Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 14 1 2 9 10 11 12 13 14
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
opłata ekologiczna laugh spuścili z karty pojazdu cenę to dojebali opłatę ekologiczna laugh


ciekawe czy jak moją furkę sprzedam jakiemuś Ukraińcowi i ze złomują go tam to mi oddadzą tą opłatę laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
nie licz na to , tam w mniejszym stopniu przestrzegają protokołu z Kioto laugh

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by Linc
jaki samochod? wrzuc fotki wink
Rover 414 z dupą (sedan)

Gdzie OC/AC? Co polecacie? Mam 24 lata.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Tą opłate recyklingową to muszę chyba mieć zapłaconą, zanim się wybiore do Wydziału Komunikacji?

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by kfjatek
Originally Posted by Linc
jaki samochod? wrzuc fotki wink
Rover 414 z dupą (sedan)

Gdzie OC/AC? Co polecacie? Mam 24 lata.

Nie kupuj ROVER'a ostatnio jest moda a ta marke ,ale czesci do tego auta sa cholernie drogie.
Jedna z gorszych opci jaka mozesz wybrac. No chyba ze cie stac i masz 2 tyle ile wynosi wartosc auta na naprawy.

najomy ma warsztat samochdowy i ostatnimi czasy naprawia sredio 3-4 rovery w miesiacu .Ludzie kupuja te auta tanio po 10-15tys i wkladaja w bierzaca naprawe 6-10tys .

Duzo lepszym wyborem bedzie Mazda 323 lub Honda Civic ,sam mam 24 lata i na waacje chcem zmienic auto na ktores z tych 2

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by kfjatek
Originally Posted by Linc
jaki samochod? wrzuc fotki wink
Rover 414 z dupą (sedan)

Gdzie OC/AC? Co polecacie? Mam 24 lata.

Nie kupuj ROVER'a ostatnio jest moda a ta marke ,ale czesci do tego auta sa cholernie drogie.
Jedna z gorszych opci jaka mozesz wybrac. No chyba ze cie stac i masz 2 tyle ile wynosi wartosc auta na naprawy.

najomy ma warsztat samochdowy i ostatnimi czasy naprawia sredio 3-4 rovery w miesiacu .Ludzie kupuja te auta tanio po 10-15tys i wkladaja w bierzaca naprawe 6-10tys .
Przecież już kupiłem, nie kracz. smirk

Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Originally Posted by kfjatek
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by kfjatek
Originally Posted by Linc
jaki samochod? wrzuc fotki wink
Rover 414 z dupą (sedan)

Gdzie OC/AC? Co polecacie? Mam 24 lata.

Nie kupuj ROVER'a ostatnio jest moda a ta marke ,ale czesci do tego auta sa cholernie drogie.
Jedna z gorszych opci jaka mozesz wybrac. No chyba ze cie stac i masz 2 tyle ile wynosi wartosc auta na naprawy.

najomy ma warsztat samochdowy i ostatnimi czasy naprawia sredio 3-4 rovery w miesiacu .Ludzie kupuja te auta tanio po 10-15tys i wkladaja w bierzaca naprawe 6-10tys .
Przecież już kupiłem, nie kracz. smirk


Mam takiego rovera, nic nie wkładam bo jakoś sie nie chce zepsuć. Jeździ ok pali 9l gazu w jeździe mieszanej. Pewnie za parę mcy sprzedam, ale na dziś polecam. Wygoda itd jest ok.
Pozdro

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Za dobry w bukmacherke nie jestem, ale ostatnio udało mi się zdać prawko za piątym razem, ale się udało i chciałbym kupić autko do 8tyś. to jest próg, którego nie moge przekroczyc. Max. odleglośc jaką będe pokonywał to 60-70 km w jedna strone 2-3 razy na tydzień. Nie bede orginalny, ale jakieś ekonomiczne, bajerow nie musi być, aby wspomaganie było, ewentyalnie elektryczne szyby/lusterka.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Skull jak za 5 razem to mam cos dla Ciebie smile
http://moto.allegro.pl/item331525102_polski_fiat_126p_nowy_4880km_od_kolekcjonera_.html
A te 2 tys to dasz rade dozbierac wink

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by kfjatek
Originally Posted by Linc
jaki samochod? wrzuc fotki wink
Rover 414 z dupą (sedan)

Gdzie OC/AC? Co polecacie? Mam 24 lata.

