|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170 |
witam wszystkich grajacych!!! choc obserwuje ta strone od jakiegos czasu i gram dosc dlugo w profesjonalu nie mam pojecia o zakladach przez internet...moze ktos mi pomoze i doradzi jakiegos buka(jak wplacic gdzie itp)i co to sa te surebety?z gory dziekuje i zycze duuuuzej kaski.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Za jakie sumy zamierzasz grać, co chcesz obstawiać, czy strona musi mieć polską wersję językową?
Osobiście polecam na początek Expekt i Unibet ponieważ wszystko jest po polsku i firmy posiadają konta bankowe w Polsce (łatwiejsze transakcje bankowe).
|
|
|
Link skopiowany do schowka