Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
To blad wlodarzy, ze ciagna ten zespol z 2 niezlymi PG. Obaj chca grac i raczej na dobre to Raptorsom nie wychodzi. Dzis pewna wygrana Denver, bo coz moze byc innego?

Ale ja na temat innego meczyku.

Przegladajac ranking jestem w szoku, ze wszyscy ostro typuja stosunkowo latwa wygrana Bykow...moim zdaniem przeslanek takich pewnych do tego nie ma...Phila jest w ostrym gazie, jedynie Boston potrafil ich zatrzymac, wygrali w Detroit. Byki u siebie, po udanej wymianie (przynajmniej wszystko na to wskazuje) to fakt, ale jak dla mnie to kursiwo sporo ponad 2 na 76ers wyglada niezle. Mowie to ja, zagorzaly fan Chicago smile . Phila mi imponuje, wielkich nazwisk brak, FT wykonywane jak w polskiej drugiej lidze, oddali dobrego grajka Kyle'a Korvera za Chorwata, ktorego szybko sie pozbyli za darmo. Mimo to Phil liczy sie w walce o PO, a ja zaryzyuje stwierdzenie, ze powoli sobie wywalcza tam miejsce wink

Teoretycznie ciekawe spotkanie dzis rowniez w Bostonie. Wszak przyjezdza czolowka Zachodu. Ale prawda jest taka, ze Boston w takim gazie, ze srednich Jazzmanow na wyjezdzie pewnie rozjada jeszzce w I polowie. Powoli wchodza do ekipy Cassell i Brown. Pozyskani co prawda z mysla o PO, ale juz wczesniej moga byc istotnymi elementami ukladanki o nazwie Boston Celtics, powstalej z jednym celem, zdobyciem tytulu. Dzis moze czekac Sama ciekawy sprawdzian, gdyz Jazzmani sa prowadzeni przez prawdopodobnie najlepszego PG ligi, a na pewno najbardziej niedocenianego, niejakiego Williamsa. Rondo to swiezak i sadze, ze szybko zostanie polkniety przez rozegranie Utah. Mimo wszystko...mecz, w ktorym zwyciezca, jak sie wydaje, moze byc tylko 1.

Podsumowujac:

Phile z dodatnim handi moim zdaniem warto sprobowac, dla ryzykantow ML 2.

Na dokladke do roznorakich kuponow mozna dolozyc Dallas, Boston i Denver...Houston powinno sobie spokojnie poradzic, ale szkoda nerwow po takim kursiwie.

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Mały chochlik taki smile w Betgun:

suma punktów : Denver Nuggets -220.5+ smile

Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
huston la lakers moze ktos przedstawic sytuacje kadrowe szczegolnie chodzi mi o gosci bo 2.50 kusi na ich zwyciestwo ..kazda seria ma swoj kres wink

Dołączył: Jul 2003
Posty: 467
addict
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 467

Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
Panowie czy w przypadku absencji Gasola Lakersi maja szanse na winera?? wydaje mi sie ze bedzie trudniej bo juz troszke system gry opieral sie na Gasolu a teraz go zabraknie. Houston 21 winer?? kurcze dziwne to nba bo rekordy zwyciestw ala LAL to sobie mogli robic w latach 80 gdzie poziom nie byl tak wyrownany.Wydaje mi sie ze jednak Houston dzis dostanie becki i zatrzyma sie natych 20 wygranych pod rzad, bo iles wkoncu mozna wygrywac laugh

LAkers 2.80

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
spokojnie, Houston z Lakersami sie nie zrowna, ale dzisiaj moim zdaniem jeszcze wygra. Nawet jakby byl Gasol. Lakersow nie ma co gloryfikowac, bo nikt ich jeszcze nie spawdzil. Tak jak mowilem LAL gralo moze ze 3 trudniejsze spotkania od momentu wymiany. Z Hornetsami przegrali, z Dallas po dogr., doliczmy do tego meczarnie z Magic i zwyciestwo z Suns, ktorzy wtedy przegrywali po kolei.