Nie kupuj ROVER'a ostatnio jest moda a ta marke ,ale czesci do tego auta sa cholernie drogie.
Jedna z gorszych opci jaka mozesz wybrac. No chyba ze cie stac i masz 2 tyle ile wynosi wartosc auta na naprawy.

najomy ma warsztat samochdowy i ostatnimi czasy naprawia sredio 3-4 rovery w miesiacu .Ludzie kupuja te auta tanio po 10-15tys i wkladaja w bierzaca naprawe 6-10tys .

Duzo lepszym wyborem bedzie Mazda 323 lub Honda Civic ,sam mam 24 lata i na waacje chcem zmienic auto na ktores z tych 2


Moj kumpel ma 416i, zrobil w 4 lata ok. 100k km i kompletnie bez napraw. Dla porownania jego ojciec ma wiecej problemow choc ma ... Avensis 02'.
To prawda, czesci nie sa tanie ale samochody dosc OK. I mozna znalezc w niezlej cenie bo to nie jest Niemiec, za ktorego zaraz Polak bedzie chcial zawalić górę pieniedzy ...

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Originally Posted by LEWY
Skull jak za 5 razem to mam cos dla Ciebie smile
http://moto.allegro.pl/item331525102_polski_fiat_126p_nowy_4880km_od_kolekcjonera_.html
A te 2 tys to dasz rade dozbierac wink
Hehehehe taki sam, no może podobny stoi u mnie przed blokiem i też jest na sprzedaż, ale trudno powiedziec czy mnie stać laugh tankować tongue

Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by kfjatek
Rover 414 z dupą (sedan)
Duzo lepszym wyborem bedzie ... Honda Civic

Poczytaj lepiej o tym modelu Rovera, generalnie o całej serii 400 wink

Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Panowie doradzcie bo sam już nie wiem na co się zdecydować:

Mazda 6 1,8 TS 2003
Opel Vectra 1,8 LS 2003

które auto byście wybrali i dlaczego

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Originally Posted by Ezquerro
Panowie doradzcie bo sam już nie wiem na co się zdecydować:

Mazda 6 1,8 TS 2003
Opel Vectra 1,8 LS 2003

które auto byście wybrali i dlaczego

Zdecydowanie Mazda smile
Dlaczego ?? Hmm, jak dla mnie zdecydowanie lepsza sylwetka, bardziej dynamiczna-sportowa. To japoniec i chyba mniej ich jezdzi po polskich drogach. Kuzyn posiada wlasnie ten model tylko wersje 2.0 TS. Kilka razy pokonywal trase UK-PL i mowi, ze na nic by jej nie zamienil. Z tych 2ch zdecydowanie Mazda smile.
Pzdr

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Quote
Gdzie OC/AC? Co polecacie? Mam 24 lata.
Ponawiam, doradzcie. I czy w ogóle brać autocasco mam dylemat (rocznik 97)?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Originally Posted by kfjatek
Quote
Gdzie OC/AC? Co polecacie? Mam 24 lata.
Ponawiam, doradzcie. I czy w ogóle brać autocasco mam dylemat (rocznik 97)?

Tam gdzie Ci to najtaniej wyjdzie ;-) Idz do firm i popytaj o ceny poszczególnych ubezpieczeń i wybierz tą która będzie Ci cenowo odpowiadac

A co do firmy to jeden kij gdzie ;-)

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Originally Posted by kfjatek
Quote
Gdzie OC/AC? Co polecacie? Mam 24 lata.
Ponawiam, doradzcie. I czy w ogóle brać autocasco mam dylemat (rocznik 97)?

Jakies rabaty posiadasz ? tzn. znizki grin?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
W mBanku spróbuj. Raczej będzie najtaniej.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by micha$
W mBanku spróbuj. Raczej będzie najtaniej.
W mBanku masz kalkulator OC wylicz sobie ,statnio robilem wylieniana naswojego starucha 88r laugh i wyszlo mi 1000zl ubespieczenie przy zwyzce 10% .
na roczkin 97 bedzie mniej.

Tanio jest tez w HESTI ,

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Ja płacę 470 zł w HDI (właśnie z mBanku) a w PZU miałem 680.

Strona 11 z 14 1 2 9 10 11 12 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, latajaca_holenderka, burbon, Sensei, $-man, aker, forty, ANZELMO, JelineK), 1,822 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,722
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1