|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 92
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2003
Posty: 92 |
Macclesfield - Huddersfield - 1-2 Maasmechelen - Geel - 2-2 Rayo Vallecano - Alaves - 2-0 Berwick - Morton - 2-2 Aves - Estoril - 0-1 Piacenza - Torino - 2-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 113
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2002
Posty: 113 |
McTyp - Matti 01
Macclesfield - Huddersfield - 1-1 Maasmechelen - Geel - 1-2 Rayo Vallecano - Alaves - 1-0 Berwick - Morton - 1-1 Aves - Estoril - 1-2 Piacenza - Torino - 1-1
Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 101
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2003
Posty: 101 |
Macclesfield - Huddersfield - 1-3 Maasmechelen - Geel - 1-2 Rayo Vallecano - Alaves - 2-2 Berwick - Morton - 011 Aves - Estoril - 2-2 Piacenza - Torino - 3-3
nie newrwójcie sie tylko powybierajcie te mecze które jeszcze można bo coś miałem problemy ze stroną i nie wiedziałem kiedy jeszcze zdąże wejść pozdro i policzcie te mecze które można (hyba żadne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Poprawne wyniki :
Macclesfield - Huddersfield - 4-0 Maasmechelen - Geel - 3-0 Rayo Vallecano - Alaves - 1-2 Berwick - Morton - 2-3 Aves - Estoril - 2-1 Piacenza - Torino - 2-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Macclesfield - Huddersfield 4-0 Maasmechelen - Geel 3-0 Rayo Vallecano - Alaves 1-2 Berwick - Morton 2-3 Aves - Estoril 2-1 Piacenza - Torino 2-0
RDK - Pawel K 12-10 grzesiek2 - Meister 3-8 Haz$ - Stich 0*-8 RaZoR_eNHa - Pitersson 7-9 McTyp - Matti 01 5-1 kolus3d - Bolek177 10-3 viva - generał 5-0* _Goldi_ - Maciek17 8-2 zibi04 - BOCA JUNIORS 6-9 wujaniek - apofis 12-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Tabela:
1. RDK 20 132-95 [+37] 2. Meister 18 97-84 [+13] 3. Pawel K 17 126-116 [+10]* 4. Stich 17 113-102 [+11] 5. Pitersson 16 114-117 [-3] 6. grzesiek2 16 95-93 [+2] 7. McTyp 15 99-91 [+8] 8. kolus3d 14 114-104 [+10] 9. RaZoR_eNHa 14 111-107 [+4] 10. Viva 14 92-90 [+2] 11. Matti 01 12 84-65 [+19] 12. _Goldi_ 11 108-97 [+11] 13. Bolek177 11 106-105 [+1] 14. BOCA JUNIORS 11 74-93 [-19]** 15. wujaniek 9 63-52 [+11] 16. Maciek17 8 91-91 [0] 17. zibi04 8 71-71 [0] 18. apofis 3 74-112 [-38]
wykluczeni: generał 10 71-67 [+4]*** Haz$ 15 77-100 [-23]***
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
XIII kolejka
RDK - Meister Pawel K - Stich Pitersson - grzesiek2 McTyp - kolus3d RaZoR_eNHa - Viva Matti 01 - _Goldi_ Bolek177 - BOCA JUNIORS wujaniek - Maciek17 zibi04 - apofis
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 101
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2003
Posty: 101 |
ja wiem że późno jest i spać sie chce ja wiem że oczy sie kleją i sie nie nerwóje z powodu pomyłki bo ja Maciek 17 grałem z wujankiem a nie z goldim jak jest w wynikach podane ale spoko b hyba i tak przegrałem aha i odsuńcie tego kto robił tą kolejke ja chce znowu manchestery i chelsea i real a nie taki chłam co skorumpowany jest jak nasz rząd
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
Oryginalnie wysłał Maciek17: [qb] aha i odsuńcie tego kto robił tą kolejke ja chce znowu manchestery i chelsea i real a nie taki chłam co skorumpowany jest jak nasz rząd[/qb] Nie zgadzam sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Bez sensu jest typowac ciagle to samo, te mecze daly troche do myslenia i analizy, a nie czystego fuksa, jak najwiecej takich meczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Oryginalnie wysłał Stich: [qb] Oryginalnie wysłał Maciek17: [qb] aha i odsuńcie tego kto robił tą kolejke ja chce znowu manchestery i chelsea i real a nie taki chłam co skorumpowany jest jak nasz rząd[/qb] Nie zgadzam sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Bez