Teraz to wyjazdowe tournee, na ktore zwracalem uwage, I mecz z NOH w pape, dzis moim zdaniem bedzie podobnie.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
who wants to sex Mutombo?

Zeke mówi:

[Linked Image]

i coś mi się zdaje że dziś Rakiety jadą po 22 wygraną. aspekt bukmacherski dla mnie klasyczny no bet, mnóstwo sprzecznych czynników tu mamy, niby Kobe że dodatkowo zmotywowany, ale jak sobie przypomnę Fakersów bez Gasola i z niewykształconym Bynumem, czyli np.zeszły rok, to była to ekipa poprostu słaba, z której KB24 chciał przez chwilę uciec. nie udało mu się, z pozytkiem dla niego. nawet jak wybuchnie na 40-45 punktów, to może to być za mało. klucz moim zdaniem leży w rękach Vlado Radmanovica i L-Odoma, na których jak pokazuje historia liczyć nie można, Houston ma świetną obronę na łuku 3 punktowym

dlaczego ach dlaczego tego nie ma na canal+, bogu dzięki za internetowe streamy

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
kosz NBA 17/03 kosz

7:00 PM Atlanta @ Washington

7:00 PM Cleveland @ Orlando

7:00 PM New York @ Indiana

8:00 PM Charlotte @ Memphis

8:00 PM Chicago @ New Orleans

8:00 PM L.A. Clippers @ Minnesota

8:30 PM Boston @ San Antonio

9:00 PM Toronto @ Utah

Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,420
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,420
http://sport.onet.pl/0,1248727,1711723,wiadomosc.html blush

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
168 punktow... szok.

Dołączył: Apr 2007
Posty: 7,719
S
Sev Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 7,719
A ja sie o over martwilem laugh shocked

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Memphis Grizzlies - Charlotte Bobcats (-3.5) @2.24 pinn

Jak można w miarę bezpiecznie zagrać przeciw misiom, to grzech by było nie skorzystać. Na dzień dobry się okazuje że ich 'najlepszy' gracz Rudy Gay gra sobie z kontuzją (boli go udo), co niewątpliwie tłumaczy jego słabe ostatnio osiągi rzutowe (L3 34% FG i 17% 3PT). Darko Milicica uwiera w prawej stopie, przez co ostatnio nie grał i dziś jest niepewny - choć jego brak trudno za osłabienie uważać hehe.
Mike Miller, mimo iż wrócił po kontuzji, to już chyba nie ma za bardzo ochoty na kontynuowanie sezonu, i tylko tak sobie dogrywa mecze bez specjalnej werwy, a to przecież wybitny strzelec. Że Grizzz przegrywa na potęgę to chyba wszyscy wiedzą - porażki to 19 z ostatnich 21, i to średnio po 15p w plecy (ATS L10 mają 2-8). Planu gry tam żadnego nie ma, a ich mecze wyglądają jak poważniejsze testy przedsezonowe, wszak Memphis muszą/powinni rozkminić, kto ma być ich startowym rozgrywającym - Conley czy Lowry, a może Crittenton?
Bobcats też nie porywają, choć mieli jeszcze 8 marca 5 wygranych z rzędu, z tym że potem przyszły wyjazdy kolejno do Dallas, Houston i Cleveland czyli 3 spodziewane porażki. W bardzo dobrej dyspozycji Jason Richardson, notujący średnio 26.6p w tym miesiącu; dziwną zwyżkę formy ma też Ray Felton (L10 ma 9 asyst na mecz) który coraz więcej podań zamienia na asysty. Zdrowy jest też już Gerald Wallace (dobry plaster na Rudy'ego Gaya).


