|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
Hehe to ja zacznę bo poprzedni temacik przekroczył 200 postów ****NY *******NY ZAFAJDANY PO****NY C*** <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: DESZCZ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: który przeszkadza rozgrywac mecze tenisowe
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Mam nadzieję, że dzięki temu po******nemu deszczowi taki sampras obmyśli sobie jakąś skuteczną taktykę gry, bo inaczej będę go musiał umieścić na czarnej liście
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Oj nie ładnie na kolegę Deszcza tak mocno najeżdżać, w szczególności że on nawet z Polski nie wyjechał, wczoraj widziałem jego posty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Pozdrawiam Ryan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195 |
federer ty dzwio meska, ****ny cwelu c*** ci w dupe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 474 |
Bluzgi dla pieprzonej czarnuli V, Williams za przegranie seta z Rubin , 100 zetow stracilem przez ciebie glupia krowo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2002
Posty: 147 |
Chela za spieprzenie super kuponiku.
system: 3/4 pokaz kupony systemowe stawka : PLN wygrany PLN data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs Wt 03/09/02 18:00 Seles - Hingis US Open 1 1 (2-0) 2.55 Wt 03/09/02 20:45 Schalken - Kuerten US Open 1 1 (3-1) 3.30 Wt 03/09/02 21:30 Chela - Roddick US Open 1 2 (1-3) 3.00 Śr 04/09/02 02:00 Sampras - Haas US Open 1 1 (3-1) 2.05
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
guga za to co wyczyniał ten pepik w 4 secie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
Manchester UTD. za taki śmieszny mecz ligowy i wygranie tylko 1-0.
Oraz Hiszpania za ta piękną koszykówkę.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
Gonzales to co dzis zrobił to mistrzostwo świata Zabrał mi 200 euro mogla byc big wygrana i wyzerowal mi konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: ten pan prawdopodobnie zakonczyl moj byt z bukmacherami
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Dawno mnie tu nie było a więc: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Belgia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 474 |
Ja jestem tutaj juz niestety drugi raz w tym tygodniu . Bluzgi dla Chorwacji ja im zaufalem a oni dali ciala na calej lini .
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: norwich and derby !!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195 |
*******ona szwecja, ****ncy jak mogli sie tak s*******ic, te s****ysyny za****li mi spoko kase a kupon byl za 2zl, ****c taka druzyne, *******eni c***e w dupe, za****ni, zeby ich w dupe wy****li s****ieli. *******ce ****ne. ach no nie moge myslec o tych fiutach. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456 |
Dużo bym musiał wymieniać drużyn-narodowych, a nie chce mi się. Po prostu Kwalifikacje 2004 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Cała szkocka "mafia" :rolleyes: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Szkocja z Wyspami Owczymi (2-2) to dla mnie cos naprawde niezrozumiałego...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456 |
Oryginalnie wysłał ufoludek: [qb]Mam nadzieję, że dzięki temu po******nemu deszczowi taki sampras obmyśli sobie jakąś skuteczną taktykę gry, bo inaczej będę go musiał umieścić na czarnej liście[/qb] Ah te Ufoludki, nawet Deszcz'owi spokoju nie dadzą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Co ja mogę, za to że taki grafik opadów dostaję od "Szefa". Żeby mnie od razu obrażać i tak brzydko o mnie mówić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Dzięki SLAV, że Ty sięza mną wstawiłeś chociaż <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pozdrowko
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
Hhm, w tym dziale mozna spotkac ludzi zirytowanych poczynaniami druzyn pilkarskich,
Co do wczorajszej kwalifikacji Euro 2004 to, dla mnie jest jasnosc ze na xx meczy jakas nie wejdzie, choc kursy na to nie wskazuja.
Ja juz na poczatku uwidzialem ze gdzies sa postawione miny, i tylko teraz jest pytanie i rokminia "gdzie one leza?".
Szczerze obawialem sie meczy takich reprezentacji jak: Francja, Szwecja, Polska, Turcja, Belgia, Walia, Norwegia, SZKOCJA - przeciez trener wystawil 4 napastnikow do tego spotkania, musialo sie zle skonczyc; mecz Armini w ogole wolalem ominac.
Co sie okazalao? Z posrod w/w druzyn czesc jednak wygrala, ale tez sporo zremisowalo a nawet przegralo (!). Moje postawione meczyki wlazly, udalo mi sie ominac pulapki Euro '04.
W sumei jestem zadowolony, poniewaz przeliczylem sie raptem z nieobstawianiem 3 meczy na 7(?) - nie liczylem. Pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2002
Posty: 195 |
ostatnio czesto tu bywam:( ale coz jak nie idzie to nie idzie. dziwy z chin, przegraly po kursie 1,2, a swoja droga ile razy juz mowilem sobie by nie grac takiego gowna. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 215
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 215 |
Oryginalnie wysłał DJ SOSNA: Szkocja z Wyspami Owczymi (2-2) to dla mnie cos naprawde niezrozumiałego.. Nie przesadzaj DJ SOSNA.Ja coś cułem i nie grałem.Ale za to Belgia i Szwecja.Tego się nie spodziewałem
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|