|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
opłata ekologiczna  spuścili z karty pojazdu cenę to dojebali opłatę ekologiczna  ciekawe czy jak moją furkę sprzedam jakiemuś Ukraińcowi i ze złomują go tam to mi oddadzą tą opłatę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
nie licz na to , tam w mniejszym stopniu przestrzegają protokołu z Kioto 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
jaki samochod? wrzuc fotki  Rover 414 z dupą (sedan) Gdzie OC/AC? Co polecacie? Mam 24 lata.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Tą opłate recyklingową to muszę chyba mieć zapłaconą, zanim się wybiore do Wydziału Komunikacji?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
jaki samochod? wrzuc fotki  Rover 414 z dupą (sedan) Gdzie OC/AC? Co polecacie? Mam 24 lata.Nie kupuj ROVER'a ostatnio jest moda a ta marke ,ale czesci do tego auta sa cholernie drogie. Jedna z gorszych opci jaka mozesz wybrac. No chyba ze cie stac i masz 2 tyle ile wynosi wartosc auta na naprawy. najomy ma warsztat samochdowy i ostatnimi czasy naprawia sredio 3-4 rovery w miesiacu .Ludzie kupuja te auta tanio po 10-15tys i wkladaja w bierzaca naprawe 6-10tys . Duzo lepszym wyborem bedzie Mazda 323 lub Honda Civic ,sam mam 24 lata i na waacje chcem zmienic auto na ktores z tych 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
jaki samochod? wrzuc fotki  Rover 414 z dupą (sedan) Gdzie OC/AC? Co polecacie? Mam 24 lata.Nie kupuj ROVER'a ostatnio jest moda a ta marke ,ale czesci do tego auta sa cholernie drogie. Jedna z gorszych opci jaka mozesz wybrac. No chyba ze cie stac i masz 2 tyle ile wynosi wartosc auta na naprawy. najomy ma warsztat samochdowy i ostatnimi czasy naprawia sredio 3-4 rovery w miesiacu .Ludzie kupuja te auta tanio po 10-15tys i wkladaja w bierzaca naprawe 6-10tys . Przecież już kupiłem, nie kracz. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
jaki samochod? wrzuc fotki  Rover 414 z dupą (sedan) Gdzie OC/AC? Co polecacie? Mam 24 lata.Nie kupuj ROVER'a ostatnio jest moda a ta marke ,ale czesci do tego auta sa cholernie drogie. Jedna z gorszych opci jaka mozesz wybrac. No chyba ze cie stac i masz 2 tyle ile wynosi wartosc auta na naprawy. najomy ma warsztat samochdowy i ostatnimi czasy naprawia sredio 3-4 rovery w miesiacu .Ludzie kupuja te auta tanio po 10-15tys i wkladaja w bierzaca naprawe 6-10tys . Przecież już kupiłem, nie kracz.  Mam takiego rovera, nic nie wkładam bo jakoś sie nie chce zepsuć. Jeździ ok pali 9l gazu w jeździe mieszanej. Pewnie za parę mcy sprzedam, ale na dziś polecam. Wygoda itd jest ok. Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804 |
Za dobry w bukmacherke nie jestem, ale ostatnio udało mi się zdać prawko za piątym razem, ale się udało i chciałbym kupić autko do 8tyś. to jest próg, którego nie moge przekroczyc. Max. odleglośc jaką będe pokonywał to 60-70 km w jedna strone 2-3 razy na tydzień. Nie bede orginalny, ale jakieś ekonomiczne, bajerow nie musi być, aby wspomaganie było, ewentyalnie elektryczne szyby/lusterka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
jaki samochod? wrzuc fotki  Rover 414 z dupą (sedan) Gdzie OC/AC? Co polecacie? Mam 24 lata.Nie kupuj ROVER'a ostatnio jest moda a ta marke ,ale czesci do tego auta sa cholernie drogie. Jedna z gorszych opci jaka mozesz wybrac. No chyba ze cie stac i masz 2 tyle ile wynosi wartosc auta na naprawy. najomy ma warsztat samochdowy i ostatnimi czasy naprawia sredio 3-4 rovery w miesiacu .Ludzie kupuja te auta tanio po 10-15tys i wkladaja w bierzaca naprawe 6-10tys . Duzo lepszym wyborem bedzie Mazda 323 lub Honda Civic ,sam mam 24 lata i na waacje chcem zmienic auto na ktores z tych 2 Moj kumpel ma 416i, zrobil w 4 lata ok. 100k km i kompletnie bez napraw. Dla porownania jego ojciec ma wiecej problemow choc ma ... Avensis 02'. To prawda, czesci nie sa tanie ale samochody dosc OK. I mozna znalezc w niezlej cenie bo to nie jest Niemiec, za ktorego zaraz Polak bedzie chcial zawalić górę pieniedzy ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804 |
Hehehehe taki sam, no może podobny stoi u mnie przed blokiem i też jest na sprzedaż, ale trudno powiedziec czy mnie stać  tankować 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Duzo lepszym wyborem bedzie ... Honda Civic Poczytaj lepiej o tym modelu Rovera, generalnie o całej serii 400 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151 |
Panowie doradzcie bo sam już nie wiem na co się zdecydować:
Mazda 6 1,8 TS 2003 Opel Vectra 1,8 LS 2003
które auto byście wybrali i dlaczego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033 |
Panowie doradzcie bo sam już nie wiem na co się zdecydować:
Mazda 6 1,8 TS 2003 Opel Vectra 1,8 LS 2003
które auto byście wybrali i dlaczego Zdecydowanie Mazda  Dlaczego ?? Hmm, jak dla mnie zdecydowanie lepsza sylwetka, bardziej dynamiczna-sportowa. To japoniec i chyba mniej ich jezdzi po polskich drogach. Kuzyn posiada wlasnie ten model tylko wersje 2.0 TS. Kilka razy pokonywal trase UK-PL i mowi, ze na nic by jej nie zamienil. Z tych 2ch zdecydowanie Mazda  . Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Gdzie OC/AC? Co polecacie? Mam 24 lata. Ponawiam, doradzcie. I czy w ogóle brać autocasco mam dylemat (rocznik 97)?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Gdzie OC/AC? Co polecacie? Mam 24 lata. Ponawiam, doradzcie. I czy w ogóle brać autocasco mam dylemat (rocznik 97)? Tam gdzie Ci to najtaniej wyjdzie ;-) Idz do firm i popytaj o ceny poszczególnych ubezpieczeń i wybierz tą która będzie Ci cenowo odpowiadac A co do firmy to jeden kij gdzie ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033 |
Gdzie OC/AC? Co polecacie? Mam 24 lata. Ponawiam, doradzcie. I czy w ogóle brać autocasco mam dylemat (rocznik 97)? Jakies rabaty posiadasz ? tzn. znizki  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
W mBanku spróbuj. Raczej będzie najtaniej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
W mBanku spróbuj. Raczej będzie najtaniej. W mBanku masz kalkulator OC wylicz sobie ,statnio robilem wylieniana naswojego starucha 88r  i wyszlo mi 1000zl ubespieczenie przy zwyzce 10% . na roczkin 97 bedzie mniej. Tanio jest tez w HESTI ,
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Ja płacę 470 zł w HDI (właśnie z mBanku) a w PZU miałem 680.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|