Poza tym uwagę przyciągają 7p handi na Knicks i Cavaliers.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
kosz New Orleans - Chicago 1 (-5,5) 1,98 Pinnacle
Z NBA wybrałem dziś tylko jeden typ: zwycięstwo New Orleans z handicapem. Koszykarzy NO chyba trochę bukmacherzy nie doceniają, właśnie z powodu samej nazwy - bo to nie jest wielka nazwa, jak Lakers, Spurs czy Mavericks - jeszcze nie. Piąte miejsce w lidze, trzecie w dywizji - wyprzedzają takie drużyny, jak Phoenix, Utah, San Antonio, Dallas - po rozegranych ponad 60 seriach spotkań nie może to być przypadek. Chicago natomiast na ten moment poza Play-Off, ujemny bilans zwycięstw do porażek, do tego fatalna gra na wyjazdach (11-23) - to wszystko skłania mnie do grania na gospodarzy i muszę przyznać, że ten typ czuję wyjątkowo mocno. NO u siebie ostatnio nie zawodzą - seria zwycięstw nad Phoenix, Utah, Atlantą, New Jersey, San Antonio i Lakersami - do mnie to absolutnie przemawia. W marcu 3 porażki, ale tylko na wyjazdach, z czego dwie z Houston i Detroit, które prezentują się o niego lepiej niż Chicago. Przejdźmy do ekipy chicagowskich Byków. W marcu trzy mecze wyjazdowe i trzy porażki - wszystkie z drużynami porównywalnymi do NO, wszystkie powyżej linii 5,5. Ostatnio także porażka u siebie z będącą na fali Philadelphią. W tym sezonie grali między sobą jeden raz, miesiąc temu w Chicago wygrali goście 100:86 i to mnie ostatecznie przekonało do mojego dzisiejszego typu.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,423
!!Visca el Barça!!
!!Visca el Barça!!
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,423
Originally Posted by Radek_89
kosz New Orleans - Chicago 1 (-5,5) 1,98 Pinnacle
Z NBA wybrałem dziś tylko jeden typ: zwycięstwo New Orleans z handicapem. Koszykarzy NO chyba trochę bukmacherzy nie doceniają, właśnie z powodu samej nazwy - bo to nie jest wielka nazwa, jak Lakers, Spurs czy Mavericks - jeszcze nie. Piąte miejsce w lidze, trzecie w dywizji - wyprzedzają takie drużyny, jak Phoenix, Utah, San Antonio, Dallas - po rozegranych ponad 60 seriach spotkań nie może to być przypadek. Chicago natomiast na ten moment poza Play-Off, ujemny bilans zwycięstw do porażek, do tego fatalna gra na wyjazdach (11-23) - to wszystko skłania mnie do grania na gospodarzy i muszę przyznać, że ten typ czuję wyjątkowo mocno. NO u siebie ostatnio nie zawodzą - seria zwycięstw nad Phoenix, Utah, Atlantą, New Jersey, San Antonio i Lakersami - do mnie to absolutnie przemawia. W marcu 3 porażki, ale tylko na wyjazdach, z czego dwie z Houston i Detroit, które prezentują się o niego lepiej niż Chicago. Przejdźmy do ekipy chicagowskich Byków. W marcu trzy mecze wyjazdowe i trzy porażki - wszystkie z drużynami porównywalnymi do NO, wszystkie powyżej linii 5,5. Ostatnio także porażka u siebie z będącą na fali Philadelphią. W tym sezonie grali między sobą jeden raz, miesiąc temu w Chicago wygrali goście 100:86 i to mnie ostatecznie przekonało do mojego dzisiejszego typu.
W przypadku pełnego składu NOH kursu na taki handi by nie było, ale w obliczu gdy:
- niepewny występu jest D.West - kostka
- nie w pełni sprawny jest lider Ch.Paul (mimo to 14 asyst z DET) - kostka
New Orleans got 21 points from Peja Stojakovic and Chris Paul added 14 points and 14 assists despite a bad left ankle. “I definitely couldn’t attack like I wanted to,” Paul said. “But that’s no excuse. I felt as long as I was out on the court, I could help our team.” [www sports yahoo com]

kurs jest jaki jest.

