|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 331
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2007
Posty: 331 |
korekta: w mbanku hasło z karty ma 5 znaków
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573 |
sam nie wiesz co pijesz haha haslo z mbanku ma 6 znakow  prawda jest taka ze te kody to troche wkur. ace bo tak: telefon) jestes na miescier podrozy u rodziny etc padnie komorka nie masz ladowarki kapa karta) -""- w tym wypadku ze nie nosisz jej w portfelu. wszystko to sprawdza sie najlepiej gdy jestes w domu lub masz zawsze naladowana komore.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573 |
wlasnie 5 as nie 6  sam jestem lol dzis haha
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,420
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,420 |
a czy wogole w Inteligo sa hasla smsowe ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,136 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,136 Likes: 9 |
Jak nie wiesz to po co piszesz bzdury? Na przykładzie mbanku - hasło z karty kodów ma tylko 4 znaki a z SMSa 8, więc które łatwiej złamać? Przede wszystkim kody w Inteligo maja 6 znakow, ale dlugosc takiego kodu nie ma tu za bardzo znaczenia, bo po kilku nieudanych probach konto jest i tak zablokowane. Piszac ktore latwiej zlamac nie mialem na mysli dlugosci hasla tylko dostep osob niepowolanych do takiej karty w porownaniu do dostepu osob niepowolanych chocby na chwile do twojej komorki. Co latwiej zdobyc? karte kodow? czy czyjas komorke? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972 |
takie pytanie mam bo nie chce zakladac nowego tematu czy jest jakis bank w PL ktory ksieguje wplaty w soboy i niedziele oczywiscie internetowy bank bo inteligo i mbank chyba nie robia tego
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
Wiec jak panowie? Nie ma hasel sms z inteligo?
Bo wlasnie mam w mbanku i jest to bardzo wygodne...
Tel mam zawsze przy sobie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 385
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2007
Posty: 385 |
Mam pewien problem. Nie mogłem dzisiaj wypłacić z żadnego bankomatu odsługującego karte Visa kasy. Pojawiał mi się komunikat, że nie można zrealizować wypłaty bla bla bla. Nie wiem o co chodzi przeciez kase na koncie mam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
Ja z rana wyplacilem normalnie wlasnie z inteligo. Moze cos z karta. Zadzwon na infolinie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Czy wszyscy pracownicy PKO BP maja dlugi weekend? Przelew wisi mi juz 24h
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Czy wszyscy pracownicy PKO BP maja dlugi weekend? Przelew wisi mi juz 24h jutro o 10 rano dopiero poleci...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Kolezance majacej konto w WBK poszlo bez problemu.
Dramat z tym bankiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Dziś jest święto, to takie dziwne, że normalnie ludzie nie pracują? Co za tym idzie chyba i przelewy stoją...
Bez odboru
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
To, ze jest swieto to mnie nie interesuje.
Bo wiele osob dzis pracowalo, i w PKO rowniez ktos powinien pracowac. Czas zmienic chyba bank.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 173
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2007
Posty: 173 |
To, ze jest swieto to mnie nie interesuje.
Bo wiele osob dzis pracowalo, i w PKO rowniez ktos powinien pracowac. Czas zmienic chyba bank. Chyba nie masz pojęcia na jakiej zasadzie odbywają się przelewy międzybankowe. Może najpierw zorientuj się jak funkcjonuje Krajowa Izba Rozliczeniowa i sesje elixiru i nie ma znaczenia czy to jest PKO, mBank, Lukas czy inny bank. W dni wolne funkcjonują przelewy tylko wewnętrzne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
No dokładnie, koleżance pewnie WBK kasę z konta zdjęli i pomyślała, że przelew wyszedł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
|
|
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617 |
prosze o szybka odpowiedz, czy zwroty na karte z buków nadal sa blokwane na 30 dni ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|