiem? Po slabszym poczatku, dzialacze chca korzystnych wynikow, wiec nie widze blizszej latwej zapory do pokonania niz Pogon wysylana juz za wczas do spadku. Remis portowcow z Legia to byl uklad, co DJ Sosna potwierdzil, piszac prawde ze sa to dwie zaprzyjaznione druzyny. Moim zdaniem Amica zniszczy Pogon, nawet jesli w czwartek graja rewanzowy mecz Pucharu Uefa, w ktorym zapewnili sobie awans juz w pierwszym meczu. Wniosek: Amica potrzebuje punktow, a ze gra u siebie i z kiepsa druzyna to ten mecz z pewnoscia wygra i dlatego stawiam ich na moim kuponie.

#21567 24/08/2002 17:07
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, $-man, rymoholik, burbon), 2,728 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,415
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1