Druga sprawa to czy ewentualne absencje lub gorszą dyspozycje Hornets gracze Bulls będą potrafili wykorzystać.

Podsumowując: można pobrać taki handi licząc że CP będzie w pełni sił lub/i zagra West, bo w przeciwnym razie może być różnie. Jednak ze stawką na ten mecz bym nie szalał.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Ani West, ani Paul nie beda w pelni sprawni. Nie ma co sie oszukiwac. Kurs na Byki ~2.9 jest value. Chicago nie gra zle, ma niezly sklad i sa spokojnie w stanie ograc rewelacje tegorocznych rozgrywek. Ostatnio z Phila zagrali po swojemu, swietne 3 kwarty i fatalna czwarta. Roznica tylko jest taka, ze w Phili mial to, kto wykorzystac. Nie jestem przekonany czy 2 chore gwiazdy i chaotyczny Peja beda w stanie wykorzystac slabosc Bykow do tego stopnia, do ktorego wykorzystali 76ers.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
dokladnie rok temu "posmiewisko ligi " wink Boston Celtic w dniu św.Patryka pojechal do San Antonio na mecz ze spursami i dziwnym trafem wygral ( pamietam ze wtedy kurs byl na nich kolo 11 )
mija rok i calkiem zmieniony Boston w tym samym dniu patrona celtow znow jedzie do san antonio smile
ciekawe czy historia sie powtorzy i znow w swieto irlandczykow celtowie znow wygraja cool

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
A jednak - nie w pełni sprawny Paul rzucił 37 punktów i zaliczył 13 aysyt, natomiast Polskignom miałeś rację co do Chicago - dobry mecz i beznadziejna czwarta kwarta. Grunt, że to wszedł piwo

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,423
!!Visca el Barça!!
!!Visca el Barça!!
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,423
Dużo się dzisiaj działo:
-run 24-4 w ostatnich 7 minutach w Nowym Orleanie i po raz kolejny fantastyczny mecz Paula - 37pts(skuteczność 15-21 cool )/13ast/4reb/3stl przy tylko 2 stratach, nic tylko mieć nadzieję, że West wróci w formie nie gorszej niż przed skręceniem, Bonzi będzie grywał mecze takie jak dziś +23 na jego zmianach, Tyson ..., Peja ... oj będzie ciekawie w PO na zachodzie będzie ciekawie

-Zieloni odrabiają 22 punktów straty do SAS, Sam robi to po co go sprowadzono, czyli 3 punkty wtedy kiedy trzeba piwo , a trzeba powiedzieć że jeden z Big Three - Ray Allen nie wystąpił, więc tym bardziej szacunek dla Bostonu, a co się dzieje z SAS, że przegrywają takie mecze (10 punktów Duncana i tylko 8 oddanych rzutów shocked )

Poza tym:
- Memphis miażdżą grających w praktycznie pełnym składzie (Morrisona już dawno nie ma) Bobki ps. miałem grać oczywiście w drugą stronę, ale naszczęście dla mnie turniej pokerowy się przeciągnął i podwójnie dobry efekt piwo

- w 4Q przebudzili się też Utach i przejechali się po Toronto, przy gorszej niż zwykle dyspozycji pary Williams(4 ast)/Boozer(13pts) i wydatnej pomocy znajomego z Phil Kyla K. (19 pts)

Podsumowując - mężczyznę poznaje się nie po tym jak zaczyna, a nie po tym jak kończy ooo

Ostatnio wszystko nabiera tempa, a dzisiaj perełki Dallas vs LAL Detroit vs Denver i perła w koronie Houston vs Boston grin

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
dlaczego nie ma kursow nigdzie na houston-boston?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
bo buki nie wiedza jak to ugryzc smile

Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11), 3,177 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,799
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1