Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5
#2171997 17/03/2008 20:41
Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
Witam,
Znajomy otrzymał przedwczoraj bardzo interesującą kopertę za szybą samochodu ( musiał być chyba śledzony - albo co ... ) Zawierała ona zdjęcia w bardzo ciekawych pozycjach z pewną panną lekkich obyczajów. Generalnie słabość tego znajomego to znam, do ucieczek na bok, tyle, że jego żonka ( od 4 lat ) żyje w poczuciu, że jest dla niego tę jedyną grin
Co do koperty - to zawiera ona zdjęcia z nagranego filmu z ukrytej kamery. Napisana jest też groźba o wysłaniu oryginału filmu do żonki, w przypadku niezapłacenia 3000 PLN.

I tak się zastanawiam co byście w takiej sytuacji zrobili ? Wiem, że ten mój kumpel zapłaci, bez mrugnięcia okiem, rozwód byłby dla niego zbyt drogi. Wogóle nawet iść z tym na policję... Też żona się dowie. Sytuacja bez wyjścia. Klops. Wie on gdzie zabawiał się z tą panną, ale co pójdzie z pretensjami ? Jakieś karki go przywitają i dopiero będzie.
Co sądzicie ? Zapłacilibyście ta ten szantaż czy nie ?




Bonus: Unibet
jaszur #2172001 17/03/2008 20:43
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
niech on załatwi lepszych karków smile za 3k chetnie pojada i zalatwia sprawe


JuN #2172006 17/03/2008 20:47
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
ja bym nie zapłacił na pewno

taki dowód to może być niekończąca się opowieść hehe

myślałbym nad opcją odbicia piłeczki, zawsze się znajdzie ktoś silniejszy.

3k to nic. niech wyda 6 i pojedzie załatwić sprawę z ludźmi mocnej ręki

JuN #2172007 17/03/2008 20:49
Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
Originally Posted by JuN
niech on załatwi lepszych karków smile za 3k chetnie pojada i zalatwia sprawe
Tak, a poźniej koperta do żony i dalsze najscia czy szantaze ...
Wiem ze zapłaci dla świetego spokoju i nie wiem czy mu to odradzac czy nie.

jaszur #2172010 17/03/2008 20:50
Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
3k to nic, i uważa ze dla swietego spokoju zaplaci, choc gwarancji nie ma zadnej. Ale zaplaci , film otrzyma i koniec bedzie sprawy ( oby )

jaszur #2172011 17/03/2008 20:51
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
watpie zeby ktos za 3 k ruszyl dupe zeby sobie problemow narobic. Chyba ze jakies 'karki' spod sklepu.

Sytuacja nie ciekawa. No ale jak chcial robic skoki w bok to trzeba bylo sie nie zenic. Juz to pisalem killka razy to mnie kazdy wysmial. Koles chce miec i ciepla kure domowa i obiadki i chodzic na boki.

Cos z cos. Jak chce chodzic na boki to niech sie nie zeni i niech powie stalej partnerce ze bedzie chodzil bo to silniejsze od niego. trzeba byc uczciwym. Gardze takimi ludzmi. Nic odwagi.

Wiem ze w dzisiejszych czasach kazdy oszukuje ale ja tego nie toleruje i poprostu mnie to wkur.wia

jaszur #2172013 17/03/2008 20:52
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681
Originally Posted by jaszur
3k to nic, i uważa ze dla swietego spokoju zaplaci, choc gwarancji nie ma zadnej. Ale zaplaci , film otrzyma i koniec bedzie sprawy ( oby )

Jeżeli zapłaci 3 k to za tydzien bedzie musial zaplacic 6 k
minie kolejne 10 dni i cena wzrosnie do 10 k

Eska #2172016 17/03/2008 20:53
Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
E tam Eska, twoje glupie gadanie, po co sie zenił. Wiekszosc facetów zdradza, ale w tym przypadku znajomy trafił na minę. Jest konkretny problem i konkretna sprawa. Nie wywody moralne.

jaszur #2172017 17/03/2008 20:53
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
pfff... z czy ma 100% pewnosci ze po zaplaceniu tcyh 3k znowu nie dostanie kolejnej koperty.

Trzeba rowniez miec odwage i powiedziec zonie, a nie tchorzyc i placic. Skoro mial odwage na skok w bok to tym bardziej powinnien znalezc odwage powiedziec zonie.

Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
Originally Posted by Nicki Pedersen
Originally Posted by jaszur
3k to nic, i uważa ze dla swietego spokoju zaplaci, choc gwarancji nie ma zadnej. Ale zaplaci , film otrzyma i koniec bedzie sprawy ( oby )

Jeżeli zapłaci 3 k to za tydzien bedzie musial zaplacic 6 k
minie kolejne 10 dni i cena wzrosnie do 10 k
Dzwonił do kogos tam w podanym w kopercie telefonie i sprawa jednoznacznie postawiona jest tak : zaplaci i koniec sprawy, bez dalszych szantazów.
W razie pozniejszych klopotów - to juz musiałby żonie sie wyspowiadac, ale na razie woli zaryzykowac 3k. ...

Ojro #2172021 17/03/2008 20:56
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
jaszczur to ci odpowiadam. To jest sytuacja bez wyjscia. Zaplaci bedzie placil dalej. Nie zaplaci zona sie dowie.


Nie ma wyjscia.

Eska #2172023 17/03/2008 20:58
Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
eska, jest bez wyjscia, ale ma nadzieje ze po 3 k sie odczepią, przynajmniej wg zapewnien, gwaracji nie ma, ale pytam sie konkretnie czy warto zaryzykowac to 3k ? Sam nie wiem co mu doradzic wiec pytam konkretnie.

jaszur #2172026 17/03/2008 21:00
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
To jest klasyczny ZONK. Jak już chciał zdradzać to trzeba było to robić z głową...

jaszur #2172027 17/03/2008 21:01
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Niech powie zonie moze mu wybaczy wink

Eska #2172032 17/03/2008 21:02
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
@Eska ja myslalem że TY piszesz o remisach w tamtym temacie a Ty tutaj... frown

Vader #2172033 17/03/2008 21:03
Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
No moglby napisac jakis mega pewniak , dalbym kumplowi , zagralbym i by mial 3k w kieszeni.

Eska #2172038 17/03/2008 21:05
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Originally Posted by Eska
watpie zeby ktos za 3 k ruszyl dupe zeby sobie problemow narobic. Chyba ze jakies 'karki' spod sklepu.

Bez przesady, ceny w tym biznesie tak nie skoczyły od czasu wejścia do EU i 3k wystarczą spokojnie.

Najpierw trzeba jednak zrobić rozeznanie kto to jest, bez tego każdy następny ruch jest dobrowolnym 'wystawieniem się na strzał'. Rozeznanie to podstawa.

Jakie wyjście jest optymalne ? Koci wzrok, pieniądze (~5k) przeznaczyć na prezent dla żony, powiedzieć że miało się jednorazową chwilę słabości i mówisz jej o tym dlatego że ją kochasz. Oczywiście w między czasie robimy rozeznanie kto to zrobił. Czekamy 4-6 miesięcy aby nie było motywu i nikt nic nie powiązał i przystępujemy do rozliczeń ze starymi znajomymi.


JiroJiro #2172043 17/03/2008 21:09
Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
Czyli drogi prezencik z przyznaniem się do bledu ? A kt oto zrobił - hmm - jest tylko telefon do kontaktu, musiał byc sledzony albo co - bo koperte dostał za wycieraczką samochodu..

jaszur #2172044 17/03/2008 21:10
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
laugh na pewno kolega? tongue

nie bede udawal, dobrze smieciowi i nawet sie z tego ciesze ze tak wpadl hura

jednak zycie czasami jest sprawiedliwe hura

JiroJiro #2172045 17/03/2008 21:10
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Ja tam nie mam doswiadczen w takich sprawach wiec nie wiem ile karki kosztuja. Ale jak ja bylbym karkiem to za 3 tys bym z domu nie wyszedl. No ale rozni ludzie sa wiec moze masz racje.

karki w klubie zarabiaja po 10 tys mowie w dobrym wiec za 3 tys sie 'brudzic'?
Moze jakies pacholki by i za 3 tys sie skusily ale to mowie robota nie bedzie profesionalna. Jeszcze koles pojdzie siedziec ze zlecil pobicie. takie sprawy sie zalatwia bez szumu a takie glupki co za 3 tys by sie zgodzily to pewnie wpadna z pala i nie beda patrzec bo im nie zalezy czy beda siedziec czy nie. Przyzwyczajeni sa

Strona 1 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, aker, burbon, forty), 2,030 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,573
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1