Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#2184 16/05/2001 00:51
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
1. korty ziemne - Hiszpanie dobrze graja
2. czestotliwosc spotkan
3.ostatnie wyniki 1 miesiac
4.nie stawiac na zwyciezce ostatniego turnieju
5.Nie obstawiac zawodnikow z tego samego panstwa
6.nie obstawiac meczy przeciw mlodym zawodnikom (21lat)
7.Jak czuje sie dany zawodnik na okreslonej nawierzchni?bilans spotkan na tej nawierzchni
8.bilans bezposrednich spotkan
9.faworyci nie przyk;adaja znaczenia do malych turniejow (rodzaj trening)zwlaszcza przed wilkimi turniejami
10.wazne jest czy zawodnikpochdzi z kraju w którym odbywa sie turniej
11.preferowany rodzaj gry zawodnika(obrona,atak,gra z glebi kortu czy po siatka,kondycja, walecznosc)
12.gra z kontuzja ,po kontuzji
13.opinie ekspertow oraz zawodnikow
14.problemy zawodnikow
15. zmiana trenera
16. wyniki z zeszlorocznego turnieju
17.Nie obstawiac przeciwko zawodnikom silnym fizycznie jesli maja dobry dzien nie da sie ich powstrzymac
18.AKTUALNY RANKING oraz porownanie z miejscem z poprzedniego tygodnie awans czy spadek
19. Wyniki z ostatnich 5 gier
20.Nie obstawiać przeciw zawodnikom którzy przechodza eliminacje
21.NAJWAZNIEJSZA JEST FORMA( wyszukac zawodników którzy sa w formie przeciwko tym którym nie idzie
,
Może każdy bedzie odpowiadał na pytania i na tej podstawie bedzie można stwierdzić czy dany typ jest dobry jesli macie zastrzezenia
albo jakies dodadkowe informacje mozna by bylo je dolaczyć co o tym myślicie

Bonus: Unibet
#2185 16/05/2001 14:06
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Hanna....wydaje mi sie ,ze zapomniales na to najwazniejsze!!!!
22.do tego troche szczescia.

#2186 16/05/2001 14:15
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
tak jak wszedzie ale chodzi przeciez o to aby szanse na wygrana byly jak najwieksze

#2187 16/05/2001 14:20
Dołączył: Feb 2001
Posty: 154
W
member
member
W Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 154
Uwaga jesli ktos wyslal posta i nie widzi go prosze najpierw zrobic Refreshw przegladarce lub nacisnac przyciski Ctr+r. Dopiero wtedy jak nie bedzie dalej widoczny jego post wyslac go ponownie.

To wszystko na dziś, dziękuję za uwaga i do usłyszenia.


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], burbon), 1,368 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,248
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1