|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Rzeczywiście szkoda kolejnego typera opuszczającego nasze szeregi. No ale co zrobić. Dzięki za wspólną rywalizację Ignorator 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,278 |
Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. Może to tylko konkurs ale jeśli faktycznie odnosiłeś kiepskie wrażenia co do swojej ostatniej formy to pozostaje mi pogratulować za to że niczego nie robiłeś na siłę i powiedziałeś w pewnym momencie  Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
Dolaczam sie do glosu poprzednikow, ze wielka szkoda, ze rezygnujesz no ale jak to mowia na sile nie ma nic. Dzieki za wspolna gre Ignorator.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051 |
Ma się rozumieć, że teraz kolejki middle nie gramy? Grają Coca-Cola League, Conference, Szkoci puchar, poza tym UEFA.
Nie wysuwałem propozycji, bo jak stwierdził konstruktor i tak przekroczymy 40 kolejek.
Ale w przyszły weekend nie gra Premiership (z powodu FA Cup), z Championship tylko kilka meczy. Więc co z tą kolejką?
Tu zdaje się decydujący głos będą mieli konkursowicze grający Premiership. Ja tam mogę grać, bo akurat moje ligi nie pauzują.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
mi obojętne pod warunkiem , że będą dobre wyniki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
Ma się rozumieć, że teraz kolejki middle nie gramy? Grają Coca-Cola League, Conference, Szkoci puchar, poza tym UEFA.
Nie wysuwałem propozycji, bo jak stwierdził konstruktor i tak przekroczymy 40 kolejek.
Ale w przyszły weekend nie gra Premiership (z powodu FA Cup), z Championship tylko kilka meczy. Więc co z tą kolejką?
Tu zdaje się decydujący głos będą mieli konkursowicze grający Premiership. Ja tam mogę grać, bo akurat moje ligi nie pauzują. Nie wiem skad to wrazenie, ze kiedykolwiek ktos byl faworyzowany. Za tydzien gramy kolejke normalnie. Middle nieobowiazkowe gralo gora 15 osob i to w wiekszosci jak to okreslasz niepremiershipowcy wiec nie rozumie skad te negatywne emocje. Pozostalo jeszcze 10 lub 11 kolejek co powoduje, ze bedzie 42 lub 43 tak jak bylo zalozone na poczatku sezonu. Oj chyba jinx szukasz dziury w calym. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051 |
A dlaczego miałbym to robić? Konkurs przebiega niemal w przyjacielskiej atmosferze, wyniki mam jakie mam (na razie), frustracji więc nie odczuwam. Ostatnio zrobiłem kolejny dobry uczynek w mym życiu i zacząłem się dzielić materiałami, które są dla mnie podstawą w typowaniu (a z tego co wiem, nie ma tego w necie, przynajmniej w tej formie, w jakiej ja to robię). Specjalnie również podałem, kto gra w przyszłym tygodniu, by ktoś się nie zaskoczył w piątek, że coś tam jednak nie gra. No mogę się przyznać, że rozmyślnie napisałem o Premiership, bo o ile pamiętam, gdy jeszcze kiedyś głosowaliśmy, to nie graliśmy kolejki tylko dlatego, że kilka osób powiedziało, że nie gra Premiership, więc nie powinno być kolejki. Chodziło mi o to, by mieli czas do namysłu. A zdanie "mogę grać bo moje ligi grają" - i tak ślęczę nad statami, więc będę przygotowany, nie tylko do konkursu. Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
czuje sie wywolany do glosu jako "premiershipowiec" dla mnie to akurat robi roznice ba gram tylko najwyzsze ligi zawsze, czy to szkocka, angielska, walijska. jakos do nizszych lig nie mam szczescie... ale mysle ze wlasnie po to sa zrobione nieobecnoci ze mozna sobie opuscic dana kolejke!! pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Dziabor czas się przełamać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
Panowie,
Jakis czas temu jinx pytal co robimy z ostatnia kolejka sezonu kiedy bedzie grac tylko Premiership. Poniewaz zdecydowana wiekszosc zawodnikow w konkursie bazuje na tej wlasnie lidze podejrzewam, ze glosowanie zdecydowana wiekszoscia glosow przyniosloby rezultat pozytywny co do checi grania wspomnianej rundy. Dlatego oficjalnie informuje, ze ostatnia kolejka sezonu 2007/2008 odbedzie sie 11 maja.
