Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 12 1 2 6 7 8 9 10 11 12
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
uwaga moim zdaniem bardzo interesująca notka, o tym, że Knicksi chcą zająć jak najniższe miejsce pod koniec sezonu zasadniczego...

http://www.nypost.com/seven/0322200...ing_to_win_lottery__not_games_103051.htm

pozdr,

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
w sumie to nic nowego, co się działo w zeszłym roku kiedy kilka drużyn (Boston, Milwaukee i inne) normalnie zwariowało przez fakte że w drafcie jest Greg Oden oraz Kevin Durant i przegrywało na potęgę...w tym jest słabszy potencjał draftu więc poza Knicks tylko Miami Heat odpuszcza granie w koszykówkę i pokazuje 4 litery swoim posiadaczom karnetów.....z tym że w czerwcu 2007 kluczowe wybory czyli no 1 i no 2 'wylosowały' ekipy które wcale nie tonęły na koniec roku i nie miały najgorszych bilansów, koszykarscy bogowie czuwają smile

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
pogodnie kosz 23/03 kosz

1:00 PM gwizdek San Antonio @ Dallas

3:30 PM gwizdek Denver @ Toronto

8:00 PM gwizdek Detroit @ Washington

9:30 PM gwizdek Golden State @ LA Lakers

Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
witam w Wielka Niedziele piwo

z czterech dzisiejszych pojedynkow wybralem sobie mecz Pistons @ Wizards. Podobnie jak bukmacherzy, faworyzuje tu przyjezdnych - obecnie 2. zespol Wschodu, ktory na tym wlasnie miejscu najprawdopodobniej zakonczy faze zasadnicza. Na przeciw zespol Czarodziejow ze stolicy, ktorzy walcza o jak najlepsza pozycje w PO. Obecnie plasuja sie na lokacie numer 5. z bilansem 35-33. Trzeba jednak uwazam, bo zaraz za plecami, czaja sie Raptors (35-34) oraz 76ers (35-35). Wlasnie miedzy ta trojka rozegra sie w ostatnich ~20 meczach walka o pozycje 5, 6 i 7 przed faza play-off.

Kraza sluchy, jakoby juz dzisiaj do gry mial wrocic lider Wizards, Gilbert Arenas. Nie wiem czemu, ale jakos jeszcze tego nie widze. A nawet jezeli, to pauzujacy od polowy listopada Agent Zero pojawi sie na parkiecie na zaledwie kilka minut i jego wklad w gre, zespol i wynik nie powinien byc zbyt duzy.

Poza tym za rowno u gospodarzy, jak i gosci brak brakow w skladzie.

Niby mecz wazniejszy dla gospodarzy, ja jednak zdecydowalem sie zagrania na DET. Mam spory sentyment do obrony tego zespolu i gdy na przeciwko staje zespol Czarodziejow, jako faworytow wybieram Billupsa, Prince'a, Ripa Hamiltona i ich kolegow wink Za pewne ostatnia przegrana w Cleveland podziala na nich mobilizujaco. A trzeba pamietac, ze ich ostatni kalendarz wygladal 'ostro' - 76ers (L), Spurs (W), Hornets (W), Denver (W) i wspomniani Cavaliers (L). Wizards to przeciwnik teoretycznie slabszy od ostatnich, z jakimi mierzyli sie chlopcy Saundersa, potrafiacy jednak pokonac w niedalekiej przeszlosci Magic w Orlando, czy Cavs.

Los juz raz w tym sezonie skojarzyl oba zespoly. Tamten mecz rowniez mial miejsce w Waszyngtonie, a gora okazali sie koszykarze Pistons, ktorzy wygrali tamten pojedynek dosc pewnie 106:93. Liczymy na powtorke wink

Pozdrawiam i Wesolego, za pewne juz skonsumowanego, jaja laugh

piwo

Dołączył: Nov 2005
Posty: 1,895
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 1,895
panowie sorki za off topic, dlaczego under 184.5 na dallas san antonio staje sie masowka? wszyscy to graja? czy jest cos o czy nie wiem? statystyki jasno nie mowia ze bedzie az tak nisko! troche to dzwine linia jest dosc mozcno zanizona, na 3 mecze tych druzyn byl overek a linia 184,5 byla przekraczana! wiec pytam sie! o co kaman???