sensu jest typowac ciagle to samo, te mecze daly troche do myslenia i analizy, a nie czystego fuksa, jak najwiecej takich meczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] ... decyzje należą do Bartka i SheTee ... ja podałem mecze jednorazowo, też uważam że takie zmiany urozmaicają konkurs. Może niekoniecznie powinno to być 6 spotkań z 2,3 czy 4 lig, ale przynajmniej część forumowiczów dowiedziała się że takie zespoły i ligi istnieją <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Mam nadzieję że będiemy mogli typować różne ligi, zespoły środka i dołu tabel, a nie same tuzy. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Oto mecze do typowania na XIII kolejke:
Bolton - Arsenal//2003-12-20//16:00//Anglia 1 liga Wolverhampton - Liverpool//2003-12-20//16:00//Anglia 1 liga Mallorca - Real M.//2003-12-21//19:00//Hiszpania 1 liga Nantes - Auxerre//2003-12-21//20:00//Francja 1 liga Ferreira - Coimbra//2003-12-21//17:00//Portugalia 1 liga Lazio - Inter//2003-12-21//20:30//Wlochy 1 liga
A oto format:
Bolton - Arsenal - 0-0 Wolverh. - Liverpool - 0-0 Mallorca. - R.Madryt - 0-0 Nantes - Auxerre - 0-0 Ferreira - Coimbra - 0-0 Lazio - Inter Milan - 0-0
powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
Bolton - Arsenal - 0-0 Wolverh. - Liverpool - 0-2 Mallorca. - R.Madryt - 1-2 Nantes - Auxerre - 2-0 Ferreira - Coimbra - 1-0 Lazio - Inter Milan - 1-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 85
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 85 |
Bolton - Arsenal - 1-2 Wolverh. - Liverpool - 0-1 Mallorca. - R.Madryt - 1-3 Nantes - Auxerre - 2-2 Ferreira - Coimbra - 1-1 Lazio - Inter Milan - 2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278 |
Bolton - Arsenal - 0-2 Wolverh. - Liverpool - 1-2 Mallorca. - R.Madryt - 1-2 Nantes - Auxerre - 1-0 Ferreira - Coimbra - 1-1 Lazio - Inter Milan - 1-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 101
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2003
Posty: 101 |
ta joj afera ja tak o dla czadu napisałem żeby odsunąć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> sorka was wszystkich co sie zestresowaliście przeze mnnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: a teraz typy: Bolton - Arsenal - 0-3 Wolverh. - Liverpool - 0-2 Mallorca. - R.Madryt - 1-2 Nantes - Auxerre - 1-2 Ferreira - Coimbra - 1-1 Lazio - Inter Milan - 1-2
sorka Was jeszcze raz (ale mi sie rymło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) PS1: z kim ja w końcu gram ?? 2 raz z wujankiem?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303 |
Bolton - Arsenal - 1-1 Wolverh. - Liverpool - 1-2 Mallorca. - R.Madryt - 1-2 Nantes - Auxerre - 1-1 Ferreira - Coimbra - 1-1 Lazio - Inter Milan - 1-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 119
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2003
Posty: 119 |
Bolton - Arsenal - 1-3 Wolverh. - Liverpool - 0-2 Mallorca. - R.Madryt - 1-2 Nantes - Auxerre - 0-1 Ferreira - Coimbra - 1-2 Lazio - Inter Milan - 1-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,761 |
Bolton - Arsenal - 0-1 Wolverh. - Liverpool - 0-2 Mallorca. - R.Madryt - 1-2 Nantes - Auxerre - 0-0 Ferreira - Coimbra - 1-2 Lazio - Inter Milan - 1-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,708 |
Bolton - Arsenal - 1-2 Wolverh. - Liverpool - 1-2 Mallorca. - R.Madryt - 1-2 Nantes - Auxerre - 0-1 Ferreira - Coimbra - 1-1 Lazio - Inter Milan - 1-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639 |
Bolton - Arsenal - 0-2 Wolverh. - Liverpool - 0-2 Mallorca. - R.Madryt - 1-1 Nantes - Auxerre - 1-1 Ferreira - Coimbra - 0-1 Lazio - Inter Milan - 2-2
Pozdowienia dla przeciwnikaka już chyba 3 raz gramy ze sobą narazie chyba jak dobrze pamiętam jest po 1
|
|
|
Link skopiowany do schowka