Zeby zawodnicy grajacy nizsze ligi nie poczuli sie dyskryminowani za tydzien ( 10-14 marca) rozegramy ostatnia w tym roku kolejke middle. Graja zarowno L1 jak i L2 oraz Championship. Kolejka ta, podobnie jak ostatnia ( 11 maja) beda nieobowiazkowe.
Mam nadzieje, ze w ten sposob wszyscy beda zadowoleni.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
widze ze jako jedyny w konkursie nie zgarnalem jeszcze zadnego bonusa  maze jakis bonus z tego tytulu  ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051 |
Odejmij wszystkim przyznane bonusy (u buka ich nie dostaniemy) i zobacz jak naprawdę wygląda tabela 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
nie jestem w temacie.. czemu konstruktor1 i Terror chca zrezygnowac?? dajcie spokoj panowie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051 |
Święta idą, prima aprilis i jaja wielkanocne sobie z nas robią. Chyba nie rozwalą niezłego konkursu w samej końcówce sezonu. Nie ma takiej opcji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Moja rezygnacja z uczestnictwa w konkursie, jest indywidualną decyzją. Nikogo też nie namawiałem, brań Boże do pójścia w moje ślady. W tej chwili nie mógłbym z czystym sumieniem kontynuować dalszych zmagań, na arenie brytyjskiej piłki. Wszystkim dziękuję za miłe chwile.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,760 |
Rowniez dziekuje za wspolna rywalizacje i duzo dobrych wspomnien.
Nie ukrywam, ze BC stalo sie dla mnie bardzo waznym elementem obecnosci na forum ale niestety stalo sie jak sie stalo. Popelnilem blad i musze za niego zaplacic.
Pozdrawiam wszystkich i zycze jak najlepszych wynikow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051 |
Nie powinienem tego robić, bo zdaje się, że jesteśmy wszyscy (ja, Terror i Konstruktor) w jednym lub zbliżonym wieku, znaczy się po trzydziestce. Nie chcę was strofować, bo to jest sprawa między Wami (nie chcę też wiedzieć o co poszło).
Ale do cholery nie zachowujcie się jak dzieci w piaskownicy i nie obrażajcie się jeden na drugiego!!! Naprawdę w tym wieku nie wypada.
Wyjaśnijcie sobie to na privie (może już to zrobiliście), albo na zjeździe w Londynie (o ile do niego dojdzie), ale qrwa mać nie rozwalajcie świetnego konkursu w samej końcówce. Tyle trudu, wzajemnych relacji i decyzji ma iść na marne, bo nagle odwracacie się do siebie plecami.
Nie mam zamiaru być dla Was ojcem (czasami nie radzę sobie z moją 4-letnią córką, więc Was na pewno do pionu nie postawię), ale jeśli chcecie zrezygnować (nie dopuszczam nawet takiej myśli), to polecam opcję nie wystartowania w następnej edycji.
Ochłonijcie, następna kolejka już w Wielkanoc, mam nadzieję, że schowacie swe urazy głęboko w d... i konkurs zakończy się w miłej (albo jakiej tam chcecie) atmosferze, ale jednak się skończy 4 maja i to z Waszym udziałem.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 778
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 778 |
Sorka , ja tradycyjnie wpie...am się - ALE MAMY OTO KLASYCZNY PRZYKŁAD POLSKIEJ PIASKOWNICY....
Tyle , że Panowie - znaczy pozostali uczestnicy - ja mam dla WAS pomysł jak przywrócić kosmiczny porządek - TEZ WSZYSCY ZREZYGNUJCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I albo T-error i Konstruktor pójdą wówczas do rozum do głowy albo niech sobie pogratulują rozpierdolenie do końca i reszty naprawdę fajnego konkursu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 778
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 778 |
I może jeszcze jedno - tak obrażalskiego człowieka w tym kraju znam jednego ....Panie PREZYDENCIE pod którym nick-iem Pan się kryje ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 778
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 778 |
No i może jeszcze ostatnia uwaga - do obojga..
Panowie czy w swoim niezwykle honorowym zapatrzeniu - dostrzegacie, że swoimi decyzjami PSUJECIE ZABAWE INNYM !!!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|