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
nie wiem "o co kaman" ja mam zagrany over i liczę, że wejdzie smile wszyscy to grają ? tym bardziej się cieszę bo z prądem to i byle gówno płynie ;-)

pozdr,

Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Originally Posted by ALEX
panowie sorki za off topic, dlaczego under 184.5 na dallas san antonio staje sie masowka? wszyscy to graja? czy jest cos o czy nie wiem? statystyki jasno nie mowia ze bedzie az tak nisko! troche to dzwine linia jest dosc mozcno zanizona, na 3 mecze tych druzyn byl overek a linia 184,5 byla przekraczana! wiec pytam sie! o co kaman???


to moze warto sprobowac over... W Pinnie linia 184, a kurs na rozwiazanie overowe 2.030. Wyglada smacznie wink

Fakt faktem - staty pokazuja over.

3 pojedynki h2h w tym sezonie:

San Antonio Spurs - Dallas Mavericks 97:94 (191)
San Antonio Spurs - Dallas Mavericks 97:95 (192)
Dallas Mavericks - San Antonio Spurs 105:92 (197)

Na ostatnich 10 pojedynkow, z dzisiejsza linia, mamy 7-3 na korzysc rozwiazania overowego.

Tez over pokazuja srednie zdobyte punkty vs srednie tracone punkty...

95.6 (SAS ppg) + 95.5 (DAL Opp ppg) = 191.1
100.2 (DAL ppg) + 91.1 (SAS Opp ppg) = 191.3


Nie lubie zakladow U/O, ale zagram sobie wink

Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631
Ja gram over w tym spotkaniu, chociaz mam taka progresje, ze pierwszym mecz ktory rozpoczyna sie w niedziele NBA najwczesniej to stawiam under, dzisiaj omijam konwenanse i jade z overem. Zobaczmy jak bedzie...

Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
F
Fab Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
Jak dla mnie peffka dnia U w meczu Raps z Denver. 228,5 przy dyspozycji OBU ekip to kosmos.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
hehe przy dyspozycji Denver to żadna linia to nie jest kosmos, nawet 300

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by Fab
Jak dla mnie peffka dnia U w meczu Raps z Denver. 228,5 przy dyspozycji OBU ekip to kosmos.

podkreślasz słowo "OBU" zapewne licząc na mniejszą ilość punktów po stronie Raptors, jednak ich domowe zdobycze z ostatnich spotkań - NY 115, MIN 107, IND 111, WAS 106, SEA 114, MIA 96 pokazują, że na własnym parkiecie lubią sobie porzucać...

a grając z takim rywalem jak Nuggets... cool

typu nie neguję ale przestrzegam

ooo

Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
F
Fab Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
Originally Posted by Big Ben
Originally Posted by Fab
Jak dla mnie peffka dnia U w meczu Raps z Denver. 228,5 przy dyspozycji OBU ekip to kosmos.

podkreślasz słowo "OBU" zapewne licząc na mniejszą ilość punktów po stronie Raptors, jednak ich domowe zdobycze z ostatnich spotkań - NY 115, MIN 107, IND 111, WAS 106, SEA 114, MIA 96 pokazują, że na własnym parkiecie lubią sobie porzucać...

a grając z takim rywalem jak Nuggets... cool

typu nie neguję ale przestrzegam

ooo

Nie zdażyłem już wczoraj odpisać. Pomijając, że lekko weszło, to wymieniłeś nie liczące sie juz drużyny. DEN mieli coś do udowodnienia, PO itp

Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
F
Fab Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
Dodam jeszcze, że porównując wyniki przy "defensywach" to wychodził U. A wynik kolebał sie w okolicach 207 pkt. Rezultat sam mówi za siebie.

