Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
#21763 03/09/2002 00:20
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Hehe to ja zacznę bo poprzedni temacik przekroczył 200 postów
****NY *******NY ZAFAJDANY PO****NY C*** <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: DESZCZ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: który przeszkadza rozgrywac mecze tenisowe

Bonus: Unibet
#21764 03/09/2002 00:42
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Mam nadzieję, że dzięki temu po******nemu deszczowi taki sampras obmyśli sobie jakąś skuteczną taktykę gry, bo inaczej będę go musiał umieścić na czarnej liście

#21765 03/09/2002 01:43
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Oj nie ładnie na kolegę Deszcza tak mocno najeżdżać, w szczególności że on nawet z Polski nie wyjechał, wczoraj widziałem jego posty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Pozdrawiam Ryan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

SLAV

#21766 03/09/2002 13:57
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
federer ty dzwio meska, ****ny cwelu c*** ci w dupe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#21767 03/09/2002 22:25
Dołączył: Aug 2002
Posty: 474
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 474
Bluzgi dla pieprzonej czarnuli V, Williams za przegranie seta z Rubin , 100 zetow stracilem przez ciebie glupia krowo

#21768 04/09/2002 11:54
Dołączył: Jan 2002
Posty: 147
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 147
Chela za spieprzenie super kuponiku.

system: 3/4 pokaz kupony systemowe
stawka : PLN
wygrany PLN
data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
Wt 03/09/02 18:00 Seles - Hingis
US Open 1 1 (2-0) 2.55
Wt 03/09/02 20:45 Schalken - Kuerten
US Open 1 1 (3-1) 3.30
Wt 03/09/02 21:30 Chela - Roddick
US Open 1 2 (1-3) 3.00
Śr 04/09/02 02:00 Sampras - Haas
US Open 1 1 (3-1) 2.05

pozdrawiam

#21769 04/09/2002 12:01
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
guga za to co wyczyniał ten pepik w 4 secie.

#21770 04/09/2002 19:14
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Manchester UTD. za taki śmieszny mecz ligowy i wygranie tylko 1-0.

Oraz Hiszpania za ta piękną koszykówkę.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#21771 06/09/2002 04:52
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Gonzales to co dzis zrobił to mistrzostwo świata
Zabrał mi 200 euro mogla byc big wygrana i wyzerowal mi konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: ten pan prawdopodobnie zakonczyl moj byt z bukmacherami

#21772 08/09/2002 01:50
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Dawno mnie tu nie było a więc:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Belgia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#21773 08/09/2002 02:20
Dołączył: Aug 2002
Posty: 474
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 474
Ja jestem tutaj juz niestety drugi raz w tym tygodniu . Bluzgi dla Chorwacji ja im zaufalem a oni dali ciala na calej lini .

#21774 08/09/2002 02:22
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: norwich and derby !!!!!!!!!!

#21775 08/09/2002 02:27
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
*******ona szwecja, ****ncy jak mogli sie tak s*******ic, te s****ysyny za****li mi spoko kase a kupon byl za 2zl, ****c taka druzyne, *******eni c***e w dupe, za****ni, zeby ich w dupe wy****li s****ieli. *******ce ****ne. ach no nie moge myslec o tych fiutach.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#21776 08/09/2002 03:03
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Dużo bym musiał wymieniać drużyn-narodowych, a nie chce mi się. Po prostu Kwalifikacje 2004 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#21777 08/09/2002 07:05
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Cała szkocka "mafia" :rolleyes: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

#21778 08/09/2002 07:06
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Szkocja z Wyspami Owczymi (2-2) to dla mnie cos naprawde niezrozumiałego...

#21779 08/09/2002 16:54
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Quote
Oryginalnie wysłał ufoludek:
[qb]Mam nadzieję, że dzięki temu po******nemu deszczowi taki sampras obmyśli sobie jakąś skuteczną taktykę gry, bo inaczej będę go musiał umieścić na czarnej liście[/qb]
Ah te Ufoludki, nawet Deszcz'owi spokoju nie dadzą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Co ja mogę, za to że taki grafik opadów dostaję od "Szefa".
Żeby mnie od razu obrażać i tak brzydko o mnie mówić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Dzięki SLAV, że Ty sięza mną wstawiłeś chociaż <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pozdrowko

#21780 08/09/2002 18:38
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Hhm, w tym dziale mozna spotkac ludzi zirytowanych poczynaniami druzyn pilkarskich,

Co do wczorajszej kwalifikacji Euro 2004 to,
dla mnie jest jasnosc ze na xx meczy jakas nie wejdzie, choc kursy na to nie wskazuja.

Ja juz na poczatku uwidzialem ze gdzies sa postawione miny, i tylko teraz jest pytanie i rokminia "gdzie one leza?".

Szczerze obawialem sie meczy takich reprezentacji jak:
Francja, Szwecja, Polska, Turcja, Belgia, Walia, Norwegia, SZKOCJA - przeciez trener wystawil 4 napastnikow do tego spotkania, musialo sie zle skonczyc; mecz Armini w ogole wolalem ominac.

Co sie okazalao? Z posrod w/w druzyn czesc jednak wygrala, ale tez sporo zremisowalo a nawet przegralo (!).
Moje postawione meczyki wlazly, udalo mi sie ominac pulapki Euro '04.

W sumei jestem zadowolony, poniewaz przeliczylem sie raptem z nieobstawianiem 3 meczy na 7(?) - nie liczylem.
Pozdrawiam!

#21781 09/09/2002 14:25
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
ostatnio czesto tu bywam:( ale coz jak nie idzie to nie idzie. dziwy z chin, przegraly po kursie 1,2, a swoja droga ile razy juz mowilem sobie by nie grac takiego gowna. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#21782 09/09/2002 15:22
Dołączył: Mar 2002
Posty: 215
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 215
Quote
Oryginalnie wysłał DJ SOSNA:
Szkocja z Wyspami Owczymi (2-2) to dla mnie cos naprawde niezrozumiałego..
Nie przesadzaj DJ SOSNA.Ja coś cułem i nie grałem.Ale za to Belgia i Szwecja.Tego się nie spodziewałem

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, Sensei, rafal08, betowiec), 2,383 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,104
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1