|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 51
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2005
Posty: 51 |
http://www.danebets.com Kolejny book z grupy 24hPAY Ltd (teraz to chyba już Entraction Operation Ltd). Dają 50% bonusa do 50 euro. Obrót: 3 razy depozyt. Kasa może być wypłacana po 30 dniach od wpłaty. Jakieś wrażenia z gry w tym booku?
Last edited by yaaho; 10/03/2008 01:51.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Te same co w pozostałych z 24hpay
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
czy można mieć konto w różnych bukach z sieci 24hpoker? Bo kiedys grałem w skandiabecie i w bet4e a teraz jak próbuje sie zapisać do betlads to wyskakuje komunikat email blocked. Czy ktoś z was ma konto w więcej niż dwóch bukach z sieci 24hpoker?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
z emailem nigdy nie mialem kłopotu- login musze dawac za kazdym razem inny
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
i wypłacają bez problemu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
Hehe komunikat email blocked powiadasz  Krótko mówiąc masz zablokowane konto skandiabet albo bet4e, tam podałeś jakiś maila... adres mailowy z zablokowanego konta nie może być używany w nowo otwartym klonie tej sieci  stąd ten komunikat Mam bloknięte konto na pointpoker z kontem pocztowym na gmailu, a z i4poker czy martinspoker gdzie podawałem pocztę z wp spokojnie mogę wypłacać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
zablokowane konto -jaki powód?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2007
Posty: 27 |
ja mam konto i na razie bez zastrzezen - czekam az bede mogl wyplacic to sie przekonam czy mozna mu ufac:)
|
|
|
Link skopiowany do schowka