|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781 |
Muczaczo 5-2 AnJay teraz to rozumiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642 |
III kolejka
Pav - viali 3:1
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Panowie jak zmienic sterowanie aby moc wiec klawisze W zamiast E? Nieaktualne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
czy w tej lidze poza Krukiem potrafi ktos po porazce pogratulowac i zrozumiec, ze akurat w tym meczu, ktory zagralismy bylem lepszy?  najpierw AnJay teraz Viali...nawet przegrywajac 2:5, oddajac 4 strzaly celne na bramke przy moich 10 stara mi sie wmowic, ze byl lepszy  Daj spokój yaaho, ja pierwsze co napisałem to "gratuluje". Poza tym nie ma czym sie podniecać, bo wiekszosc ustawia poziom amatora a na takim poziomie trudno nazywać się mistrzem. Potrafiłem przegrywać z andrzejkiem84 jakies 0:6, a w następnym meczu po kwadransie prowadzić 3:0, więc co to za gra? :/ Jedynie z vialim normalnie się grało w piłke i z jakimiś emocjami i trochę trzeba było pomyśleć jak rozmontować obronę. Co nie zmienia faktu że gram jakoś słabiej i spadek mi grozi jak nikomu heh. Pare treningów strzałów na amatorze trzeba zrobić ale mi się nie chce jak na razie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
sprawdzilem w archiwum i napisales "ehhh gratuluje", tak wiec sory, ze posadzilem Cie o to, ze nie pogratulowales to, ze zagrales jak amator, nie znaczy, ze gralismy na "amatorze", zobacz sobie na jakich ustawieniach gralismy, screen zrobiony specjalnie dla Ciebie, pomimo, ze nie mam za bardzo czasu teraz sie bawic w takie pierdoly: [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
O kurcze yaaho masz na 4 minuty czas polowy? a nie powinno byc 6 (tak jest standardowo i myślalem że każdy tak ma ustawione).
A co do poziomu gry to juz nie bede rozmywał.. Jak się potrenuje to mozna sie przyzwyczaic do wszystkiego. To tylko gra komputerowa i komputer sam ma spory wpływ na wyniki
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
ktos chetny na sparing?
hamachi siec: zwyciestwa
haslo: opole
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20 |
Graj Fer play.;)...tak mnie uczyli...wiec gratuluje jeszcze raz yahoo..!!ja tam postaram sie utrzymac w tej 1 lidze :D:D...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
czasu gry nie da sie ustawic, ja mam caly czas na 2min w ustawieniach a gra sie napewno kilka razy dluzej
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
Pav moze potwierdzic, ze mozna ze mna grac via hamachi choc moze grac to zle slowo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
yaaho - Pav 4:3 mecz wygladal jakby nikt z nas nie chcial wygrac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642 |
Pav moze potwierdzic, ze mozna ze mna grac via hamachi choc moze grac to zle slowo  To z Tobą grałem? Nie było tak źle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642 |
yaaho - Pav 4:3 mecz wygladal jakby nikt z nas nie chcial wygrac  W końcu święta niedługo, więc nastał czas prezentów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
Pav moze potwierdzic, ze mozna ze mna grac via hamachi choc moze grac to zle slowo  To z Tobą grałem? Nie było tak źle  ach ta kurtuazja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
jak ktoś z 3. ligi ma ochotę na mecz ligowy to zapraszam.
GG 1555061
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 395
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 395 |
3 ligi runda 4
kuba5-Michaleq3 2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
_Korver_ - nOcnY 1:3 mimo, że nOcnY chciał dać mi szansę i rozegrać jeszcze raz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
_Korver_ zagraliście mecz 5. kolejki. Zapisałem ale proszę o granie meczów do 4. kolejki włącznie. Druga i trzecia liga mam nadzieję że trochę przyspieszą, 1 liga idzie jak burza.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|