|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 101
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2003
Posty: 101 |
witajcie ten temat został założony po to aby spokojnie porozmiawiac o wszystkim bo z tego co widac to co niektórzy sie nerwują jak ktoś spamuje na LM więc to forum jest dla wszystkich postów off-topic :wszystkie pozdrowienia,komentarze,uwagi i przechwałki prosze wysyłać tu (jeżeli tego bdzie dużo to może admini nie skasują tego temata licze na waszą współprace <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
jest juz taki temat o_O klozet i jutro del...
|
|
|
Link skopiowany do schowka