|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 222
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 222 |
Witam, Znajomy otrzymał przedwczoraj bardzo interesującą kopertę za szybą samochodu ( musiał być chyba śledzony - albo co ... ) Zawierała ona zdjęcia w bardzo ciekawych pozycjach z pewną panną lekkich obyczajów. Generalnie słabość tego znajomego to znam, do ucieczek na bok, tyle, że jego żonka ( od 4 lat ) żyje w poczuciu, że jest dla niego tę jedyną  Co do koperty - to zawiera ona zdjęcia z nagranego filmu z ukrytej kamery. Napisana jest też groźba o wysłaniu oryginału filmu do żonki, w przypadku niezapłacenia 3000 PLN. I tak się zastanawiam co byście w takiej sytuacji zrobili ? Wiem, że ten mój kumpel zapłaci, bez mrugnięcia okiem, rozwód byłby dla niego zbyt drogi. Wogóle nawet iść z tym na policję... Też żona się dowie. Sytuacja bez wyjścia. Klops. Wie on gdzie zabawiał się z tą panną, ale co pójdzie z pretensjami ? Jakieś karki go przywitają i dopiero będzie. Co sądzicie ? Zapłacilibyście ta ten szantaż czy nie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
niech on załatwi lepszych karków  za 3k chetnie pojada i zalatwia sprawe
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
ja bym nie zapłacił na pewno
taki dowód to może być niekończąca się opowieść hehe
myślałbym nad opcją odbicia piłeczki, zawsze się znajdzie ktoś silniejszy.
3k to nic. niech wyda 6 i pojedzie załatwić sprawę z ludźmi mocnej ręki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 222
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 222 |
niech on załatwi lepszych karków  za 3k chetnie pojada i zalatwia sprawe Tak, a poźniej koperta do żony i dalsze najscia czy szantaze ... Wiem ze zapłaci dla świetego spokoju i nie wiem czy mu to odradzac czy nie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 222
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 222 |
3k to nic, i uważa ze dla swietego spokoju zaplaci, choc gwarancji nie ma zadnej. Ale zaplaci , film otrzyma i koniec bedzie sprawy ( oby )
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
watpie zeby ktos za 3 k ruszyl dupe zeby sobie problemow narobic. Chyba ze jakies 'karki' spod sklepu.
Sytuacja nie ciekawa. No ale jak chcial robic skoki w bok to trzeba bylo sie nie zenic. Juz to pisalem killka razy to mnie kazdy wysmial. Koles chce miec i ciepla kure domowa i obiadki i chodzic na boki.
Cos z cos. Jak chce chodzic na boki to niech sie nie zeni i niech powie stalej partnerce ze bedzie chodzil bo to silniejsze od niego. trzeba byc uczciwym. Gardze takimi ludzmi. Nic odwagi.
Wiem ze w dzisiejszych czasach kazdy oszukuje ale ja tego nie toleruje i poprostu mnie to wkur.wia
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681 |
3k to nic, i uważa ze dla swietego spokoju zaplaci, choc gwarancji nie ma zadnej. Ale zaplaci , film otrzyma i koniec bedzie sprawy ( oby ) Jeżeli zapłaci 3 k to za tydzien bedzie musial zaplacic 6 k minie kolejne 10 dni i cena wzrosnie do 10 k
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 222
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 222 |
E tam Eska, twoje glupie gadanie, po co sie zenił. Wiekszosc facetów zdradza, ale w tym przypadku znajomy trafił na minę. Jest konkretny problem i konkretna sprawa. Nie wywody moralne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
pfff... z czy ma 100% pewnosci ze po zaplaceniu tcyh 3k znowu nie dostanie kolejnej koperty.
Trzeba rowniez miec odwage i powiedziec zonie, a nie tchorzyc i placic. Skoro mial odwage na skok w bok to tym bardziej powinnien znalezc odwage powiedziec zonie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 222
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 222 |
3k to nic, i uważa ze dla swietego spokoju zaplaci, choc gwarancji nie ma zadnej. Ale zaplaci , film otrzyma i koniec bedzie sprawy ( oby ) Jeżeli zapłaci 3 k to za tydzien bedzie musial zaplacic 6 k minie kolejne 10 dni i cena wzrosnie do 10 k Dzwonił do kogos tam w podanym w kopercie telefonie i sprawa jednoznacznie postawiona jest tak : zaplaci i koniec sprawy, bez dalszych szantazów. W razie pozniejszych klopotów - to juz musiałby żonie sie wyspowiadac, ale na razie woli zaryzykowac 3k. ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
jaszczur to ci odpowiadam. To jest sytuacja bez wyjscia. Zaplaci bedzie placil dalej. Nie zaplaci zona sie dowie.
Nie ma wyjscia.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 222
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 222 |
eska, jest bez wyjscia, ale ma nadzieje ze po 3 k sie odczepią, przynajmniej wg zapewnien, gwaracji nie ma, ale pytam sie konkretnie czy warto zaryzykowac to 3k ? Sam nie wiem co mu doradzic wiec pytam konkretnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
To jest klasyczny ZONK. Jak już chciał zdradzać to trzeba było to robić z głową...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
Niech powie zonie moze mu wybaczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
@Eska ja myslalem że TY piszesz o remisach w tamtym temacie a Ty tutaj... 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 222
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 222 |
No moglby napisac jakis mega pewniak , dalbym kumplowi , zagralbym i by mial 3k w kieszeni.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
watpie zeby ktos za 3 k ruszyl dupe zeby sobie problemow narobic. Chyba ze jakies 'karki' spod sklepu. Bez przesady, ceny w tym biznesie tak nie skoczyły od czasu wejścia do EU i 3k wystarczą spokojnie. Najpierw trzeba jednak zrobić rozeznanie kto to jest, bez tego każdy następny ruch jest dobrowolnym 'wystawieniem się na strzał'. Rozeznanie to podstawa. Jakie wyjście jest optymalne ? Koci wzrok, pieniądze (~5k) przeznaczyć na prezent dla żony, powiedzieć że miało się jednorazową chwilę słabości i mówisz jej o tym dlatego że ją kochasz. Oczywiście w między czasie robimy rozeznanie kto to zrobił. Czekamy 4-6 miesięcy aby nie było motywu i nikt nic nie powiązał i przystępujemy do rozliczeń ze starymi znajomymi.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 222
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 222 |
Czyli drogi prezencik z przyznaniem się do bledu ? A kt oto zrobił - hmm - jest tylko telefon do kontaktu, musiał byc sledzony albo co - bo koperte dostał za wycieraczką samochodu..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
 na pewno kolega? nie bede udawal, dobrze smieciowi i nawet sie z tego ciesze ze tak wpadl  jednak zycie czasami jest sprawiedliwe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
Ja tam nie mam doswiadczen w takich sprawach wiec nie wiem ile karki kosztuja. Ale jak ja bylbym karkiem to za 3 tys bym z domu nie wyszedl. No ale rozni ludzie sa wiec moze masz racje.
karki w klubie zarabiaja po 10 tys mowie w dobrym wiec za 3 tys sie 'brudzic'? Moze jakies pacholki by i za 3 tys sie skusily ale to mowie robota nie bedzie profesionalna. Jeszcze koles pojdzie siedziec ze zlecil pobicie. takie sprawy sie zalatwia bez szumu a takie glupki co za 3 tys by sie zgodzily to pewnie wpadna z pala i nie beda patrzec bo im nie zalezy czy beda siedziec czy nie. Przyzwyczajeni sa
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|