Na dziś po 1 rzucie oka U 205 SEA vs POR

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Nie ja ustawiałem terminarz i nie moja wina, że ostatnio Toronto grało w domu z takimi a nie innymi rywalami wink

Gratuluję typu piwo

Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
F
Fab Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
Originally Posted by Big Ben
Nie ja ustawiałem terminarz i nie moja wina, że ostatnio Toronto grało w domu z takimi a nie innymi rywalami wink

Gratuluję typu piwo

piwo Na terminarz ja nie narzekam, skoro typy w chodzą tongue Pozdrawiam wink

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Dirk Nowitzki nie zagra już prawdopodobnie w sezonie regularnym. Lider Dallas Mavericks doznał dzisiejszego wieczoru kontuzji kolana oraz kostki.


Na 3 minuty przed końcem trzeciej kwarty Nowitzki usiłował zablokować rzut Ime Udoki. Upadł jednak tak niefortunnie, że na początku wyglądało na to, że Niemiec kontuzjował też i łydkę.

Godzinę po meczu Mavericks opublikowali oświadczenie Nowitzkiego, w którym czytamy:

"Upadłem źle i moja lewa noga podwinęła się pode mnie. Jutro rano będę wiedział więcej."

Mark Cuban powiedział już po meczu, że dwa tygodnie to minimum czasu w jakim nie zobaczymy Nowitzkiego z powrotem na parkiecie.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Witam,

powiedzcie mi, czy jest jeszcze jakaś stronka poza http://www.sportsline.com/nba/standings/playoffrace
która pokazuje ranking pod kątem PO?
Tego co na stronie wyżej nie za bardzo rozumiem frown
Chce grać Denver do końca, uważam, że zależy im na PO, a i skład mają taki, który im na to bez problemu pozwoli..

Dziś też gram na Denver, nawet z -7,5 hc.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Przecie to jest banalnie proste:

Eliminated
To sa druzyny, ktore nie maja juz szans na grę w PO.

Still alive:
To te, ktore jeszcze maja na nie szanse, nawet niewielkie, ale maja, musza po prostu wygrywac, a rywale wyzej notowni przegrywac wink

Seed:
To czolowa osemka, jak widac niektre z tych druzyn maja juz zapewniony awans do PO.
Jeszcze jest troche spotkan, a jest jak widac ciasno, wiec kolejnosc ta moze sie jeszcze zmienic.

Tu podobna:

http://sports.espn.go.com/nba/standings

Last edited by lupus; 24/03/2008 19:01.
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Originally Posted by lupus
Przecie to jest banalnie proste:

To co napisałeś faktycznie jest banalnie proste, może nie do końca napisałem o co mi chodzi..

Nie rozumiem tylko jednego, tych punktów GB.
Skąd się one biorą, jak to można wyliczyć..?
Dlaczego po wschodniej stronie te punkty są takie wysokie, a po zachodniej takie niskie?
Jak to się zmienia po wygranym/przegranym meczu..?

O to mi konkretnie chodzi.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
GB: Games back - w wolnym tłumaczeniu ile wygranych potrzeba danemu teamowi aby zrównać się z pierwszym, że w konferencji wschodniej Boston dominuje i ma znacznie lepszy bilans od innych - dlatego też wysokie są reszty games back, natomiast na zachodzie tabela jest ściśnieta, jedna wygrgana często daje awans o jedno oczko w tabeli, pierwszy Nowy Orlean ma bilans 47-21 a ósmy Golden State 43-26 co daje jedynie 4,5 games back smile

już kumaczos ?

pozdr,

Strona 8 z 12 1 2 6 7 8 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, betowiec, kamel, aker), 2,783 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,370
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1