|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Witam,byc moze ktos z was uzywa lub interesowal sie nawigacjami do samochodu..prosze o jakies opinie lub jakies linki do for dotyczacych nawigacji,dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
dzieki odgdog..ale to nie to czego dokladnie szukam..poszukuje jakies stronki porownujacej nawigacje..jestem bliski zakupu clarion map770 ale wciaz mam malo informacji od osob ktore ta nawigacje uzywaja..albo cos podobnego w przedziale cenowym okolo 2,000 zl..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151 |
planuje zakupić nawigacje ale zupełnie niewiem na co się zdecydować, może coś poradzicie. cena do 2000zł w miare duży wyświetlacz (tylko by było coś widać w słońcu!) mapy na UK i europe (pl) aby były często aktualizowane i można było łatwo wgrać z kompa. na co jeszcze powinienem zwrócić uwage?? co najlepiej kupić stosunek cena:jakość
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 604
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2007
Posty: 604 |
ja uzywam nawigacji ktora mam w komorce
P1i + modul GPS, program Tomtom, bardzo fajne pokrycie 51% co wydaje sie byc malym wskaznikiem, ale juz wielokrotnie uzywalem tomtoma i super
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151 |
mi chodzi raczej o samochodową, planuje podruż z uk do pl mysle nad tomtom 910 moze zaproponujecie cos lepszego podobnego w nizszej cenie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961 |
mio c720, najlepsze mapy Polski, dokładna, można trafic nawet na największa wioche bez większych problemów, wyswietlacz spory, cena około 1,5k na allegro pewnie taniej. Do tego pare przydatnych funkcji tj aparat (wystarczy zrobic zdjecie i pozniej zeby w to samo dojechac wystarczy je kliknac) itd. Jak nie pojedziesz tak jak prowadzi nawgiacja, od razu wyszkuje nowe trasy. Zdecydowanie polecam. Tomtoma nie uzywalem, ale mapy maja napewno mniej dokładne, placi sie raczej za firme, ale mio bije tomtoma na glowe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
mio c720, najlepsze mapy Polski, dokładna, można trafic nawet na największa wioche bez większych problemów, wyswietlacz spory, cena około 1,5k na allegro pewnie taniej. Do tego pare przydatnych funkcji tj aparat (wystarczy zrobic zdjecie i pozniej zeby w to samo dojechac wystarczy je kliknac) itd. Jak nie pojedziesz tak jak prowadzi nawgiacja, od razu wyszkuje nowe trasy. Zdecydowanie polecam. Tomtoma nie uzywalem, ale mapy maja napewno mniej dokładne, placi sie raczej za firme, ale mio bije tomtoma na glowe. tak jest przeciez w kazdej nawigacji  tomtoma ma znajomy i mi sie nie za bardzo podoba...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961 |
Jasne, ze tak jest ale tutaj masz nowa trase wyznaczona po 3 sekundach, a w niektorych to sobie mozesz czekac i pojechac kilometr dalej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
moze podac przyklad firmy, ktora robi takie nawigacje, ze trzeba przejechac kilometr? uzywalem juz kolo 5-6 modeli i nigdy nie trwalo to dluzej niz 5 sekund
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556 |
http://forum.gps24.pl/Jak osobiscie uzywam garmina i nie narzekam.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|