Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#1203353 08/05/2007 05:14
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Witam,byc moze ktos z was uzywa lub interesowal sie nawigacjami do samochodu..prosze o jakies opinie lub jakies linki do for dotyczacych nawigacji,dzieki

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
dzieki odgdog..ale to nie to czego dokladnie szukam..poszukuje jakies stronki porownujacej nawigacje..jestem bliski zakupu clarion map770 ale wciaz mam malo informacji od osob ktore ta nawigacje uzywaja..albo cos podobnego w przedziale cenowym okolo 2,000 zl..

Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
planuje zakupić nawigacje ale zupełnie niewiem na co się zdecydować, może coś poradzicie.
cena do 2000zł
w miare duży wyświetlacz (tylko by było coś widać w słońcu!)
mapy na UK i europe (pl) aby były często aktualizowane i można było łatwo wgrać z kompa.
na co jeszcze powinienem zwrócić uwage??
co najlepiej kupić stosunek cena:jakość

Dołączył: Aug 2007
Posty: 604
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 604
ja uzywam nawigacji ktora mam w komorce

P1i + modul GPS, program Tomtom, bardzo fajne pokrycie 51% co wydaje sie byc malym wskaznikiem, ale juz wielokrotnie uzywalem tomtoma i super

Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
mi chodzi raczej o samochodową, planuje podruż z uk do pl
mysle nad tomtom 910 moze zaproponujecie cos lepszego podobnego w nizszej cenie

Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
mio c720, najlepsze mapy Polski, dokładna, można trafic nawet na największa wioche bez większych problemów, wyswietlacz spory, cena około 1,5k na allegro pewnie taniej. Do tego pare przydatnych funkcji tj aparat (wystarczy zrobic zdjecie i pozniej zeby w to samo dojechac wystarczy je kliknac) itd. Jak nie pojedziesz tak jak prowadzi nawgiacja, od razu wyszkuje nowe trasy. Zdecydowanie polecam. Tomtoma nie uzywalem, ale mapy maja napewno mniej dokładne, placi sie raczej za firme, ale mio bije tomtoma na glowe.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Big_star
mio c720, najlepsze mapy Polski, dokładna, można trafic nawet na największa wioche bez większych problemów, wyswietlacz spory, cena około 1,5k na allegro pewnie taniej. Do tego pare przydatnych funkcji tj aparat (wystarczy zrobic zdjecie i pozniej zeby w to samo dojechac wystarczy je kliknac) itd. Jak nie pojedziesz tak jak prowadzi nawgiacja, od razu wyszkuje nowe trasy. Zdecydowanie polecam. Tomtoma nie uzywalem, ale mapy maja napewno mniej dokładne, placi sie raczej za firme, ale mio bije tomtoma na glowe.

tak jest przeciez w kazdej nawigacji smile


tomtoma ma znajomy i mi sie nie za bardzo podoba...

Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Jasne, ze tak jest ale tutaj masz nowa trase wyznaczona po 3 sekundach, a w niektorych to sobie mozesz czekac i pojechac kilometr dalej.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
moze podac przyklad firmy, ktora robi takie nawigacje, ze trzeba przejechac kilometr? uzywalem juz kolo 5-6 modeli i nigdy nie trwalo to dluzej niz 5 sekund

Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
http://forum.gps24.pl/

Jak osobiscie uzywam garmina i nie narzekam.


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, alfa, latajaca_holenderka, forty, JelineK, Sensei), 1,175 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,729
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1