|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
AMIKA WRONKI-POGON SZCZECIN 1 -PEWNIAK LIVERPOOL - SOUTHAMPTON 1 -PEWNIAK BORUSSIA DORTMUND - VFB STUT.1 HAMBURGER SV - BAYERN MUNCHE.2 -PEWNIAK BAYER LEVERKUSEN - VFL BOCHU.1 WEST HAM - ARSENAL 2 LYON - BASTIA 1 -PEWNIAK WISLA KRAKOW- GROCLIN DYSK. 1 -PEWNIAK
SYSTEM 5 PEWNIAKOW 2Z3
CO OTYM MYŚLICIE ?????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 165
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2002
Posty: 165 |
Ale Ci sie zaraz dostanie za zalozenie nowego tematu, zreszta slusznie. a co do Amiki to nie taki pewniak.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
SOSNA NIE WEJDZIE CI W.H.-ARSENAL ,BEDZIE X
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 881 |
sosna czy jak ci tam typy na caly tydzien znajdziesz w Sports Insider i innych dzialach! I tam sie zapytaj co o tym sadza..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
przepraszam ale o co chodzi z tym sosna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> :eek:
ctx164 - jeżeli nie dodasz jakiś komentarzy do swoich typów to ten temat zostanie uznany za "nie wnoszący nic do frum" i nietety 'delete' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Pozdrawiam DJ SOSNA
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Dlaczego Amica nie jest pewniakiem? Po slabszym poczatku, dzialacze chca korzystnych wynikow, wiec nie widze blizszej latwej zapory do pokonania niz Pogon wysylana juz za wczas do spadku. Remis portowcow z Legia to byl uklad, co DJ Sosna potwierdzil, piszac prawde ze sa to dwie zaprzyjaznione druzyny. Moim zdaniem Amica zniszczy Pogon, nawet jesli w czwartek graja rewanzowy mecz Pucharu Uefa, w ktorym zapewnili sobie awans juz w pierwszym meczu. Wniosek: Amica potrzebuje punktow, a ze gra u siebie i z kiepsa druzyna to ten mecz z pewnoscia wygra i dlatego stawiam ich na moim kuponie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka